Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18709) zazenke


zazenke
őstag

megjött az Olight S30R Baton. jó kis lámpa nem szenved már a sunwayman hibáitól. nem áll ki az oldal gombja és valószínűleg nem is fog annyira kopni mivel kemény műanyagból van nem puha gumiból. A fény erő memorizálása viszont rosszabbul van megoldva de ez nem olyan nagy baj. konkrétan annyi a hibája hogy ha be van memorizálva egy gyengébb fényerő , de én szeretnék ettől függetlenül felváltani egy pillanatra a turbó módba akkor utána már a turbó módot fogja megjegyezni. ez a sunwaymannél jobb volt mert ha hosszan megnyomtam a gombot akkor akkor turbó módba kapcsolt amíg nyomva tartottam ,de utána vissza bírtam térni a normál beprogramozott fényerőhöz ha csak egy pillanatra nyomtam meg a gombot. a strobi itt 3x gombnyomással érhető el a sunwaymannél 2x gombnyomással ez rövidebb idő és vészhelyzetbe ha megtámadnak gyorsabb elérést biztosít , mert ugye a strobit önvédelemre találták ki a sötétbe. Minden másba jobb az olight praktikus töltés , mágnes talp ,nagyobb fényerő, strapabíróbb nyomógomb . ami még meglepő én nem kértem de a csomagra kevesebb összeg van ráírva pedig nem egy magán eladótól jött aki figyel az ilyenekre. 27 usa dollár

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.