Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#1001) jozsi252 válasza petymeg (#1000) üzenetére


jozsi252
veterán

Ez nagy probléma. :D Ha a K Index pirosban van akkor ne repülj! Naptevékenységet mutatja amiket mágneses "vihar" követ. És ez meg tudja, illetve meg is zavarja a GPS-t. Konkrétan simán le is zuhanhat a drón, nem bírják az erős "kitöréseket". Persze nem mondom hogy egyből le is zuhan, de azért óvatos legyél vele. Itt tudod követni amúgy hogy éppen hogy áll. Most pirosba van, szóval a repülést ha csak lehet hanyagoljad.
https://www.swpc.noaa.gov/products/planetary-k-index

Az alsó USB csati ugyanarra alkalmas mint az oldalsó. Én pl. a teló/tablet tartó miatt az alsót használom, az Apple saját kábelével. Viszont táv töltésre az alsó nem alkalmas, csak az oldalsó csatlakozó!

iPhone 13 Pro Max

(#1002) t72killer válasza jozsi252 (#1001) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Wow, jókor szólsz, épp most jöttem haza egy kiadós gyakorlórepülésről:DDD, még minden új, a szélerősségen kívül nem tűnt fel egyéb warning - igaz, miközben futott a Go4 nem volt neten a teló.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1003) twine


twine
addikt

Megjött a P4P-re is a CPL.....kipróbáltam, meg amúgy is negatív rekordokat döntöget a Duna vízállása....uh. gondoltam megörökítem a "partunkat" (167x is :DDD :DDD )

WARNING!,,,hosszú snittekből álló "unalmas" videó....racerkedős filmeket kedvelőknek nem ajánlott :P :D

[ Szerkesztve ]

(#1004) Tibcsi68 válasza twine (#1003) üzenetére


Tibcsi68
tag

Nagyon jól sikerült ez az összeállítás! Gratula hozzá!!!
Az a vágóprogi, amivel készült, földi halandó számára hozzáférhető, vagy valami komolyabb fizetős?

[ Szerkesztve ]

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1005) twine válasza Tibcsi68 (#1004) üzenetére


twine
addikt

:R

Fizetős...
De ha az "oktatási" verzióhoz hozzá tudsz férni, "nagyon baráti" az ára....Mondjuk egy Premiere-hez képest...

Én nagyon régóta használom ezt, és csak ajánlani tudom...Leginkább a Tv-k szokták az EDIUS-t használni....Nagyobb Broadcast csatornák....a cég egyéb hardveres termékei miatt!
De maga a szoftver nagyon jól optimalizált, könnyebben futtatja és dolgozik ugyanazon gépen ugyanazon nyersanyagokkal, mint a Premiere....
Persze ha zúzós vas van az ember alatt ez mit sem számít, de én a multban eladtam a "zúzós vasat", és meghagytam az i5 notebookot SSD-vel, és 16Gb RAM-al....(hiba volt)
EZen a quicksync-nek köszönhetően a H264 1080p kódólás még elég gyors EDIUS-al...
De multkor felraktam egy Premiere-t és le is szedtem, mert "nyekegett" a gépem alatta....

Sajnos eljött az idő hogy én is gépet váltsak ismét...mert 4K-t lejátszani sem tudok....nem hogy vágni :O

Szóval ajánlott......

De én úgy hallottam,hogy egy ismerős mondta, hogy csiripelték a madarak hogy a régebbi verzióknak is talán érdemes utána nézni a neten ;) :B

Én legális szoftvereket használok....mert muszáj....és már "öreg vagyok " a mókoláshoz...belefáradtam...és mert muszáj :D

[ Szerkesztve ]

(#1006) Tibcsi68 válasza twine (#1005) üzenetére


Tibcsi68
tag

Köszi!

