Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#4601) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4600) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Bár én 128 GB kártyákat használok, és van 64-es is, de bőven elég a 64GB. Amúgy is a Mavic 2 rendelkezik belső tárhellyel, és így végszükség esetén oda is tudsz menteni, ha nem törölted le az előző videókat képeket.
64 Gb=100 kép+ 160 perc 4k video

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4602) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4601) üzenetére


thomasvold
őstag

Akkor egyelőre bőven elég lesz a 64-es, rendelem is. Köszönöm szépen.

(#4603) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok!
Osmo Mobile 2-t vennék, érdemes még?
25e HUF, új.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#4604) Jim-X válasza thomasvold (#4602) üzenetére


Jim-X
őstag

Kezdokent hobbicelra meg aztan tenyleg boven eleg! 3akksit kirepulve sem fogod telerakni a kartyat, ebben biztos vagyok... :K ;)

A játék az nem játék!

(#4605) syIex válasza Jim-X (#4604) üzenetére


syIex
veterán

Én ennek ellenére 128-ast vettem, mert 1000 forinttal volt drágább.. :DDD

Azt szeretném még megkérdezni, hogy az UAV Forcastot használók között mindenki alapon ahogy bejött a szerint nézi vagy van amit átállítottatok és nem vészes repülni még abban a környezetben? :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4606) thomasvold válasza Jim-X (#4604) üzenetére


thomasvold
őstag

3 ezer forint volt a különbség, úgyhogy olymindegy volt :) 128-ast rendeltem.

(#4607) Jim-X válasza syIex (#4605) üzenetére


Jim-X
őstag

Jo hat az ugy mas :B

En egy par dolgot atallitottam rajta... mondjuk alapbol a metrikus rendszert :D A KP index az jo, a tobbi meg kb oke. A szelmagassagot szoktam valtoztatni, hogy megnezzem amikor feljebb megyek mi az abra :K

A játék az nem játék!

(#4608) syIex válasza Jim-X (#4607) üzenetére


syIex
veterán

Nyilván nem az ilyen beállításokra gondoltam! :DDD

Személy szerint a széllökés és széliránnyal van szint mindig problémája.
33-ra van állítva az első tényező és ez nem kevés neki? :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#4609) Timer válasza grafnet (#4603) üzenetére


Timer
veterán

Maga az eszköz jó. Ellenben, a hozzá adott szoftver Android 10-re váltással már elég nyűgös lett. A telefon mérete szintén érdekes, OP7Pro-nál már határeset volt, afelett mind súlyban, mind méretben használhatatlan. a hármas szériához adott MIMO fapadosabb app, de cserébe stabilabb. Nekem most az van, a kettes OSMO szerintem minőségibb volt, ez viszont stabilabb szoftver tekintetében. Ha mondjuk a gyári kamera szoftverrel használnád, akkor vedd nyugodtan a régebbit.

(#4610) grafnet válasza Timer (#4609) üzenetére


grafnet
veterán

Miért tetted OFF-ba?
Alig bírom kiolvasni...
Na, majd értelmezés után kérdezek. :R

A mérettel elvileg nem lesz gond. A Mix rövidebb 1 centivel.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#4611) Timer válasza grafnet (#4610) üzenetére


Timer
veterán

Mert ez inkább drónos topik, szerintem! ;)

(#4612) grafnet válasza Timer (#4611) üzenetére


grafnet
veterán

Aha. (A címből nem derült ki. Meg a mSD kártya hsz-ekből sem. :D )

Van esetleg Osmo topik?

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#4613) akarmi1971 válasza VANESSZA1 (#4590) üzenetére


akarmi1971
csendes tag

Nem értünk egyet , de ezért van a fórum , hogy mindenki elmondja a véleményét.
Nekem is tetszenek az olyan kommentek amikor valaki a másikról elmond valamit , mert saját maga szerint jobban tudja, mint az akiről mondja .

Repültem SC -vel egyet , nem győzött meg hogy kell ilyen havi mondjuk 2-3 repüléshez .
Pro : szép a képe , nem kell összekötögetni , egy eszköt viszel ,stb
contra : külön meg kell venned ( +100000? huf ) ,

Én a fly more combo táskájába teló tartóval , teloval , powerbankal , kábelekkel + M2Z 3 akksi , Táv . Beférek . A smarttal nem .

Ez a cucc is elég ilyen képhez:
https://www.google.hu/maps/@44.3018919,15.2281118,3a,75y,186.36h,78.79t/data=!3m8!1e1!3m6!1sAF1QipPm2zEuC0oG_h7HThBdIkekj0NSKEgUPRUrJ0In!2e10!3e11!6shttps:%2F%2Flh5.googleusercontent.com%2Fp%2FAF1QipPm2zEuC0oG_h7HThBdIkekj0NSKEgUPRUrJ0In%3Dw203-h100-k-no-pi0-ya305.98138-ro0-fo100!7i8192!8i4096
és ha függőlegesen lenézel látod mivel voltam , igencsak spórolnom kellett a hellyel meg a súllyal.

