Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) shaddam válasza Jeti0924 (#3549) üzenetére


shaddam
aktív tag

Akksi csere után várj pár percet, nekem pár hete 10 másodperccel a második felszállás után füstölt el a motor :DD Mondjuk volt vagy 35 fok alapból.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#3552) Jeti0924 válasza Rotor82 (#3550) üzenetére


Jeti0924
csendes tag

Golyós csapágy. A siklócsapágy, ami jelen esetben bronzgyűrű, folyamatos kenést kíván a megfelelő működéshez, ami itt nincs meg. Lehet csökkenteni a súrlódást, de a zsír, olaj egy idő után eltűnik a felületről, ami marad az összeszedi a port és abrazívan koptatja a felületeket, tehát egy idő után rosszabb mint amúgy simán szárazon. A golyós csapággyal könnyebben forog a tengely, nem kell neki kenés, mert így is túléli (ha nem bili anyagból van) a teljes gépet. Ha kevesebb a súrlódás, akkor könnyebben megy a motor, nem terheli a fogaskereket sem.
Itt rendeltem az aliexpressen. Találtam róla videót is. Így kell cserélni.
létezik porvédős is belőle Banggodon

[ Szerkesztve ]

(#3553) Jeti0924 válasza Jeti0924 (#3552) üzenetére


Jeti0924
csendes tag

(#3554) Teréz Atya


Teréz Atya
senior tag

Szevasztok. Tehat a Dromida-m vazat eleg fajan megfogta a pillanatragaszto, a netes videoknak igaza volt. Egy kisebb csattanast ki is hevert mar. Amde a motorfedo kupakot a feneert nem akarja megfogni semmi. Valami tipp az ilyen zsiros tapintasu muanyagra?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3555) marciart11 válasza Waikiki (#3503) üzenetére


marciart11
aktív tag

Imax b6 töltő,3db 3 cellás aksi párhuzamosan.

(#3556) Minstrel


Minstrel
senior tag

Lesz apró fpv-s wltoys hexa. :) Remélem majd működik a Turnigy 9x-el is, mint a legtobb wltoys cucc, mert akkor elég lenne bnf és mehetne az fpv a lakásban is.

(#3557) qnadam válasza Hooper (#3548) üzenetére


qnadam
veterán

kicsit később sikerült géphez jutnom, de íme

a zaj csalóka, mert a jpegek erősen szűrve vannak már. az aktuális camera raw pedig ismeri a dji optikáját is, így azt is tudja korrigálni, érdemes azzal nézni. a videó pedig azért ilyen fakó, mert log módban készült.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3558) Duck sidious válasza qnadam (#3557) üzenetére


Duck sidious
csendes tag

Gratula tok jo kepek!!
A video is szuper... csak 1 kerdes.... hol csinaltad az utolso kepet?? MIAMIBA??
Csak mert minden haznal van uszomedence :))
Nekem felmerult egy kisseb problema a quadcopterezessel.... itt (Ír) szinte mindig esik....es hat 3x mentem ki repulni az elmult idokben es kb mindig szemerkel par perc mulva az eso...ez ellen mit lehet tenni?
Mar nezegettem a marina quadcoptert is.... az ugyanis tokig vizalo... :C

[ Szerkesztve ]

(#3559) marciart11 válasza qnadam (#3557) üzenetére


marciart11
aktív tag

Gimbal nagyon nagy.

(#3560) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Jöttem ki írni hogy Phantom 1 60k-ért ha valakit érdekelne: DE NEM!
De rájöttem hogy csak gimbal :(

[ Szerkesztve ]

(#3561) Minstrel válasza qnadam (#3557) üzenetére


Minstrel
senior tag

Elfogadnék egy ilyen phantom3 kamerát, :) Nekem ezt sikerült alkotnom sj4000-rel [kép] Szoftveresen vettem ki belőle a halszem optika miatti görbülést.

(#3562) Upo válasza Teréz Atya (#3554) üzenetére


Upo
addikt

FBS?

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#3563) shaddam válasza Pikachu24 (#3560) üzenetére


shaddam
aktív tag

A legolcsóbban itt ph-n láttam 100-ért pár extrával.

