Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#5551) Timer válasza Geller72 (#5550) üzenetére


Timer
veterán

Az biztos is, a parkolóban árválkodó BTR mellé hamarosan Iglát, vagy Mistralt is rendel majd a Gazda! :-D

(#5552) _seth_ válasza Fuhur (#5548) üzenetére


_seth_
veterán

Balatononon ma repkedett egy polgári helikopter nem túlzok max 15 méter magasan, néha lejjebb, érezni lehetett a vízközelben a parton a szelét és látni a vizen is, hogy fodrozódik. Ha épp akkor még repkedek? Én magyarázom, hogy nem volt engedélyem, a pilóta mit mond? Elnézett pár száz métert? Miért kellett 8-asokat leírni a vízpart és társasházak között, nem felettük, közöttük... majd ezzel a lendülettel ameddig szemmel láttam ment végig ilyen alacsonyan végig a part mentén kilométereket. Jött egy polgári repülőgép is, az már kb 150 méteren.

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5553) Fuhur válasza _seth_ (#5552) üzenetére


Fuhur
kezdő

Ezt mondom. Nem a "kitekert" zajmérési jegyzőkövet meg a bánat tuja mit találnak még ki kell ellenőrizni és csesztetni a pilótát, hanem a nyilvánvaló másokat veszélyeztető és mások nyugalmát zavaró cselekedeteket kellene végre elővenni.
Ugyanígy a drón használatnál sem a a semmit sem érő papírokat kellene nézegetni hanem a normális használattól arrogánsan eltérő viselkedést büntetni.
De megnyugtatok mindenkit: itthon ez sose fog megvalósulni! Mert ez itt a mutyi hazája.

(#5554) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5555) AuraSync válasza _seth_ (#5552) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én mindig azon gondolkodtam miben különbözik az, ha egy felnőtt gólyát (vagy más nagy madarat) "üt el" a levegőben egy repcsi/heli vagy az én 1 kilós drónomat?
Kb sztem ugyan annyi a lehetősége a két dolognak és a kár is kb ugyan akkora.

Hiába a reptér azt a madárnak mondhatod, hogy ne repülj arra.
Hiába a szabályzat ha lesz olyan aki megszegi.

Ezekkel a mérhetetlenül agyon bonyolított szabályokkal csak azt fogják elérni, hogy még több "illegális" drónozás lesz az országban.

Örömmel kérnék engedélyt és még fizetnek is érte ha a kérelemtől számított 1 órán belül megkapnám az engedélyt és mindezt egy telefonos applikáció használatával. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5556) Fuhur válasza VANESSZA1 (#5554) üzenetére


Fuhur
kezdő

Ez szép! :C

(#5557) krx21 válasza AuraSync (#5555) üzenetére


krx21
nagyúr

“még fizetnek is érte ha a kérelemtől számított 1 órán belül megkapnám az engedélyt ”
Azért ne essünk túlzásokba, jó lenne az másnapra is... ;)

(#5558) NORBl


NORBl
aktív tag

Magas fesz közelében repkedni gáz? Nyilván nem méterekre, hanem több, de ez okozhat interferenciát?

(#5559) Fuhur


Fuhur
kezdő

Nekem volt melóm 20 kV-os hálózat üzem alatti állapotfelmérése. Az oszlopok mellett, fölött kellett 1,5-m távolságból fotókat készíteni. Baromira aggódtam, de semmi gondom nem volt. Ez Inspire 1-el volt és esetenként tőlem 1-1,5 km távol.

[ Szerkesztve ]

(#5560) VANESSZA1 válasza Fuhur (#5556) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Köszönöm. Lehetne szebb is ha raw-ba készült volna, de videóból lett kivágva ami nem a legjobb megoldás.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5561) hardline


hardline
senior tag

Sziasztok!
Nagyon megtetszett az új Air 2.
Szokott a DJI drónokra nagyobb akció lenni az év folyamán? Érdemes lehet várni a beszerzéssel? A FMC szett érdekelne leginkább.
Mik a tapasztalatok külföldi beszerzés terén? Lehet/szabad/érdemes pl banggood/gearbest oldalakról megvenni?

