Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

🔦Üdvözöllek!🔦

A topik elsősorban az elemlámpákról, fejlámpákról, akkukról és a velük kapcsolatos technikai és tapasztalati beszélgetésről szól.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18701) jozsi252


jozsi252
veterán

Illetve van nekem SKYRC IMAX B6 Mini töltőm. Az lenne a kérdésem hogy hol tudok venni olyan tárolórekeszt amibe egyszerre több Li-Ion aksit is tudok tölteni? Illetve ugyebár legyen rajta balanszer csati is.

Illetve milyen megoldás van arra, ha pl csak 1 aksit akarok tölteni, vagy kisütni? Tesztelés miatt meg akarok nézni 1-2 aksit hogy mekkora kapacitással bírnak. Csak nem nagyon tudom hogy milyen megoldással lehet a 18650-es aksi 2 pólusára rácsatlakoztatni a töltőkábelt.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#18702) M_o_g_y_i


M_o_g_y_i
őstag

lightmalls kuponok:
1: -2$ 20$+

christmas-usd2

2: -3$ 38$+

christmas-usd3

3: -5$ 60$+

christmas-usd5

4: -10$ 150$+

christmas-usd10

5: -50$ 550$+

christmas-usd50

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#18703) hpsafl


hpsafl
tag

Készítettem egy leírást a Courui D01-ről.

Adatok:
Led: Cree XM-L2
Fényáram: 1200lm (az áramerősség alapján 850lm)
Fényerősség: 64000Cd (saját mérés)
Max távolság: 505m
Áramerősség: 2,21A és 0,51A
Akkumulátor: 18650 1-3db
Módok: max, közepes, rejtett stroboszkóp
Méret: 180x75x47mm
Súly: 472g
A lámpát a Gearbest adta a teszthez.

Előnyök:
-Oldalsó kapcsoló
-Szép megmunkálás, nincsenek rajta élek hagyva
-Nagy reflektor, nagyobb mint ami ebben az árkategóriában megszokott
-Viszonylag kicsi hotspot, nincs A hotspot körül ’másodlagos’ hotspot
-3 db akkuval hosszú világítási idő
-Rejtett stroboszkóp
-Jó fogása van
-Megáll gyertyaként
-Használható egy, kettő vagy három akkuval is

Hátrányok:
-Nincs megfelelően szigetelve a kapcsoló, így nem vízálló
-Nincs zsinórfurat
-Nincs rajta semmi, ami meggátolná, hogy elfektetve elguruljon
-Lehetne még egy gyengébb fokozat

A Courui D01 jó lehet azoknak, akik egy throwert szeretnének olcsón, és hajlandóak kompromisszumra az olcsóbb árért, vagy azoknak, akik moddolni szeretnék, mert jó alap lehet.

A reflektor nagyobb, mint azt ebben az árkategóriában szoktak adni, de nem sokkal mélyebb. Belső átmérője 66mm, és 47,5mm mély, és alumíniumból van.

Ha drágább lámpához kellene hasonlítani reflektor alapján, akkor a ThruNite TN31/32/36 tudnám írni, mert ezeknél csak minimálisan kisebb átmérőben, de ezek majdnem kétszer ilyen mélyek.
(balról jobbra: Small Sum ZY-T08 Courui D01 ThruNite TN32)

Jó a fogása, a recézés is megfelelő mélységű, a kapcsoló is jó helyen van oldalt, mert így kényelmesebb egy kézzel használni. Nincsenek élek, amik a megmunkálás során maradtak volna, viszont valami kis szögletességet tehettek volna a designba, mert így simán legurul egy nem vízszintes felületről.

A lámpa végére is került egy kis minta, de egy zsinórfuratot is tehettek volna ide.

Akkumulátorból csak a button top akkukat eszi, így vagy ilyen végű ipari cellákat, vagy védett 18650-eseket kell beletenni. Ez az érintkező felület miatt van, mert teljesen sík, és a sima flat top ipari akkuk nem tudnak érintkezni.

Egy, kettő vagy három akkuval is használható, mivel párhuzamosan vannak kötve. Az akkumulátorok számától csak az üzemidő függ, a fényerő nem.

Az akkutartó menete nem anodizált, így nem lehet lockolni, ezért hosszabb használatra érdemes kivenni belőle az akkumulátort, mert még kikapcsolt állapotban is van egy minimális áramfelvétele.