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1007) bLaCkDoGoNe válasza twine (#1003) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ez gyönyörű lett! :R
A Szentendrei-sziget az egyik kedvenc helyem, engedelmeddel ezt a videót most letöltöttem magamnak, hogy a szürke őszi-téli napokon elővegyem majd. :K

A szigetcsúcsot nem tervezed megrepülni, amíg ilyen alacsony a víz? :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1008) twine válasza bLaCkDoGoNe (#1007) üzenetére


twine
addikt

Köszönöm :R

Szürke őszi napokra ajánlanám engedelmetekkel (ismét) a kis [link]turisztikai filmünket

Talán még nem láttad....
Ezt is 100%-ban én repültem....

Régebbi topiclakoktol elnézést az ismétlesert(hiszen már linkeltem régebben)....deeeee nekem nagy büszkeségem ez a film, mert az idei Gödöllői termeszetfilm fesztiválon 56orszag 1800filmjebol beválogatta a zsűri a vetítési programba...(kb 200film) :B :D
Díjat nyilván nem nyert,de nekünk készítőknek mar ez is nagy elismerést jelentett...(hiszen natgeo-s programigazgató és hasonló pozícióban lévő emberekből állt a zsűri) :B :))

De terveztem a szigetcsúcsot....csak időm van rá kevés,,,amikor még ráérek tömegek vannak a parton.....nem szívesen zavarom őket.....
Ráadásul ott volt az ominózus eset ahol a vihar majdnem elvitte a Phantomot :DDD elég nagy mumusom lett ettől a szigetcsúcs :B :DDD
A fent linkelt filmben egyébként megjelenik az északi csúcs ;)
Ez a film még a "sima" P4-el készült...

[ Szerkesztve ]

(#1009) bognarbazsi válasza twine (#1008) üzenetére


bognarbazsi
újonc

Gratula, szép kis film lett!:)

(#1010) twine válasza bognarbazsi (#1009) üzenetére


twine
addikt

:R :R
Hogy én kaptam ezen a fórumon az első hsz.-od...
Több mint megtisztelő :D :R

(#1011) plgr


plgr
tag

Sziasztok,
repülök nyaralni és szeretném vinni a Sparkom. Tudom, hogy korábban csak feladott csomagként lehetett vinni BP-ről, de ez még mindig így van? Málta, Wizz Air.
Köszi

(#1012) kpal


kpal
veterán

Sziasztok! Ez kb mennyire lesz draga javitas kb ? Es hogy csak Nèmetorszagba lehet küldeni ,mert èn Ausztriaban vagyok es nem tudom itt Osztràkban van-e szervizük ?
Mert ez biztos nem garis javitas ,pedig csak 2 hónapos szegèny.

[ Szerkesztve ]

(#1013) kpal


kpal
veterán

Èrdemes mèg vagy belehet regsiztralni a DJI Care oldalan a dront 2 honappal a vàsàrlas utàn ? Pontosan ez milyen szolgàltatàs kell fizetni valami egyszeri dìjat ?

(#1014) petymeg válasza kpal (#1013) üzenetére


petymeg
addikt

48 óráig lehet Care-t kötni a vásárlást követően, vagy utána mindenféle bizonyító videoval alátámasztva a sértetlenséget. Amúgy van egy alapdíj 30 ezer körül.

Ütközés volt, vagy leesett? Mennyire tűnik masszívnak a csukló mechanikája? Így, szétesett állapotban azért látszik a felépítése.
Őszintén szólva én leginkább attól tartok, hogy a ki-be hajtogatás miatt hamar lötyögős lesz a gép...

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1015) twine válasza petymeg (#1014) üzenetére


twine
addikt

Független az aktuális témától,az utolsó mondatodra reagálva:

Ez az egyik amiért én a kezdetek óta távol tartom magam a MAvictől......
Szerintem már kiderülhetett mindenkinek, hogy ha valaki, én tényleg istenítem a céget,kedvelem a termékeiket, és hiszek a mérnökeik tudásában!

Mindezek ellenére nekem van egy becsípődésem, amiből nehezen engedek...független attól igazam van e vagy sem...
Nekem egy ilyen jószágnak ne kelljen hajtogatni sem a karjait, sem a rotorjait....
Az legyen merev, és nem hajtogatható....

