Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#5351) drk88 válasza AuraSync (#5350) üzenetére


drk88
senior tag

Propellert kicsereltem es minden jo lett..nem huztam le es nem is ertekeltem alul egy kerdes volt. Megvagyok vele elegedve h mukodik ahogy kell jelenleg.

(#5352) sityupityu válasza AuraSync (#5350) üzenetére


sityupityu
veterán

Hogy te milyen egy "kedves és segítőkész" ember vagy...Öröm olvasni.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5353) AuraSync válasza drk88 (#5351) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Akkor oké már azt hittem tényleg csak ennyire képes egy 130k-s drón.

De most gyárilag fordítva volt rajta a propi vagy nem volt meghúzva a csavar vagy mi volt a baja? :F

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5354) KillHates válasza krx21 (#5347) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tényleg kivitte a tenger fölé ez az istenbarma 40 km/h szélben a kis drónt? :W
Mekkkora savazás ment volna, ha megfürdeti... :U

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#5355) drk88 válasza AuraSync (#5353) üzenetére


drk88
senior tag

nem tudom, olvastam dji forumon is h sok embernek problemaja volt a rajta levo properellekkel es ahogy lelett cserelve minden problema megoldodott.. lecsereltem az osszeset en is aztan azota ugy viselkedik mint a kezes barany..

(#5356) Tomjack válasza AuraSync (#5350) üzenetére


Tomjack
tag

Ne haragudj de Te vagy aki folyamatos negatív kommentekkel bombáz mindenkit és mindent! A mini ugyan úgy mint bármilyen más drón tökéletesen használható, én 150 órát repkedtek vele és tökéletesen működik. Amikor fentakadtam egy fán az sem a Dji bűne volt hanem a felhasználó hü... El kell többször olvasni a felhaszlói könyvet. Sokat kell gyakorolni. Elment nekem a kertbe 950 M nem mentem tovább, erős szél volt nyomtam egy RTH és teljesen más felé indult el a gép. Én egyből leállítottam kézzel lejjebb hoztam és hó haza. Zokszó nélkül haza jött.

(#5357) twine válasza Tomjack (#5356) üzenetére


twine
addikt

Mindig (jókedvűen) felnevetek mikor ilyen mondatokat olvasok, ami a tulajnak természetes...;
"Elment nekem a kertbe 950 M nem mentem tovább..."
:DDD :C
Az már birtok pasztmek... :D
A "kert", az olyan mint az enyém... Amit még elektromos fűnyíróval egy óra alatt letolok.... :B :))

De amikor "a kertben 1km-nél tovább nem reptetem a drónom" :DD azért az menő :D :R

Szoktál halászni is a tengeredben? :P :DDD :DDD

(#5358) AuraSync válasza twine (#5357) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Pont ezen gondolkodtam én is. :))
De sztem úgy értette, hogy a kertből szállt fel vele és úgy ment el annyit.

Amúgy már várom a DroneHungary Air2 távolság tesztjét, annyira akarom látni, hogy hány km-t tud elmenni a semmi közepén. :DDD

Egyszer írtam nekik, hogy teszteljék le városban a Mini-t aszonták nincs értelme tudják jól mi lesz a vége. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5359) Geller72 válasza Tomjack (#5356) üzenetére


Geller72
veterán

Ilyen nekünk is volt, hogy RTH-ra teljesen más irányba ment. Ezzel csak az a baj, hogy ezt hiába akarod olvasgatni a "könyvben", nincs semmi nyoma, mert ez nem természetes dolog, ez egy kurva nagy hiba. És te még bele tudtál nyúlni, de ha ez egy jelvesztésnél aktiválódó RTH esetén van, az azt jelenti, hogy esetleg nincs/nem is lesz már kapcsolat a táv és a drón közt, így el fog menni a ..csába. És ehhez még csak 950 méter sem kell...Ez egy kurva nagy hiba, ezt másik Dji gép soha nem "mutatta be". Csak a mini.

