Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#4651) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Itt is az látszik, mint a Huawei-nél. Szálka a szemükbe, és ellehetetleníteni, a saját ipart előtérbe hozni.
Jó lesz ha még betankolunk a "kevésbé okos" gépekből P4P v2.0, Mavic 2 Zoom/ Pro mert utána lecsöcsöltetnek az okos drónokkal :(

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4652) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4651) üzenetére


thomasvold
őstag

Majd egyszer még egy Phantom 4 Pro V2, de előbb Zoom-olok egyet :D
Megjött a SanDisk Extreme kártya, bele is pattintom este. :)

Szerk. : Ha tényleg lesz valami ilyesmi, valóban nem lesz érdemes frissítgetni a firmware-t a Mavic 2-n és Phantom-okon ha belegondoltok....

[ Szerkesztve ]

(#4653) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4652) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Csak egy apró megjegyzés. A SanDisk kártyát a madárral formázd meg.
Beteszed a madárka hasában,
Bekapcsolod,
Bekapcsolod a távirányítót,
És a távirányító menüjében kivalasztod alapértelmezettnek, és formázd meg.
Akkor biztos jó lesz.

A frissitések pedig .400 felett anti rollback védelemmel látta el a DJI.
Tehát nem szabad frissíteni ha jót akarsz.
De mindenki saját felelősségre azt csinál amit akar.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4654) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4653) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm, így fogok tenni. :K

(#4655) MlbMatic válasza VANESSZA1 (#4653) üzenetére


MlbMatic
tag

szio, ezt kifejtenéd bővebben, a frissitéses részt, köszönöm

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#4656) VANESSZA1 válasza MlbMatic (#4655) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Egyszer telepíted a .400-as firmware-t akkor tök mindegy, hogy jól működik a géped vagy sem a DJI nem enged visszalépni mert téglásítja a távirányítót és a drónt is.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4657) MlbMatic válasza VANESSZA1 (#4656) üzenetére


MlbMatic
tag

faxa,,,, kösziii

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#4658) VANESSZA1 válasza MlbMatic (#4657) üzenetére


VANESSZA1
őstag

És akkor még nem is meséltem arról, hogy mavic 2 széria frissítés alkalmával 75%-nál lefagy a frissítés ami a 0901 / 0907 modul nem válaszol hiba. Firmware függetlenül csinálja, és a DJI is tudja. Ezeket egyből cseréli garancia időn belül, utána pedig így jártál.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4659) MR007RM


MR007RM
addikt

Rendeltem még egy aksit Kínából aztán ezzel be is fejeztem a drónra költést. Még jó hogy nem költöttem rá eddig túl sokat és hogy nem olyan okos a drónom. Ráadásul már jó ideje el sem merek menni vele reptetni. Rossz ötlet volt ebbe belevágni.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#4660) VANESSZA1 válasza MR007RM (#4659) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Az mire megjön... :(

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4661) MR007RM válasza VANESSZA1 (#4660) üzenetére


MR007RM
addikt

Jön az megfelelő postaköltséggel. Most mondjam nem rég volt egy vmi kis biszbasz arra visszaírtak hogy elfogyott :U fizettem és nem jön, na ezen meglepődtem.(hagyom a francba nem kérem vissza a pénzemet) A másik egy HTRC B6V2 aksi töltő bő két hét alatt itt volt minimális + költséggel szintén Kínából és sorolhatnám volt még pár gyönyörűség. Mondjuk legutóbb a DPD szállított(talán mert szállítani) azt meg utálom mint a sz@rt. Jeleztem is vissza legközelebb a magyar postát kérem szíves, vagy akárki mást. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#4662) sityupityu válasza MR007RM (#4659) üzenetére


sityupityu
veterán

Milyen drónod is van? Meg mitől félsz?