Látom a gyakorlat is engem cáfol,,hiszen a mavic széria jó ideje a piacon van....nem olvasni "magától összecsukódó" gépekről....és nem is tartom a DJI mérnökeit hülyének...
De valahogy az én biztonságérzetem nagyobb ha nem kell hajtogatni egy efféle gépet :B :B

A másik a szél tűrése,illetve "billegés".....Én ezért, a stabilitás miatt is pártolom a Phantom széria kialakítását jobban, és ezért sem mozdított meg egy picit sem az új Mavicek bejelentése....Megnéztem mit tudnak, de meg sem mozdított....majd ha jön uj Phantom, azt biztos nagyobb izgalommal várom...

Izlések, becsípődések, és felhasználói szokások változók....nem is azért írtam mindezt mert minden szavam igaz lenne , és mindenkinek az lenne a jó...hiszen a Phantom meg szemét nagy, nehezen cipelhető....stb....

CSak a saját gondolataimat, és preferenciáimat fogalmaztam meg :R :R

(#1016) jozsi252 válasza twine (#1015) üzenetére


jozsi252
veterán

Sajnos sok ember nem teheti meg hogy 400-500-ért vegyen egy drónt, illetve 50-60k-ért egy akkut. Ez az oka hogy a Spark meg Air ennyire keresett. Tehettem volna én is inkább egy P4A vettem volna, de veszek hozzá 2 akkut meg care-t aztán 500-nál vagyok kb.
Egy Air +2 akkuval +care simán megvan 310-ből.

iPhone 13 Pro Max

(#1017) twine válasza jozsi252 (#1016) üzenetére


twine
addikt

Tök igazad van....ezért is írtam, hogy egyéni preferenciák vezérelnek mindenkit,és próbáltam magyarázni, hogy egyiket sem tartom "rossznak"....

Ráadásul nem is gondolom,hogy pld. egy "szimplán" családi drónnak szükséges lenne egy Phantom, vagy akár egy mavic pro...simán elég egy spark,vagy egy air....

Én inkább csak a kialakításukrol próbáltam szólni...."hajtogatos VS merev" ,elvonatkoztatva mindenféle anyagiak tól.....
főleg mindezt az utóbbi pár nap új mavic2 bejelentés lázának tükrében írtam ...hiszen ott már ugyanarról az arkategoriarol beszélünk...

[ Szerkesztve ]

(#1018) usergefi válasza plgr (#1011) üzenetére


usergefi
kezdő

Én úgy tudom, hogy a feladott csomagban nem lehet akkumulátor, csak abban, amit magaddal viszel a gépre. Februárban repültem Ciprusra (WizzAir), ott csak a gépre vihettem magammal (mondjuk nem is volt feladott poggyászom). Az átvilágításnál, csomagellenőrzésnél egy szót sem szóltak.

[link] - Lítiumos elemek és akkumulátorok szekció.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCOUWT6usZkzhcyJKaA3e-QQ

(#1019) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Esetleg valaki tud Budapesten segítséget nyújtani, ec-ről fcc-re átállítás ügyében egy sparkon? Írhat privátben is, Budapesten belül házhoz megyek a segítségért!

Köszi előre is!

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#1020) twine


twine
addikt

Megjött az árnyékoló is a telefonra
Nagyon jó minőségűnek tűnik elsőre....

Próbáltam a kertben a napon...egészen jónak tűnik....kíváncsi leszek "élesben" mennyit segít majd....
Remélem sokat....mert sokszor szinte semmit nem látok odakint....

(#1021) kpal válasza petymeg (#1014) üzenetére


kpal
veterán

Felhívtam a Német szervizet megtudjak csinálni és utána lehet Care-t is intézni.
Elsőnek ütközés es eset is... Lényegében automata módban vett fel videót és oldalazva éppen elcsípte a fa tétjét és míg földet ért kapott rendesen az ágaktól,bár ha rajta lett volna a védőkeret lehet nem történik ez . Én se szoktam ki-be hajtogatni max ha hosszú útra megyek és táskába teszem ,kinyitott lábbak tartottam mindig.
Amúgy azt mondta a szervizes ez nem vészes mert csak egy olyan csatlakozási pontot kell kicserélni ami csavaros ,meg a motor kábelt kell cserélni és ennyi.