"A mini ugyan úgy mint bármilyen más drón tökéletesen használható, én 150 órát repkedtek vele és tökéletesen működik." vs.
"nyomtam egy RTH és teljesen más felé indult el a gép"

-Némi ellentmondást látok a kommentedben.. ;]
Szvsz. azzal a gépel nem szabad elmenni 950 métert. Az már amúgy sem volt neked látótávolságon belül. :U

(#5360) AuraSync válasza Geller72 (#5359) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Amúgy mi a tapasztalat átlagosan mennyit tud a levegőben tölteni 1 akkuval a Mini?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5361) Tomjack válasza AuraSync (#5360) üzenetére


Tomjack
tag

Nekem szeles időben 15-16 perc ez kb 30 km/h szélben. Szélcsend idején 27-28 perc.

(#5362) Tomjack válasza Geller72 (#5359) üzenetére


Tomjack
tag

Hát az is ellentmondásos hogy más Dji gép nem csinál ilyet. Láttam már érdekes gépeltünéseket pro 2, zoom esetében is. Sőt olyat is amikor nem irányított pro kettes egyszer csak nekiment a fának. Van bőven ilyen.

(#5363) AuraSync válasza Tomjack (#5361) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Eljátszottam a gondolattal, hogy a P4 mellé vennie egyet amolyan kinti/benti játékra.
De persze csak használtan vennék. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5364) tirszin válasza Geller72 (#5325) üzenetére


tirszin
senior tag

Én fél éve használok Mavic 2-t, de eddig mindent úgy csinált, ahogy én akartam. (14 óra, 105 km) Nem tudom, mi lehet a Minivel, de a M2 abszolút tökéletesen működött mindig. Más kérdés, hogy ma már gyakran ki kell kapcsolnom a szenzorait, mert nem enged csak túlzottan csigatempóban haladni, ha közel vannak a fák, emberek, vagy tereptárgyak.
A Minit talán elvitte a magasabb régióban erősebben fújó szél, ezért "indult" el rossz irányba RTH esetén.

Abszolút érthetőek az érveitek. És persze az is ott van, hogy én túl szélsőségesen gondolom, hogy az ember ne tevékenykedjen szórakozásból olyan területeken, ami terheli a természetet vagy a közösséget, mert már nem azok az idők járnak, ez egyre kevésbé fér bele...
Ezzel együtt sztem nem jó érv az, hogy azért csinálok valamit, mert a másik még nagyobbat vét szórakozásból a környezetünk ellen. Hisz, ha mindenki így gondolkodik, határozottan rossz irányba megy az emberiség!! Valakiknek lépni kellene azért a másik irányba is!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5365) krx21


krx21
nagyúr

Mavic Air 2 Active track 3.0 [link]
Azért lesz még mit fejleszteni a 4.0-ban. Video 9:50 :DDD

(#5366) Geller72 válasza tirszin (#5364) üzenetére


Geller72
veterán

"Ezzel együtt sztem nem jó érv az, hogy azért csinálok valamit, mert a másik még nagyobbat vét szórakozásból a környezetünk ellen. Hisz, ha mindenki így gondolkodik, határozottan rossz irányba megy az emberiség!! Valakiknek lépni kellene azért a másik irányba is!"

-Nem érvként hoztam fel, hanem hasonlatként. ;). Eléggé más a két dolog. :).
A pénz mindig is nagyobb úr volt és lesz is, mint a racionális gondolkodás, viselkedés. És ezt most nem ránk értem, hanem a globális szereplőkre, akik tehetnének érte/ellene. A telekocsi lehetne kötelező érvényű is egy városi forgalomban, nem csak egy opció. Mehetnének rengetegen vonattal, busz/autó helyett..és még sorolhatnánk sokáig. De hiába, mert radikális változás itt nem lesz. Nem hogy egy darabig, hanem soha. Beszélünk róla, jól mutat a médiában is, meg tehetünk logót a face hátterünkre, akármit..mégsem lesz ez másként nagy volumenben. Én a magam részéről tisztában vagyok vele, hogy hol a határ, hol tudom, vagy tudnám, akarom ezt rám vonatkozóan szabályozni a kedvező(bb) irányba. A legtöbben ugyanúgy tudjuk, mégis teszünk rá. A buszmegállóban ugyanúgy az arcomba fújják a füstöt, mint azelőtt, hogy ezt törvényileg tiltották volna. És ugyanúgy felháborodik a paraszt, ha szóvá teszem neki. Ez egy másik országban megint máshogy van. Van, ahol betartják - ha máshogy nem - tiszteletből ezt még akkor is, ha törvény nem kötelezné rá őket. Egy harmadik, EU-s országban semmi tiltás nincs, ott bagózol, dobod el, ahol éppen akarod. s ezt pont ott, ahol az Eu-s törvényeket hozzák. :D. Milyen érdekes. Sokszor mondtam, hogy minden embert elküldenék legalább 4 évre, minimum 4 különböző országba élni, dolgozni, lakni, tanulni. Lehet,hogy a legtöbb emberen ez nem változtatna semmit, de azokon egyébként sem változtatna semmi.