(#5562) VANESSZA1 válasza hardline (#5561) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Korábban vettem Én már M2Z-ot Gearbestről, de mostani gépeknél ettől óva intenélek, ugyanis a DJI áttért a lokalizált gépekre.
Jelenleg még nem tudni, hogy mi a helyzet egy Kínából megvett géppel itthon, vagy az Amcsiknál. Látható volt ez az irány a Mini-nél, és megjelenés előtt a MA2-ről is ezt lehetett hallani. Árban hirtelen nagy esésre nem szabad számítani, és most ahogy látni lehet a DJI úgy érzi baromi nagyot alkotott a MA2-vel, úgyhogy egy darabig lovagolni is fogja ezt a helyzetet ami árcsökkenést nem nagyon hoz. Ha vásárlásra adtad a fejed akkor Myactioncam, DJIARS a hazai biztos garanciával rendelkező cégek. Alternatíva van még EU-n belül, ahol azért nem ennyire egyeduralom van, és versenyeznek a cégek, ott ez az akciókban is meglátszik (bár most az árfolyam nem lesz kegyes veled).

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5563) Fedor válasza hardline (#5561) üzenetére


Fedor
újonc

Elég sikeresnek tűnik az r2, a youtuberek áradoznak róla. Nem hiszem, hogy a közeljövőben nagyobb akció lesz rá.

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

(#5564) sityupityu válasza Fedor (#5563) üzenetére


sityupityu
veterán

Egyértelmű nekem is (nem vagyok nagy szaki), hogy ez egy jól sikerült darab lett. :K Bár én nem cserélem le a régi air-t, hiszen korábban már letettem a M2P-ról is (nem használnám ki), de ha kéne vennem most egy gépet, akkor én is ezt venném. Csak az a bunkó kinézetű táv...Elhiszem, hogy kényelmes, de akkor is hülyén néz ki és elég szép helyet foglal el egy kisebb táskában. Plusz kiderült, hogy annyira mégsem praktikus, még egy kisebb tabletet sem lehet beletenni ahogy korábban gondolta az ember.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5565) tom_77


tom_77
tag

Sziasztok,

Nemrég irtam hogy teljesen kezdőként (soha nem volt semmilyen dronom és nem is értek hozzá), szeretnék venni egy Mavic 2-t. Tudom tudom, hogy utána is olvahatnék a következő kérdésemnek, de meggyőződésem hogy ha valaki leirja 5 mondatban, akkor sokkal könnyebben megértem majd :) Szoval ha veszek egy ilyen kategoriáju dront, akkor mi minden kell hozzá hogy legálisan használhassam is? Kifejezetten természet fotozásra, videozásra használnám (semmi lakott terulet, embertömeg, Ferihegy 1-2, atomerőművek, ...). Csak tisztán kirándulás, turázás.
Milyen "papirmunka" (jogsoitvány, engedélyek, ...) + anyagi vonzata van ennek az egész dronozasnak? Olvastam hogy julius-tol még nagyobb szigoritas jon. Esetleg sejthető már valami?
Nagyon finoman, halkan kérdezném: mindenki betart minden szabályt ? :) ha felmegyek a kishegyre ahol a kutya se jár, és csinalok képeket vele tavakrol, hegyekrol, sziklákrol, folyokrol, rétekről, mezőkről, virágokrol.... akkor egyszercsak ott terem a TEK, leteper, a dronomat meg légvédelmi ágyukkal leszedik és fizethetek nagy büntit? Vagy hogy megy ez az egész dronozás manapság? :) Hangsulyozom, hogy tudom hogy utána is olvashatnék, de engem a Ti véleményetek sokkal jobban érdekel mint a paragrafusok.
Köszi a segitséget.
:R

(#5566) _seth_


_seth_
veterán

Második repülés mavic minivel, Szerintem ennyi pénzért ezzel a mérettel nagyon jó. Az utólsá vágóképnél már olyan szél volt, hogy utána azonnal le is szálltam vele, látni lehetett ahogy a szél megemeli a drón egyik oldalát, ezzel szemben a felvételen ennek nyoma sincs (szerk: azért észre lehet venni). Korábban egy P3S drónom volt, de ott a méret miatt túladtam rajta, ehhez megvettem a dji mini bag-et, nagyon helytakarékos vele és szállítani is könnyű benne. Praktikus, hogy sport módban valóban nagyon gyors, majd felvételhez ott a cinematic, a távirányítója is praktikusabb mint a korábbinak volt. Persze a képminőségi és jóval szebb, pedig mindkettő 2.7K, de a szenzorban, színekben sokat fejlődtek.