(#4614) akarmi1971 válasza thomasvold (#4589) üzenetére


akarmi1971
csendes tag

Nem lehet androidon.
Itt kaptam egy jó megoldást:

https://prohardver.hu/tema/dji_topic/hsz_4263-4263.html

(#4615) tirszin válasza akarmi1971 (#4614) üzenetére


tirszin
senior tag

Volt itt is szó róla. Android eszköznél egy ellenállást kell betenni az USB +5V szálába. Úgy érzi, hogy van ott valami, ezért hajlandó kommunikálni, viszont a töltőáram csak 1-2mA lesz.

Ha jól olvastam a Smart controller 5.5 coll méretű. Innen már nincs is min gondolkodni. :) Érdemi munkára nekem nagyon nem alkalmas, mert pici. Nem fincsi mindig utólag látni a 40"-os monitoron, hogy mit kellett volna másként csinálni. Párszor ezt eljátszottam, aztán irány a 10", azzal már sokkal kevesebb lett a hiba.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4616) thomasvold válasza akarmi1971 (#4614) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm szépen.

(4615)-tirszin: Megkérdezhetem mit vettél hozzá ami 10" és elég a fényereje?

(#4617) Viperator válasza Timer (#4599) üzenetére


Viperator
őstag

Eszembe jutott valami, amiért egy dolgot kihagytam megírni. Mobil-gimbal létesítése (BT funkcióval), tegnap ismét kipróbáltam (előtte is már próbáltam. Ezért próbáltam ismét tegnap, hogy meg legyen győződve a működésképtelensége), a telefont felraktam a gimbalra (természetesen kikapcsolt állapotban), utána kapcsoltam be, előtte a mobilra gyári DJI GO applikációt telepítettem és az applikáció segítségével akartam létesíteni kapcsolatot és nem találja meg a mobil /valami Device not found/). Tehát nem működik, de gondolom semmi köze hozzá a stabilizálás működésképtelenségéhez, igaz? Ezek szerint rosszat árult az illető…

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#4618) Timer válasza Viperator (#4617) üzenetére


Timer
veterán

Annyi trükk van azért a dologban, hogy amikor először bontottam ki a dobozból az enyémet, aktiválni kellett, konkrétan meg sem mozdult anélkül. Ehhez kellett viszont a gyári applikációja, az viszont azonnal megtalálta Bluetooth-on keresztül. Fontos, hogy az applikáción keresztül kerestesd, ne a mobil BT menüjén keresztül! Itt egy videó, ahol bemutatják a teljes üzembe helyezés folyamatát, az aktiválást is. Lehet, hogy azért nem találja BT-n, mert nem csinált gyári visszaállítást az Osmo-n az előző tulaj.

[ Szerkesztve ]

(#4619) Viperator válasza Timer (#4618) üzenetére


Viperator
őstag

Én a DJI GO applikációjával próbáltam kerestetni. A lényeg legyen bekapcsolva a mobil BT funkciója.

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#4620) LordAxwell


LordAxwell
senior tag

Sziasztok!

Esetleg pár napos használatra nincs valakinek kölcsönbe egy ND filter szett mavic 1 pro-hoz?
Március 26-27. én lenne rá szükségem.

privátban is lehet írni.
Előre is köszi.

Amikor megszülettél, mindenki mosolygott, csak Te sírtál! Élj úgy, hogy ha meghalsz, mindenki sírjon, csak Te mosolyogjál.

(#4621) sityupityu válasza akarmi1971 (#4613) üzenetére


sityupityu
veterán

Plusz 100 ezer? Mármint az SC? Nem inkább minimum 200?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4622) tirszin válasza thomasvold (#4616) üzenetére


tirszin
senior tag

Próbából egy kínai 10"-os UHD felbontású tablettet vettem. Ips panel, 400 nit alatti fényerő, ezért csak borús időben vagy letakarva jó, egyébként tökéletes. Utánanéztem, a Samsungok az S4 - től felfelé jók. Van amelyiknek 700+ nit a fenyereje!

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4623) thomasvold válasza tirszin (#4622) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm szépen!

(#4624) sityupityu


sityupityu
veterán

Amúgy az hol található egy telefon vagy tablet leírásában, hogy mekkora fényerejű. Nézem a cuccaim leírását, de ezt sehol sem találom.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4625) thomasvold válasza sityupityu (#4624) üzenetére


thomasvold
őstag

Gyári oldalán biztosan megtalálható.