Drónozás? Én személy szerint örülök neki, hogy van végre egy hobbim, ami úgy-ahogy érdekel, leköt és van is rá időm, vagy ha nincs sok, az a kevés is elég néha.

Az emberiség ezeknél a rossz szokásain kívül is rossz irányba ment és menni is fog mindig. De míg a dinók több száz millió évig voltak itt, rólunk ez nem mondható majd el. És erről valószínűleg a legjobban mi tehetünk, ha nem vesszük figyelembe a véletlen eseményeket. Részemről nem szeretnék a földön az a generáció lenni, aki megéri a "világvégét". :D. (Nem, annyira nem is vicces..)

(#5367) Timer válasza Geller72 (#5359) üzenetére


Timer
veterán

"Ez egy kurva nagy hiba, ezt másik Dji gép soha nem "mutatta be". Csak a mini."

Nem akarok linkek nélkül cáfolni, de mintha olvastam volna ilyet Spark esetén is már korábban a kapcsolódó FB topikban. Volt egy bugos verzió 2018 decemberében, akkor nagyon sok repült el hirtelen, senki nem értette, hogy ennyi user error van, vagy tényleg kijött egy rossz széria. Nekem az volt a meglátásom, hogy az FCC mód miatt használt FakeGPS vitte el a rendszert tévútra, mert nálam ilyen huncutságok hiányában minden RTH-nál hazatalált.

[ Szerkesztve ]

(#5368) krx21


krx21
nagyúr

És amire sokan vártunk: Air 2 range test vs Pro 2 [link]

(#5369) AuraSync válasza krx21 (#5368) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Azért tudja a dolgát na, még a végén megjön hozzá a kedvem egy második utazó drónnak megvenni. :D
De az a fapados szoftver HUD valahogy megrémít. :O

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5370) krx21 válasza AuraSync (#5369) üzenetére


krx21
nagyúr

Nincs annak a szoftvernek semmi baja. Mi hiányzik neked?

(#5371) krx21 válasza AuraSync (#5369) üzenetére


krx21
nagyúr

Tényleg a Smart távirányító használható hozzá?

(#5372) Geller72 válasza krx21 (#5370) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem a Litchi support..pl. :U

(#5373) Geller72 válasza Timer (#5367) üzenetére


Geller72
veterán

Valós hibák más gépeknél is voltak, vannak. De RTH-ból elmenni a francba - és én erről beszéltem - nem nagyon. FCC hacket ne soroljuk ide, mindvégig rendeltetésszerű használat melletti hibákról beszéltünk. A Mininek valszeg az iránytűje lehet szarabb az átlagnál, ezért is tették bele az egyik sw update-be a kezdéskori kalibrációt anno. Az első MP szériánál is voltak hibák az iránytűvel, de ott egyrészt kettő van, másrészt egy tök gagyi hiba volt, simán lehet orvosolni ha még fennállna.

Az eddigi Dji gépeknek legtöbbször vagy egy FW hiba, vagy a Dji GO sw hibája tett be legtöbbször, maga a hw elég jó volt a P4 óta és az MP második frissítésével. Mert hogy abból az elsőből is több verzió van, csak a legtöbbünknek ez nem tűnik fel, mert külsőleg nem látszik.

Ami inkább bosszantó, az például az, hogy van másik gép is a Dji palettáján, ami wifit használ, mégsem szarja ösze magát egy kis interferenciától, vagy fej felett 10 méterrel. Nem tett jót a mininek, hogy agyon van integrálva minden az FC-n és láthatóan zavarja egymást néhány dolog. Nem mindegy, hogy egy iránytűt, giro szenzort, vagy akármilyen szenzort hova teszel, mitől, milyen messze van.

(#5374) Timer válasza Geller72 (#5373) üzenetére


Timer
veterán

Oké, így érthető.