A kapcsoló sajnos nem tömített, így itt ha víz éri, akkor az bejut. Jobb lett volna a fém helyett gumit tenni ide, mert a többi helyen viszont az O gyűrűk tömítenek rendesen, és akár vízálló is lehetne a lámpa.

A kezelőfelület nem bonyolult, ha egyszer megnyomom a gombot akkor maximum fényerőn kezd mindig, a következő gombnyomáskor pedig eggyel lejjebb lép, a következő gombnyomásra kikapcsol.
A stroboszkóphoz hosszan kell nyomni a gombot. Ez bármikor, akár kikapcsolt állapotból is rögtön előhívható.

A fénye nem rossz, 64000Cd-t mértem, ami 500m hatótávot jelent, és az áramerősség alapján 850 LED lument tudhat. A gyengébb fokozatban pedig körülbelül 250 LED lument ad.
A lámpában nem a szokásos pill van, hanem Egy 3 mm vastag alumínium lemez van becsavarva, és ezen ül a LED. Gondolom ez a megoldás miatt nem hajtják meg jobban a LED-et, mert ez így még oké, de 3A körül már nem lenne jó.
Sajnos nem túl jó minőségű képeket tudtam csak csinálni a fényéről.
kb 60m-re van az épület

kb 65-70m

kb 35m

További képek

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#18704) korn válasza hpsafl (#18703) üzenetére


korn
aktív tag

:C nem apróztad el, jó részletes leírás. Majd én is írok róla, ha megjön.
A hűtéssel nem lehet gond, elég nagy felületen fekszik fel a szélén. Az lesz a kérdés, hogy hogy bírom majd a rézcsillaggal összehozni...

(#18705) hpsafl válasza korn (#18704) üzenetére


hpsafl
tag

Megoldható a réz csillag is, csak a refi alját le kell szigetelni, mert elég kevés hely van közte és a forrasztások között, vagy esetleg a refibe bele kell marni dremellel két kis gödröt, ahol elfér a vastagabb drót is.

A lap mögé még lehet tenni pár összeforrasztott húszforintost sárgaréz korongot :DDD

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#18706) Dluinet válasza hpsafl (#18703) üzenetére


Dluinet
nagyúr

képek: Error (403)

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18707) bul07 válasza Dluinet (#18706) üzenetére


bul07
nagyúr

Nekem jók

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18708) hpsafl válasza Dluinet (#18706) üzenetére


hpsafl
tag

Most így hogy telefonon nézem én sem látom, pdeg tegnap este a gépen még jó volt.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#18709) zazenke


zazenke
őstag

megjött az Olight S30R Baton. jó kis lámpa nem szenved már a sunwayman hibáitól. nem áll ki az oldal gombja és valószínűleg nem is fog annyira kopni mivel kemény műanyagból van nem puha gumiból. A fény erő memorizálása viszont rosszabbul van megoldva de ez nem olyan nagy baj. konkrétan annyi a hibája hogy ha be van memorizálva egy gyengébb fényerő , de én szeretnék ettől függetlenül felváltani egy pillanatra a turbó módba akkor utána már a turbó módot fogja megjegyezni. ez a sunwaymannél jobb volt mert ha hosszan megnyomtam a gombot akkor akkor turbó módba kapcsolt amíg nyomva tartottam ,de utána vissza bírtam térni a normál beprogramozott fényerőhöz ha csak egy pillanatra nyomtam meg a gombot. a strobi itt 3x gombnyomással érhető el a sunwaymannél 2x gombnyomással ez rövidebb idő és vészhelyzetbe ha megtámadnak gyorsabb elérést biztosít , mert ugye a strobit önvédelemre találták ki a sötétbe. Minden másba jobb az olight praktikus töltés , mágnes talp ,nagyobb fényerő, strapabíróbb nyomógomb . ami még meglepő én nem kértem de a csomagra kevesebb összeg van ráírva pedig nem egy magán eladótól jött aki figyel az ilyenekre. 27 usa dollár

(#18710) zoli03 válasza zazenke (#18709) üzenetére


zoli03
őstag

"mi még meglepő én nem kértem de a csomagra kevesebb összeg van ráírva pedig nem egy magán eladótól jött aki figyel az ilyenekre"

Nemigen találkoztam még olyan webshoppal, ami az eredeti árat írta volna rá, mindig kevesebbet írnak rá. Gyakorlatilag amúgy sincs szerepe, hogy mennyit írnak rá a csomagolásra.

