Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#4551) VANESSZA1 válasza sityupityu (#4548) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Ez nem paranoiás képzelődés.
Azt hiszem korábban itt írtam le az aksis történetet, hogy bizonyos firmware frissítés felrakása után az elhasználodás 96%-ra esett le és firmware downgrade után ugyanaz az aksi 99%-os volt. Közben 1cm repülés nem volt. Airdata prémium előfizetés is ezt mutatta.
Na mindegy mindenki azt csinál amit akar.

Áttelepítés simán megoldható. Vagy SC :)
Ami brutálisan jó. Nem is gondoltam volna hogy ennyire fogok neki örülni.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4552) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4550) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Az átlagos User nem tudja, de külön firmware van a kontrollerre és külön van a gépre.
Ne frissítsd semmi esetre sem!
Ha gondolod jövő héten esetleg team viewer-en keresztül ránézek és kiolvassuk. Most már lassan indulok busónézőbe :DD temetni a telet.
Fontos, hogy még mielőtt bármihez is kezdesz tedd repülő módba a telefonod. Utána kapcsold be a drónt és a távirányítót. A távirányítót pedig mindig alulról (és nem oldalról) USB-s csatlakozóval kösd be.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4553) krx21 válasza VANESSZA1 (#4551) üzenetére


krx21
nagyúr

Engem ez a történet annyira nem győzőtt meg... Vagy van más is amiért nem akarsz firmwaret frissíteni?
Alapvetően az új firmware-ek hiba javítások és nem arra gyúrnak, hogy rosszabb legyen az eszköz, sőt...
Ritkán előfordul, hogy valami új hiba becsúszik, de azt akkor javítják a következő verzióval.
Szóval van evvel kapcsolatba valami nagyon rossz tapasztalat a DJI-nál?
Mert akkor az érdekelne természetesen.

[ Szerkesztve ]

(#4554) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4552) üzenetére


thomasvold
őstag

Rendben, nem frissítem. Most hogy bekapcsoltam, azt írja az RC, hogy mágneses interferencia, check app :D Tegnap bekapcsoltam, semmi ilyesmit nem írt ki. Be sem enged lépni a DJI app-ba, mármint az élőkép nincs.

(#4555) VANESSZA1 válasza krx21 (#4553) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Nem is volt célom meggyőzni téged :DD
Nyugodtan frissítgesd ha akarod.
Én a személyes saját, német kollégák, és osztrák ismerősöm tapasztalatainkra hagyatkozom.
Mindenki azt csinál amit akar. Ezt már többször leírtam.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4556) krx21 válasza VANESSZA1 (#4555) üzenetére


krx21
nagyúr

“tapasztalatainkra hagyatkozom.”
Én pont erre a tapasztalatokra lettem volna kíváncsi…

(#4557) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4554) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Igen nagy valószínűleg a közeledben tv autó vagy fémes tárgy van és azért nyavajog a mágneses interferencia miatt.
Azt egy kalibrálással kell orvosolni úgy hogy távolabb mész ezektől.EÉs gép tengelye körül végzed el. Nem úgy ahogy némelyik még videóban pávatáncot is jár.
Szobában ne szállj fel mert a szenzorokat meghülyiti a közelben található tárgyak távolsága és bárminek random nekirepül!

Ha nincs elő kép az lehet, hogy nem vetted le a kamera sapkát? Erre nagyon figyelj mert így a gimbalt egykét szóból padlóra teszed.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4558) BEndre34


BEndre34
tag

Sziasztok!
Kinéztem magamnak pár helyet ahol majd jó idő esetén repülni szeretnék. Mivel az épületek érdekelnek, ezért pl. a Régi Gázgyár és Drégely vára is a listán van. Ami viszont elgondolkodtatott, hogy ha igénylek légtér engedélyt (amit mondjuk meg is kapok) akkor még pluszban a tulajdonos, üzemeltető, önkormányzat engedélye is kell a repüléshez? Elvileg - ha jól tudom - a légtér az állam tulajdonában van, így ha "tőlük" engedélyt kérek és kapok, akkor a példában említett területek felett nyugodtan repülhetek és más engedély nem is szükséges?

