Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:28:18

LOGOUT.hu

A topikban az apróhirdetés, csere-bere, és hirdetés linkelés tilos. Hardveraprón a megfelelő kategóriában van erre lehetőség Hardverapró/Drón
Társtopik - Quadkopterek, felső tagozat
Drón, multikopter, quadcopter, hexacopter.. számos kifejezéssel találkozhatnak a hobbi távirányítós repülés rajongói. De pontosan melyik mit jelent, és melyiket érdemes beszerezni?

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Teréz Atya válasza Gsx-rr (#3248) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Ez alapjan a hasonlo motorral szerelt V666 kb. 60 gramm cuccot cipel. Gyakran le is egnek a motorjai.
Szerintem SShadow kartars ra tudja majd hekkelni a Mobiust ami kb hasonlo teher. A gimball Banggod szerint 120 g. Vadiuj motorkkal talan sikerul felemelnie, de kb csak totyorges lesz, es nagyon gyakori motorcsere.
Ha van ra penze csinlaja. Csak ne ejtse senki fejere.

Amugy nem tudom mi baja van az embereknek a kvadkopter / kopter kifejezessel. Ezek negyrotoros helikopterek. A vezerlo-elektronika meg minimalis autonomitast biztosit - kvazi vizsintesben tartja a koptert ha nincs input es megfelelo iranyba donti, forgatja ha kell.
Ennyi erovel egy tempomatos kocsi is lehetne dron. Sot, van, amelyik az ut szelet is jelzi.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3252) Gsx-rr válasza Teréz Atya (#3251) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Sot olyan is ami combarterianal pulzust mer es ha erzekeli ,hogy elalszol elveszi a kormanyzast es es felreall a leallosavba! :)
Kb 5 eve van extralistan a Lexusnal.
Az uj S osztaly rogziti ha akarod az elotted halado rendszamat es koveti, savot valt gyosit lassit.
Volt szerencsem utaskent. Erdekes volt! Ezt meg szokni kell! :)
Ez mar az igazi robottechnika!
Dron az ami kepes onnalo mukodesre is taviranyitas nelkul.

[ Szerkesztve ]

(#3253) Teréz Atya válasza Gsx-rr (#3252) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Viszont nem vagyok tul nyugodt. Az autogyarak az IT security-t mostohagyerekkent kezelik.
Most volt hir egy foszerrol aki felcseszodott es megcsinalta a kocsilopo kutyujet mert az autogyarak eveken keresztul toketlenkedtek. T.i. a legtobb kocsi "tavkapcsa" egy egyszer hasznalatos kulcsot general amihez nem jar lejarati ido.
A foszer gepe veszi a jelet mikozben aktivan zavar a kocsi fele. A tulaj pislog, megnyomja megegyszer gombot. A gep ujra veszi a jelet, zavar, majd egy rovid ido utan elkuldi az elsot.
No, lett egy szabad kocsinyito kulcs amit BARMIKOR fel lehet hasznalni.
Egy Lotus Elise-en demoztak ami nem ot filler.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3254) Gsx-rr válasza Teréz Atya (#3253) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam volt ilyen. Nem tudtam zarni az autot. Azt hittem lemerult az elem!zartam kulcsal. elemcsere utan se nyilt. Szerviz felhiv egybol mondtak blokkolta valaki a jelet,es halisten erzekeli az auto es tiltja a taviranyitot. Mondtak hova eritsem a kulcsot es indult.
Rakparton volt! Gondolom ott vadasztak a kocsikra es gyujtogettek a jeleket!

Ezert kell meg plusz tiltas az autoba.

[ Szerkesztve ]

(#3255) Teréz Atya válasza Gsx-rr (#3254) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Orulok neki, hogy bizonyos automarkak leptek.
Ha en lettem volna a helyedben belem hult volna a sz*r.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3256) Duck sidious válasza Teréz Atya (#3255) üzenetére


Duck sidious
csendes tag

Azert meg nalam mindig a lukas teniszlabdaval nyithato hiper s merci viszi a palmat :))

(#3257) SShadow válasza Gsx-rr (#3248) üzenetére


SShadow
aktív tag

Így is van csak magamat okolhatom majd kb annyira mint te ha a rakparton hagyod a kocsida és elviszik, ezt mindenféle rossz szàndék nélkül mondom, tapasztalatból!!!
A drón(szép magyarosan) témához csak annyit fűznék hozzá:
A repülőgépet hogy nevezzük akkor ha bekapcsoljàk az autómatapilotàt??