(#18711) zazenke válasza zoli03 (#18710) üzenetére


zazenke
őstag

de hát a vámon csak könnyebben besiklik egy kis értékű csomag mint egy nagyobb

(#18712) zoli03 válasza zazenke (#18711) üzenetére


zoli03
őstag

Úgyis megröntgenezik és ha értékesnek gondolják, akkor bekérik róla a számlát.

(#18713) Dluinet válasza hpsafl (#18708) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem csak azok látják akik be vannak jelentkezve a dropbox-ba, akinek meg nincs, az nem lát semmit?

továbbra sem jelennek meg

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18714) bul07 válasza Dluinet (#18713) üzenetére


bul07
nagyúr

Én nem vagyok bejelentkezve és simán látom, pedig nekem még noscript-em is van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18715) hpsafl válasza bul07 (#18714) üzenetére


hpsafl
tag

És itt a fórumban is megjelenik, vagy csak a "további képek" nyílnak meg

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#18716) bul07 válasza hpsafl (#18715) üzenetére


bul07
nagyúr

Fórumba nem , csak a rányomok a további képekre

Amúgy itt a próba fórumrész itt próbálgathatod(mobil nettről ne nyissátok meg sok kép sok adat)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18717) Dluinet válasza bul07 (#18714) üzenetére


Dluinet
nagyúr

mindegy
sem itthon sem a munkahelyen nem látom, mindkét helyen 3 böngészővel tesztelve
semmilyen tiltások, korlátozások vagy blokkolok alkalmazás vagy kiegészítő sincsen
egyetlen közös a t-com hálózat, de nem hiszem, hogy ilyen korlátozás lenne rajta

nekem nem látszik és kész

(ezzel a dropbox nálam végleg elásta magát)

mindenhol ez jelenik meg:

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#18718) SchumiBácsi válasza Dluinet (#18717) üzenetére

Vagy a T-com áshatja el magát, mert a "403 - Forbidden" gyakorlatilag a hozzáférés megtagadva. Ez vagy országos/regionális, vagy fos az ISP külföldi linkje. Ilyenkor egy proxy szerveren át 99% hogy látni fogod amit akarsz.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#18719) hpsafl válasza SchumiBácsi (#18718) üzenetére


hpsafl
tag

Nem a T-com a hibás, hanem a dropbox.
Bocsi a hibáért, javítani fogom, de most nem vagyok otthon.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#18720) hpsafl


hpsafl
tag

Még egyszer bocsánat az előző hibáért, itt a javított verzió :))

Courui D01

Adatok:
Led: Cree XM-L2
Fényáram: 1200lm (az áramerősség alapján 850lm)
Fényerősség: 64000Cd (saját mérés)
Max távolság: 505m
Áramerősség: 2,21A és 0,51A
Akkumulátor: 18650 1-3db
Módok: max, közepes, rejtett stroboszkóp
Méret: 180x75x47mm
Súly: 472g
A lámpát a Gearbest adta a teszthez.

Előnyök:
-Oldalsó kapcsoló
-Szép megmunkálás, nincsenek rajta élek hagyva
-Nagy reflektor, nagyobb mint ami ebben az árkategóriában megszokott
-Viszonylag kicsi hotspot, nincs A hotspot körül ’másodlagos’ hotspot
-3 db akkuval hosszú világítási idő
-Rejtett stroboszkóp
-Jó fogása van
-Megáll gyertyaként
-Használható egy, kettő vagy három akkuval is

Hátrányok:
-Nincs megfelelően szigetelve a kapcsoló, így nem vízálló
-Nincs zsinórfurat
-Nincs rajta semmi, ami meggátolná, hogy elfektetve elguruljon
-Lehetne még egy gyengébb fokozat

A Courui D01 jó lehet azoknak, akik egy throwert szeretnének olcsón, és hajlandóak kompromisszumra az olcsóbb árért, vagy azoknak, akik moddolni szeretnék, mert jó alap lehet.

A reflektor nagyobb, mint amit ebben az árkategóriában szoktak adni, de nem sokkal mélyebb. Belső átmérője 66mm, 47,5mm mély, és alumíniumból van.

Ha drágább lámpához kellene hasonlítani reflektor alapján, akkor a ThruNite TN31/32/36 tudnám írni, mert ezeknél csak minimálisan kisebb átmérőben, de ezek majdnem kétszer ilyen mélyek.
(balról jobbra: Small Sum ZY-T08 Courui D01 ThruNite TN32)

Jó a fogása, a recézés is megfelelő mélységű, a kapcsoló is jó helyen van oldalt, mert így kényelmesebb egy kézzel használni. Nincsenek élek, amik a megmunkálás során maradtak volna, viszont valami kis szögletességet tehettek volna a designba, mert így simán legurul egy nem vízszintes felületről.