(#4559) VANESSZA1 válasza BEndre34 (#4558) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Én külföldön, és itthon is úgy repülők, hogy
-biztosítás
-légtérengedély
ha van mód és lehetőség akkor tulajdonos beleegyezése.
Általában szoktak kérni a készült képből amit nyers formában át is szoktam adni.
Nem szoktam minden egyes részletet az orrukra kötni, mert akkor abból nem lesz megegyezés. Azt szoktam mondani, hogy készítenék pár képet más perspektívából a várról, vagy kastélyról ebben lesz olyan is amikor a gép programozottan repül.
Rendelkezem érvényes engedéllyel amit ha kép megmutatok mert mindig nálam van, és felelősség biztosítással.
Videót nem szoktam említeni. Azt általában Ők kérik hogy csak privát használat legyen, ne legyen tyúktubon megosztva.
Ennyi.

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4560) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4554) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Jelenleg a kiadott távirányító és gép firmware-k a mavic 2 zoom/pro-ra így néznek ki:
Nálam az összes le van mentve gépre.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4561) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4557) üzenetére


thomasvold
őstag

Egyelőre csak szobában próbálgatom, mármint élőképig és annyit tettem, hogy beindítottam a motorokat proppal, hogy halljam milyen hangja van, de egyértelmű, hogy szobában nem szállok fel vele.
Időközben rájöttem, hogy kalibráció hiánya volt, csak nem tudtam még élőképig eljutni és emiatt nem tudtam kalibrálni. A kamerán egyáltalán nem volt kamera sapka, nem amiatt nem volt élőkép. Hanem valami miatt nem csatlakozott, de újraindítás után már jó volt.
Igen,igen, tudom, hogy a gép tengelye körül kell a kalibrációt elvégezni és nem a saját tengelyem körül, szoktam néha én is az ilyen videókon mosolyogni :D

De a halálom ez a távba telefon beillesztés. Pedig a telefonom pengevékony, mégis felgyűrte rajta a fóliát és alig lehet beilleszteni a type-c csatlakozót. Úgyhogy első körben egy phone holder-t rendelek, később meg majd veszek hozzá egy olcsóbb tabletet tartóval.

Firmware-ek: Nekem az első képen a legutolsót azt az 510-es végűt emlegeti.

(#4562) krx21 válasza thomasvold (#4561) üzenetére


krx21
nagyúr

Smart távirányító nem tetszik?
Nem olcsó de szerintem az a legjobb…

(#4563) Prosector válasza VANESSZA1 (#4557) üzenetére


Prosector
addikt

"Szobában ne szállj fel mert a szenzorokat meghülyiti a közelben található tárgyak távolsága és bárminek random nekirepül!"

Ha interiorban akarok repulni (pl. le akarom videozni 1 villanak a belsejet) arra mi a megoldas?

(#4564) thomasvold válasza krx21 (#4562) üzenetére


thomasvold
őstag

Gondolkodtam rajta, de legalább egy 7"-os tabletet akarok majd hozzá később, mert nekem kicsi a telefon kijelzője.

(#4565) *Ropi* válasza VANESSZA1 (#4560) üzenetére


*Ropi*
félisten

Isten tarsa meg a jó szokásodat!:D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#4566) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4561) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Vegyél egy SC-t. Egy álom. Nálam 2 gép van hozzá párosítva. K...a drága, de ez amit sohasem bánok hogy megvettem. A telefonom se egy olcsó típus, de a szívem szakadt meg mikor úgy kellett belepréselni.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4567) MlbMatic válasza Prosector (#4563) üzenetére


MlbMatic
tag

ezt honnan szedted ? vagy csak gondolod ? nem hülyül meg semmi
lazán repül a házban, még az asztalra is leszáll, mondjuk repul minden :)
, csak figyelmesen kell, mert nagy a gép, kicsi a hely :)

pl [link]

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#4568) VANESSZA1 válasza Prosector (#4563) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Én azt inkább fpv+gopro kombóval valósítanám meg.
De arra is van mód, hogy minden szenzor kikapcs és tripod módban mavic-el lerepülni.
Én bent azért nem repülök mert a mágneses interferencia hamar fellép hizs ezek nagyon érzékenyek erre. Ezért jobb a fent említett kombóval letudni.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4569) MlbMatic válasza thomasvold (#4561) üzenetére


MlbMatic
tag

Megy hidd el, tök jól, egy két videó

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#4570) krx21 válasza thomasvold (#4564) üzenetére


krx21
nagyúr

Szerintem sokkal jobb egy smart távirányító. Eleve nem is tudnak akkor fényerőt a tabletek mint az. A 5,5" is elég. Persze te tudod mi kell neked.

