Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#5294) twine válasza sityupityu (#5292) üzenetére


twine
addikt

4 aksival operálok tereprallyn ,a fotós kollegám ha jól emlékszem 3-al nyomja a mavic2pro-val,de van, hogy hoz kölcsön aksit is + :DDD és kb. a nap felénél már töltjük őket...De ez mondjuk nem átlagos felhasználás, mert reggeltől estig terepen vagyunk...Nagyon kell ahhoz logisztikázni a percekkel, hogy estig kihúzzam, és minden versenyzőről legyen jelenet, akire szükségünk van...
Szóval tényleg az a kérdés, ki mire használja...kint a mezőn ha cél nélkül repültem, végelláthatatlan időnek tűnik az a cca 25 perc/aksi....
Amikor pénzt keres a gép, és hasznos anyag kell, akkor meg ugy fogynak a percek mintha hibás lenne.... :DDD rossz mert sokszor rengeteg perc szalad el a versenyzőkre várásnál,,ha meg kikapcsolom a gépet, tuti a következő pillanatban üvölt fel a közelben valahol a motor, és mire a levegőbe emelkednék már el is tűnt az autó....
Nem könnyű kiszámolni...terepen számomra az aksiidő az isten...+ a sport mod is zabál sajnos piszkosul :(
Idén talán egyszer repült a gép,mert elmaradtak a versenyek...hetek óta agyalok, hogy ki kellene vinni megreptetni a gépet, be ne macskásodjon, mint az én végtagjaim :DDD
Ötletelek a buzamezőkőn programozott litchivel....most zöldül a ,mező,,,gondoltam lenyomom 2 hetente a kört, és őszre lehetne vágni valami jópofa "évszakos" átmenetet :U

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.