Na de vissza a témàhoz:
Nagyon sok cikket olvastam meg teszteket amit droneflyers, rcgroups stb nàlam sokkal nagyobb tudàsú emberek írtak akik már sokat repültek.
Mindenhol azt írtàk ez egy jó alternatíva Gopro cipelésre.
Nyilvàn nàlam nem az a cél hogy szlalomozzak a fàk között:)))
Légi videókat szeretnék készíteni ahol a motorok terhelése nem olyan mértékű de benne van a pakliban hogy kinyiffan.
A màsik dolog hogy 85$ volt maga a gép ebből ha a fejem tetejére àllok sem rakok össze semmit sajnos.
Én ezt kezdő gépnek vettem az ezutàni kategória az màr 250$ ami rtf és arra jön még a vàm stb
Szóval ha 2-3garnitúra motor megy a kukàba még akkor is jó vagyok vele egy darabig.

[ Szerkesztve ]

(#3258) Gsx-rr válasza SShadow (#3257) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azert ha ellopnak valamit nem hiszem magam kene okolni! :)
Amugy kizart ,hogy elvittek volna. Ez csak a gyari vedelmi rendszer volt. Es az is kifogott rajtuk halisten.
Na latod meg is valaszoltad magadnak a dronkerdest. A dron tud onmagatol repulni. Egy syma nem.
En sem rosszindulabol mondtam, csak mint masok irtak a sarkallatos pont a kefes motor.
Nem ajanlatos,sok erteket raaggatni.
Nem tudom volt egyaltalan geped ezelott?
En szerencsesebbnek tartok egy x5c-t kezdeni es utana sporolgatni es epitgetni ,mint mondtad 250 dollar korul.

(#3259) SShadow válasza Gsx-rr (#3258) üzenetére


SShadow
aktív tag

Azert okolhatod magad mert rossz helyen parkolsz, mondom tapasztalatbol tudom igy vittek el az egyik kocsim anno.
Es sajnos mindent elvisznek ha kell nekik.
Amugy volt egy x5c amivel repulgettem nem ez lesz az elso gep.
Az biztos hogy egy 250$-os epitett vagy rtf gep sokkal jobb ezeknel, de azert nem kell alabecsulni ezeket a kefes motorokat sem.
Az erejevel nincs gond ami a problema hogy meleg miatt amit termel kiszamithatalan hogy mikor adja meg magat mert itt nem tudod rakotni a gepet es nezegetni a fordulatot,feszultseget stb.
Itt az a riziko hogy vagy megy vagy nem de en ennek tudatataban vagyok ezt bevallaltam es ehhez merten fogok repulni is vele.

(#3260) Duck sidious válasza SShadow (#3259) üzenetére


Duck sidious
csendes tag

Akkor nincs mas hatra minthogy elvezd az epitest es a repulest vele... 👍
Es szivesen vennem ha megosztanal videokat ..... :C

(#3261) SShadow válasza Duck sidious (#3260) üzenetére


SShadow
aktív tag

Köszi egyenlőre még csak a gép érkezik meg elöször a többi majd később.
De ha összeàll a cucc biztos küldök videókat.
Addig gyütögetek a következőre:)))

[ Szerkesztve ]

(#3262) Pikachu24


Pikachu24
aktív tag

Ezt szívesen megépíteném: [link]
De viszont ez pénz pazarlás is lenne :(, amennyi hó van erre.

[ Szerkesztve ]

(#3263) trialboj válasza Pikachu24 (#3262) üzenetére


trialboj
őstag

Akkor építs egyet vízre:P [link]

Ha a szigetelést meg tudod oldani elég érdekes gépet kaphatsz, + a fejlesztgetés/tesztelgetés már magában elég fun dolog.