(#4571) sityupityu válasza krx21 (#4570) üzenetére


sityupityu
veterán

A mavic 2 pro-hoz én is smart irányítót tervezek, de maradjunk annyiban, hogy mocsok drága ez a táv szerintem...

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4572) VANESSZA1 válasza sityupityu (#4571) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Jön a húsvét előtti akció őrület. Ilyen SC beszerzése egy külföldön élő rokon, barát segítségével jelentős mértékben csökkenti az árát. Gari pedig EU.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4573) sityupityu válasza VANESSZA1 (#4572) üzenetére


sityupityu
veterán

Lehet, hogy inkább kivárok. :K

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4574) thomasvold válasza krx21 (#4570) üzenetére


thomasvold
őstag

Ne bizonytalanítsatok el. Megvehettem volna egyben smart-al is, jóval olcsóbban, minthogy most külön vegyek egy smart-ot.

(#4575) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4574) üzenetére


VANESSZA1
őstag

A legnagyobb probléma a sima kontrollerrel,
- hogy sokszor bele kell gyömöszölni az értékes telefont,
- ha légtér engedélyed van és telefonon értesíteni szeretnének hogy valami miatt mindenki el kell tűnjön a légtérből mert jön egy mentőhelikopter akkor hogy értesítenek ha te repülő módba vagy?
- karcolod a telefont a csatlakozások alkalmával,
- nem biztos a kapcsolat még az alsó USB-s csatlakozóval sem, nem egyszer ki-be kell húzni a csatlakozót,
- napsütésben árnyékolóval is keveset lehet látni... Stb.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4576) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4575) üzenetére


thomasvold
őstag

Igen, ez mind nyomós érv.

CrystalSky-ra gondolsz?

(#4577) twine válasza MlbMatic (#4569) üzenetére


twine
addikt

Saját szösszenet.
Vótmá'
Kezdő drónosként... Emlékszem volt is para, miért problémázik folyton a P4...

Ja, mert gyakorlatilag fém volt padlótól plafonig minden!? :DDD
De ettől még minden megoldható, minden meg és berepulhető csak ahogy itt többször elhangzot az elmúlt napokban...
Végig kell járni a tapasztalati szinteket azt gondolom...
Mikor, hogyan, és akkor miért úgy működik/viselkedik szeretett madarunk ahogy...

SC;
Fotós kollégám/barátom vett a mavicpro2-hoz magának Sc-t.
Nem kell mondjam , eléggé "irigy vagyok" arra a szettre...
Amit én össze p0cs0l0k terepen a phantommal (ráadásul ugye nekem sem plusszos verziom van, uh a telefon ki-be rakosgatas is plusz copas) annak ő kb tizedét szöszöl, és már repül is...
Ugyanez elpakolas indulás témakörben :W :R
Ha "belefér", nem kérdés, hogy kva jó az a kontroller... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#4578) MlbMatic válasza twine (#4577) üzenetére


MlbMatic
tag

ezzel nem tudok vitatkozni :) ez igy van,,,
jó a videó !!!

[ Szerkesztve ]

(\ /) (O.o) (>< ) /_|_\

(#4579) sityupityu válasza VANESSZA1 (#4575) üzenetére


sityupityu
veterán

Az első hármat ki is lehet lőni ha külön, csak erre célra használsz egy telefont. :DDD

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4580) VANESSZA1 válasza sityupityu (#4579) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Korábban mikor autóiparban dolgoztam volt időszak 2 és volt időszak 3 telefonnal. Utáltam is. :W

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4581) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4576) üzenetére


VANESSZA1
őstag

[link] erről beszéltem.
Ezt használom én is és tényleg námberván :DD

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4582) sityupityu válasza VANESSZA1 (#4580) üzenetére


sityupityu
veterán

Viccet félretéve...Már ugye többször írtam, hogy én tényleg egy külön telefont használok erre. Ez mindig a kis táskában van amiben a többi motyó, így soha sem marad otthon. Néha tabletet használok, de ez a telefon mindig ott van a többi cucc között bekészítve. Másra nincs is használva csak erre.

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#4583) Timer válasza Prosector (#4563) üzenetére


Timer
veterán

Egy gimbal.