Az biztos várom a 2. kiadását ennek amiben kap több érzékelőt mint a nagy testvér...

[ Szerkesztve ]

(#1022) petymeg válasza twine (#1015) üzenetére


petymeg
addikt

Én majdnem megrendeltem a Xiaomi Mi drónt, amikor az egyik ismerősöm megmutatta az Airt. Basszus, mondom ilyen is van, amihez nem kell egy akkora láda, ami az Octavia fél csomagtartóját elfoglalja?
A drónt ugyanis mindenhova hurcolom magammal, mert a munkámhoz igen jól tudom használni. Építőiparban műszaki ellenőrzök, ahhoz igen jól használható. Leesik mindenkinek az álla, mikor előkapom, hogy akkor körbevideózom madártávlatból az építményt.

Utánaolvastam, a Mavic Prot 5000-szer hajtogatták, ki-be úgy tesztelték, gondolom az újabb és fejlettebb Air se gagyibb. Ha napi ötször ki-be hajtogatja az ember akkor is majd' három év.

kpal

Érdemes megkötni a Care-t. Bár óvatos duhaj vagyok, de magam is befizettem erre a biztosításra. Ha már élet meg casco, meg mindenféle egyéb biztosításom van, akkor mért pont drónra ne legyen.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1023) twine válasza petymeg (#1022) üzenetére


twine
addikt

"Utánaolvastam, a Mavic Prot 5000-szer hajtogatták, ki-be úgy tesztelték, gondolom az újabb és fejlettebb Air se gagyibb."
:R

Na erről beszélek... Hogy ez csak az én becsipődésem! :B de hát mindenkinek megvan a maga hülyesége...
:B

[ Szerkesztve ]

(#1024) Geller72 válasza jozsi252 (#1016) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem meg a wifis megoldásoktól van herótom. Ha azt meg kizárjuk, akkor marad a mavic pro, meg a P4. És én is inkább utóbbit vettem és venném most is. Láttam szélben repülni mavicot és repültek szélben az enyémmel. Azért eléggé látszik a két gép közti különbség. És árban akkor éppen semmi difi nem volt kb egál volt a kettő. Majd ha a spark és az air kb annyit és úgy tudja, mint a nagy tesók és nem lesz wifi, akkor talán elgondolkodok egyen, de addig is kivárok. Annak ellenére, hogy tetszik a kompakt jelleg, de wifire semmit nem bízok. Ha a spark technikailag azt nyújtaná mint a P4, még a kamerával is kiegyeznék 1080p/60fps-720p/120fps-ben. Nekem a 4k nem kell - még. De a gép tudása igen.

(#1025) Sugi2009


Sugi2009
tag

Sziasztok! Nincs nagy kérésem csupan annyi h a Sparkomhoz szeretnék egy kábelt venni a konti és az iPhone közé...Sehol nem találok (Gearbesten van de nem szeretnek 3 hétig erre várni) Nem tudtok olyant ahol elérhető? A DJIars-ban azt mondták h OTG kábelük van csak. Ezt kihagynám ha lehet.

(#1028) total90 válasza Sugi2009 (#1025) üzenetére


total90
veterán

DJI Store :F

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#1029) bLaCkDoGoNe válasza twine (#1008) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Lenyűgöző, hatalmas mennyiségű munka lehet benne! Minden elismerésem! :R

Biztosan előveszem párszor majd az őszi-téli időszakban, amikor nem tudok arra járni. :K

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1030) jozsi252 válasza twine (#1017) üzenetére


jozsi252
veterán

Persze egyetértek veled. Van olyan aki megtehetné de mégis inkább egy Spark-ot vesz mert kis kompakt gép, bárhova magával tudja vinni, méretéhez képest nagy tudása van neki, illetve ugye ő merev vázas szóval ettől nem kell tartani.
Amúgy mióta megjelent az Air meg Pro bújom a fórumokat de nem nagyon találkoztam olyan problémával ami abból adódott volna hogy egyszer csak becsukódik az egyik kar. Nyilván ha nekimegyek valaminek akkor be fog, de az már nem a drón hibája hanem az enyém.