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3264) Teréz Atya válasza Pikachu24 (#3262) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Építs akkor légpárnást - hoovercraft.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3265) Pikachu24 válasza trialboj (#3263) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nem is rossz cucc. Rá teszek a hungarocell-re egy műanyag talpat éééés Hó + Víz járó.

Én viszont valami talpal kormányoznék.

[ Szerkesztve ]

(#3266) qnadam válasza OutsideR (#3244) üzenetére


qnadam
veterán

egyelőre várok visszajelzést sokat az új fw-ről meg a dji goról, esetleg egy még újabb verziót. a mostaninak nálam ipaddel semmi baja, ami nem romlott el, azt nem kell megjavítani :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3267) qnadam válasza SShadow (#3257) üzenetére


qnadam
veterán

oké hogy a motorok néha mennek a kukába, de ha esik a gép, akkor jó eséllyel a gimbal is... úgy azért már drágább lesz szerintem. meg szerintem az se hátrány, ha a gép vezérlője tud beszélgetni a gimballal, esetleg távirányítható is :)

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3268) PNP


PNP
őstag

Phantom 3 Advanced és Pro kamerái vajon felcserélhetőek? Árban elég nagy a különbség a két gép között, de 1-2 év múlva lehet, hogy viszonylag olcsón lehet hozzá 4K kamerát szerezni. :F
Jól látom, hogy a DJI cuccok egységárasak? Hol érdemes megvenni?

(#3269) OutsideR válasza PNP (#3268) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Igen, felcserélhetőek a kamerák és csere után a pro firmware-ét kell használni. Ezt írták a hivatalos Dji fórumon is. Viszont szerintem mostanában még nem éri meg a csere, mert olyan 130ezer körül láttam pro kamerát hozzá 2 hónapja. Amúgy szerintem a 2 kamera ugyanaz, mind a kettő 14 megapixeles, csak a dsp más alatta, meg a firmware.

qnadam Ráadásul nem csak a gimbal esik le hanem a GoPro is ami rajta van.
Mekem android van szóval nálam vannak gondok, várom az androidos progit mint a megváltást.

Akksit kellene még valahonnan jó áron szerezni, mert jelenleg 1 akkuval szenvedés, sok mindenről lemaradok mire feltölt az akku repülés után. Főleg ilyen melegben amikor alig akar lehűlni az akku, melegen meg nem engedi magát tölteni.
Pl. ma is van ilyen drift & tuning tali itt a városban és itt ülök a gép mellett ventillátorral hűtöm az akksit és várom hogy tölthessem

[ Szerkesztve ]

(#3270) PNP válasza OutsideR (#3269) üzenetére


PNP
őstag

Kösz, ez jó hír.
Viszont én is Androiddal használnám, iPadet nem szeretnék, de nem is tudnék venni. Ennyire használhatatlan Androiddal általában, vagy ez modellfüggő?

(#3271) Teréz Atya válasza qnadam (#3267) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A tanulopenzt mindenkinek meg kell fizetni.
Ki tobbet, ki kevesebbet.
En mire a frankendrone-omat repulhato allapotba hoztam az eredeti ara felet meg rakoltottem.
Megerte?
- anyagilag nem
- tapasztalatszerzes szempontjabol igen
- hogy egy katyvaszbol magam csinaltam elheto cuccot az pedig kegyetlenul jo erzes

Ezert is allok meg a 70 euros cuccoknal. A dragabbaknal mar nem mernek ennyit kiserletezni. Meg a tudat h mennyit vertem bele nem okozna jo szajizt.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3272) OutsideR válasza PNP (#3270) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Nekem most alapból elég szar a Note4-em, kellene neki egy factory reset, de sok rajta az olyan melóhoz használt programbeállításom amit nem tudok menteni, így vonakodva resetelem. Viszont néztem egy Galaxy Tab4 7colos tablettel és az sem volt teljesen folyamatos. Az új app elvileg simább lett, almás eszközökön, de erről nincs tapasztalatom. Állítólag az Nvidia shield tablettel fasza a program, és annak még hdmi kimenete is van.
Amúgy a Dji is kiadta már az upgrade cardot a távirányítóhoz amivel lesz rajta HDMI. Olcsó, csak 99 dollár +szállítás meg áfa meg vám meg amit még ráraknak itt.

