Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62989) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Ma reggel 9 óra környékén átvettem a majdnem kérdéses csomagot és csupán aprócska kérdésem lenne.

Az adott termék item location-él Wuppertál szerepel, de a nyomonkövetésnél és a dobozra felmatricázott címkén is Bremen olvasható.

Miért?

A nyomonkövetésnél írja, hogy postai átvétel a küldő országban ez volt az első információ a csomag hollétérről.

Regisztrált üzleti eladó én arra gondolok, hogy ott Bremen-ben lenne gy raktár ahol tárolva vannak az egyes termékei és onnan indítja útnak valamilyen módon a csomagot a rendeltetési országba és az irodája lenne Wuppertálba?

Á de nem jó mert az item location mellett szereplő városban kell lennie a terméknek ebay szabályai értelmében.

Nem értem :(

a másik kérdésem, hogy a dobozon lehet látni elől két matricát az egyik a Deutsche Post két vonalkóddal(routingcode,identcode) a másik a Magyar Posta.Ha viszont megfordítom ott kínai matrica amiből van kettő is.Az egyiken vonalkód és számok a másikon egy ltd végződésű ás alatta a neve az eladónak és a telefonszáma.

Gondolom berendelt magának Kínából jó pár db-ot nem, vagy nem is mert mivel van üzlete ott is mozgatná a termékeit?

Ui: Erről az eladóról már említést tettem.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.