(#4584) tirszin válasza sityupityu (#4582) üzenetére


tirszin
senior tag

Ha egy külön, 600 nit fényerő feletti telefont használtok erre, egyrészt az már elég világos tud lenni, másrészt ki sem kell venni a távból. Azzal együtt teszed el mindig. Elfér egy kis táskában is.
Nekem inkább az volt a bajom vele, hogy az apró részleteket nem látni a 6.5"-on és ezért pici lenne a Smart controller is.
A következő fokozat a 10" tablet, de az általában elég sötétke. Ezért le szoktam takarni kompletten saját magam. A tablettel már nem férek el a kis fotós táskában, azt ki kell venni a tartóból, de még mindig ez a legjobb megoldás. Illetve a 12", 700-800nit azért jobb lenne. :)

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#4585) akarmi1971


akarmi1971
csendes tag

Én egy ilyen tartót használok telóhoz:
https://www.aliexpress.com/item/32961783629.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dkrU1JM
Ha 8cm nál szálesebb a teló akkor is jó mert hátul gopro szabvány , többféle tartót rá lehet rakni( nézd meg a fentinél a commenteket )

Nekem kevés volt a karok nyílása , arra meg ez a jó :
https://www.aliexpress.com/item/32933734027.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dJehQ1D

Hobbi célra a smart controllert drágának találtam , meg még egy cucc amit cipelni kellene.

Eddig egy mi max 2-t használtam , az 6,5-ös de sima tft , most egy 9T pro van ez OLED-es . Ég és föld a különbség ! . Még ha kisebb is a második , sokkal jobban látható és tűéles a kép .

HA tabletben gondolkodsz akkor is nézz OLED-eset .
( Nyáron a másikat alig látod , vagy tényleg az lesz mint az ősrégi fényképészeknél hogy bebújik a gép mögé a ponyva alá. )

(#4586) akarmi1971


akarmi1971
csendes tag

Pártíz hozzászólással ezelőtt ment a csevely a kártyákról . Egy nem hangzott el ( ha igen akkor bocs ) :
Szép hogy ráírják a kártyára , hogy up to 100Mb/s !
DE NEKÜNK AZ ÍRÁSI SEBESSÉG KELL !!! (Write speed..)
4K / 30 s hoz min 40 de inkább 60 Mb/s ( ez többnyire az U3 mal jelölt kártyák tudják , de nem mind .

Egyébként sandisk Forever !

De már a sandisk nél is figyelni kell , Az extreme-nél és az extreme pro nál van sebességugrás a 64 G után . a 128-asok gyorsabbak .

(#4587) Viperator


Viperator
őstag

Szép estét, Urak!

Van egy kérdésem (DJI Osmo Mobile 2) - valaki azt mondta, hogy telefon nélkül bekapcsolni tilos? Ez így van?

De ezt, hogy értette (kétféleképpen lehet értelmezni):
- nincs rajta a gimbalon, akkor is tilos? (itt nincs teher, szerintem nem gond.... igaz?)
- rajta van, de nincs bekapcsolva a telefon, akkor is tilos?

Pedig utánanéztem (és a használati útmutatóban is) és arról nincs infó. Csak annyit tudok, hogy egyensúlyozás alatt kikapcsolva legyen a gimbal! Ez egyértelmű...
Vagy csak ez átverés? (Jófogáson találtam, személyesen átvettem a "barátnőjétől", de akkor nem volt feltöltve rendesen, hogy mutassa meg nekem a működőképességét...)

Előre is köszönöm a választ! :R

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#4588) akarmi1971


akarmi1971
csendes tag

ÉS bocs a szájmenésért , de rendeltem január végén az aliról egy kis bizbaszt . ma rákérdeztem mikor jön :
"we will send it if we will alive" :Y

( de nem pánikkeltésnek szánom , mer még elvisznek érte .... )

(#4589) thomasvold


thomasvold
őstag

Távon nem lehet kikapcsolni, hogy NE töltse az androidos telót??? iOS-nél úgy láttam ki lehet.