(#3273) qnadam válasza Teréz Atya (#3271) üzenetére


qnadam
veterán

a tapasztalatszerzés az oké, bár akkor én már inkább nulláról építenék. mondjuk az építéshez hülye vagyok, azért is van phantomom 😀

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3274) qnadam válasza OutsideR (#3272) üzenetére


qnadam
veterán

fórumokban azt olvastam, hogy a shielddel is nyűgös, élőben meg nem láttam. plusz szerintem drágább, mint az ipad :)

akarok rendelni nd filtert meg bőröndöt a géphez, amellé 122 euróért meg a szállítási költség feléért be tudok dobni egy akksit, ha az így érdekel esetleg.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3275) OutsideR válasza qnadam (#3274) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Hmmm érdekel a dolog, honnan milyet?
Az nd filter is érdekel, meg az akku is, hátizsákot már vettem a géphez.

(#3276) qnadam válasza OutsideR (#3275) üzenetére


qnadam
veterán

kopterworx.com ról, gyári.

ipaden ha megnyomom a link gombot, kilép a safari :O

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3277) SShadow válasza qnadam (#3267) üzenetére


SShadow
aktív tag

A gimbal és a tàvirányitóval való kommunikàció az tényleg nagyon jó dolog!!
Ezt meg is akartam kérdezni egyenlőre csak y Flying 3d x6-nál làttam ilyesmit ani nem olyan horror áru termék.
A kérdés az épített gépekhez is lehet ilyet venni ha igen akkor az megint 150-200$ vagy van abból is megfizethető àrba??

(#3278) qnadam válasza SShadow (#3277) üzenetére


qnadam
veterán

ha olyan a vezérlő és olyan a gimbal, simán. de olyan is lehet, hogy a távirányító egyik csatornáján a gimbal fel-le billentése van, és akkor a vezérlő nem is tud róla. igazából nem tudom, hogy az fc és a gimbal között egyéb kommunikáció van-e, de szerintem logikus lenne.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#3279) trialboj válasza Pikachu24 (#3265) üzenetére


trialboj
őstag

Az elektromos elemeket viszont szigeteld mindenképpen. Ha megnézed a videót, láthatod nem 1x felborul... már csak azért is érdemes nehogy lesokkold a halakat a vízben:P

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3280) OutsideR válasza qnadam (#3266) üzenetére


OutsideR
aktív tag

Feldobtam az 1.3.20-at a gépre is meg a távirányítóra is így már nem rinyál a Pilot app hogy új fw elérhető.
Még nem próbáltam ki, ma este nem repülök.
Ami pozitívum hogy 1.3-tól engedi a downgrade-et a rendszer, szóval ha valami nem tuti akkor visszarakhatok egy régebbit pl 1.1.9-et

(#3281) PNP


PNP
őstag

Azt honnan lehet tudni, hogy egy adott területen meddig lehet felengedni drónt, lufit, sárkányt, bármit?

(#3282) vegyszer válasza PNP (#3281) üzenetére


vegyszer
addikt

A vonatkozó törvényekből. ;]

A teljesség igénye nélkül van pár ökölszabály

Elvileg a fűszál tételére felmászó hangjának is kellene, hogy kérjen légtérhasználati engedélyt.
Legalábbis itt ez hangzott el.
A 150kg felett a dolog szabályozva van EU szinten. Alatta tán annyi van, hogy 25kg összsúly felett pilóta vizsga kell, de alatta 120m a plafon. (a védett területek kivételével. Pl dicső népi demokratikus diktaturánk ügyeit intéző nagyon magyar, nagyon hazafiak lakása közelében nem kell csodálkozni, ha az embert a TEK-es fiúk kezdik el a földre teperni)
Ez alatt már csak a 30 napos határidővel előre, írásban beadott engedély kérés van. Ami bizton nagyon rugalmas.
És a kütyü nem rögzít más ambereket, mert az még külön személyiségi jogi kérdéseket vet fel...

