Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#5301) VANESSZA1 válasza krx21 (#5289) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Látom ma mindenkibe beleállsz aki nem osztja a nézeteid :C

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5302) krx21 válasza VANESSZA1 (#5301) üzenetére


krx21
nagyúr

Nem álltam belé senkibe.. :DDD

(#5303) krx21 válasza krx21 (#5300) üzenetére


krx21
nagyúr

Bocsánat nem tudtam, hogy saját videó :R

(#5304) forceberg válasza krx21 (#5300) üzenetére


forceberg
veterán

:))

A lényeg, hogy jó nagy lett az Airhez képest! A táv is olyan túlméretes. Ez nem tetszik benne.
A magassága ki is jön a dupla méretű aksi miatt. A súly különbség is kijön, kb. 140g az Air aksija.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5305) krx21 válasza forceberg (#5304) üzenetére


krx21
nagyúr

Jó az a táv, majd meglátod,, :K
Ez a videó nem semmi. [link]
MP2 12,5Km és vissza, ráadásul városba! :Y

[ Szerkesztve ]

(#5306) forceberg válasza krx21 (#5305) üzenetére


forceberg
veterán

A Pro2-nél kisebb, az legalább jó, majd kiderül, hogy a szenzor a valóságban mennyivel jobb.
Nekem a 1080p 60FPS elég, ha jól számoltam, ekkor az Air 70Mbps-sel rögzít.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5307) Geller72 válasza krx21 (#5305) üzenetére


Geller72
veterán

Waypointos repkedés, moddolt akkukkal, az hogy ilyenkor hol repül, az tök mindegy. A sima MP-be is lehet forrasztani 2 db XT60-as csatit, amire aztán bepattintasz a gyári akku helyére mondjuk 2x3000mAh-s 3S akkut. :U

(#5308) sityupityu válasza twine (#5294) üzenetére


sityupityu
veterán

Akkor jól gondoltam, hogy aki pl melózik vele, annak akár az 5-6 akku sem sok. :K Ezt most többen megerősítettétek. És szerintem hobbi célra is jó ha van három. Legalább is magamból kiindulva.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5309) krx21 válasza Geller72 (#5307) üzenetére


krx21
nagyúr

Értem, akkor ez így már más a szememben is...

(#5310) drk88


drk88
senior tag

hali,

Tanacsot szeretnek kerni, elso dron vasarlas elott allok es a mavic mini illetve a mavic air kozott vacilalok. Igazabol az airnel az okos funkciok amik tetszenek illetve h van benne szenzor elol es hatul is. Hobbi celu felhasznalas lenne, kirandulasok, nyaralasokon videozni meg persze bohockodni a mezon 😀

Tanacsokat szivesen fogadok 😀 koszi

(#5311) Rico45 válasza drk88 (#5310) üzenetére


Rico45
őstag

Szia! Én Mavic Mini-t ajánlanám mindenképp! Tetszeni fog.

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#5312) KillHates válasza drk88 (#5310) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nyaralásra jobb a Mini a 249 gramm miatt.
Külföldön a legtöbb helyen már él a 250 grammos jogszabály

Egyébként az AIR sokkal jobb és stabilabb drón.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5313) DIEGO15 válasza drk88 (#5310) üzenetére


DIEGO15
őstag

Szia. Nekem Mini-m van. Remek gép ahhoz, amit leírtál.