(#4590) VANESSZA1 válasza akarmi1971 (#4585) üzenetére


VANESSZA1
őstag

"Hobbi célra a smart controllert drágának találtam , meg még egy cucc amit cipelni kellene."
Talán pont a SC amivel nem kell millió bizbaszt magaddal vinned mint a sima távirányító esetén
- kontroller,
- telefon,
- tablet,
- telefon tartó a kontrollerre,
- minimum 2 USB kábel,
- árnyékoló ha süt a nap,.. Stb.
De mindig tetszenek az olyan kommentek amikor valaki ki se próbálta de jobban tudja, hogy az nem jó mert.. :DD

[ Szerkesztve ]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4591) VANESSZA1 válasza thomasvold (#4589) üzenetére


VANESSZA1
őstag

Míg sima kontrollerrel nyomtam sohasem volt kérdés mert fullra töltött Oneplus 7t pro-val indulva 3 aksit elhasználsz a távirányító sem merült le és a telefon se. De gondolom a beállítások között kell legyen ilyen opció.

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4592) Viperator


Viperator
őstag

Szép napot, Urak!
Van egy kérdésem (DJI Osmo Mobile 2) - valaki azt mondta, hogy "telefon nélkül bekapcsolni tilos!" Ez így van?

De ezt hogy értette (kétféleképpen lehet értelmezni):
- nincs rajta a gimbalon, akkor is tilos? (itt nincs teher, szerintem nem gond.... igaz?)
- rajta van, de nincs bekapcsolva a telefon, akkor is tilos?
Pedig utánanéztem (és a használati útmutatóban is) és arról nincs infó. Csak annyit tudok, hogy egyensúlyozás alatt kikapcsolva legyen a gimbal! Ez egyértelmű...

Vagy csak ez átverés? (Jófogáson találtam, személyesen átvettem a "barátnőjétől", de akkor nem volt feltöltve rendesen, hogy mutassa meg nekem a működőképességét...)

Előre is köszönöm a választ! :R (tegnapi írásomban egy hibát találtam, kérdőjel helyett felkiáltójel)

[ Szerkesztve ]

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#4593) thomasvold válasza VANESSZA1 (#4591) üzenetére


thomasvold
őstag

Köszönöm a választ, még nem találtam meg sajnos a beállítások között.

(#4594) VANESSZA1


VANESSZA1
őstag

Azért ez nem is olyan rossz ár

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4595) BEndre34 válasza VANESSZA1 (#4594) üzenetére


BEndre34
tag

Szia!
Olyannyira nem rossz, hogy egy linket nagyon megköszönnék. ;)

(#4596) Timer válasza Viperator (#4592) üzenetére


Timer
veterán

Alapesetben telefon nélkül bekapcsolni nem szabad, a súly a lényeg, nem az applikáció megléte, vagy épp futása. Appból mást is használhatsz a gyárin kívül, így arra nem vonatkozhat a tilalom alapesetben sem. amikor én adtam el az enyémet, fel volt töltve, és tt a helyszínen belepróbáltuk a kliens készülékét és el is indítottuk. Telepíteni semmit nem kell, azonnal működik alapszinten. Szóval, kicsit büdös az indoklás, de reméljük, nem szedtek rá.

(#4597) VANESSZA1 válasza BEndre34 (#4595) üzenetére


VANESSZA1
őstag

[link]

Precision M7710_&_Precision M7740- CPU: 9980HK, RAM: 32GB/3200MHz, GPU: RTX5000, IGZO 4K-UHD, SSD: 2TB Force MP510, 2TB ADATA XPG SX8200 PRO, 1TB SK HYNIX Class 50 SSD

(#4598) Viperator válasza Timer (#4596) üzenetére


Viperator
őstag

De azért ilyen hamar nem romolhat (telefon behelyezése nélkül), csak párszor voltam kíváncsi, mert telefonnal sem ment. Levelet váltottam ma a DJI hivatalos forgalmazójával, ő azt írta, hogy párszor nincs gond, csak "sokszor" nem tesz jót...

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#4599) Timer válasza Viperator (#4598) üzenetére


Timer
veterán

Elvileg igen, gyakorlatilag meg nem. Én egyszer kapcsoltam be véletlen gombnyomással, eléggé sikított, meg én is! :) De most működik tulajdonképpen, vagy még mindig nem raktál bele telefont?

(#4600) thomasvold


thomasvold
őstag

Abban kérnék segítséget, hogy egy 64 GB-os kártya elég vagy kell 128-as? Elég 60-as írási sebesség vagy kell a 90-es a Zoom-hoz? Egy 64-esre mennyi anyag fér rá 4K/2.7K/FHD-ban körülbelül?

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.