(#5375) tirszin válasza Geller72 (#5366) üzenetére


tirszin
senior tag

Röviden: teljesen egyetértek. A különböző országokban éléssel szintén. Sztem nagyon jót tenne a határon álló/billegő emberek látásmódjának.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5376) AuraSync válasza krx21 (#5371) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Találtam erről egy videót de konkrétan nem mutat semmit. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5377) jozsi252 válasza krx21 (#5368) üzenetére


jozsi252
veterán

Tesztet vártunk erről, csak nem épp ilyet. Jó hogy nem 5m-es magasságba tesztel..

iPhone 13 Pro Max

(#5378) AuraSync válasza jozsi252 (#5377) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Pedig az igazi az lenne, hogy ha alacsonyan is tudná azt az X km-t. :K
Nem feltétlenül akar az ember mindent 200m magasról levideózni.
Sztem az 50m az ami látványos felvételi magasság. :B

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5379) jozsi252 válasza AuraSync (#5378) üzenetére


jozsi252
veterán

Ha végig gondolod akkor rájössz hogy kb. lehetetlen lakott területen belül elmenni ilyen kis magasságba sok km-t (gyári érték). A jel nem tud terjedni az alacsony magasság miatt rendesen, mindig lesz amibe beleütközik.
Szántóföldön próbálja meg a 30m-t ahol nincs fa meg semmi tereptárgy, de ne lakott területen..

iPhone 13 Pro Max

(#5380) krx21 válasza Geller72 (#5372) üzenetére


krx21
nagyúr

Mi ez, útvonal tervezés?
Azóta jött frissítés a DJIFLY-hoz az AIR2 support miatt.

(#5381) AuraSync válasza jozsi252 (#5379) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Akkor ideje lenne kitalálni erre valami megoldást nem egy helyben tipródni.
Ha ebben az évben még nem is, de jövőre már illő lesz valami fejlődést is felmutatnia a drón iparnak mert úgy érzem egy helyben toporgunk mind akkumulátorban mind pedig jelátvitelben.

Most már nem 30 hanem 34 perc az áldóját mekkora előrelépés. Akkor szóljatok ha egyből 50 perc lesz és az olyan gyári érték ami szeles napon lett mérve nem bent egy laborban.

Kiadunk fél millát egy ilyen gépre és bele sem gondolunk hogy talán 1-2 év múlva közel ugyan ezért a pénzért a dupláját kapjuk majd 8K felvétellel és közel 1 óra rep idővel mindezt laza 10km-es hatótávval CE-be lakkot terület felett.

Most összedobtak egy kis repcsit amibe minden újítás benne van, gyorsan sokan megveszik mert hajjaj ez már mindent tud. Aztán év végén vagy jövő év elején meg jön valami még jobb és már cserélik is az emberek.

Na ezért utálom a DJI üzletpolitikáját. Csak szopatja a felhasználókat. Ugyan ez volt a P4 megjelenése után is amikor a P4 Advanced-el játszotta el ugyan ezt.

Fejlesszen 2 évig és aztán adjon ki valami olyat amitől leesik az állam.
Most őszintén nem lehet kibírni 2 évig úgy, hogy nem adunk ki semmit?
Miért jobb az hogy évente (már lassan fél évente) adok ki valami éppen csak jobb valamit mindig drágábban?

Na meg volt a reggeli kirohanásom lehet jönni érvelni ellene. :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5382) krx21 válasza AuraSync (#5381) üzenetére


krx21
nagyúr

“Most őszintén nem lehet kibírni 2 évig úgy, hogy nem adunk ki semmit?”
Most akkor kell a fejlesztés van sem? :DDD
Ha nincs géped kell, ha van akkor csak 2 év múlva, nehogy cserélni kelljen... :N :F

[ Szerkesztve ]

