Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#5751) twine válasza twine (#5750) üzenetére


twine
addikt

Azért csak leírom, hogy mindez a tapasztalat úgy jött létre, hogy 2*-3* rantottam be gépeket ugyanígy susnyásba meló közben mint te, csak én sport módban, amikor ugye off a védelem...
vitte majdnem el szélvihar a kis Duna fölött hegyek között a túloldalra úgy ,hogy komoly gépészkedés volt, mire sikerült vissza hozni,a gépet de a végén kézben landolt sérülés nélkül...Ott tapasztaltam meg, hogy a phantom ereje is kevés olykor, hiába húzom lefelé a gépet, majdnem olyan mintha betonon akarnám "lefelé erőltetni", mert olyan szél tolja fölfelé, hogy nem jön le....
Amikor a környéken egyetlen kbsztt kábelnek sikerült úgy nekirepülni, hogy közben úgy figyeltem, hogy annál jobban nem lehet....
EZek az elmúlt pár év alatt hébe-hóba összejött balesetek, vagy baleset nélkül végződött megélt tapasztalatok...
Hál'isten volt olyan is, amikor a 3 napos meló első napjának első repülésénél hiába mértem ki az akácos feletti legalacsonyabb repülési magasságot, sport módban hátrafelé húzva(azért kell ez , mert sajnos előre a phantomnál bele lóg a rotor a képbe :((( szélben sport módban főleg) mégis magasságot vesztett a gép, és az akácosban kötött ki....
Baromi mérges voltam, hogy ugrott a meló, de sérülés nélkül meguszta a phantom...
Miért emlékezetes ezen kívül ez az eset? Mert egy kbsztt. méhészet kellős közepén zuhant a gép a kaptárak mellett...
El elehet képzelni milyen volt a gépmentés részemről, adó vevőt hagytam el, mert úgy futottam a szürke méhfelhő elől a phantommal a kezemben , közben rettegve hogy ne jöjjön még egy versenyautó is, ami elgázol a pcsába....:DDD :DDD :B

MInd-mind tanított valamire...ami mára tapasztalattá egyesült...

(#5752) lionshamlet válasza twine (#5750) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Igen, ez egy sima P4.

(#5753) PapírVilla


PapírVilla
tag

(#5754) AuraSync válasza lionshamlet (#5748) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Amúgy anno nekem is volt P4-el egy eléggé necces helyzetem: [link] (régi elmentett videó)
Arra már nem emlékszem, hogy én fogtam-e meg vagy az akadály érzékelő. :DDD

Tény és való, hogy mázlim volt, hogy nem esett le.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5755) DIEGO15 válasza PapírVilla (#5753) üzenetére


DIEGO15
őstag

Szerintem teljesen felesleges, ahogyan szinte az összes többi gépre aggatott cucc is.

(#5756) lionshamlet válasza AuraSync (#5754) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ez az akadalyerzekelo is érdekes.

Ugye a p4nel csak az elülső labakon van ilyen, hatul nincs.
A tapasztalat az en gépem eseteben azt mutatja hogy álló helyzetből lassu sebesseg mellett a fold felett 2-3 méterig meg aktívnak mondható, legalabbis érzem ahogy visszafogja a gépet, nem engedi nagyon előre ha van vmi előtte.
De ez is csak akkor ha elore fele nez, oldaliranyba siman nekirepul bárminek.
Belterben es kinn is próbáltam.

Illetve ereszkedeskor ugyanez, simán rászáll - beleszáll egy faba ereszkedeskor ami a homepoint 5m korzeten belul van.
Pedig ebben az esetben sebessegrol nem beszelhetunk.
Pedig a szenzornak ezt erzekelnie kellene, de mintha ott sem lenne.
A szenzor nem egy életbiztosítás.

A Hátsó labakon ugye pedig csak a Pro-n van akadalyerzekelo, de ha ugyanolyan hasznos mint a p4-nel az elülső labakon levő akkor....

(#5757) Tomjack válasza PapírVilla (#5753) üzenetére


Tomjack
tag

Igen én használom. Tökéletes.

(#5758) lionshamlet válasza AuraSync (#5749) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Egyebkent jah, ez teljes mértékben a kapkodasom miatt tortent.
Ha higgadt maradok es nem rántom fel talan megúszom.
A tererzekelesem ebben a tavolsagban megszűnt es ugy láttam meg fel tudok repulni, hat rosszul gondoltam.
A video alapjan siman ki tudtam volna innen úszni, majd felreppeni.

Lattam hogy a galyakhoz hozzáér a propi es nem stabil a helyzete, idő nem volt agyalni mert sodrodott bele a susnyasba.