(#5314) tirszin


tirszin
senior tag

Olvasva a hozzászólásokat, elmegyek akkugyártónak. ☺️ Olyan sok van ezek szerint használatban.
A rallynál abszolút megértem. Ilyen területem nekem is van, de az dslr-el fotózós. Ott, mivel bringás a téma, néha még a szemedhez emelni is kevés az idő, amikor meghallod. ☺️
Nekem ennyi akku csak addig kellett, amíg tanultam, kísérlezgettem a drónnal. Amikor már tudom mit akarok, kimegyek egy helyszínre a statisztákkal, megcsinalom azt a pár snittet, ami jól fog kinézni, aztán ott nincs mit többet tenni. Hazagurulunk. Néha csinálunk még egy helyszínt a közelben, akkor jön jól a 2-es akku. De ez ritka, mert már dekoncentráltabb mindenki, szóval nem annyira érdemes.
Legutóbb pl 1 akkuval készült 8 snitt, amiből kettőt kellett törölni, a többi jól használható lesz. Sosem tökéletesek, ezért minden ötlet legalább 1x meg van ismételve. De még így is marad az akkuban a végére 20% körül.
Nálam egyébként ezek az anyagok bringasport marketing célból készülnek.

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5315) AuraSync válasza tirszin (#5314) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Valahogy ezzel én is így vagyok ezért sem lesz nekem több 2 akkunál.
Az egyikkel a helyszínen fel lehet mérni a terepet a másikkal meg el lehet készíteni a felvételt.

Egy bizonyos magasságban olyan szinten lát mindent a drón, hogy nem kell ahhoz 3-4 akku hogy valamit berepüljek. Hála a nagy szenzorméretnek akár bele is lehet nagyítani a videóba ha esetleg túl magasan készült a felvétel és akkor sem fog sokat romlani a minőség.

A városrész ahol lakok kocsival bejárni sok idő, de drónnal meg van kb 5 perc alatt.
~10 perc a full rep idő ha elsőre tudom merre akarok menni a területen.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5316) tirszin válasza AuraSync (#5315) üzenetére


tirszin
senior tag

Igen. Sztem is. Aztán pedig jönnek a felpúposodó, idő előtt tönkremenő akkuk, mert még kettőt is nehéz managelni, nem hogy 3-at vagy többet.
De nem baj, vesszük az újakat, fogyasztunk, ez a fő feladatunk! :D Csak az a baj, hogy ezzel "gyártjuk" a sok szemetet, feleslegesen fogyasztjuk el erőforrásinkat. Nincs mit tenni, mi emberek, ilyenek vagyunk!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5317) Fuhur


Fuhur
kezdő

Lehet, nem lenne baj elfogadni, hogy léteznek más felhasználások is és azokhoz valóban több aksi kell és nem azért mert "felelőtlenül gyártjuk a szemetet".
Én rendkívül sokszor repítek Inspirét 7 aksival úgy, hogy egyetlen képet sem és egy pillanatnyi videót sem készítek mégis "zsinórban" elhasználom a töltött aksikat.
Amikor meg 3D képekhez kell a fotó, akkor meg azért fogy a több aksi, mert témától függően 200-300 pozícióra állás és fényképezés történik de volt már amikor 1000 feletti volt a pozícióra állás és fotózás. És nem felelőtlenségből meg gyakorlatlanságból, hanem mert ehhez ez kell.
Amúgy meg talán nekem az elsők között (ha nem a legelsők között) lett Inspirém idehaza. Azóta csak két aksi adta meg magát. A többi a mai napig megy és jól megy. Nem kell ezt az akku kezelést annyira fetisizálni. Az aksik elektronikája nagyon sok dolgot megold!

[ Szerkesztve ]

(#5318) tirszin válasza Fuhur (#5317) üzenetére


tirszin
senior tag

A 3D-t megértem. Főleg, ha nem ön, hanem közcélú tevékenységhez. De nyilván nem ez a gyakori, nem ettől lesz szeméthalom az akkukból.
De ha még felvétel sem készül, vagy ha az rendre a szemétben landol, annak nem látom sok értelmét, hogy még plusz erőforrások is kelljenek hozzá.
Sztem már nagyon itt lenne az ideje, hogy szintet lépjünk, és a sokszor önző, egyéni célok helyett a közösséget helyezzük előtérbe! (A személyautózásra pl. ez még inkább érvényes.)

Ja, nem csak az akkuk kapcsán írom ezeket. A légtér is egy "erőforrás", ahogy az autóknál az úthálózat, és ezek nem végtelenek, ezért tudatosan, önkorlátozva kellene használnunk őket! Figyelembe véve a közösség érdekeit is, nem csak a saját kis egonk által diktáltat. :)
Remélem, így már érthetőbb.