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#3564) qnadam válasza Duck sidious (#3558) üzenetére


qnadam
veterán

jó lesz az újpestnek, egy újabb építésű részen :) egyébként benne van az exifben ;)

marciart11: 1/5s időt az esetek harnadában meg tud fogni, ami közel nem 100%, de repülés közben azért nem gyenge :)

Minstrel: csinos, bár még görbe maradt :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3565) OutsideR válasza Teréz Atya (#3554) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Itt egy jó cikk a ragasztásokról (eléggé Loctite reklámszagú, de van benne pár okosság)

(#3566) Waikiki


Waikiki
tag

Phantom 3 helyett :Y

Xiaomi, LeEco, ZUK, (Yi M1 Mirrorless, Redmi Pro, 360N4S, Redmi Note 4, Mi5S (plus), Le Pro 3!!!! stb.) SPEmall kuponok https://goo.gl/P3v6B0 Hardverapro csoport: https://goo.gl/EPnfc1

(#3567) Duck sidious válasza Waikiki (#3566) üzenetére


Duck sidious
csendes tag

Nekem egy regebbi ted es videot dobott fel a link

(#3568) qnadam válasza Duck sidious (#3567) üzenetére


qnadam
veterán

és milyen jót! ráadásul ideillőt, érdemes megnézni :R

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3569) Jeti0924


Jeti0924
csendes tag

Kérdés. Hogy lehet a hatótávot növelni? Láttam egy videóban hogy az antenna jelerőssége tuningolható egy kis kiegészítővel. Úgy néz ki mint egy kis transmitter. Tud erről valaki valamit?

(#3570) Teréz Atya válasza OutsideR (#3565) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Koszi, epp mielott linkelted en is megtalaltam. Megprobalok utannanezni ennek a cuccosnak valami uzletben.
Ami valoszinu h vagy PP, PE vagy teflon a motortarto. Amennyiben az elso ketto akkor lehet be tudok szerezni aktivatort. Amennyiben az aruk > 5 euro akkor meg inkabb megveszem a tularozott motortartoszettet, mert az biztosan jobban fog tartani mint a ragasztott.
Ragasztopisztollyal probalt mar valaki ragasztani PP / PE-t?

Am erdekes h a vaz "szepen" tort, a ket fel teljesen egymasba passzol. A motorkupak fule kb 3 mm amibol felhelyezes elott le kellett faragnom kb 0,5 mm-t mivel nem fert be. Furcsa, de a torott feluletek egybe illenek, de a ful meg az ellenparja megnyult.

BTW van valakinek tapsztalata a vadiuj XK markaval???
Ahogy nezem mar kaphato BG-n az XK alien ami egy Dromida Ominus hasonmas plusz funkciokkal. Ha egy ilyet csapnek foldhoz sztem nem fajna annyira, mivel az egesz gep annyiba kerul mint az Ominusba egy uj szett motor.
De nekem igazabaol az XK stunt kene, de az 220 euro es nem mernek vele okorodni, ami meg non-sense, mert erre lett kitalalva.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3571) Teréz Atya válasza Teréz Atya (#3570) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Huhh, a TC cikkben a PE / PP ragaszto az 50 dodo. Lyuly. :DDD

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3572) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Sziasztok erről a töltőről mi a véleményetek: BC-4S15D
Az árát leszámítva :D

(#3573) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Na, végre összehekkeltem a devo 7e+deviation+nrf24l01 modul+bayang protokollt és így reptettem a h8 minit...mintha egy új gépem lenne :)

"Oh my Goa'uld!"

(#3574) nagysandor79


nagysandor79
aktív tag

erről vélemény ? JJRC H16 YiZhan Tarantula X6
kettő is van a BG-n
az egyik 30 körüli áron a másik meg csak 20 körüli áron. mi lehet a különbség.
az egyik teszt videón nagyon hullámzik a felvétel, ez mitől lehet. és tényleg 5mp a kamera?mert ír 2mp-t az egyik a videó a másik meg a fénykép minősége?

(#3575) Teréz Atya válasza Peaceliker (#3573) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Mar regota szemezek egy rendes taviranyitoval. Ahogy latom egyedi FW-t hasznalsz (Deviation) + egy kulon TX modul van bele hekkelve.
Fel tudnal homalyositani, hogy lenyegeben hogy megy az, amikor mast akarsz iranyitani? Minden egyes alkalommal at kell flashelni vagy ujrabootolni vagy csak valami ini-t valasztasz menubol?
Letezek valami out of box megoldas? Vagy az halandonak megfizethetetlen?

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3576) Teréz Atya válasza nagysandor79 (#3574) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Tessek
Van kamera / nincs kamera
jello effect

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3577) wyattthoearp válasza Teréz Atya (#3571) üzenetére


wyattthoearp
aktív tag

Műanyag hegesztés kell neked, saját anyagával.