Es utana jott a futas meg a sikitas
[link]

Mellette voltak favágók akik stihllel vágták a rönköket , még ők is megalltak es elismeroen kacsintottak ahogy a dji elkezdte kaszálni a fenyot, majd ahogy beakadt elkezdett fureszelni, hangosabb volt mint a stihl ;]

[ Szerkesztve ]

(#5759) AuraSync válasza lionshamlet (#5756) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én kikapcsoltam az érzékelőket rajta több okból is:

-Amint azt a gyakorlat is mutatja sztem nem sok hasznuk van, nem ezek fogják megmenteni a drónt ha gebasz van.
-Amikor olyan szögben áll a nap az égen óhatatlanul is azt érzékeli, hogy van a drón előtt valami mindezt pl 50 méter magasan ahol semmi nem volt előtte. Volt hogy csak úgy tudtam tovább haladni, ha elfordítottam a drónt valamelyik irányba.
-Sztem az akku is jobban merül ha ezek az érzékelők aktívak.
-De volt, hogy nem tudtam az érzékelő miatt leszállni magam mellé az út szélére mert akadályt érzékelt így maradt az út közepe.

Szal csak akkor használom ha muszáj mondjuk az okos repülések miatt.

Tudom van egy olyan funkciója is hogy elkerüli az akadályokat ha éppen RTH van. Na de ha rendes magasságot adtál meg neki akkor nincs semmi amibe beleakadna ergó megint nem kell a szenzor.

Inkább oldják meg hogy a gép 1 órát repülhessen minthogy telebaxkodják szenzorokkal amik kb semmire sem jók.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5760) Jim-X válasza AuraSync (#5759) üzenetére


Jim-X
őstag

Ezzel en is igy vagyok. Foleg amikor fent repulsz 60-120m meter magasan, akkor aztan tenyleg felesleges az erzekelo...

ps.: Amikor tavaly zakoztam a hegyekben, akkor se mentette volna meg a szenzor...de azthiszem aktiv is volt... 100%-ig az en hibam volt... Nem nzomtam a pauset, pedig rajta volt az ujjam, mint mindig :W

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#5761) Tomjack válasza AuraSync (#5759) üzenetére


Tomjack
tag

Egyik szenzor sem lesz tökéletes. De az új gépekben mindig jobbak lesznek. Air 2 kevesebb szenzorral jobban teljesít, persze ez sem 100% tökéletes.

(#5762) Geller72 válasza lionshamlet (#5758) üzenetére


Geller72
veterán

..Ha ilyenkor gyorsan összezárod lefele a stickeket, azonnal leállítja a motorokat és nem darálja tovább magát sem és a környezetet sem. :U

(#5763) AuraSync válasza Geller72 (#5762) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem a vészleállítás nem ez a kombináció.
Ahhoz asszem nyomnom kell a távon egy gombot és valamelyik sztikket egyik irányba.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5764) lionshamlet válasza Geller72 (#5762) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Emergency mód?

(#5765) krx21


krx21
nagyúr

Jött ki frissítés DJI Fly-ra. (IOS)

(#5766) BEndre34 válasza AuraSync (#5763) üzenetére


BEndre34
tag

Úgy bizony ;)
A repülés közbeni vészleállítás a P4-nél, ha jól emlékszem, bal kar valamelyik alsó sarokba + egyidejűleg az RTH gomb. A P3 esetében még a „sima” motorleállítás is leállította repülés közben (ez volt az első, amit bevéstem, nehogy…). Talán a Mavic szériákban is (a Miniben szinte biztos vagyok) az alul össze/szét állítja le repülés közben is. Ráadásúl azt hiszem az AIR 2 se kapta meg ezt a vészleállítás módot a P4-ből. Gondolom ott próbálkoztak vele először és nem aratott osztatlan sikert, így hanyagolták.

(#5767) Tomjack válasza krx21 (#5765) üzenetére


Tomjack
tag

Androidra is.

(#5768) krx21


krx21
nagyúr

Ezt hogy csinálta az illető? Mavic Mini 12km oda-vissza. :Y
[link]

(#5769) jozsi252 válasza krx21 (#5768) üzenetére


jozsi252
veterán

"Batteries: 3000mAh Multistar, 1300mAh MaxAmps and 100mAh Voodoo board.
Antenna: Elboxrf 19dBi panels and Sunhans 3W amps,"

Így.

iPhone 13 Pro Max

(#5770) krx21 válasza jozsi252 (#5769) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha valaki ennyit kutat és költ egy gépre, hogy messzebb menjen, az miért nem vesz inkább komolyabb gépet?