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4663) VANESSZA1 válasza MR007RM (#4661) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Én most ebben az időszakban mindennel leálltam. Semmit nem rendelek Kínából.
Egy a vírus, kettő a szállítási bizonytalanság.
Meg aztán van itt EU-n belül is minden pár centtel drágábban holnapra :))

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4664) MR007RM válasza sityupityu (#4662) üzenetére


MR007RM
addikt

Xiaomi Fimi a3. Már a kezdetektől úgy gondoltam nem teszem nyilvánossá drón használatomat. Az itteni megnyilvánulás az más. Azt már én is belátom akárhol még regisztráció nélkül sem repkedhetek, nagyon nincs hova menni rizikó nélkül. Mostanában gyorsabban ver a szívem. :) Annyiban maradtam magammal, tavasszal és főleg nyáron sokat fogok utazgatni a balcsira a nyaralóba és majd ott elkerékpározok ide-oda, bepótlok mindent. Van 3 gyári és 2 + (1 ) felrakható aksim, meg fogja érni csak miatta elmászni, csendesebb, nem embertől nyüzsgő helyet keresni. Aztán küldhetem a drónt akár messzebbre is a kiindulási ponttól.

(#4663) VANESSZA1:
A szokás hatalma. Szeretek egy helyről vásárólni ha tehetem, a várakozás nem mindig zavar.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#4665) jozsi252 válasza VANESSZA1 (#4663) üzenetére


jozsi252
veterán

Van olyan store ami neked bevált EU-n belüli vásárlásnál? Tudnál esetleg linket adni hozzá ahol az árak sincsenek elrugaszkodva annyira?

iPhone 13 Pro Max

(#4666) sityupityu válasza MR007RM (#4664) üzenetére


sityupityu
veterán

Valamilyen szinten én is így vagyok. Csak a saját szórakoztatásomra röpködök illetve fotózok lakott területen kívül a természetben, az emberektől távol eső helyen. Max horgásztavak és hasonlók amik számomra beleférnek, az ilyen helyeken pedig mindig kedvesen fogadja az a pár ember a dolgot akik jelen vannak sőt, volt már nem egyszer hogy még képet is kértek tőlem, hogy csináljak róluk. :)
Lakott területen épületeket stb én még sohasem fotóztam/filmeztem és nem is fogok. Meg úgy egyébként sem érdekel az ilyesmi. A természet (hegyek, vizek) annál inkább.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4667) VANESSZA1 válasza jozsi252 (#4665) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Mit szeretnél vásárolni?

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4668) MlbMatic válasza VANESSZA1 (#4663) üzenetére


MlbMatic
tag

virus :) tulparázod

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#4669) jozsi252 válasza VANESSZA1 (#4667) üzenetére


jozsi252
veterán

Akkuk DJI drónokhoz, illetve kiegészítők. Legyen mondjuk egy jóféle táska, meg ilyesmikre gondolok.

iPhone 13 Pro Max

(#4670) VANESSZA1 válasza MlbMatic (#4668) üzenetére


VANESSZA1
őstag

lehet csak azért van mert épp elkapott valami nyavaja és egy hete küzdők :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4671) MlbMatic válasza VANESSZA1 (#4670) üzenetére


MlbMatic
tag

influenza jarvany van egyébként is,,,,fekudd ki, ne lábon,,,
jobbulást !!!!!

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#4672) BEndre34


BEndre34
tag

Sziasztok!
Vettem egy filter szettet a P4 géphez és az lenne a kérdésem, hogy ha repülés közben (nyilván, amikor a gép a földön van :D ) teszem fel a filtert, a gimbalt újra kell kalibrálni? Vagy a kalibráció, ami bekacsoláskor is lefut, "csak" a gimbal megfelelő működését ellenőrzi?

(#4673) krx21 válasza BEndre34 (#4672) üzenetére


krx21
nagyúr

Biztos, hogy kikapcsolnám. Én is vettem egy UV filtert a Mini-re. Mikor be van kapcsolva a gép akkor folyamatosan működik a gimbal, tehát nem piszkálnám...
De majd biztos van itt aki kijavít, ha nem így van P4-nél...

[ Szerkesztve ]

(#4674) BEndre34 válasza krx21 (#4673) üzenetére


BEndre34
tag

Mondjuk ez jogos. :))
Mivel eddig csak otthon, indulás előtt tettem fel, ebbe bele se gondoltam. Valóban nem lenne szerencsés a gimbal motornak ellentartani le- és felszerelés közben. :W

(#4675) thomasvold


thomasvold
őstag

Sziasztok!

