Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#2001) Skimaster válasza jozsi252 (#1980) üzenetére


Skimaster
senior tag

És az normális,hogy az én Air-em szinte mindig kalibrálást kér,mielőtt felszállok?

(#2002) dronosroli válasza Skimaster (#2001) üzenetére


dronosroli
újonc

Jobb, ha még lenn szól, mintha ott fenn jutna eszébe :DDD

Amúgy én kérés nélkül is kalibrálok minden felszállás előtt :)
Jó dolog körbenézni, mielőtt felszállsz, két 360 fokos kör (madárral a kézben) garantáltan segít feltérképezni a környéket :D

Iránytű kalibráció, vagy IMU? Az IMU már nem lenne egészséges, ha ilyen sűrűn kérné...

http://dronosroli.hu

(#2003) S.J.


S.J.
tag

na szervizben megtalálták a problémát, az also érzékelő nem mukodott, emiatt volt hogy nem érzékelte jól a magasságot és szédelgett. viszont teljes testet cseréni kell (mavic pro 2) mennyi lehet itt az anyagköltség? :R

(#2004) t72killer válasza S.J. (#2003) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nekik? 20$.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2005) VANESSZA1 válasza S.J. (#2003) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Hivatalos szervizben 100-120k között.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2006) twine válasza S.J. (#2003) üzenetére


twine
addikt

Anyagkoltseget pontosan nem tudom...
Nekem a régi p4-en volt komplett váz csere...
Eredeti DJI test +csere valahol 50 rugó környékén állt meg...
(Azt hiszem valahol 3x000.-környékén volt maga a test...ebay-en talán 15korul ami ki tudja eredeti e :U )
Megnéztem én ebay-en az árát a váznak, aztán elkezdtem nézni a youtube-on a cserét...33 perces a vágott videó, amit gyakorlott mókus csinál...
A 15. Percnél tudtam, hogy ezt nem én fogom csinálni... Nem vagyunk egyformák,,, én szívesen megcsinálok ,forrasztgatok ezt azt, de én ezt a melót inkább kifizettem...
Egy napos meló, én két napot nélkülöztem a gépet...

[ Szerkesztve ]

(#2007) jozsi252 válasza Geller72 (#2000) üzenetére


jozsi252
veterán

Persze totál érthető amit mondasz, hiába nem tud távolságra meg repidő annyit egy Spark mint a nagyobb társai, de mégis megkapod a DJI által kiépített brandet.
Régóta követem a DJI-t, legelső drónom tőlük egy Phantom 1.1.1 drón volt amit nagyon szerettem. Akkoriban a drónok valahogy jobban szerettek flyaway-t kapni, szerencsére a legutóbbi időben ezt minimalizálták így kevésbé fordul ez elő.
Szerintem megtanulni tökéletes egy Syma vagy egy kis Hubsan drón, el tudod sajátítani az irányokat meg mindent, ezek pont erre jók.

(#2001) Skimaster

Nem normális dolog hogy minden egyes alkalommal kéri. Én csak a hosszabb utazás után szoktam, illetve szoftver frissítés után. De ha csak a környékbe repkedek akkor nem szoktam soha sem.

iPhone 13 Pro Max

(#2008) Teasüti


Teasüti
nagyúr

Lehet kapni Air-hez ND32-nél sötétebb szűrőt? ND2-8 teljesen felesleges, 16 jó lenyugvó napnál, de a 32 van fent szinte állandóan és világos nappali fényviszonyoknál kevés.
Kéne még pár stop a 180° shutter angle-höz.

[ Szerkesztve ]

(#2009) VANESSZA1 válasza Teasüti (#2008) üzenetére


VANESSZA1
őstag

A Freewell-nek van 64ese és nagyobb is.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2010) VANESSZA1 válasza Teasüti (#2008) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Mondjuk ahogy látom, a kedvenc márkám is kínál neked nagyobbat

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2011) Teasüti válasza VANESSZA1 (#2009) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Köszi!
Most látom csak, hogy van egy előtét lencse gyárilag az Air-en, amit le lehet venni?? :Y
Fel se tűnt eddig, amíg nem láttam, hogy a Freewell menetes. Amit kaptam bundle kit-ben, azok szivacsosak, csak rá kellett húzni a kamerára.