(#4626) sityupityu válasza thomasvold (#4625) üzenetére


sityupityu
veterán

Közben megtaláltam. Az S9-em fényereje 1130 nit. Akkor erősebb mint a SC? :)

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4627) VANESSZA1 válasza tirszin (#4622) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Mi értelme van az uhd kijelzőnek ha HD képet kap?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4628) tirszin válasza VANESSZA1 (#4627) üzenetére


tirszin
senior tag

Az UHD kijelzőnek nincs semmi plusz hozadéka, de ezzel az erős hardverrel ez jött. A jó proci és a 4 GB RAM viszont nem árt a dji go-hoz. Szép éles a képe, hátránya mondjuk nem nagyon van az FHD-hez képest.

Az 1130 nit elég impozáns! 👍 Én úgy láttam, már 700-al is jól el lehet lenni a nem éppen delelő napos időben, de akár még akkor is. Ahogy írtam, inkább a méret számít még, hogy megláss pl. egy keskeny utcát vagy egy érdekes részletet a felvétel közben! Ne utána otthon a monitoron.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4629) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

A tapasztalat az, hogy a nagyobb felbontású kijelzőn csak hátrány keletkezik mint előny.
Én egy MediaPad M5-el használtam, az előtt pedig egy Oneplus 7tpro-n, de messze a SC a legjobb.
Érdekes ez a fórum itt. Valós információt csak elvétve kap aki tanácstalan vagy új. Javaslom akinek kérdése van az inkább a FB-csoportba tegye fel inkább ott több ember több éves tapasztalata alapján lesz használható válasz.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4630) tirszin válasza VANESSZA1 (#4629) üzenetére


tirszin
senior tag

Az SC-vel valóban nincs semmi tapasztalatom. De azt látom, hogy elég pici, így nálam a mérete miatt eleve kiesik, ehhez ki sem kell próbálnom. Olyan közelről nem tudom a szememmel ráélesítve nézni, hogy kialakuljon a megfelelő térszög (mint amikor 40"-t nézel mondjuk 0.7-1m-ről).
A 6.5" 650 nit-et tudom milyen, és a 10" 370 nit-et is ismerem, mert sokat használtam mindkettőt. Sztem ezekről le is írtam a tapasztalataimat.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4631) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4629) üzenetére


thomasvold
őstag

A Huawei M5-el milyen volt használni? Régebben még meg is akartam azt a tabletet venni.
Nem bírtam tovább, szobában felemeltem a gépet, természetesen tripod módban. Sokkal hangosabbra számítottam, szerintem ez a gép nem hangos. Szépen lehet lavírozni vele a lakásban :D Eszméletlen milyen finoman lehet irányítani. Holnap jön hozzá a 128-as Sandisk extreme és a magasító talpak.
Sajnos a szabadba még nem sikerült vele kimenni, de majd hétvégén, csak az idő is legyen jó.

[ Szerkesztve ]

(#4632) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4631) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Odaadom próbáld ki. Nekem nem jött be. Én úgy veszem észre, hogy minden ami nagyobb felbontású kijelző az rosszabb összképet eredményez. Azt várod, hogy mindent látsz, de az eredmény többször is szakadozó kép lesz.Ez nem csak erre a tabletre érvényes, hanem a legtöbbre aminek a nagyobb a felbontása. Hétvégén repültünk együtt egy sráccal Ipad pro-ja volt és sokkal de sokkal rosszabb képe volt mint nekem az SC-n. Ő is megjegyezte, hogy ezt nem gondolta volna, hogy ezen jobban lehet látni, és így pontosabban lehet irányítani
A másik, hogy a kábel probléma sem oldódik meg. Tehát ha megszűnik a kapcsolat, vagy lefagy repülés közben akkor ki-be dugdosod továbbra is kábelt. Mivel nagy a kijelző ezért esik botlik a tartóban.
Ha a lakásba repkedsz kapcsold ki a szenzorokat !

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4633) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4632) üzenetére


thomasvold
őstag

Kipróbálnám szívesen, de sajnos nem tudod ideadni, mert nem budapesti vagyok :(

Kapcsoljam ki a szenzorokat? Épp azért tettem tripod módba, mert a mi épületünk tele van vassal és ne húzza rá a falra a gépet. Tello-val megtörtént.

CrystalSky-ról mit gondolsz? [link] Igaz, hogy ezt is kábelezni kell, de ebből van 7,85"-os, ami már elég.

(#4634) El Joe válasza thomasvold (#4631) üzenetére


El Joe
tag

Én használtam M5-tel, semmi bajom nem volt vele. Szép képet ad. Az más kérdés, hogy a tabletet már a méretei miatt vagyok lusta magammal vinni. Az SC biztos jó, de annak az árából inkább veszek még egy madarat és akkor géppárban repülhetnek :) :) :)

(#4635) thomasvold válasza El Joe (#4634) üzenetére


thomasvold
őstag

Nem is a kép minőségével lenne gond, hanem a fényerővel. Napos időben használtad? Mennyire volt látható és olvasható a kijelző, mikor a nap rásütött?