(#1024) Geller72

Tök igazad van, hatótáv terén jelenleg Ocusync a jövő nem pedig a wifi. Ugyanúgy egyetértek abban hogy nagyobb szélben a súly miatt a Phantom sokkal jobban irányítható. De az számomra akkor is nagyon durva hogy egy akku 55-60k hozzá. Lehet itt vitázni hogy a gép árához képest nem akkora összeg, de ha sokat repülsz, és még kell venned 3-4 akkut akkor igenis sok.
Akinek a pénz nem számít azt nyilván nem érdekli hogy 1 akku mennyi hozzá, én szimplán azt próbáltam kifejteni hogy nagyon sokan nem azért vesznek Spark meg Air-t mert az jobb, hanem szimplán az a "megfizethetőbb"!

iPhone 13 Pro Max

(#1031) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Hogyha nem az addig használt telefonról, vagy tabról jelentkezek be a DJI GO-ba akkor az új készüléken nem jelennek meg a korábbi repülési adatok, összesítés, stb... ( amit az előző telefonnal/tabbal repültem a drónnal)?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1032) usergefi válasza Tibcsi68 (#1031) üzenetére


usergefi
kezdő

Csak akkor, ha szinkronizálod előtte. A DJI GO indulása után menj bele a repülési adatokba és a jobb felső sarokban lesz egy felhő alakú gomb. Ha azt megnyomod, akkor lehúzza az eddigi repüléseket, persze ha a másik készüléken megtetted ugyanezt és az meg felnyomta a felhőbe.

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/channel/UCOUWT6usZkzhcyJKaA3e-QQ

(#1033) Tibcsi68 válasza usergefi (#1032) üzenetére


Tibcsi68
tag

Így már jó lesz, köszi! Azt hittem, a szinkronizálást automatikusan megcsinálja...

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1034) m4rk.89


m4rk.89
aktív tag

DJI Phantom 3 Advanced, jól emlékszem, hogy működik Internet kapcsolat nélkül?

(#1035) petymeg


petymeg
addikt

Az aszteroida, rakéta stb klippeket csak a DJI 4 Go telefonos programmal lehet készíteni?

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1036) t72killer válasza Geller72 (#1024) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A p4-eink nem wifin kommunikálnak a kontrollerrel? Csak épp használják az 5.xGhz-es wifi sávot is, ami nem annyira "szennyezett".

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1037) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Apropó autós töltő téma: tegnap kipróbáltam a normál ac töltőt egy inverterrel, és nem szerette! a töltő ciripelt, melegedett - úgyhogy meg se vártam, h 100%-ra töltse az akksit, kb 30 perc elteltével lehúztam. (ezalatt 50%-ról kb 95%-ra nyomta fel az akksit, ami normál töltései sebességnek felel meg).

Szóval úgy néz ki, hogy vagy egy minőségi szinuszos inverter, vagy egy autós töltő befigyel a következő kütyüvásárnál... Előző előnye, hogy túléli a dji örökös variálásáf az akksicsatlakozókkal - hátránya viszont, hogy veszteséggel dolgozik, azaz max járó motor vagy egy masszív napelemtábla mellett tudom elképzelni.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1038) NORBl


NORBl
aktív tag

Kéne egy kis segítség..mavic pro, kicsomi, lightning kábel. Megvan type c, de hogy cserélem a házat, amibe bele megy a töltő feje a sínen?. Le kell szednem a kihajtható teló tartó alját?