Akkumulátorból csak a button top akkukat eszi, így vagy ilyen végű ipari cellákat, vagy védett 18650-eseket kell beletenni. Ez az érintkező felület miatt van, mert teljesen sík, és a sima flat top ipari akkuk nem tudnak érintkezni.

Egy, kettő vagy három akkuval is használható, mivel párhuzamosan vannak kötve. Az akkumulátorok számától csak az üzemidő függ, a fényerő nem.

Az akkutartó menete nem anodizált, így nem lehet lockolni, ezért hosszabb használatra érdemes kivenni belőle az akkumulátort, mert még kikapcsolt állapotban is van egy minimális áramfelvétele.

A kapcsoló sajnos nem tömített, így itt ha víz éri, akkor az bejut. Jobb lett volna a fém helyett gumit tenni ide, mert a többi helyen viszont az O gyűrűk tömítenek rendesen, és akár vízálló is lehetne a lámpa.

A kezelőfelület nem bonyolult, ha egyszer megnyomom a gombot akkor maximum fényerőn kezd mindig, a következő gombnyomáskor pedig eggyel lejjebb lép, a következő gombnyomásra kikapcsol.
A stroboszkóphoz hosszan kell nyomni a gombot. Ez bármikor, akár kikapcsolt állapotból is rögtön előhívható.

A fénye nem rossz, 64000Cd-t mértem, ami 500m hatótávot jelent, és az áramerősség alapján 850 LED lument tudhat. A gyengébb fokozatban pedig körülbelül 250 LED lument ad.
A lámpában nem a szokásos pill van, hanem Egy 3 mm vastag alumínium lemez van becsavarva, és ezen ül a LED. Gondolom ez a megoldás miatt nem hajtják meg jobban a LED-et, mert ez így még oké, de 3A körül már nem lenne jó.

Sajnos nem túl jó minőségű képeket tudtam csak csinálni a fényéről.
kb 60m-re van az épület

kb 65-70m

kb35m

ranom képek:

További képek

Esetleg ha valaki kedvet kapott a lámpához, akkor a GBCourui kuponnal még faraghat egy kicsit az árából($29.99)

[ Szerkesztve ]

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#18721) Anubis_9


Anubis_9
őstag

Sziasztok! Ha minden igaz, hamarosan megkapom a lámpán, ezzel a töltővel. Ha jól látom a képen, van rajt egy LED. Akinek ilyen van: amikor 100%-ra feltöltötte az akkut, akkor gyullad ki? Vagy végig világít és amikor végez, kialszik? :D Egyszóval: honnan fogom tudni, hogy kész a töltés? :B

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#18722) PHM válasza Anubis_9 (#18721) üzenetére


PHM
addikt

Töltés közben pirosan, ha végzett, zölden világít a led.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#18723) Kameleon5


Kameleon5
csendes tag

A kép címe lehetne, hogy "megfertőzve". :) jó néhány lámpa lemaradt, ezek azok, amelyek ma is megvannak. Sok ment tönkre és ajándékoztam el stb... Volt Police 10w is, utána 5w, akkor kezdtem el olvasni a topicot. kb 3 éve... azóta minden ősszel beújítok legalább egyet... :)

szerk: már ha sikerül felraknom a fotót.

[ Szerkesztve ]

(#18724) SchumiBácsi válasza Kameleon5 (#18723) üzenetére

Az a 100 reflektoros az mi ? :D

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#18725) myk74 válasza Kameleon5 (#18723) üzenetére


myk74
senior tag

Szép kis gyüjtemény!
Jobbról a harmadiknak mi tipusa?Az tetszik nagyon.Vennék egy ilyet,ha tudnátok egy linket adni.Köszönöm!

Nincs kéz Nincs csoki!

(#18726) Anubis_9 válasza PHM (#18722) üzenetére


Anubis_9
őstag

Tényleg basszus, le is volt írva: With LED status indicator: Red for charging, it turns green after fully charged. :B
Bár felette 2 sorral meg ezt írja: With micro-USB port for taking power in. Annak ellenére, hogy miniUSB-s!