Még egy kérdés: vari ND nincs véletlen Air-hez? Hirtelen rákeresve nem jön fel semmi, csak a Mavic Pro-hoz.

[ Szerkesztve ]

(#2012) VANESSZA1 válasza Teasüti (#2011) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Azt csak polarpro-ban (cinematic) kapsz. Én is azt használom zoom-on

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2013) Skimaster válasza dronosroli (#2002) üzenetére


Skimaster
senior tag

Csak iránytű kalibrácio. Megcsinálom és utána megy nincs gond vele... Mindegy ez van. Lehet március végén felviszem Pestre szervizbe hogy nézzenek rá. Köszi!

(#2014) majestic


majestic
őstag

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mitől lehet az, hogy amikor a drón a saját tengelye körül forog, akkor a kép kicsit szaggat, ha le-fel mozgatom, akkor sima a képmozgás? Most 4K 24 kép/mp-re van állítva a felvétel, lehet, hogy 30-ra kellene állítani? Ti milyen vidó beállításokkal vesztek fel?

Előre is köszi a válaszokat!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#2015) Teasüti válasza majestic (#2014) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Ezt juddering-nek hívják és a kicsi képkocka sebességből valamint a rövid záridőből adódik.
Ökölszabály, hogy a képkocka sebesség kétszeresének reciprokára kell állítani a zársebességet az éppen ideális motion blur eléréséhez - ez lenne az ún. 180°-os shutter angle. 24p esetén 1/48s-ra, vagy az ehhez legközelebbire.

Mondjuk személyes véleményem, hogy a 24p eléggé idejétmúlt dolog. A mai világban aki 60 fps-en nevelkedett és 144 hz-en játszik stb, azoknak többnyire egy kínszenvedés a 24p - én emiatt moziba se nagyon járok, mert megfájdul a fejem a képszaggatástól. Én akkor is egy darabos szarnak látom a vízszintes panning-et, hogy amúgy megfelelő mértékű motion blur-ral lett felvéve. Főleg a mai gyors válaszidejű képernyőkön, amik ki is tudják rajzolni a képkockákat utánhúzás nélkül.

Elkerülni a nagyobb képkocka sebességgel lehet és/vagy a lassúúú mozgással.
Aztán ha te is úgy vagy vele mint én, hogy a fenti videóban még az 1/25-ös záridővel is szaggatósnak látod a képet, akkor érdemes elgondolkozni a 60 fps felvételen. :)
Vagy leszoksz a gyors mozgásokról.
Cinematikus felvételeknél amúgy se mutat sehogy az a gyors pásztázás, ami a videóban látható.
Ha meg akció van, akkor meg amúgy is 60/120 fps-en érdemes rögzíteni.

[ Szerkesztve ]

(#2016) majestic válasza Teasüti (#2015) üzenetére


majestic
őstag

Hát az 1/25 is szaagat nekem :). Ez a TV-ben lévő filmekre is igaz, rohadtúl idegesítő... A Mavic 2 beállításában a 4K-s felvételt max 30fps-re lehet állítani, így a 60fps eleve kizárt, sajnos. Ebben az esetben akkor a záridőt 1/60-ra állítom, ez evidens. De mennyi legyen a rekesz beállítás? Vagy ez nem befolyásolja a szaggatást?