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5319) AuraSync válasza Fuhur (#5317) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

"A többi a mai napig megy és jól megy."

Én ezt valahogy nem tudom elképzelni.
4 akkum volt anno az Inspi-hez és ha jó volt az idő max 15-20 percet ki lehetett vele hozni egy X3-as kamerával. (max 25-30 töltés volt bennük)
Na már most ha neked olyan régi akkujaid vannak kíváncsi lennék a rep időre egy szeles napon főleg ha még mondjuk egy X5 lóg rajta.
Láttam eladó Inspi-t 60+ töltéssel azt írta az eladó max 10 percet tud ezzel repkedni.

Én az Inspit a végén már csak "menőzni" használtam. ;]
Lementem a tó mellé azt mutattam az embereknek hogyan emeli fel meg le a lábait, kb erre volt jó egy X3-as kamerával. :DDD

És a poén az egészben, hogy az utána lévő M2Z-m sokkal többet tudott, de kb kinevették mert aki nem értett hozzá gyerekjátéknak nézte.
Az Inspi 1 (X3-al) viszont már csak papírnehezéknek jó manapság még is több tekintetet vonz.
Sajnos sok ember fejében még mindig az van, hogy a nagyobb jobb. (autóknál ugyan ez a felfogás)

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5320) Fuhur


Fuhur
kezdő


Hátha így érthetőbb. Van, hogy kamerát fel sem teszek. Fogadjátok már el, hogy egy légi eszköz nem csak fotózásra használható! Az ott az alján egy sugárzásmérő.

[ Szerkesztve ]

(#5321) Geller72 válasza Fuhur (#5320) üzenetére


Geller72
veterán

..vagy egy lidar, vagy bármi más..vagy csak 8 halastavat akarok berepülni, hogy vannak e "vendéghorgászok", "vendégfavágók" és "vendégmunkások, akik pl. a kukoricát megszedik majd nappal és éjszaka meg elszállítják. :D. De kerestünk már elkóborolt állatokat, és idős demens ember(eke)t is a polgárőrökkel. P4 akkuimban 85+ töltés volt és tudták a nettó 20 perc repidőt.

[ Szerkesztve ]

(#5322) horvi0813 válasza AuraSync (#5319) üzenetére


horvi0813
tag

Sőt bármilyen meglepő valaki megvesz egy M2Pt, hogy csak repkedjen mert élvezi mint gyerek korában a távirányítós autókat amin szintén nem volt kamera csak jó szórakozás menni vele.

(#5323) tirszin válasza Geller72 (#5321) üzenetére


tirszin
senior tag

Ezek teljesen rendben vannak, ilyesmihez nyilván kellhet akár 10 akku is. De én nem az ilyen jellegű, konkrét feladatokról beszéltem, hanem a céltalan vagy haszontalan szórakozásról.
Sejtésem szerint, a userek 90+ százaléka nem valaki másért repked. Úgy látszik, ott még nem tartunk, hogy ezt mérlegelje szinte bárki is, sőt még ott sem, ha valaki felhívja rá a figyelmet, egyáltalán belegondoljon. De pont így van ez az autóhasználatnál is. :(

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5324) Fuhur válasza tirszin (#5323) üzenetére