(#5383) jozsi252 válasza AuraSync (#5381) üzenetére


jozsi252
veterán

De mégis min kellene fejleszteni? Nem a DJI-t védem, de olyan dolgokat vársz el amik még nem léteznek egyik más gyártónál sem.
- Írod az akku technológiát. Próbálnak ügyködni az energiasűrűséggel, plusz a súly csökkentésével, egyelőre így tudnak plusz perceket nyerni. Itt a fejlődést a szilárdtest akkuval lehetséges majd elérni. Akkor már simán menni fog 1 óra repkedés is 1 akkuval, de addig marad ez ami van. Jelen Lithium akku technológiával sajnos csak +percek férnek bele, dupla repidőről álmodni sem szabad.
- Jelátvitellel kapcsolatban a DJI így is előre jár. Ez egy consumer drón, műholdas irányítást vársz vagy mit? Akku időbe úgy se férne bele a gyári értéknél nagyobb távolságra való repülés. De sok embernek még az is teljesen felesleges.
- "Miért jobb az hogy évente (már lassan fél évente) adok ki valami éppen csak jobb valamit mindig drágábban?" Üdv a való világban ahol minden csak a profitról szól. Szerinted a P4-ről miért húztak le 100bőrt kb? Ezért mondtam hogy nem védeni akarom őket, mert rendesen megcsapolják az emberek zsebét 1-1 szériával, az akkuval meg jelátvitelről nem tehetnek hogy ennyit tud, az hogy 10 féle verzióba adják el a P4-et arról már igen csak tehetnek, fejik az embert rendesen. De amíg van rá kereslet addig ezt is fogják tenni..

iPhone 13 Pro Max

(#5384) *Ropi* válasza jozsi252 (#5383) üzenetére


*Ropi*
félisten

A jelátvitelt simán meg lehetne oldani olyan, opcionálisan kínált extraként, ahogy pl. a Parrot Disco Mod, hogy a mobilinternet-hálózatot használja és ahol lefedettség van ott tud repülni (az Amazonas dzsungelében meg használhatja a saját átvitelét, mert ott nincs nagy Wi-Fi - meg más sem - interferencia). :D Mondjuk tény, hogy jelen pillanatban az akku a szűk keresztmetszet.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5385) AuraSync válasza jozsi252 (#5383) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A helyes megoldás az lett volna ha kiadja a P4 szériát egyben, hogy a felhasználók el tudják dönteni mi kell nekik:
Phantom 4
Phantom 4 Advanced
Phantom 4 Advanced+
Phantom 4 Pro
Phantom 4 Pro+
Phantom 4 Pro Obsidian vagy amit akarsz.
Phantom 4 RTK széria.
Aztán facelift: P4Pro+ v2.0 (ezt még megértem miért késett)

Tessék válassz... nem ám egyesével kiadogatni, hogy a hülye gyerek 3x-or cseréljen drónt másfél év alatt.
Ha tudom anno, hogy lesz Advanced+ eszembe nem jutott volna a sima P4-et megvenni akkor.

Ha nem létezik más gyártónál akkor az azt jelenti, hogy nem is kell fejleszteni tovább?
Nem kell semmin sem gondolkodni? Csak ugyan azt kiadni mindig más néven?
Most már azon sem fáradoznak úgy látom, hogy valami új drón dizájnt csináljanak.
Hol van a vízállóság amiről már oly régóta beszélnek? Az is egy új út lenne. Már van vízálló drón nem is egy.
Amit most te az Air 2-be kapsz az tudod mi? Egy szoftveresen felmókolt Mavic 2 barátom. SZOFTVERESEN. A Mavic 2 nem tudná a 4K 60FPS-t? Ugyan ki hiszi ezt el?
Akinek kell a 4K 60FPS az most rárepül az Air 2-re év végén meg kiadja a Mavic 3-at ami ezt már szintén tudja majd. Ez nem előrelépés ez pénzlehúzás ahogy mondtad.

De tessék akkor ott a Skydio elkerülő rendszere. Bele lehet eszkábálni a DJI drónokba is.
Szted mikor fog az bekerülni? Sztem nem mostanában. Erőlteti ezt a szinte semmirevaló AktívTrekket ami a DJI trailer videókba jól néz ki, de a valóságban meg bokrot fog aztán amikor Care-el viszed cseréltetni kinevetnek, hogy haha nem rendeltetés szerű használat.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5386) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Mostanában ez a gép ami még foglalkoztat 6k-s Pro verzióban..