[ Szerkesztve ]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#5567) Fedor válasza _seth_ (#5566) üzenetére


Fedor
újonc

Szép repülés!
Itt egy kis északi part, szintén minivel
https://youtu.be/C7UYNQdEwFw

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

(#5568) Rico45 válasza _seth_ (#5566) üzenetére


Rico45
őstag

Szerintem is nagyon jó kis gépmadár a mini! Szélben amúgy sem jó reptetni.
Videód is szuper! :R

Fedor : a tiéd is gyönyörű felvétel!

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#5569) Fedor válasza Rico45 (#5568) üzenetére


Fedor
újonc

Valóban jó gép. Nagyon sok helyen repültem már vele. Sajnos a szelet nem bírja és erős korlát a wifi kapcsolat. Ezeket a R2ben viszont szépen belepakolták. Az intelligens repülési módok is benne vannak ami azért nem hátrány, hogy nem manuálisan kell mindent lerepülni.
Ahogy videokban látni a szelet is komolyan bírja.

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

(#5570) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

https://www.melectronics.ch/de/p/793831600000/dji-mavic-2-pro

Aki még M2P-ban gondolkodik..

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#5571) hardline válasza VANESSZA1 (#5562) üzenetére


hardline
senior tag

Köszönöm az infókat! Nem tudtam erről a lokalizációs dologról, még nem volt DJI gépem.
Nem sürgős a vásárlás, mert még nem döntöttem el, hogy érdemes-e váltanom. Elég nagy ugrás árban, számottevő különbséget viszont nem éreznék. (Kevesebb utómunka lenne a videókkal, de a felbontás, a felvételek finomsága változatlan)
Az EU-s alternatívák érdekelnének, akár privátban is. Csak szállítsanak Magyarországra és legyen legalább paypal védelem.

(#5572) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

:R :Y Na végre itt a jövő drónja. :Y :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5573) Fedor válasza AuraSync (#5572) üzenetére


Fedor
újonc

Bitang jó gép az biztos.

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

(#5574) tirszin válasza AuraSync (#5572) üzenetére


tirszin
senior tag

Amúgy mi az ami annyira jó benne? Megnéztem, de semmit sem láttam, amitől különb lenne egy hasonló méretű, consumer DJI-tól.
A fél collos kamerája miatt eleve egy játék, ami a képelés részét illeti. Az elkerülőrendszere pedig, ha jól is működik, a darabossága miatt, vagy hogy középre komponálva vesz, a fenekedet mutatva, a gyakorlatban kb. semmire sem jó, max. 1-2x kipróbálni. :)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5575) krx21 válasza tirszin (#5574) üzenetére


krx21
nagyúr

Ha végig nézted volna a videót, akkor tudnád, hogy van belőle 1"-os ... de még hőkamerás változat is.
Valamint melyik DJI gépnek van ilyen elkerülő rendszere???

[ Szerkesztve ]

(#5576) AuraSync válasza krx21 (#5575) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja.. és még a 40 perces rep időt is elfelejtette a mi tirszin haverunk. :U

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5577) sityupityu válasza AuraSync (#5576) üzenetére


sityupityu
veterán

Személyeskedni azért nem kéne...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#5578) AuraSync válasza sityupityu (#5577) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Mivel sértettem meg? Azzal, hogy leírtam a nick nevét? :F
Vagy csak az a baj, hogy a DJI-nál van végre jobb?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5579) twine válasza AuraSync (#5572) üzenetére


twine
addikt

(#5580) twine válasza AuraSync (#5578) üzenetére


twine
addikt

"Vagy csak az a baj, hogy a DJI-nál van végre jobb?"