(#5771) jozsi252 válasza krx21 (#5770) üzenetére


jozsi252
veterán

Ez még semmi, régebben eléggé aktív voltam RC Modell fórumon, ott is voltak szénné tuningolt Phantomok amiknél rámentek a repidő + táv párosra elég szépen moddolt akkukkal. Aki ért az elektronikához plusz van egy komoly adó vevő párosa az szeret kísérletezni hogy mit lehet kihozni belőle, ami jelen esetben egy Mini volt.

iPhone 13 Pro Max

(#5772) Geller72 válasza AuraSync (#5763) üzenetére


Geller72
veterán

Az ne zavarjon. ;). A gyári a könyvben valóban az hogy bal stick le+ a home gomb, de mivel a hardveres indítás (azaz ha nem appból szállsz fel) a két stick összezárása egymás fele (is) a sarokba, logikus, hogy akkor ezzel le is tudod állítani a gépet. Már nincs P4-em, de volt. Próbáld ki landing padon. ;). Csak motor indítást, meg leállítást.

(#5773) sityupityu válasza twine (#5730) üzenetére


sityupityu
veterán

Ugyanezt tapasztaltam én is eddig rövidke drónos pályafutásom alatt.
Csak természetben röpködök, illetve mivel horgászom is, így megesik hogy vízparton is (Duna), ahol azért megfordul 1-2 ember. Egyszer egy horgászat alatt megkérdeztem a közelembe ülőket, hogy nem zavarná-e őket egy kb 10 perces reptetés a fejük fölött. A reakció pont az ellenkezője volt, megkérdezték, hogy nem csinálnék róluk is egy-két képet horgászat közben ha már fönn vagyok. :) Este 3-4 helyre kellett elküldenem a fotókat. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5774) Geller72 válasza sityupityu (#5773) üzenetére


Geller72
veterán

Többnyire eddig én is pozitív hozzáállást tapasztaltam. Főleg, ha előtte kérdeztem, hogy zavarna e. Néhány esetben kérték, hogy magyarázzam el, mi fog történni. Mivel a legtöbb esetben képet és filmet sem rögzítettem, ha ezzel kezdtem, a legtöbben azonnal pozitívan álltak a dologhoz. De volt már rá példa, hogy képet, filmet kértek ott tőlem. :D. Mármint, hogy készítsek róluk. :). Amúgy, elég ha csak a helyükbe képzeled magad. Jön egy nagyképű arc, kiszáll a (sok esetben) drága járgányból, le sem szar senkit, kipakol, majd meg sem kérdezve senkit felszáll és ott bömbölteti a gépet és videóz anélkül, hogy legalább megkérdezné... vs. az, amikor megállsz, odamész és megkérdezel minden érintettet. Te sem reagálnál másképp, engem is zavarna. ;).

(#5775) sityupityu válasza Geller72 (#5774) üzenetére


sityupityu
veterán

Igen, ez így teljesen normális. :K

A másik dolog is tényleg úgy van amit szintén twine írt: "Hogy a Jóskának is fennakadt a múltkor, meg a Pistának is ilye'nnye vó't nem, ami elrepült!?..."

És tényleg így van. :DDD Még tavaly egy szintén Dunai röptetés alkalmával arra sétált egy idős házaspár. Megálltak, pár szót váltottam velük. Mondta az ember, hogy vigyázzak nagyon a drónomra, mert nemrég a kis unokájának is világgá ment, nem is lett meg többet. Inkább nem mondtam, hogy az esély természetesen megvan rá, de elég kicsi ahhoz, hogy a kis unokának szintén egy air lett volna a birtokban és az ment volna világgá. :) Az emberek többségének mindegyik drón egyforma, kívülről számukra semmiben nem különbözik egy dji gép egy tesco-s géptől.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5776) AuraSync válasza sityupityu (#5775) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én meg azt vettem észre, hogy sok esetben bátortalanok az emberek és elkezdik messziről bámulni a drónt amikor "sétáltatom" magam mellett.
Hallom hogy kimondják egymásközt hogy nézd ott megy a drón... mutogatnak meg ilyenek azt ennyi. Odébbállnak csendben vagy én megyek el onnan egy idő után.

Sztem az emberek többségét leginkább csak akkor zavarja a drón ha közvetlen felettük legyeskedik az ember vagy azt látják hogy őket veszi fel a drón.
50 méter magasan mászkálva max felnéznek rá azt mennek tovább.

De biztos lenne olyan 100-ból 1 eset amikor rám hívná valaki a rendőrt.