(#3578) Peaceliker válasza Teréz Atya (#3575) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen, jól látod :)

Egy devo 7e kb 16k kintről, a plusz modul (van 3 féle, mert kb mindent lehet egy deviation os távval irányítani) 2500ft kp.
Ami kell, az egy kis forrasztás...node, a devo 7e nem full ranges, ahhoz egy szívműtét szerű forrasztás is kell. :) Bár ha csak miniket akarsz vele kergetni, akkor mindegy :)

Amúgy ha csak plusz modul kell bele, az nem nagy macera, az egy ilyen story.

Vagy veszel devo 10 et, az kb 30k és mehetnek bele modulok ugyan úgy.
A 7e t én azért szeretem, mert kisebb, mint egy sztenderd táv, én azokat nem szeretem.

A modell váltás 2 kattintás, mert modell memóriás a táv és modellel modulációt is vált, mert a modellnél azt is ki lehet választani.
A vicc, hogy csak egy 3p es flasheléssel már rávehető egy alap táv, hogy pl spektrum kompatibilis legyen. :)

Tudtommal gyári megoldás nincs. Igazából akkor az lenne az 1 táv mind felett. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#3579) Teréz Atya válasza Peaceliker (#3578) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat, ha lud, akkor legyen kover. Istenigazabol en mindent ezzel iranyitanek.

Amit akarnek most:
Dromida Ominus - kb. Nine Eagles standard
Eachine H8 mini
Cheerson CX-10
FQ777-124

Jovobeli tervek:
XK Alien
Dromida Vista - ha nem aranyaron merik az alkatreszeket
valami olcso brushless
valami heli

Ha elborul az agyam:
XK Stunt
HiSky HMX280 - persze valami V2, ha gatyaba razzak.

Esetleg:
Valami kamera

Am. azert gondoltam ra, mert raallnek a BNF temara. A HMX280 BNF kb 35 euroval olcsobb mint az RTF. Namost a 7e + 3 modul az kb 70-80 euro. Tehat a 2. kopter utan sacc / kb nullszaldo ha a tuning kozben el nem b* a TX-et.

A full range az mit jelent? H 2,4 mellett tudna 5 Gigan is tolni a jelet?

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3580) Peaceliker válasza Teréz Atya (#3579) üzenetére


Peaceliker
őstag

cx10 csak akkor megy, ha piros az alaplapja (ha jól olvastam, de még utána megyek, ha csak el nem adom inkább a picit, h8 cserélhető akku miatt jobban bejön :) ).
Nine agles protokollt tud plusz modul nélkül is azt hiszem.
Többit nem ismerem. :D
Ami cserélhető vevő egységes, azt persze igen, mert veszel hozzá egy olcsó dsm orange vevőt és azt ugye kezeli.

Szal tudni kell mi milyen modulációt használ, illetve kell e vmi külön hekk, hogy menjen. Ha olyan gépről van szó, ami mögött van tömeg, akkor ha kéri vki meghekkelik (h8 is így lett irányítható vele).

Nekem h8 at, meg 250es fpv racert hajtja, meg ha lesz vmi repülő. De egy másik modullal legtöbb wltoys heli is menne, mert azok meg flysky modulációval mennek. Illetve 977 vmi mással, de azt már rá hekkelték. :) hcp100s meg megint mehet spektrum satelittel is (de lehet még anélkül is, annyira még nem néztem utána, nehogy vegyek egyet :D ).

Ha megölöd az adót benne, akkor az megint 2500 ft, szal nem tétel, azt is lehet benne cserélni. :) de ha elég a kisebb, olyan 100-150m es hatótáv, akkor nagy para nincs, mert modulok beforrasztása elég egyszerű. De ha van egy tv szerelő szerű ismerősöd, ő tuti megoldja játszva :)

Szóval a limitált hatótáv 100-150m, persze ez csak a gyári modulra igaz, mert ha megy bele más, akkor az attól függ. Nekem ez ment bele h8 miatt, de ahhoz nem is kell 30m nél több, onnan már úgysem látszik a gép. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#3581) Teréz Atya válasza Peaceliker (#3580) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Aham, szal az distance range mod nem frequency, vagyis a kupaklekapos, diodaathidalos.
Tv szerelo talan nem kell, 2 honapot huztam le a Samsungban a cinezokad mellett. Csak kicsit berozsdasodtam, mivel ez meg a plazmakorban volt. :)
Egyedul a cinezomre kene szerezni valami jofele keses hegyet, mert amit alapbol adnak, azzal kinszenvedes SMD-zni.
Talalos kerdes: vajon mit loptak leggyakrrabban az uzembol?