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#18727) Kameleon5 válasza SchumiBácsi (#18724) üzenetére


Kameleon5
csendes tag

19 ledes lámpa... akkoriban még így növelték a teljesítményét a lámpának... :) de mára már... T6 25mA-on lealázza... :D

(#18728) SchumiBácsi válasza Kameleon5 (#18727) üzenetére

Típus? Vetítési kép szór, vagy fókuszál?

Van egy TK61 abból remélhetőleg halálsugár fog jönni ha dedómolom, a TK75 pont jó, de kellene majd valamikor olyan lámpa is ami pár ezer lumen, de csak szórt fényt ad.

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#18729) Kameleon5 válasza myk74 (#18725) üzenetére


Kameleon5
csendes tag

[jobbról a harmadik] ő lenne az, természetesen érdemes 14500as akksival hajtani. :) nagyon szerethető kis edc lámpa. Tényleg mindig Nálad lehet. 14500-al durván 1Ampert eszik maxon, low módban 200mA-t. Eneloop AA 1,2V-os akkuval 1,5A maxon.

(#18730) myk74 válasza Kameleon5 (#18729) üzenetére


myk74
senior tag

Köszönöm!
Rá is keresek hátha van kompletten (töltő/akku)valamelyik eladónál. :)
Ennyiért ajándék!

[ Szerkesztve ]

Nincs kéz Nincs csoki!

(#18731) Kameleon5 válasza SchumiBácsi (#18728) üzenetére


Kameleon5
csendes tag

19db 5mm-es led van benne. szórt fénye van, noname kínai cucc, kb 6 éve vettem 3 euróért. :) elemtartója már szét is esett, most egy bontott 18650 van benne "kiékelve". szerelőládába megteszi, de nagyon másra nem praktikus. Nagy is, gyenge is, sokat is eszik... :D Régi 2 góliátos izzós lámpát váltotta le anno. (Egyszer egy olyat szeretnék felújítani).

(#18732) Kameleon5 válasza myk74 (#18730) üzenetére


Kameleon5
csendes tag

Persze, szinte ingyen van. Szettben már láttam 7 euróért. Múltkor rendeltem családnak is párat. Az enyémben vannak o gyürük stb,, de gyengébb a driver, ezért AA elemmel gyengébb és kisebb a vetítési képe is. Ami legutóbb jött, az jobban terít és erösebb is, viszont kimaradtak az O gyürük... :D ki kell fogni.

(#18733) SchumiBácsi válasza Kameleon5 (#18731) üzenetére

4Góliátos lámpám volt régen, vélhetően 6voltos bedugós izzóval, adta. Egyszer odaadtam szülőknek, nem rendeltetés szerűen használták és tönkrement, pedig vagány thrower volt.

Most a Fenix-eket senkinek oda nem adom ;]

IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

(#18734) jozsi252


jozsi252
veterán

Rendeltem Tmart-ról egy Trustfire TR-3T6 lámpát. Egy Voltcraft VC-130 multival mértem az áramerősséget, és kicsit lehangoló eredményt kaptam.

2 db Trustfire aksival ezek jöttek ki ( 3.8V-on voltak )

High: 1.57A
Mid: 0.46A
Low: 0.16A

2 db Keeppower 3400mAh aksi 4V-on volt, ott pedig a High fokozaton 1.35A mértem.

Gondolom itt az aksi belső ellenállása is számít, meg a kábel ellenállása, de ez akkor is nagyon kevésnek néz ki.
Nos a fő kérdésem az lenne hogy van olyan aki segítene a legtöbbet kihozni a lámpából, ami még az egészséges szinten belül van? Nem tudom pontosan hogy mit kellene hogy csináljak, másik driver, ellenállás cseréje esetleg?

Vagy milyen lehetőséges lennének?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#18735) hpsafl válasza jozsi252 (#18734) üzenetére


hpsafl
tag

Először is rakj vastag, és rövid kábelt a multiméteredbe, és ismételd meg a mérést, mert az a vékony drót amit adnak hozzá gyárilag, az erre a mérésre nem jó.

Ha még mindig alacsony az érték , akkor küldj egy fotót a driverről, meg a lámpa kábelezéséről.