Forecast szerint 11:00 és 14:00 között röptetésre alkalmas idő lesz nálunk, megkezdem első repülésem :D
Sajnos nem otthon vagyok, így egy erdős részen fogom kipróbálni, tudom nem ott kellene de egy nagy tisztásról fogok felszállni és nem engedem látótávolságon kívülre. Sajnos csak most van rá időm. :(
Beállítottam mindent amit úgy gondolom kell. Egyelőre úgyis még csak az irányítást fogom gyakorolni ráérzésképpen és hogy mennyire kezesbárány a gép :)

(#4676) thomasvold válasza thomasvold (#4675) üzenetére


thomasvold
őstag

El is fogyasztottam a két akksit, mindenképpen kell minimum még egy.
Szerencsére minden rendben volt, el sem tudom mondani milyen élmény volt :))

Felszálláskor úgy állt a levegőben, mintha odaragasztották volna, eszméletlen. Volt pár hirtelen helyzet, mikor azonnal cselekedni kellett, nem volt hiába a manual-t jól átolvasni és sok videót megnézni. Fél km-re mertem elengedni, de se az RC jele, se a HD nem ment le egy vonalkát sem. Így is paráztam, mikor már nem láttam a drónt és a hangját sem hallottam :D
Pedig megfogadtam, hogy elsőre nem engedem látótávolságon kívülre.
Rázós volt a terep csöppet, mindenfelé fák és egy kis tisztásról szálltam fel, szóval erdő mindenfelé. Elsőre ez nagyon jól sikerült.

Szűrőket milyeneket kell rá venni? (Mavic 2 Zoom) Ahogy nappal szemben repültem, elsötétedett a kép. Gondolom a videón is ilyen lesz...

(#4677) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4676) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Csak arra ügyelj, hogy ilyenkor utánanézz azoknak a kérdéseknek, kijelzőn megjelent információknak amik felmerültek, és nem vagy tisztába vele.
Jó ilyenkor kipróbálni a határokat, mert ha a kijelzőn nézed akkor már szinte nem is mehetnél közelebb az objektumhoz, de a valóságban ez azért nem így van. Ilyenkor jó ha látómezőn belül van a madár és az objektum, hogy ki tudd próbálni mikor mennyi az a pont pontosan .
Hát 3 aksi nélkül nem is igazán érdemes elindulni.
Szűrőkből én a Polarpro-t preferálom. Abban biztos nem fogsz minőségileg videózás terén csalódni. Jó még a Freewell VND szűrője is, azt is szoktam használni, de érezhető, hogy nem a PP szintjén van. Ha jó videót akarsz akkor én erre a kettőre szavazok.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4678) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4677) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm szépen, akkor PolarPro-t fogok keresni.
Hiba nem sok jött elő, volt pár jelzés, hogy akadály van körülötte, szólt, hogy 120 méter magasságot elértem, erős szelet jelzett, nem tudott leszállni a rögzített RTH-n és volt egy videós jelzés párszor, hogy kifutott a cache memóriából és nincs elég hely. Ezt mondjuk nem értem, mivel elég nagy a kártya, 128 GB-os és a felvétel sem állt le egyszer sem.

(#4679) Timer válasza VANESSZA1 (#4677) üzenetére


Timer
veterán

Tényleg van értelme külön szűrőt venni videóhoz vagy fényképezéshez? Van még valami, amit utómunkával a gépen nem lehet elintézni? Komoly a kérdés, nem flame keltés, Spark mellé gondolkodtam már én is ezeken, de a tükrös gépemre is csak egy polárszűrőt használok, azt is nagyritkán. Youtube videókon nézve nem látom azt a különbséget, ami miatt érdemes lenne használni, vagy még inkább: nem is látok különbséget, de lehet, hogy "rosszul" nézem.