Najo, ezt meg meg kell ragnom, aztan dontok, h veszek-e.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3582) Peaceliker válasza Teréz Atya (#3581) üzenetére


Peaceliker
őstag

A range mod, a kupakleszedős, dióda rövidre zárós, az nagyon para én nagyító alatt, fejlámpával és nem kis mákkal tudtam megoldani :D Egy csöpp cinnagyobb vt, mint a dióda, amit kivettem.
A többi az gyerekjáték :)

Na, mit? :)

"Oh my Goa'uld!"

(#3583) Teréz Atya válasza Peaceliker (#3582) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Hat a jofele keses hegyet :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3584) Szabi46


Szabi46
csendes tag

:O Fú de ideges vagyok, szét vet az ideg!!
2 hete vettem életem első quadját ami egy JJRC H6c (hubsan x4 klónja)
Ma jött meg hozzá 1 hét késéssel pót motorok/akkuk/propelerek. Este 8ra lett rá időm, hamar gyorsan ki a helyi foci pályára, gyorsan sötétedés előtt akkor mondom ellövök vele 2 akkut. Én voltam az egyik "szöglet zászlónál" tőlem jobbra a középvonalnál járt a drón majdnem a kispadok felett, ekkor párom megjegyezte, hogy"Hol van, én már nem is látom?!".... Nyugi, (mondom) ott van az. Ekkor benyomtam a gyere haza headless gombot és onnantól eltűnt. Sok hiba van ebben az akcióban(sötétedéskor nem repülünk, pláne ha az irányítás se 100% még, főleg nem szoba kütyüvel ilyen távokat)
Persze ahogy neki álltunk keresni se villogást, se motor hangot nem láttunk, hallottunk, több mint 20 percig kerestük, így az akku is lemerült már rég, zseblámpával bolyongtunk..... Holnap reggel világosba ismét átfésülöm, de azt se tudom már, hogy merre ment... Milyen hatótávja van ezeknek? Mert az első repülésemnél ahogy észre vettem, még a focipályát át sem érte a hatótáv, elment a jel a felezővonal után nem sokkal.
Szóval valakinek tapasztalt hatótáv? Mert akkor olyan sugarú körben kutatok reggel :)

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#3585) Peaceliker válasza Szabi46 (#3584) üzenetére


Peaceliker
őstag

cx10 pl olyan 5méter :D
h8 mini az enyém tudott 20-30 m t, haveré olyan 20m re lelépett :D
Abban nemtom mennyire működik, de a h8 ban a go home annyit tesz, hogy random elindul valamerre gyors sűlyedéssel :D

"Oh my Goa'uld!"

(#3586) 8Kevko


8Kevko
újonc

Sziasztok. Tud nekem valaki abban segíteni, hogy repülés időben mit számít, ha a 2000 MW os adó helyett 4000 MW ost építek be egy Tarot 680-ba?

(#3587) Minstrel válasza 8Kevko (#3586) üzenetére


Minstrel
senior tag

Mit írnak fogyasztásra? De szerintem nem lenne nagy változás, ekkora gépen biztos nem kicsi akksit használsz.

(#3588) Teréz Atya válasza Peaceliker (#3585) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Az osszes GPS mentes kopternel ha megnyomod a "go home" / "return to home" gombot mindig ugyan abba az iranyba kell nezned amerre a taviranyito nezett az inicializalaskor. Persze kozben nem szabad egyszer sem odacsapni.
A kvadkopter ugyanis a gyrok adataibol es a taviranyito iranyabol hatarozza meg h merre van a haza.
A "go home" egyenerteku azzal ha magad fele huzod az irany pockot headless mode-ban.
Sajnos meg a 160 euros Nine Eagles Galaxy Visitor 3 is ilyen buta. :(
@ Szabi46 - nem kell beszarni, haveromnak 2 hetig azott esoben a fa tetejen mire meglett, most meg kutya baja

Amugy pont ezert ajanlom mindenkinek h feher vagy mas feltuno szinu koptert vegyen mert a fekete / zold nem jo a fu miatt :D

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3589) Minstrel válasza Teréz Atya (#3588) üzenetére


Minstrel
senior tag

Kétlem, hogy figyeli a táviranyítót a gép, az már kétirányú kommunikáció lenne, az meg ebben a kategóriában nem igazán van.