Fuhur
kezdő

Nem! Pont ott tatunk, ha valamit nem értünk akkor azt a dolgot negatív kontextusba helyezzük. Én semmi mást nem akartam, csak annyit, hogy rengetegen vagyunk és szinte végtelen sok célból használhatjuk az eszközöket. Ami nekem fontos az a másiknak lényegtelen. De ettől még nem kell haszontalannak, károsnak, meggondolatlannak satöbbi aposztrofálni.
Az önfeledt repkedés is ok, mert az nem céltalan hanem éppen annak aki ezt végzi egy hasznos időtöltés mert kikapcsolódik, szórakozik, pihen... egyszerűen jól érzi magát tőle.
Hányan vannak, akik felülnek a motorra és "csak" motoroznak egyet. Magam szoktam repülni (nem repíteni) és csak saját élvezetemre. Akkor most kössem fel magam a tékozlásért?
Megint mások -hogy visszatérjünk az akku használatra- racer drónoznak. Ott aztán puffadnak az aksik és mennek is hamar a kukába (képletesen kuka, szelektív gyűjtő, nehogy ez legyen a fogás az írásomba). De ez sem tékozlás szerintem. Én most kezdem próbálgatni és örökre amatőr maradok a témában de nagyon tetszik. Szórakoztatják ezek a srácok, lányok magukat és a nézőket egyaránt.
Szóval kicsit elfogadóbbnak kéne lennünk szerintem.

(#5325) Geller72 válasza tirszin (#5323) üzenetére


Geller72
veterán

Szerintem az öncélú drónreptetés nagyon messze van pl. egy forma egyes futamhoz, ahol maga a futam és a futamra el és hazajutás milliószor károsabb, mégis egy szükséges "rossz". Egy szénerőmű, "biomassza" erőmű is sokkal károsabb, mégis működik több évtizede és még fog is. A mi egoista repkedésünk ilyen "konkurensek" mellett szerintem bőven belefér. Persze a nulla az általad megfelelő érték, én gondolom, de ez nyilván lehetetlen.

"Sejtésem szerint, a userek 90+ százaléka nem valaki másért repked."
-Szerintem meg nézőpont kérdése, hogy akik "másért" repkednek, az mennyire hasznos, vagy éppen hasztalan.. Hogy pl. én repülök 20 percet anélkül, hogy bármit is rögzítenék, te meg csinálsz egy 5 perces vidit, amit 50 ezren megnéznek és csak azért kapcsolják be a 200W+-t zabáló gépszörnyüket/65"-os TV-vel, hogy a te vididet megnézzék éppen. Vagy ahelyett, hogy 1 órát repülök, ki is verethettem volna offroadon 40 liter benyát a V8-ból. :D. Vagy elmegyünk a haverokkal, kiugrani egy Mi8-ból, ami megzabál 500 liter kerozint, míg felvisz minket négyezerre. :D. Minden csak nézőpont kérdése. De ha most eláll az eső, elmegyek bicajozni, ok? .;).

(#5326) forceberg válasza Geller72 (#5325) üzenetére


forceberg
veterán

Ez kb. minden luxustevékenységre igaz.
Csak sok embernek fel sem tűnik, hogy milyen luxusban él.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5327) BEndre34


BEndre34
tag

Esküszöm, nem akartam belefolyni, mert ahányan vagyunk, annyi felhasználás és vélemény. De... Az ugye világos, hogy ha nem lenne öncélú (én ezek közé tartozom, mert nem kereskedelmi tevékenységet végzek a géppel, hanem magam számára készítek fotókat, videókat) drónos, akkor egyrészt még sehol nem tartana a fejlesztés (legalábbis közel nem ilyen felhasználóbarát lenne), másrész nem nagyon lenne, aki meg tudná fizetni a "legalapabb" gépet is. Korábban az autó is pl ilyen volt, aztán jött az a Ford nevű ember és most milyen jól esik beülni a kocsiba és azzal menni nyaralni, vásárolni, ami csupa öncélú dolog. :W

(#5328) krx21 válasza BEndre34 (#5327) üzenetére


krx21
nagyúr

“mert nem kereskedelmi tevékenységet végzek”
Szerintem ilyen megközelítés szempontjából nincs különbség a hobbi repülés és a megrendelt drónvideó között. Ugyanis teljesen mindegy, hogy ki fizeti ki, a repülés az repülés...