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3283) vegyszer válasza PNP (#3281) üzenetére


vegyszer
addikt

Egyébként a törvények még nincsenek kész. De az nem jelenti azt, hogy esetleg már nem az alapján lesz valaki a törvény szigora előtt meghurcolva. Gondolj csak a 10$-od kém tollba építettkamera nenzetbiztonsági ügyére

"Újságírás az, amit a hatalom nem akar nyomtatásban látni. Minden más csak propaganda." George Orwell

(#3284) SShadow válasza vegyszer (#3282) üzenetére


SShadow
aktív tag

Hmm nem rögzít màs embereket mert az személyiségi jogokat sért:)))
És mi van a mobiltelefon felvételekkel a híradóba szàzával mutatnak felvételeket mikor valaki lefilmezett valami érdekeset.Ok hogy a tévé kitakarja a fejét de aki rögzíti ugyanúgy megsérti a személyiségi jogokat!!

[ Szerkesztve ]

(#3285) Minstrel válasza SShadow (#3284) üzenetére


Minstrel
senior tag

Az is tilos lesz, be lesz tiltva minden fényképezőgép is, városban is csak a tervező engedélyével fotózhatsz épületeket.

és ez komoly :D [link]

(#3286) Duck sidious


Duck sidious
csendes tag

Tegnap voltam egy gyonyoru turan..... elkepesztoen szep tavak...hajok...hegyek
3 x repultem a kis DM 007 el 2 mps kamera... kartyara rogzit.. es hazaerve rajta volt a 3 db avi felvetel... de megnyitva semmit se jatszik le.... ures...
Van esetleg valami otletetek?
A guta majdnem megutott... :W

(#3287) Turbobacsi válasza Duck sidious (#3286) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

ezt akkor csinálja az enyém, ha nem állitom le a felvételt, és úgy kapcsolom le a koptert

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#3288) Pikachu24 válasza Duck sidious (#3286) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Nálam az szokott lenni hogy videó közben fényképet csinálok és az lekapcsolja a videót, de viszont a távon ugyan úgy jelzi hogy megy a videó. Így pont fordítva mutatja, amikor felvenne akkor nem veszi fel.

(#3289) Pikachu24 válasza Minstrel (#3285) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Mikor jön vajon el az az idő hogy TILOS kamerás telefonokat árulni? ;]

[ Szerkesztve ]

(#3290) Duck sidious


Duck sidious
csendes tag

Leallitottam a felvetelt mielott kikapcsoltam....kulon kis villogo piros led figyelmeztet ra..... :(
Mielott felszalok kezbe veszem es ellenorzom a felvetel elindulasat...leszalok es megint szinten igy csinalom...nem fenykepezek kozben.... ugyhogy ezeket mind betartom....

[ Szerkesztve ]

(#3291) LógaGéza válasza Duck sidious (#3286) üzenetére


LógaGéza
addikt

Méretük mekkora? Ha pár kB, akkor veszett, de ha van mérete, akkor lehet megoldható.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#3292) tvamos válasza Minstrel (#3285) üzenetére


tvamos
nagyúr

Az idiótizmus kiteljedése, a vég kezdete.
Az én tricoptereim alkatrészei meg a vámon csücsülnek.
:((

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3293) trialboj


trialboj
őstag

Pff, a mai nap nem volt valami sikeres és még alig múlt dél.

Elmentem reggel bringázni míg feltöltöm az aksikat. egyszerre 4 et akartam tölteni egy párhuzamosan kötött lap segítségével. Nos a IMAX b6 nem alkalmas erre. Első sorban mert igen precíz balanszolás kell, hogy az aksik között ne legyen 0.03V-nál nagyobb különbség. Ez elméletben megvolt, de az a műszer amivel mértem sem lehetett annyira pontos.

Na a lényeg, hogy 70 percet kínlódott vele: 4x 2200 as akksi. 11.4V ról töltve, 4.4A-el. Elméletben mindegyiket 0.5A-el kellet töltse, ami elég kímélő lett volna. DE csak 12.3-ig töltötte sajnos. Úgyhogy hazaérve újból mindegyiket egyenként kellett feltöltsem.

Megvolt az 5 akksi, kimentem az erdőbe videózni, mert tegnap nagyon kedvet kaptam hozzá. Nos erdőben nagyon szar dolog videózni (multicopterrel).