[ Szerkesztve ]

(#4680) VANESSZA1 válasza Timer (#4679) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Szűrőt videózáskor használunk. De mivel a szűrőtől a videó minimálisan mosott lesz fontos a megfelelő fényviszonyokhoz kiválasztani. Nálam egy ND8 az mindig fent van. Nincs olyan fényviszony amikor videózok és ND nélkül kéne repkedjek (kivétel az éjszaka) . Víz közelében NDx/PL-el nyomatom. Fényképezéshez nagy általánosságban szűrő nélkül, de ez is fényviszonyok, tükröződések alakítják.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4681) krx21 válasza Timer (#4679) üzenetére


krx21
nagyúr

Nekem csak egy Mini van amire vettem egy UV szűrőt és bizony általánosan jobb lett a dinamika tartomány és a színek.
Szerintem csak jó minőséget érdemes venni, mert vannak fillérekért is, de azok optikai minősége kérdéses...

(#4682) Timer válasza VANESSZA1 (#4680) üzenetére


Timer
veterán

Köszi a választ, és Neked is, krx21. Igazából elég sokat videózok parton, naplementében, ezért jutott eszembe, hogy beszerzem. Csak kissé borsos az ára ahhoz, hogy rgy kacattal több legyen... :) Fej-fej mellett használtátok mondjuk szűrővel, és szűrő nélkül a madarat? Ilyenből nem találtam a YouTube-on, pedig így lehetne elődönteni, hogy akkor most van értelme, vagy nincs. Vanessza, Neked is Sparkod van?

(#4683) thomasvold válasza krx21 (#4681) üzenetére


thomasvold
őstag

Nem profi videózásra elég lehet csak egy UV szűrő? Akkor nem vennék 6-os pakkot.

(#4684) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4683) üzenetére


VANESSZA1
őstag

nem

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4685) BEndre34 válasza thomasvold (#4683) üzenetére


BEndre34
tag

Kezdőnek számítok a témában, de ha jól tudom, az UV szűrő az ultraibolya fényt szűri, így tulajdonképpen a távoli tárgyak (pl. hegyek) kék színét csökkentik. Jobb eredményt az ND vagy ND/PL szűrők adnak. Én a héten vettem használt, karcmentes szettet a nyárra [link]
Kipróbálni sajnos még nem tudtam őket, mert nem igazán jó most az idő :(

(#4686) BEndre34 válasza Timer (#4682) üzenetére


BEndre34
tag

Szia! Pedig van fent jó pár ;)
Íme egy a sok közül [link]
Utána olvastam és ár/érték arányban a Polarpro filterekre esett a választásom. Használtan nem olyan borsos a hármas szettek ára (P4 gépre 12-15 között van). Eddig ez volt a legkisebb beruházás a géppel kapcsolatban :D

(#4687) Timer válasza BEndre34 (#4686) üzenetére


Timer
veterán

Köszi, kifejezetten Spark Cinematic PolarPro szettre kerestem, ott nem találtam ilyet. Ez így persze meggyőző, de kérdés, hogy a Spark képességei mellett is ekkora lenne-e a különbség.

(#4688) krx21 válasza thomasvold (#4683) üzenetére


krx21
nagyúr

Én biztos kiegészíteném még, minimum egy ND8-16-al...

(#4689) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4684) üzenetére


thomasvold
őstag

Ezek közül melyiket? Az a gond, hogy azt sem tudom mikor melyiket kell feltenni:

[link]
[link]

(#4690) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4689) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ez az igazi társított árukapcsolás :W.
ND8-16-32-64 amit használok plusz ND8/PL-16-32 polarizáltat. Plusz egy polarpro landing gear-t. Ezért írtam neked egy jó megoldást.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4691) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4690) üzenetére


thomasvold
őstag

Polarpro landing gear-t vettem, csak az első lábakról mindig le kell szedni, mert nem fér bele az kofferbe. Ez pedig nem jó a lábaknak. Táskát meg nem akarom megfaragni. Ezen még gondolkodom hogyan legyen.

Tehát ND8 és Ndx/PL víz közelében. Az a gond, hogy ezeket külön nem lehet kapni, ami Polarpro.