Nem mindig csak a DJI :DD

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5387) AuraSync válasza VANESSZA1 (#5386) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Na végre valaki elkezdett haladni. :K

Addig is Air 2 Magyar előrendelés: [link]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5388) VANESSZA1 válasza AuraSync (#5387) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Az Air 2 tudása messze elmarad az Autel EVo II Pro-tól, de nem is egy ligában játszanak.
Előnye az Air 2-nek, hogy van DJI Care szolgáltatás, és hogy jelen esetben egy kedvezőbb kategóriába kerül mint a M2P/Z, Autel EVO II, és ezáltal gondolom a biztosítás is olcsóbb (de ezt még nem tudni hisz jelenleg is ca. 30 ajró egy évre). Másik előnye hogy egy vizsgával kevesebbet kell elvégezni rá Júliusban.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5389) AuraSync válasza VANESSZA1 (#5388) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Az előbb akartam rányomni az új akku vételre a P4Pro-hoz és hát köszi Vanessza, hogy belinkelted ezt a videót! :R :R

Hát sztem nekem ennyi volt a P4Pro teszem fel hirdetni és sztem erre az EVO 2-re fogok beruházni.
Asszem a DJI most felkötheti a gatyeszt... ;]
40 perc rep time és 360 fokban működő normális elkerülőrendszer és még hatótávolság is van nem beszélve a 8K-s kameráról.

Csak ezt tudom mondani erre a drónra:

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5390) krx21 válasza AuraSync (#5389) üzenetére


krx21
nagyúr

Most viszont akkor a zsebedbe kell, hogy nyúlj... :DDD Ezt gondolom nem használtan veszed...
Biztos egy iszonyatos jó gép, jobb sokkal mint egy MP2.
Kérünk majd élmény beszámolót. :C

[ Szerkesztve ]

(#5391) Tomjack válasza AuraSync (#5369) üzenetére


Tomjack
tag

Pont ezért tetszik az Air 2 is, nem a Dji hó használja, sokkal letisztultabb egyszerű átlátható.

(#5392) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Ilyen a DJI kiad valami gyorsan, és már most jelentkeznek akku problémák a Mavic Air 2-nél.
Ne rendeljétek meg még!

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5393) VANESSZA1 válasza AuraSync (#5389) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Drága lesz, de időtálló befektetésnek tűnik mint a M2P-M3P

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5394) krx21 válasza VANESSZA1 (#5392) üzenetére


krx21
nagyúr

Nyugi mire ide ér, jön az új firmware... :DDD

(#5395) AuraSync válasza krx21 (#5390) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Az M2Pro-nak és a P4Pro-nak is jobb a szenzora tehát képminőségben nem lesz jobb viszont anno nekem a M2Z képminősége is elég volt szal nem fog zavarni a kis szenzor. (éjszaka meg nem repkedek)

Csak akkor fogok váltani rá ha a P4Pro+ v2.0-mat értelmes áron tudom eladni.
Mennyiért lehetne feltenni szted? (10 töltés az akkuban)

(#5392) VANESSZA1:
:)) :)) :))

(#5396) VANESSZA1:
Egyetértek! :R

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5396) VANESSZA1 válasza krx21 (#5394) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Én olyan gépet akarok vagy szeretnék elvárni egy gyártótól ami kibontás után működik, és nem kell sz@ros frissítésekre várni.
Azt hiszem jogos elvárás, nem ?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5397) krx21 válasza AuraSync (#5395) üzenetére


krx21
nagyúr

Engedj a szívednek és Autel a P4-et. :DDD
Evo kell neked, itt a lehetőség...
VANESSZA1: Persze hogy jogos, de ne legyenek illúzióid, mindenkinél vannak és lesznek is hibák. Ott van neked is a Autel, én megvenném ha ennyit tudnék rá költeni... A legjobb drón mostanában...

[ Szerkesztve ]

(#5398) VANESSZA1 válasza AuraSync (#5395) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Most még eladható a P4P jó áron, de ha életbe lépnek az új szabályozások júliusban akkor addig sokan észbe kapnak, és nem akarnak plusz vizsgákat (meg mittudomén még a mi királyunk mit tesz hozzá),a nyakukba venni, hát akkor addig igencsak leveri a P4P, M2P, M2Z és kategóriatársak árait.
Eddig itt az Ebay k-n naponta a régiónkban 1-2 hirdetést adtak fel ezekből, most hogy élesedni látszik az új törvény tegnap 17 hirdetés értesítő jött. Tehát már lehet mondani páran észbe kaptak, és ez nyomja le az árakat. :W

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5399) *Ropi* válasza VANESSZA1 (#5392) üzenetére


*Ropi*
félisten

Összefoglalod? A német nyelv nem az erősségem. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5400) krx21 válasza krx21 (#5397) üzenetére


krx21
nagyúr

Autel is tud hibázni. [link]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.