[ Szerkesztve ]

(#5329) BEndre34 válasza krx21 (#5328) üzenetére


BEndre34
tag

Ezt mindössze az öncélú repülésre értem, így ebben az esetben én fizetek érte magamnak :DD

(#5330) forceberg válasza BEndre34 (#5329) üzenetére


forceberg
veterán

A kereskedelmi is éppúgy öncélú, csak a megrendelő oldaláról nézve.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#5331) krx21 válasza BEndre34 (#5329) üzenetére


krx21
nagyúr

Pontosan... ;)

(#5332) BEndre34 válasza krx21 (#5331) üzenetére


BEndre34
tag

Az öncélút erre írtam: "...céltalan vagy haszontalan szórakozásról. Sejtésem szerint, a userek 90+ százaléka nem valaki másért repked. Úgy látszik, ott még nem tartunk, hogy ezt mérlegelje szinte bárki is, ..."
Persze nem ez volt a lényeg, de ha ez ragadt meg belőle.... :O

(#5333) Timer


Timer
veterán

Inkább azt írjátok meg, hogy van-e értelme Sparkról Mavic Air 1-re váltani, ha a képminőség érdekel, a hatótáv meg nem! :F

(#5334) krx21


krx21
nagyúr

Mavic Air 2 active track 3.0 vs Skydio 2
[link]

(#5335) Geller72 válasza Timer (#5333) üzenetére


Geller72
veterán

Ezzel kapcsolatban nincs mit írni, elég egyértelmű..mivel nem úgy kezdted a mondatod, hogy "Megéri e..", hanem hogy van e értelme. Van.

A DJI Spark legfontosabb jellemzői röviden:
• 12 megapixeles 1/2.3” CMOS érzékelő
• kéttengelyes mechanikus stabilizátor
• 1080p@30 videófelvétel
• Kézmozdulat-vezérlés
• 16 perces repülési idő

Vs:

Air:
• 32 MP gömbpanoráma
• Összecsukható és hordozható
• 3 tengelyes gimbal és 4K kamera
• 3 irányú környezeti érzékelés
• SmartCapture
• 21 perc maximális repülési idő
• Háromtengelyes gimbal kamera

[ Szerkesztve ]

(#5336) AuraSync válasza krx21 (#5334) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Egyértelmű melyik a jobb.
Ha versenyképes akar maradni a DJI a jövőben akkor változtatnia kell az elkerülő rendszert.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5337) krx21 válasza AuraSync (#5336) üzenetére


krx21
nagyúr

Persze a Skydio 2 még egyértelműen jobb, de egész használható lett az AIR2...
Persze még lesznek tesztek...

(#5338) Timer válasza Geller72 (#5335) üzenetére


Timer
veterán

Jogos, ebből a megközelítésből inkább a "megéri-e?" a helyes kérdés, a speckók alapján egyértelműen van előrelépés, kérdés, mit ad a gyakorlat. Az a baj, hogy nagyon lent vannak a Spark FMC árak, és persze mindenkié zuhanás mentes, stb. Így nagyon nehéz érvényesíteni a valóban kifogástalan állapotot. Százasért meg nem éri meg eladni, szvsz, pláne úgy, hogy még 1 akkuval kiegészítettem a pakkot, meg csomó aprósággal.

mrxxx árul itt Aprón olcsóbban bontatlan Air FMC-t, vett tőle esetleg már valaki valamit?

[ Szerkesztve ]

(#5339) VANESSZA1 válasza Timer (#5338) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Szerintem a használt gépnél az is egy elég jó kérdés, hogy melyik járta meg Csernobilt.
Na az a p4p féláron nem biztos hogy olyan jó vétel. :O

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5340) krx21


krx21
nagyúr

Mavic Air 2 Active Track 3.0 német teszt. [link]

(#5341) AuraSync válasza krx21 (#5340) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hmm.. jobb lett tény és való de még mindig az a legnagyobb problémája, hogy nem képes tartani egy fix távolságot. Egyszer túl közel jön egyszer túl távol lesz.