[ Szerkesztve ]

(#4692) twine válasza Timer (#4679) üzenetére


twine
addikt

"Van még valami, amit utómunkával a gépen nem lehet elintézni?"

Hogyne....pld. egy polar vagy CPL szűrő munkáját utólag elég nehéz, leginkább szinte lehetetlen szoftverrel helyettesíteni.
Hiszen a becsillanás, vagy "tejföl szerű" tükröződés mögötti hasznos tartalom nincs meg a felvételen...Így lehetetlen utómunkával előhozni...

Ismét egy vótmá'sokszor saját videóm a témában...
Vagy egy másik...
(Mindkettő cpl-el)

.Gif az mlzphoto.hu oldaláról linkelve...(minden amit a polarszűrőről tudni szeretnél cikk)

Hozzáteszem, én a P4-hez és a proV2-höz is olcsó kínai CPL-t vettem...
Szerintem gyakorolgatni, hobbizgatni tök felesleges egyből tizen-huszonezres 6-8db-os szetteket venni...
Nem azt mondom, hogy azok nem jobbak, vagy nincs létjogosultságuk... csak arra akartam világiítani, hogy első körben a "szomszéd mezőre" felesleges egyből PP szettet venni... :B :U
Persze ez is csak egy vélemény a sok közül :R

[ Szerkesztve ]

(#4693) thomasvold válasza twine (#4692) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm a linkeket, ez nekem is hasznos.

(#4694) BEndre34 válasza Timer (#4687) üzenetére


BEndre34
tag

DJI Spark PolarPro Filter Review! [link]
PolarPro Cinemas Series Filter for DJI Spark [link]
Ha érdekel, az FB-n a DJI csoportban a minap láttam 8e Forintért eladót a gépedre. ;)
(nem, nem én hirdetem)

[ Szerkesztve ]

(#4695) El Joe


El Joe
tag

Azért a polárszűrő használatához tegyük hozzá, hogy madáron elég esetleges, hiszen a földön beállítgatod, de fent már nem ugyan abban a szögben esik a lencsére a fény, még ha ugyan abban az irányban is áll.

(#4696) TXT


TXT
őstag

Szevasztok!
DJI Osmo Action es Mavic Minihez keresek Micro SD kartyat mindenfele felvetelhez, koztuk 4K 60fps is. Mik lennenek most a legjobb vetelek, ami ehhez (is) megfelelo lehet?
Illetve ezekhez a gyari tartozekokon tul, mire lenne/lehet meg szukseg? Kezdo vagyok a temaban es most ismerkedem veluk (Action-t ma vettem meg, Mini meg nincs, de lesz), foleg hogy nemsokara egy utazasra kerul sor, ahova vinnem magammal oket. Addig szeretnem kiismerni, megtanulni iket es hogy mi-hogyan mukodik, hogyan a legjobb, szoval minden segito szandeku hozzaszolast, vagy privat uzenetet szivesen veszek sracok! Elore is koszonom a segitsegeteket! :R

(#4697) Timer


Timer
veterán

Twine, BEndre34, köszi a hozzászólásokat, segítséget! A PolarPro szűrőt láttam én is a FB topikban, de azért köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

(#4698) tirszin válasza Timer (#4679) üzenetére


tirszin
senior tag

Jól gondolod, én is így látom. A videónál van értelme, mert ott sötétíteni kell, hogy az expókkal jobban ki tudjad tölteni az 1/30-ad secundumakat, ha napos időben videózol.
El kell még telni pár évnek, hogy a polárt a távról tudd beállítani. :)

[ Szerkesztve ]

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4699) tirszin válasza thomasvold (#4678) üzenetére


tirszin
senior tag

Ha kifutott a cache-ből, az azt jelentheti, hogy nem tudott elég gyorsan írni a 128-as kártyára. Egyre csak gyűlt az elmaradás, majd a végül kezdett elfogyni a drón átmeneti tára.

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4700) thomasvold válasza tirszin (#4699) üzenetére


thomasvold
őstag

Ez megoldódott, fentebb kellett állítani a cache méretét. Sandisk Extreme kártyát vettem, csúnya lenne, ha nem tudna megbirkózni vele... :(((

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.