Először is nincs hova letenni, hogy felszálljon, mert tiszta kő és por minden. Ha túl alacsonyra ereszkedsz felveri a port a videóba, és kezdheted elölről a snittet...

Nem lehet napszemüvgen repülni mert akkor még annyira sem látod, de ha a fák között felemelkedsz, akkor a nap kiégeti a szemed, és csak hunyorogva tudod eltalálni megint azt a lyukat ahol "visszafér".

A renget ág miatt 5m után nem érzed a távolságot, és sokkal nehezebb a magasságot is tartani (ez utóbbit nem nagyon értem miért, lehet csak elizgultam, mert már alig láttam, inkább csak sejtettem hogy ott van :)) )

Ennyiszer még sosem zuhantam, nem is emlékszem összesen hányszor, de csak 2 nagyobb (említésre méltó) esés volt, és kisebb nagyobb sérüléssel azt is megúszta. A gép a foltozóban van, elég sok helyen elrepedt az üvegszálas középső vázelem, és az egyik kar, el is görbült. Ha másra nem flippeket gyakorolni jó lesz :D

Részletes beszámoló videó, és miegymás, hamarosan... (már akit esetleg érdekel, és szívesen olvas ilyesmiről)

[ Szerkesztve ]

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#3294) PNP válasza vegyszer (#3282) üzenetére


PNP
őstag

Hogyha én cégszerűen, legálisan szeretném űzni az ipart, és van belőle bevétel, tehát megbízási szerződés is, stb., akkor kellene, hogy legyen az adott munkára szóló írásos engedélyem is, nem? Ellenőrizhetik ezt utólag is? Mert mondjuk engem a NAV ellenőrizhet a könyvelést érintően, de ilyesmit bekérhet? Az engedély kiadása nyilván nem az ő hatáskörük, az ellenőrzés, csak így kapcsolt szopatásként lehet az?

Nyilván itt tettenéréssel lehet megbukni, történt már ilyen itthon? Mit valósítok meg egy ilyen repüléssel, és miként szankcionálják? Tudom, nézzek utána, de hátha vannak hasznos infók közkézen is.

(#3295) Teréz Atya válasza tvamos (#3292) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Wehh, amikor a tracking numberes kopterem szallitasi torturajat csekkotam derult ki h az egy honapos szallitasi idobol 3 (harom, ba*meg!!!) nap alatt eljutott kinabol svedorszagba a kopterem.
Az osszes tobbi idot az Eu-n beluli postai szallitas es a vamon b*zulas vitte el.

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3296) Teréz Atya válasza Duck sidious (#3286) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

Lehet h nekieresztenek egy get data back szeru progit. Hatha segit.

[ Szerkesztve ]

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#3297) Pikachu24 válasza Duck sidious (#3290) üzenetére


Pikachu24
aktív tag

Tényleg!
Próbáld meg ezt lefuttatni: [link]
Bár nem hiszem hogy bármit segítene.
Inkább akkor lehet hasznos ha kitörölsz egy videót és vissza szeretnéd állítani.

[ Szerkesztve ]

(#3298) tvamos válasza Teréz Atya (#3295) üzenetére


tvamos
nagyúr

Szerintem ezentúl én is mindent Svédországba kérek, ott máshogy megy a "b**ulás. ;)
Az zavar, ha a héten (6 hét várakozás után) nem kapom meg, csak októberben kapom meg a csomagot. Pedig novemberben be kellett volna mutatni az sk. épített gépet. És hát... gondolom nem fog elsőre menni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#3299) Duck sidious válasza Teréz Atya (#3296) üzenetére


Duck sidious
csendes tag

Koszi megprobalom....
De ugy megharagudtam erre a kis masinara..hogy este felteszem a netre es eladom
Mondjuk kb semmit se adnak majd erte.... 56 eur volt...
Asszem inkabb csak kidobom...

(#3300) zsiz válasza Duck sidious (#3299) üzenetére


zsiz
őstag

ha kidobnád, inkább add nekem :DDD postát fizetem ;]

egyébként is jártam már így, csak én legalább itthon videóztam a kertben/udvar felett.. azt bármikor meg tudom ismételni

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.