(#5581) Fuhur válasza twine (#5580) üzenetére


Fuhur
kezdő

Biztos, hogy ezekre a gifekre itt nagy szükség volt?! :F

(#5582) Timer válasza Fuhur (#5581) üzenetére


Timer
veterán

Miért, a másodikon én felröhögtem! ;-D

(#5583) jozsi252


jozsi252
veterán

Szerintem ideje lenne új topicot nyitni az Autel-nak, mert ha nem lennétek vele páran tisztában, a topic neve "DJI topic"! Ami nem azt jelenti hogy nem lehet másról szó, de kezd kicsit "önfelszopásba" átmenni az egész ami az Autel és mögötte van.
Mintha a világot épp most váltottak volna meg.

iPhone 13 Pro Max

(#5584) 2rda


2rda
tag

Sziasztok!
Vettem néhány napja egy Mavic Minit, piszok jó kis gép.
Van néhány kamera és gps nélküli drónom is, így a reptetése nem okoz problémát, de ezt a rengeteg featuret még szoknom kell.
Ami viszont roppant érdekes hogy egyik pillanatról a másikra a bal stick lefelé nem reagál.
Ma felszállás után kipróbáltam, ment minden ahogy kell, aztán kb 15perc után már nem volt hajlandó lejönni.
Ilyenkor ha jobbra forgatom a gépet, akkor forog és ereszkedik egyszerre.
Minden updatelve, rc configolva, mégis előjön ez a probléma.
Config menüben látszik ha jobbra tolom a sticket akkor két irányba mozdul el a skála, lefelé mozgatva csak néhány százalékot vagy még annyit sem mutat.
Erről linkelek képet.
[link]

A kérdésem az lenne hogy van még valami amit érdemes lenne kipróbálni mielőtt vissza vinném javításra?

[ Szerkesztve ]

(#5585) #86101760 válasza 2rda (#5584) üzenetére


#86101760
törölt tag

Én biztosan nem vettem volna meg,csináltasd meg és add el,vegyél Mavic Prot!

(#5586) #86101760 válasza 2rda (#5584) üzenetére


#86101760
törölt tag

2020-ban ne támaszkodjunk a Wifire és a 249-grammra.

(#5587) Fedor válasza 2rda (#5584) üzenetére


Fedor
újonc

Szerintem mindenkepp szerviz. Én február óta nyúzom, de nagyon szeretem. Együtt kell tudni élni a hiányosságaival, de amit tud azt nagyon jól tudja. Ha neked elég a wifi és nem hiányoznak az intelligens repülési módok akkor ne add el. Nagyon sokat repültem már vele, nagyon sok helyen, sohasem volt vele gond.

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

(#5588) jozsi252 válasza 2rda (#5584) üzenetére


jozsi252
veterán

Próbáld meg kalibrálni a controller-t hátha az megoldja! Ameddig ezt nem próbáltad meg, ne vidd vissza szervizbe. ;)
Írtad hogy configolva a táv, ezt arra érted hogy be van minden állítva rajta, vagy azt hogy próbáltad a kalibrálást is?

Sparkmedia
Könnyen beszélsz, minden infó nélkül honnan tudod hogy neki egy Pro-ra van szüksége, vagy egyáltalán kihasználja-e a tudását, esetleg belefér-e a keretbe egy Pro?
Nem vásárlási tanácsot kért hanem segítséget hogy a problémája megoldódjon. :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max

(#5589) 2rda válasza jozsi252 (#5588) üzenetére


2rda
tag

Eddig kétszer kalibráltam a távirányítót, második kalibrálás nem is sikerült normálisan mert folyamatosan félre érzékelte az inputot. Még azért próbálkozok vele hátha csak valami szoftveres nyavaja. Esetleg kipróbálok egy régebbi fw-t
:R

Sparkmedia
A videózás számomra új hobbi, még nem tudom mennyire merülök el benne, így nem éreztem szükségét kiadni 300+ ezret egy új gépre.
Ami a méretét illeti nekem ez csak előny. 80%-ban motoros túrák során fogom használni, ha valami szép helyen járok azt meg tudjam örökíteni több szemszögből is.
Itt bizony rengeteget számít a méret és a súly.