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#2017) Teasüti válasza majestic (#2016) üzenetére


Teasüti
nagyúr

A rekesz csak a fényt és a mélységélességet befolyásolja. Illetve megúszhatod vele az ND szűrőket (gondolom drón felvételeknél nem szempont a bokeh).
Én 4k/60-nál is többnyire csak lassítani szoktam, de a 30 fps azért sokkal barátságosabb a 24/25-nél. Persze ha gyors pásztázást szeretnél, akkor kénytelen leszel magas fps-el rögzíteni. 30 fps-en is be fog szaggatni a fenti linken lévő kamera sebesség. 60-on már talán folyamatos lenne. Egyszerűbb lelassítani kicsit.
TV-knek sem gond elvileg, natívan tudja mindegyik a 60 hz-et. Mobil eszközön, számítógépen meg evidens a kadenciahelyes lejátszás.
Viszont az 1/60s okozhat vibrálást a mesterséges világításnál. Ha ilyen témád van, akkor azt 1/50-en kell felvenni.

TV-t én csak interpolációval néztem anno, nekem az úgy jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#2018) majestic válasza Teasüti (#2017) üzenetére


majestic
őstag

Az a baj, hogy lassítani a forgást nem tudom beállítással beállítani mert akkor a gép maga is lasabban fog forogni/fordulni... Marad az óvatos forgatás, majd próbálgatom...

Köszi a segítséget!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#2019) Geller72 válasza Teasüti (#2015) üzenetére


Geller72
veterán

Sokkal előbb választanám a 720p/60fps-t, mint az 1080p/30-at..De amúgy én mivel amúgy sem vagyok egy filmes valaki, 1080p/60-on veszek nagyjából mindent, kivéve, ha lesz benne lassítás. Ez Phantommal és egyéb "akciókamerákkal" is így van. Az Xs MAx is 1080p-re van nálam belőve. Ez amúgy is egyszerűbb, mert a felbontást már nem, csak a frame rátát kell átállítanom, ha éppen úgy van.

(#2020) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

- előtte eldönteni, hogy milyen módban akarsz rögzíteni, T-P-S
- 4k 30fps, vagy 2,7k 60fps
- gimbal sebességet visszavenni,
- iso 100
- shutter-t hozzáigazítani a famerate-hz
- fehéregyensúlyt manuálisan állítani, nem szabad auto-n hagyni. Célszerűbb egyedi beállítást alkalmazni.
-eldönteni, hogy utómunkát végzel-e vagy sem eszerint D-Log, vagy normált választani. D-Log utólag több lehetőséggel kecsegtet.
Nincs olyan, hogy egyszer beállítod erre, mert valaki azt mondta, hogy ez a jó beállítás. Az aktulis időjárás, fényviszonyok alapján kell mindig korrigálni.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2021) Teasüti válasza majestic (#2018) üzenetére


Teasüti
nagyúr

De tudod: az ujjaddal. Meg kell tanulni iránytani! ;)
Ezt benne a nehéz, legalábbis nekem. Olyan finoman kellene tudnom irányítani a drónomat, hogy elhitessem a nézővel, hogy crane-en mozog a kamera.
Kb első dolgom volt levenni az érzékenységet a távirányítón és lineáris helyett progresszív jelleggörbét állítani be a tengelyeken. Ezt cinematic vagy tripod repülési móddal tovább lehet finomítani.

Finom mozgásoknál nincs judder még 24p-nél sem.

[ Szerkesztve ]

(#2022) Geller72 válasza Teasüti (#2021) üzenetére


Geller72
veterán

A tripod nagyon jó erre (is).

(#2023) t72killer válasza VANESSZA1 (#2020) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A d-cinelike-ról mit gondolsz? Mostanában leginkább abban tolom. Mintha egy picit hozzáadna a dinamikához, de a log-gal ellentétben feldolgozás nélkül is használható.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2024) VANESSZA1 válasza t72killer (#2023) üzenetére


VANESSZA1
őstag

D-Cinelike-vel akkor gondolom egyedi fehéregyensúllyal, és egyedi stílust alkalmazol?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2025) majestic válasza Teasüti (#2021) üzenetére


majestic
őstag

“Első dolgom volt levenni az érzékenységet a távirányítón és lineáris helyett progresszív jelleggörbét állítani be a tengelyeken” Ez hol lehet beállítani és milyen értékre?