RC autós történetem:
Évekig oda jártam RC autózni. (tó part nyílt közterep)
Egyetlen egyszer volt olyan hogy le lettem ordibálva mert egy csivava méretű kutya elkezdte kergetni az RC kocsit. A kutya tulaj () rám förmedt, hogy hogy merészelem az ő kutyáját hergelni meg ilyenek.
A poén az, hogy a tó parkolójában ki van nagy betűkkel írva, hogy csak pórázon lehet kutyát sétáltatni. Mázlija volt mert pont utána pár perce merült le a cucc így úgy nézett ki a dolog mintha megfutamodtam volna.
Természetesen továbbra is jártam oda és azóta sem ugatott érte senki.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5777) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Phantom 4 motorcsere

Az alábbi P4-hez melyik típusú motor kell?
P4: WM330A
Motor: Cw vagy CCW?

(#5778) Geller72 válasza lionshamlet (#5777) üzenetére


Geller72
veterán

Az csak a forgásirányt jelöli..(cw illetve ccw). Melyik moci mekkent meg? Ha fentről nézzük, repülési irányra nézve.

Ez az alapkiosztás:

[ Szerkesztve ]

(#5779) AuraSync válasza lionshamlet (#5777) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Dobhatnál valami képet a gép jelenlegi állapotáról. :K
Kíváncsi vagyok mire számítsak ha én is benézek valamit.

Hívjál fel egy DJI szervizt sztem ők mindent tudnak arról milyen alkatrészek kellenek hozzá.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5780) lionshamlet válasza Geller72 (#5778) üzenetére


lionshamlet
senior tag

A bal hátsó, tehat ccw lesz ezek szerint, köszi.
[link]

(#5781) lionshamlet válasza AuraSync (#5779) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Érdekes, de magának a testnek néhány alig észrevehető karcolast leszamitva nem lett baja.
Hozzateszem ez mar a masodik zakóm volt, az elsőnél tort a test, ott cserélni kellett a komplett házat.

De a jelenlegi zuhanás utan igy nez ki:
[link]
[link]
[link]

Amit hibanak mondanek, az a tarto labakon lévő kis takarolemez vagy pöcök nem illeszkedik teljesen bele a helyére.
[link]
[link]

Itt van az elso zuhanás utáni alkalom eredménye:
[link]
Itt az akksi is rottyant valamelyest.

[ Szerkesztve ]

(#5782) AuraSync válasza lionshamlet (#5781) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Az igen, te aztán nem kíméled a cuccost. :D
Mindig körültekintően repülj inkább tarts meg 10 méter távot mindentől. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5783) lionshamlet válasza AuraSync (#5782) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Sztem én mindent kimerítettem A hogyan ne repülj a drónoddal fejezetből.
Tényleg nekem csak a csattogós lepke való.

[ Szerkesztve ]

(#5784) krx21


krx21
nagyúr

Ma úgy gondoltam kirepülőm a két megmaradt teli akkumulátort az AIR2-vel... Az láttam, hogy mindkettő aksi 60%-on volt...
Jól gondolom, hogy magát merítette le szándékosan a hosszabb tárolás érdekében? Hol lehet állítani, hogy mennyi idő után csináljon csak így?

(#5785) AuraSync válasza krx21 (#5784) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hát minekünk öreg P4 tulajoknak ezt be lehet állítani a DJI Go 4 App-ban de azt nem tom, hogy az újabb progikban vagy drónokhoz van-e ilyen opció.

De amúgy köztudott, hogy repülés előtt kell az akkukat feltölteni és nem 100%-on tárolni hetekig.

Venni kell az akkuhoz USB töltő átalakítót és ha még sem jön össze a repülés akkor arról fel lehet tölteni a telót vagy tabletet vagy bármit.

Így működik ez KRX21. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5786) manokaj


manokaj
tag

Na ezért jó a dji care. Úgy látszik a hirtelen nap nem tesz jót neki. https://youtu.be/31z0CWFJt54

(#5787) AuraSync válasza manokaj (#5786) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A DJI egy már elavult technológiát foltozgat még mindig.
Azt hiszi majd az ilyen szoftveres "frissítésekkel" vevőkhöz jut. (és sajnos jut)
Mintha csak a Samsung mobil piaci vergődését látnám, minden évben kiadja ugyan azt csak pár minimális frissítéssel. A DJI most ugyan ezt csinálja még a drón kinézete is ugyan az csak a mérete más.
Hány év kellett ahhoz, hogy végre legyen egy gyárilag "fekete" Phantom? (P4 Obsidian)