Miért nem lehet azt megoldani ha mondjuk magamat veszem fel akkor szépen a távirányítót veszi helyzeti alapként és be lehetne állítani neki egy fix távolságot méterben.
Tehát ilyenkor amolyan beacon lenne a táv. (igen mint a Skydio esetében)
Sztem egy ilyen dolog megvalósításához nem igazán kéne nekik nagyon megerőltetniük magukat.
Mint ahogy be lehet állítani max rep távokat ugyan úgy lehetne ezt is beállítani.

De csak egy ötlet DJI csak egy ötlet, az engedélyem nélkül ne alkalmazd. :D

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5342) krx21 válasza AuraSync (#5341) üzenetére


krx21
nagyúr

Ugye?
Egészen használható. :C Én nem is vártam hogy benne lesz a 3.0 az AIR2-ben.

(#5343) drk88


drk88
senior tag

Hali,

Megvettem a Minit tegnap, tegnap meg ma is csinalt erdekes dolgot egyszer csak mintha elvesztette volna a magassag erzetet es hirtelen magasagot ugrott lefele fuvet is fogott, meg ma pl fujt a szel meg ugy emlkeszem tegnap is kiirta h maximum power reached vagy valami hasonlot. Meg felszallok egy adott magassagrol ping pong asztal aztan elmegyek rola es magassagot veszitett nem tudom ezt a szel okozhatja e.. most megprobaltam belterbe itt bent tartja a magassagot szepen ugy h nem ertem. Ujra kene calibralni? Mert ma kint egy nagy mezon kb vegig kiirta nagyon ritkan volt h nem volt a maximum power reached felirat igaz fujt a szel de meg 10m en se voltam.

Elore is koszi a segitseget!

(#5344) Tomjack válasza drk88 (#5343) üzenetére


Tomjack
tag

Természetesen lehet,mekkora szélben voltál? Mert a mini Max 30 km/ H szélben használható. Azt meg persze hogy kiírja a kis motor ha manőverezel és még a széllel is kűzdenie kell akkor hogy maxon van.

[ Szerkesztve ]

(#5345) drk88 válasza Tomjack (#5344) üzenetére


drk88
senior tag

Hat eleg eros szel volt marmint a 249g os dronnak mert a fak is mozogtak kicsit de azt nem ertem h magat a magasaagot egybol felszallas utan miert nem tudja ilyenkor tartani 1,2meteren azert sztem akkora szel nem fujt, visszaneztem a logbol volt olyan 15perces repulesem viszont amikor nem volt wind warning akkor semmi ilyesmi nem volt. Mindenestre meg viccelt jo h csak 1,2m rol zugott a fube kb reagalni nem tudtam. Felszallas utan se volt akkor tul stabil.

(#5346) krx21 válasza drk88 (#5345) üzenetére


krx21
nagyúr

Fel van frissítve a legújabb firmware?

(#5347) krx21


krx21
nagyúr

DJI Mavic Air 2 High wind test. [link]

(#5348) VANESSZA1 válasza krx21 (#5347) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nagyon felpörögtél erre az Air 2 témára :) (végén el kell add a Mini-t)
Lassan már a fórumba csak Te írsz, és meg is válaszolod :DD

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5349) Tomjack válasza drk88 (#5345) üzenetére


Tomjack
tag

Megnézted hogy a proppeler csavarok nem lazultak ki? Mert nekem előfordult. Ilyenkor csinál hirtelen zuhanást, bár ezt már emelkedés él is észrevenni.

(#5350) AuraSync válasza drk88 (#5343) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Na és az ilyen felhasználók miatt van az ha egy termék legyen az bármi is negatív értékelést kap vagy fórumra megy panaszkodni az user.
Egyszerűen nem rendeltetés szerűen használja az eszközt.

Mondjuk a DJI hibája is, hogy nem írja ki mellé, hogy SZELFI DRÓN ne használd eszetlenül.
Ha ezt a hibát meg akarod szüntetni minél előbb küld vissza és vegyél valami rendes drónt ne ezt a játékot amit úgy visz a szél mint egy papírsárkányt.

Ha meg arra vársz, hogy ne fújjon a szél akkor nem sokat fogsz reptetni a nyáron.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.