Ma kicsit gyakoróltam, sokkal jobb az eredmény...

[ Szerkesztve ]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#2026) t72killer válasza VANESSZA1 (#2024) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Amit javasolt jónak tűnik a napfényes terepekre (h jól rémlik 5000K körül), hagytam alapon.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2027) VANESSZA1 válasza t72killer (#2026) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nálam 5700-on van. Filter 16nd, és +0/-1/+0,D-Cinelike kb. akkor jön ki olyan hatású 2k 30fps-el amit nem kell utómunkázni. De nyilván ez helyzet függő, mert azért ezeken kell állítani, ha olyanok a viszonyok. Én is inkább a D-Cinelike mellett mint ellene vagyok mert nagyon jó, és személy szerint mindenképp jobb mint a D-log.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2028) lalapapa55


lalapapa55
csendes újonc

Sziasztok!
Egy kérdés,ha Ipad-el használom a Mavic Pro1-t (Mavic Pro1+controller+Ipad) kell-e az internet hozzá?

(#2029) VANESSZA1 válasza lalapapa55 (#2028) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Szerintem nem kell, hacsak nem akarod egyböl a netre feltölteni a képeket

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2030) Geller72 válasza lalapapa55 (#2028) üzenetére


Geller72
veterán

..az a bibi, azzal az ipaddel (mivel nem cellular) hogy GPS sincs benne.. :U Ha van offline mapod a google-ből a tabon, akkor elvileg a net sem fontos. De mindettől függetlenül tudsz repülni, csak attól függ, hogy mit szeretnél.. ;)

(#2031) twine válasza Geller72 (#2030) üzenetére


twine
addikt

+1

(#2028) lalapapa55:
Lehet térkép nélkül is repkedni, vagy offline térképet előre letölteni, ahogy Geller is írja,de ez minden alkalommal amikor más helyre megy az ember pöcsölős...
Ipad mini 2-3 (a többit "fölfelé"nem tudom) ami nem cellular nem tartalmaz GPS-t...
Igy három dolgot kell nélkülöznöd...:
-Online térkép,(ami mindenképp jól tud jönni)
-Follow me funkció...(nem a "kijelölős követős") mert az is a "telefon-tablet-ipad" GPs-ét használja legjobb tudomásom szerint, mivel a kontrollerben nincs GPS
-illetve kontrollerhez való hazatérés,

Tehát nem kötelező hogy legyen net, de igy valszeg GPS-sem lesz....
ettől még repül a gép....
Különbözőek vagyunk,én mondjuk utálnám már magát a tudatot is, hogy nem 100%-os funkcionalitású a szett, még ha ezeket ritkán is használom....
De ez már a te döntésed ;) :R

[ Szerkesztve ]

(#2032) lalapapa55 válasza twine (#2031) üzenetére


lalapapa55
csendes újonc

Köszi a válaszokat,a telefon hotspot-jával jó lehet?
Vagy van egy mobil routerem,esetleg az.

[ Szerkesztve ]

(#2033) forceberg válasza twine (#2031) üzenetére


forceberg
veterán

A telefonomon minden repülésnél ki van kapcsolva a net és a GPS vevő is, működik.
A kontrollerhez való RTH az lenne, hogy ha elmész a felszállási helytől, akkor a kontrollerhez fog hazamenni?

A Go-ban a térkép nézetét meg lehet valahogy változtatni?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#2034) dronosroli válasza lalapapa55 (#2028) üzenetére


dronosroli
újonc

Ipad 3 mini (cellular)-ral repülök, de sosem volt benne SIM, egyetlen app van rajt az alapértelmezetteken kívül, az a DJI Go és sosem volt netre kapcsolva, csak amikor a DJI Go-t feltelepitettem.
Mivel sosem megyek messzebb mint 500-600 méter, nem kellett még a térkép, mindig figyelek, merre van a gép és általában nem szoktam közben elmászkálni a felszállási helytől (mert ott vannak mellettem lerakva a cuccok, nem hagyom ott őket), így a távhoz hazatérés sem pálya, jó nekem a felszállás helyéhez hazatérés...
Meg, ha pl. víz mellett repülsz, érdemes home point-ot rögzíteni a parton, hogy oda szálljon haza jelvesztés esetén, ne a távnak az utolsó ismert pontjára (ahonnan már továbbmentél a csónakkal és csak víz van a helyén) persze ha splash drón, akkor ez sem gond :)