(#1039) usergefi válasza NORBl (#1038) üzenetére


usergefi
kezdő

Ha arra a nagyjából téglalap alakú kicsi műanyag keretre gondolsz, ami a telefon felőli csatlakozó fejét tartja, akkor csak simán kipattintod a sínből. Elég stabilan ül benne, úgyhogy óvatosan csináld, de kijön az. Vissza ugyanígy.

https://www.youtube.com/channel/UCOUWT6usZkzhcyJKaA3e-QQ

(#1040) NORBl válasza usergefi (#1039) üzenetére


NORBl
aktív tag

Oksa, köszi. Igen, elég stabil, ezért is félek nekimenni.

(#1041) Tibcsi68


Tibcsi68
tag

Miért esik szét a drón (P3P) képe egy LG G-pad 8.3 tabon?

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1042) t72killer válasza Tibcsi68 (#1041) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó kérdés, lehet nem vitték túlzásba a GO app optimalizálását KitKat-re:F? A snapi 600-as hardvernek elvileg bírnia kéne...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1043) Tibcsi68 válasza t72killer (#1042) üzenetére


Tibcsi68
tag

Hát, szomorú vagyok...
Köszi!
Dehogy egy Samsung Tab S T705-tel sem jó, azt furcsállom azért!

[ Szerkesztve ]

Galaxy S22 ultra 512 + Galxy Watch 3 46mm LTE, + 180 piros, 0 feketepont!

(#1044) NORBl


NORBl
aktív tag

Hogy dobom rá a mavic pro ra a propikat? :D Telibe benyomom, három pöcökre figyelek, hogy belemenjen a lyukba, utána? El kéne tekerni, Csák nem merem erősen, mert szorul?

(#1045) jozsi252 válasza NORBl (#1044) üzenetére


jozsi252
veterán

Lenyomod és arra forgatod amerre a jel mutatja a propon. Ha ennyi se megy akkor nem árt a használatit rendesen átolvasnod. Nem basztatásképpen írom, de sok dolgot érdemes megismerned, kezdve azzal hogy a ledek mikor mit jelentenek pl.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1046) petymeg


petymeg
addikt

Mavic Air-nel a leszállást lehet valahogy egyszerűsíteni? Most így van, hogy megáll a sima vízszintes felület felett olyan 80 xm-re és nem mindig reagál, ha lefelé húzom a bal sticket. Még kell nyomnom a kijelzőn a leszálló gombot, majd rákérdezésnél pipa, utána meg balra simitani a slide-ot. Kicsit körülményes.

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#1047) jozsi252 válasza petymeg (#1046) üzenetére


jozsi252
veterán

Pár másodpercig le kell teljesen húznod a sticket. Nem mértem de olyan 2 másodperc lehet. Nekem erre mindig reagált és szépen le is szállt.

iPhone 13 Pro Max

(#1048) t72killer válasza jozsi252 (#1047) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

P4P is így megy:K. Többször szállt már le "kézbe", mert nem akartam, hogy a füves talajon átmenjen fűnyíróba - és ha az egyik kezemmel a drónt fogom, a másikkal az RC-t, akkor elég nehéz lenne még a képernyőt is nyomogatni...

A kézből indításon dolgozok, az egy fokkal macerásabb, kéne valami nyakbaakasztós tartó a kontrollernek.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#1049) jozsi252 válasza t72killer (#1048) üzenetére


jozsi252
veterán

Phantommal én minden esetben kézben szálltam le. Magas súlypont miatt tartottam tőle nehogy esetleg megboruljon, felszállásnál ilyen gond nincsen, azt nem csináltam kézből.
Én ha jól emlékszem Banggood-ról rendeltem még régebben DJI-os nyakbaakasztót. Tökéletes erre a célra, meg igazából bármilyen másmilyen is, csak ha már a drón is az, akkor a nyakbaakasztó is legyen az. Állítható, szóval így jól be lehetett lőni hogy a táv mennyire lógjon.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#1050) t72killer válasza jozsi252 (#1049) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nálam fele-fele, ha van alkalmas sima talaj, eszemben sincs kézbe leszállni, és sose mutatta jelét, h orra akarna bukni...

Ja, látom, vannak akasztók dögivel:R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.