Aki követésre akar drónt venni az SkyDio vagy Autel Evo II én azt mondom.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5788) MlbMatic válasza manokaj (#5786) üzenetére


MlbMatic
tag

én ezt garanciális cserének hivnám, illetve hibás terméknek

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#5789) Timer válasza MlbMatic (#5788) üzenetére


Timer
veterán

Most nem azért, de adott pillanatban, amikor megbolondult, olyan éles volt a fény, hogy egy pillanatra beleolvadtak a levelek a napsütésbe. Optikai elven dolgozik, nem lidar vagy radar van benne, így ez simán benne van a pakliban. Sok autóvezető is pont így gázol el zebrán átkelőket, mert nem lát a kontraszt miatt sz@rt sem. Nem akarom védeni a DJI-t, de szerintem ez teljesen érthető hiba volt.

(az már más kérdés, hogy az emberek várnak többet a technológiától, mint amit tud, vagy a DJI mutatja többnek a technológiát, mint amire ez valójában képes.)

[ Szerkesztve ]

(#5790) krx21 válasza AuraSync (#5787) üzenetére


krx21
nagyúr

Vannak fent YouTube-on, SkyDio vagy Autel Evo II törések is...
Az tény, hogy ezek a követésben jobbak. Én mégis DJI-t vettem, mert nem csak ez számít... ;) Inkább örüljünk, hogy jobb lett mint volt.
Persze lehet mondogatni, hogy ebben már van jobb technológia, mint a DJI-é... Örüljünk ennek is...

(#5791) manokaj válasza krx21 (#5790) üzenetére


manokaj
tag

Bízzunk benne, hogy egy updateal orvosolják a helyzetet,legalább úgy, hogy nagy fénynél mondjuk egyből megáll. Amúgy pöpec kis gép, nagyon meg vagyok elégedve vele.

(#5792) PapírVilla


PapírVilla
tag

Meglátásom szerint a dji egyetlen "bűne", hogy elhiheti a felhasználóval (pl. Mini), hogy egy olyan szárnyas fényképezőgépet vett, amit egy retardált óvodás is tud használni bekötött szemmel... Én pl. az RC repülés "világából" jövök, úgyhogy már eleve nagy tisztelettel és óvatossággal nyúlok az ilyen szerkezetekhez, de az átlagfelhasználó a (reklám) videók hatására esetleg fellövi egyből az űrbe és elküldi 4 kilométerre, aztán csodálkozik... :D

(#5793) krx21 válasza manokaj (#5791) üzenetére


krx21
nagyúr

Eddig nekem is nagyon pozitívak az észrevételeim... Bár nekem csak Mini volt elötte...
Az autómatikus akkumulátor lemerítést te megtaláltad valahol a menüben?

(#5794) Jim-X válasza krx21 (#5784) üzenetére


Jim-X
őstag

Szia!

Igen magat meriti le. Nekem 5 nap van beallitva.
Az akkumulator menu alatt a DJI appban be tudod allitani, mennyi ido mulva kezdje meriteni oket

A játék az nem játék!

(#5795) sityupityu válasza Jim-X (#5794) üzenetére


sityupityu
veterán

A régi air-nél sajnos valamiért hiányzik ez a menü. 10 napra van beállítva gyárilag. De kb csak ennél a gépnél, rejtély.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5796) _seth_ válasza PapírVilla (#5792) üzenetére


_seth_
veterán

Mavic mini csoportban facebookon a posztok 90%-a az alábbi: "Megvettem a minit, első repülésem 500 méteren" és beraknak egy képet... pár mini házról a magasból.... 500 méter? Mi szükség van olyan magasra menni? Már a 100 méter is sok... általános videóhoz szerintem még 50 méter is elég :) A mini valóban jó drón, könnyű kezelni jó a képe, igaz előtte repültem sokat P3-al.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5797) AuraSync válasza _seth_ (#5796) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nesze neked drón törvény max 120 méter... az első amihez nem kell engedély aztán máris 500 méterekkel játszanak.
Az ilyen kis játékokra is igen is vonatkozzanak a szabályok ne csak az 1 kilósok szívják meg.

Katasztrófa ez az egész semmirevaló rendszer úgy ahogy van. :(((

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5798) krx21 válasza Jim-X (#5794) üzenetére


krx21
nagyúr

:R

(#5799) _seth_ válasza AuraSync (#5797) üzenetére


_seth_
veterán

Ez még csak nem is a rendszer hanem a felhasználók butasága. Alapból nem szeretek messzebb menni a drónnal mint ameddig látom is, ezt a minit különösen nehéz követni mivel pici.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5800) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Mostanában készült felvételeket, képeket nem mutattok?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.