http://dronosroli.hu

(#2035) Geller72


Geller72
veterán

..azért ha valaki akar/szeretne waypoint alapján akármit is, ahhoz azért kell néhány dolog pl. Az sem rossz, ha mondjuk egy előre definiált kezdőpontot nem manuálisan kell/akarsz felvenni, akkor csak ráböksz arra az előzőleg elmentett pontra (vagy logból előző repülésből a teljes repülés bármelyik pontjára) és a gép felveszi azt a pozíciót. Én ezt pl akkor használom, ha több adott, nagyjából, vagy teljes mértékben fix repülési útvonalam van és nem akarok tökölni manuálisan, míg elrepülök odáig, amettől mondjuk kezdeni akarok, akkor kapásból elmegy arra a kezdő pontra. Vagy, teszem azt van egy útvonal, amit egyszer manuálisan berepülök, de csak azért, hogy akár több szakaszban felvegyek akármit, vagy képet készítsek, de az első alkalommal, - azaz a berepülés során - csak a sebességre, és a területre összpontosítok. Ha kész, leszállok és ezt a drónnal totál automatán grammra ugyanúgy végig tudod reptetni. Mégpedig úgy, hogy mindent ugyanúgy csinál, sebesség, szögek, megállás, forgás akár - és én közben csak a kamerával tudok foglalkozni, nem kell egy pillanatig sem a géppel magával foglalkoznom. Mivel minden repülést elment, ezért akármikor elő tudom, venni azt az útvonalat és le tudom vele reptetni pont ugyanúgy. ;) Ehhez azért elég sok minden kell, hogy aktív legyen.

(#2036) Teasüti válasza Geller72 (#2035) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Tehát ha jól értem a waypoint repülés arról szól, hogy odarepülsz az ellenőrző pontokra és rögzíted a koordinátát és a gép orientációját, majd felveszed az összes többi pontot hasonlóképp? És automata repülésnél meg lehet forgatni a gépet, mint DJI GO-ban a TapFly?
(Air nem tud ilyen repülési módokat, szóval vagy Pro-val/Phantom-mal repülsz, vagy vmi másik app-ot használsz gondolom.)

Eddig nem tudtam elképzelni hogy veszem fel a koordinátákat. Vmi béna és pontatlan bökdösés volt a képzeletemben a telefon kijelzőjén a 2D térképen vmi magassági adattal párosítva. :))

(#2037) Geller72 válasza Teasüti (#2036) üzenetére


Geller72
veterán

Nem. A Dji Go appban meg tudod nézni, hogy merre repültél pl és ezt a log fájlt el tudod "játszatni" a géppel. Én most konkrétan erre gondoltam. A waypoint sem rossz, főleg Litchivel, de a GO log alapján elég sok mindent lehet kihozni a dologból.

(#2038) jozsi252


jozsi252
veterán

Van esetleg olyan oldal ahol össze van szedve hogyha Mavic Air-ből akarom a legtöbbet kihozni, akkor milyen fotó beállításokat használjak? ND szűrő beszerzése tervbe van véve, de én inkább fotók terén tevékenykednék, oda meg ugye nem kell.
Van néhány külföldi oldal ahol vannak ilyen beállítások, de én olyat keresnék ami be is vált valamelyikőtöknek esetleg. Vagy ha írnátok pár beállítást azt is megköszönném!

:R

iPhone 13 Pro Max

(#2039) Teasüti válasza jozsi252 (#2038) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Kontrasztot vedd le teljesen, szaturációt ízlés szerint (ha utómunkázol, akkor azt is)!
Színprofilnak mehet a D-cinelike.
Ekkor kapod a legtöbb részletet videónál.