Blogom: http://gearbest.blog.hu/ Egyedi kupon: gbkupon@gearbest.com

(#18736) Kameleon5 válasza jozsi252 (#18734) üzenetére


Kameleon5
csendes tag

Náluk otthon a 3 góliátos volt a csúcs. Na de ezeknek 15-20 méter már komoly kihívás volt amennyire emlékszem. Már akkor gyártottam otthon ledes lámpákat az üzemidő miatt főleg. Persze akkor még zöld, sárga és piros 5mmes ledek voltak elérhetőek. Max éjjel órát nézni volt elég a fényük. Valahogy már akkor éreztem, hogy ebben van a jövő. Ez még a 90es években volt. :)

szerk.: bocs, ez Schumibacsinak válasz. :)

[ Szerkesztve ]

(#18737) Anubis_9


Anubis_9
őstag

A FASTTECH-től mennyi idő alatt szoktak megjönni a cuccok? December 13-án adták fel tőlük. Már nagyon várom! :DDD

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#18738) Kozy10 válasza Anubis_9 (#18737) üzenetére


Kozy10
tag

Nálam az egyik így nézett ki:

Március 26-án adtam le a rendelést, 29-én csomagolták-adták fel(lefényképezik a csomagot is). Április 2-án volt jele először a nyomon követésnél! Április 10-én vettem át a csomagot.

Ez volt eddig a leggyorsabb nekem. Szerintem most az ünnepek miatt hosszabb időre számíts. :-)

(#18739) Anubis_9 válasza Kozy10 (#18738) üzenetére


Anubis_9
őstag

Igen, 13-án lefényképezték a csomagot nekem is. Szóval valahol már úton van Hollandiából indulva. :D Hát akkor várok... :U

"Bocs, hogy késtem, nem volt kedvem jönni!"

(#18740) Kozy10 válasza Anubis_9 (#18739) üzenetére


Kozy10
tag

Hong Kong-ból indult :-)
Csak holland postával.
Elmegy a csomag Hollandiába és onnan vissza Magyarországra.
(a svéd postás szállításnál Malmö az elosztó..)
nekem van most folyamatban Svéd postás szállítás, de az elég hosszadalmas:

2014-10-25 05:00 Order dispatched
2014-12-15 17:26 Order departed from sorting hub
2014-12-15 17:26 MALMO UTR/MMAH,Sverige, The item has been dispatched from Sweden Post, Direct Link's international terminal for onward transport abroad

október 25-én feladott csomagom dec15-én jelent meg Malmöben :DDD

(#18741) Siriusb válasza Anubis_9 (#18737) üzenetére


Siriusb
veterán

December 4-én állt a startvonalhoz:
Destination Country - Cache Time:2014-12-17 08:07 - Go to official website
2014-12-15 09:45
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

2014-12-11 01:05
Célországba elküldve / Item sent abroad

2014-12-09 12:10
Célországba elküldve / Item sent abroad

Origin Country - Cache Time:2014-12-17 08:07 - Go to official website
2014-12-15 09:45
Arrived at overseas (Country code: HU)

2014-12-11 12:10
Despatched to overseas (Country code: HU)

2014-12-09 12:10
Received from Customer

(#18742) bul07


bul07
nagyúr

4PCS 18650 3.7V 2600mah Samsung 26F US$15.85 kuponnal

Kupon: 16bda3 (-15%)
Amúgy ezekre is jó

Ezen elgondolkoztam , oké hogy nem egy hú de de US$5.94 lehet megérne

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18744) BigBlackDog válasza #46372352 (#18743) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Akkumulátor feszültség rendben van? Érintkezők nem oxidálódtak? Kapcsolót leszórító gyűrű nem lazult meg? Nálam ilyenkor szokott ez előfordulni.

(#18746) BigBlackDog válasza #46372352 (#18745) üzenetére


BigBlackDog
veterán

Lehet, hogy az 502B-ben azért nem csinálja, mert alacsonyabb áramot vesz csak fel, azt meg még tudja az akksi.

(#18748) Kozy10 válasza Siriusb (#18741) üzenetére


Kozy10
tag

Ebben gondolom nem volt akku, szingapúri vagy kínai posta vagy valami hasonló :-) a svéd meg a holland posta lassabb,csak ezek vállalnak akkus csomagokat...

(#18749) Kozy10 válasza Siriusb (#18741) üzenetére


Kozy10
tag

Vagy DHL vagy TNT:-D jó gyors szállítás volt ;-)

(#18750) Kozy10


Kozy10
tag

Olight I3s CREE XP-G2 80 lumens Mini Keychain LED Flashlight
Banggood Kupon:
Code: DI3S

kb 10 $ kedvezmény

Olight I3s

Nitecore T Series Tube 45LM USB Rechargeable LED Light Keychain

szintén Banggood, ez csak simán 6,99 $ a kínai raktárból:

Nitecore-T-Series

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.