(#3590) Duck sidious válasza Szabi46 (#3584) üzenetére


Duck sidious
csendes tag

Szia nekem hubsan x4 van... 50..es 100 meter kozott lehet a hatotav..bar tuzetesen atneztem a leirasat semmi adat :( ..
En egy igen nagy parkban ropkodok vele es igazabol nem tudom a hatotavot mert sokkal elobb tunik el a szemed elol mint ahogy ki megy a hatotavbol....

(#3591) Peaceliker válasza Teréz Atya (#3588) üzenetére


Peaceliker
őstag

Persze, ezt tudom, de az én gépemnek még 1x sem sikerült jó irányba elindulnia. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#3592) Teréz Atya válasza Minstrel (#3589) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Manual - PDF - lasd 18. - 19. oldal
Sajna masolasvedett.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3593) Gsx-rr válasza Szabi46 (#3584) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A gyere haza es a headless mode az ket kulonbozo dolog!
Amugy meg egy ilyen gps nelkuli gepen sokat amugy se er!

(#3594) Peaceliker válasza Gsx-rr (#3593) üzenetére


Peaceliker
őstag

Nekem is h8 headless ben is hibázik. Bár nem is érdekel ez a két funkció :-)

"Oh my Goa'uld!"

(#3595) vegyszer válasza Szabi46 (#3584) üzenetére


vegyszer
addikt

Nekem a második út lett vadregényes anno a Syma X5C - szel. A Zasszony szerette volna egy kicsit reptetni. Akkor ment fel először vagy 30 méterre, és a szél a hatótávján kívül vitte a madarat. Majd a nyakig erő napraforgóban kerestem egy bő negyed órát. De meglett. Igaz, hogy ez kora délután volt, de bennem volt a para rendesen.

Meglett a kicsike végül?

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3596) Teréz Atya válasza Szabi46 (#3584) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

En most egy oraja vesztettem el az egyik h8 minimet a kukoricasban mert lemrult az elem a taviranyitoban.
Fel ora utan meglett. No megyek zuhanyozni mert egy dzuva vagyok, weh.

@ Peaceliker - akkor (a) kalibrald ujra a gyrokat majd (b) a headless mode-ot.
(a) Asszem mindket kar jobbra le, megvarni mig villog, aztan abbahagyja.
(b) mindket kar balra le, varni mig villog, aztan abbahagyja. Ha jol emlexem ekkor mas utemben villog.

Persze headless kalibraciokor a kopter seggevel egyvonalban kell lenned mikozben a taviranyito kozted es a koter segge kozott van es mindketten a kopter farara iranyultok.

Ez eszembe juttat egy sztorit, amikor en es a haverom egyutt mentunk a mozgolepcson, elottunk meg egy csaj...

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3597) Peaceliker válasza Teréz Atya (#3596) üzenetére


Peaceliker
őstag

Igen, így csináltam. :-)
De lényegtelen is, ici picit sem fontosak nekem ezek a funkciók. ;-)

"Oh my Goa'uld!"

(#3598) Szabi46 válasza vegyszer (#3595) üzenetére


Szabi46
csendes tag

Még nem találtam. Kimentem reggel 6.30kor (persze akkora latyak volt, hogy állt a víz már a cipőmben)
3 órán át kerestem az általam lezuhanni vélt területen ami 2 nagy füves focipálya közti árkos, néhol térdig érő gaz és levágott fű száradékok egyvelege. Hazajöttem, mert már fáztam és jojóztak a szemeim. 100m-t írtak a dobozra is mint hatótáv, le is mértem a 100m-t ide is esett pont erre a területre, hacsak a szél el nem vitte kicsit arrébb..... Csináltam most egy mágneses pecát, kötöttem rá madzagot, talán majd valamelyik motort meg tudom ragadni vele. Nagyon oda vagyok, mert pont a héten lettem munka nélküli, pénzem is elfogyott, ráadásul még ez az eltűnés is... :O
Meg kell találnom még szombatig, mert lovas fogathajtó napok lesznek és tuti valami kisgyerek akad rá aki azt se tudja mi ez, de hazaviszi :O :W

Motorola E365 - Nokia 6020i - Nokia N95 8GB - Nokia N8 - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy S4 - Samsung Galaxy S6 - Huawei p20 pro - Xiaomi 11 ultra 12/512

(#3599) vegyszer válasza Szabi46 (#3598) üzenetére


vegyszer
addikt

A kutya sem barátja a koptrenek, nem hogy a ló...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3600) marciart11 válasza Peaceliker (#3594) üzenetére


marciart11
aktív tag

GPS nélküli headless, esélytelen hogy az valaha is működni fog.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.