Fedor
Nem szeretném eladni semmiképp. Én úgy látom hogy amire nekem kell azt bőven teljesíteni fogja. :)

(#5590) Fedor válasza 2rda (#5589) üzenetére


Fedor
újonc

Én is a kirandulasokhoz használom főleg. A csatornamon ha érdekel van pár minivel készült anyag.

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

(#5591) tirszin válasza AuraSync (#5576) üzenetére


tirszin
senior tag

Az 1"-os szenzort olvastam, azzal 20Mpx / 6K-s, ha jól emlékszem. De van már ekkora szenzor kisebb gépen is. Ebben nincs sok forradalmi. Főleg sztem, ha majd a minőséget és a dinamikatartományát is látjuk. :)
A papíron 40 perc, úgy tűnik a valóságban 32 körül lesz inkább. Az én mavic2-m is 32 perc fölé megy egy 130g-os plusz akkuval, amit én itthon tettem mellé. Tehát egy nagyobb akkuval másnak is megy, még egy "csoda" gyártó sem kell hozzá.
Ebben a kettőben még mindig nem tudom, mi az a nagyszerű újdonság!? :O

Mint írtam, az elkerülő rendszere, ahogy látszik is a videón, még ezen sem ad használható snitteket. Egy közepesen ügyetlen ember szebben repül pár hónap gyakorlattal. :)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#5592) roti13


roti13
tag

Sziasztok!
75000-ért akarok venni egy spark-ot, viszont van pár kérdésem ezzel a drón törvénnyel kapcsolatban.
Ha most bejön ez az EU törvény, akkor lehet hogy két év múlva csak úgy letiltja a DJI a drónomat EU területen? Megéri kockáztatni? Mi más van, amit hasonló áron vehetek használtan, és biztos nem fogják tiltani?
Még nagyon gondolkozok egy mavic minin is, de gondolom ez ugyan olyan hatáskörbe esik..
Köszi a segítséget előre is. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note9

(#5593) AuraSync válasza roti13 (#5592) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ezt meg hol hallottad, hogy le fogják tiltani a drónt? :F
Meg ha még le is tiltaná valszeg csak szoftver frissítéssel tudná amit nem kötelező felrakni.

Ha egy ilyen hülyeséget csinálna a DJI azzal csak magát rugná tökön.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5594) roti13 válasza AuraSync (#5593) üzenetére


roti13
tag

Akkor nagyon félre értettem valamit. Mintha olyat olvastam volna, hogy 2 éves átmeneti idő után kötelezően kell valami ADS-B azonosító csipp a drónba :B
A frissítést azt olvastam hogy kötelezővé tudják tenni, elvileg van benne offline óra ami kegyeg, és egy idő után nem fog tudni repülni amíg nem frissíted. Cikk erről 2017-ből
Bocsi a hülye kérdésért akkor, új vagyok a drónos témában. :)
Kisebb sokkot kaptam amikor megláttam hogy milyen szabályozási herce-hurcák mennek itthon és az EU-ban.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note9

(#5595) AuraSync válasza roti13 (#5594) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Hát ha ez valóban így lesz akkor a közeljövőben nem kell drón cserén gondolkodnom.
Ha ennyire meg akarják szigorítani meg tiltani a dolgokat akkor tiltsák be aztán kész adom is el.
Ennyi. Veszek helyette egy ilyet: [link] ;]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#5596) *Ropi* válasza AuraSync (#5595) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én ilyet vennék, mert amellett, hogy faék egyszerűségű, még auto RTH-t is tud. :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#5597) krx21


krx21
nagyúr


Hamarosan repül, ha minden igaz... :DD

(#5598) Fedor válasza krx21 (#5597) üzenetére


Fedor
újonc

Az enyém csak holnap ;)

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

(#5599) krx21 válasza Fedor (#5598) üzenetére


krx21
nagyúr

:C Reméljük beválik. Eddig nagyon szimpatikus.
A repülés nálam lehet szombatra marad...
Mi volt előtte?

[ Szerkesztve ]

(#5600) Fedor válasza krx21 (#5599) üzenetére


Fedor
újonc

Még van is, Mavic mini.

https://www.youtube.com/channel/UCMyDgJO7SXB9IG_OnzH7czA

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.