(#4636) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4633) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Én se Bp-i vagyok.
Én azt gondolom (és így utólag, hogy már kifizettem a tanulópénzt), hogy még mielőtt bármibe befektetsz, ha van lehetőséged próbáld ki személyesen. CristalSky-ról nem tudok véleményt mondani mert nem volt nekem. De elég sűrűn felbukkan a használt piacon. Ellenben egy SC-t még nem láttam, hogy valaki megvette csomagban olcsóbban és piacra dobja mert nem tetszik, és vesz helyette egy sima kontrollert.
Ezzel nem azt akarom mondani, hogy az a csúcs, mert mindenkinek más az igénye, de kompakt méretben, 4 aksit kirepülsz simán vele, biztosabb nagyobb hatótáv..
Ha van lehetőség nézd meg élőben.

Napos időben az M5-el elkezdesz forgolodni, hogy magadnak árnyékolj, és akkor se látod rendesen.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4637) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4635) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Itt egy nagyon jó video amiben részletesen bemutatják mindet
Kis német nyelvtudás nem árt hozzá

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4638) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4636) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm szépen a választ. Egyelőre úgyis a telefonommal próbálom ki, aztán meglátjuk mi lesz.

(#4639) El Joe válasza thomasvold (#4635) üzenetére


El Joe
tag

Háát a repüléshez szükséges adatok láthatóak, de a kamerakép az elég halovány. Szerintem árnyékolás nélkül verőfényben szinte minden is korlátozottan, vagy teljesen használhatatlan.

(#4640) thomasvold válasza El Joe (#4639) üzenetére


thomasvold
őstag

Ok, akkor ez is kilőve... :D

(#4641) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4640) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem biztos. Egy ilyen párosítás még jó lehet mint ebben a bemutató videóban 0:45-nél :C

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4642) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4641) üzenetére


thomasvold
őstag

Ilyet nem szeretnék... :D

(#4643) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4642) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Az őszintét megvallva én se tudom magam elképzelni, hogy ilyennel kint állok a kastély előtt és nép meg néz, hogy ez a hülye meg mit csinál.. :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4644) KillHates válasza VANESSZA1 (#4643) üzenetére


KillHates
nagyúr


Egy ilyesmit kell fejleszteni! Mókás lenne ebben reptetni :D :DDD 😂🤣

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4645) thomasvold


thomasvold
őstag

Kis érdekesség, nem tudom mennyire hiteles a hír, de borús a jövő. Nem kell nekünk Mavic 3 és Mavic 3 Zoom. Tök mindegy, hogy SIM-es vagy WiFi-s lesz a gép, de mindenképpen adatokat fog küldeni: [link]

(#4646) KillHates válasza thomasvold (#4645) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szép összeszedett videó, ööő videó összeszedve szépen, összevideózta szépre, szépösszézte videóra....
Szerintem éppen akkor találta ki az egészet. Már régóta téma az rögzített telemetria (ezt a szót sem sikerült megtalálnia) amit a DJI meg is valósított a kezdetektől fogva.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4647) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4645) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem kell mindent elhinni. Ha visszanézed az elmúlt 2 évet hogy milyen hírek jöttek és mi valósult meg akkor rájön az ember hogy nem eszik olyan forrón a kását.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4648) thomasvold válasza KillHates (#4646) üzenetére


thomasvold
őstag

Igen, ezért is írtam, hogy nem tudom mennyire hiteles :D

VANESSZA1: Valahol már hallottam, olvastam erről, de nem SIM kártyás baromságról, hanem WiFi megoldásról, ami rögzíti és akár küldi a telemetria adatokat. Bár ezt nem tudom hogy tudnák megoldani.

(#4649) KillHates válasza thomasvold (#4648) üzenetére


KillHates
nagyúr

Egyszerűen megoldható, mint a legtöbb online játéknál; a kezelő szoftver csak akkor indul, ha van net.
Azt meg mindenkinek a belátásra bízzák, hogy a reptetéshez dedikál valami öreg tabletet/telefont és megosztott netet használ, vagy kinyomkodja a bejövő hívásokat repülés közben (bár ez is megoldható szoftveresen, ha a drón szoftvere fut, akkor ne fogadjon hívásokat a telefon)

Szóval nem egyszerű a dolog számunkra, de csak így lehet kontrollt gyakorolni a sok felelőtlen majomra, akik berepkednek repterekre, ipari létesítmények fölé, börtönök kórházak védett légterébe.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#4650) thomasvold válasza KillHates (#4649) üzenetére


thomasvold
őstag

Előbb vagy utóbb úgyis kiderül. Valószínűleg ezért is halasztott a DJI.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.