Fényképnél meg RAW formátum, nyilvánvalóan. :K
Szerk: ha RAW-ban rögzítesz, akkor értelmetlen a kérdés. RAW-nál nem számít elvileg, hogy milyen színprofilt és milyen képbeállítást választottál, hisz a raw az raw. Elvileg még debayer sincs, nem hogy bármilyen más szűrőt alkalmazzon. Elég csak a jó expozíciót eltalálni, minden mást előhíváskor végzel el.

[ Szerkesztve ]

(#2040) jozsi252 válasza Teasüti (#2039) üzenetére


jozsi252
veterán

Köszi akkor a beállításokkal nem mókolok. Adobe Lightroom az van, már egy ideje ismerkedek a csúszkákkal hogy mi mire jó pontosan, mivel hozzak helyre egy képet, stb..

iPhone 13 Pro Max

(#2041) jozsi252


jozsi252
veterán

Valaki innen már rendelt akkut? Elvileg ez eredeti akku. Ha megfogják a vámon akkor már nem éri meg, de így nagyon jó áron van.
DJI Mavic Air Battery made with high-density lithium 2375mAh Mavic Air Intelligent Flight Battery original brand new in stock

iPhone 13 Pro Max

(#2042) Geller72 válasza jozsi252 (#2041) üzenetére


Geller72
veterán

Próbáld meg egyesével. Rendelj először csak egyet. Ha átjön (nekem eddig onnan minden átjött az utóbbi két évben) akkor rendelj megint, de egyesével. ;) Én a tattu akkukat is kettesével rendelem másik gépekhez, eddig még kopp-kopp, de minden ok. :D.

Egyébként nekem ez eredetibbnek tűnik.. :U

[ Szerkesztve ]

(#2043) jozsi252 válasza Geller72 (#2042) üzenetére


jozsi252
veterán

Na akkor ezen még gondolkozok, és egyelőre nem rendelem meg mert nem sürgős. Semmiképp sem szeretnék hamisítványt venni.
Ami viszont sürgős lenne az egy koffer az Air-hez. Elég sokat keresgéltem, de talán ez lesz a legjobb választás.
https://focuscamera.hu/polarpro-ar-fm-case-kemeny-dobozos-koffer-dji-mavic-air-dronhoz-p494945
Van valakinek ilyen esetleg? Remélem nem fogok mellé ha emellett teszem le a voksom. Amúgy itt a legolcsóbb Magyarországon.

iPhone 13 Pro Max

(#2044) Skimaster válasza jozsi252 (#2043) üzenetére


Skimaster
senior tag

Az akku 60-ért nem nagy deal,40 már jó.A táska Alin 5-6 ezer...

(#2045) VANESSZA1 válasza Skimaster (#2044) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Polarpro táskát az alin még nem láttam.
Amúgy szerintem bár elég drágák a Polarpro cuccok, de mindig magas minőséget képviselnek. Akármit vettem tőlük egyiket sem bántam meg.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2046) t72killer válasza VANESSZA1 (#2045) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Táskából nem várom el a gucci minőséget, egy vízálló megoldást keresek csónakon/kajakon való szállításhoz.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2047) Geller72 válasza t72killer (#2046) üzenetére


Geller72
veterán

Olyat még a Dechatlonban is kapsz tök normális áron.

(#2048) t72killer válasza Geller72 (#2047) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az lesz. Egyéb dolgokhoz van 60literes, de abba sajna nem megy bele a p4p koffere.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#2049) VANESSZA1 válasza t72killer (#2046) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Pgytech is lehet egy alternatíva. Én azt használok.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#2050) t72killer válasza VANESSZA1 (#2049) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

7.5 kiló önsúly, Nóórmális?? Nem hajódaruval emelném a csónakba:U Inkább ilyesmin gondolkodom, csak megfelelő méretet kell találni.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.