Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic

Hozzászólások

(#7001) Geresics


Geresics
addikt

Helló újra itt! :)
Tegnap gondoltam letesztelem a Mavic Mini követési funkcióját, de sehol sem találtam! :Y
Lehet, hogy nem is tud ilyet? :F
Az előre konfiglolt mozgásokban tök frankón felismer, még a motoron is, köröz körülöttem, meg minden! :K

Viszont ha elindulok, egy pillanatig mintha követne, de aztán már nem jön utánam. :(

Van erre valami megoldás? :R

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#7002) Tomdriver válasza P3Dr0 (#6997) üzenetére


Tomdriver
őstag

Én amikor ezeket az országhatárok nélküli "jószomszédi" kapcsolatokat olvasom, vagyis tök mindegy hol élsz, mert ugyanolyan bunkók az emberek (tisztelet a kivételnek, talán olyan is van), teszem össze a kezem, milyen jó döntés volt kiköltözni már vagy jó 15 éve...
...P3DrO, én már megléptem! Távol minden lakott helytől, családommal egy meseszép helyen, erdőben élek. :)

(#7003) Rico45 válasza Geresics (#7001) üzenetére


Rico45
őstag

Gyári app-ban nincs benne sajnos. (DjiGoFly)
De a Litchi - ben van olyan opció. Én is erősen gondolkozom, hogy megvegyem-e.

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#7004) KillHates válasza P3Dr0 (#6995) üzenetére


KillHates
nagyúr

Poénból tettem be déli népekről fotót :DDD mert nagy migránssimogatók ezek a skandinávok. Persze csak addig amíg nem költözik egy a szomszédságba. Akkor aztán kimutatják a foguk fehérjét, hogy és egyből jön a lenézés. Nagyon sok külföldön élő ismerősöm mondja, hogy bármit megtehet, akkor is auslander marad.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7005) krx21


krx21
nagyúr

(#7006) AuraSync válasza krx21 (#7005) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Túl drága és ahogy hallottam, gyengébben szerepelt a Mavic 2 szériánál is a Smart Controller hatótávban. (nekem is volt)

Jobban jár az ember ha vesz 50k-ért valami 6 colos használt okos telót és azt fogja be kijelzőnek.

Egyedüli előnye a Smart-nak a fényereje volt, de nekem most sincs azzal gondom egy A70-el.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7007) forceberg válasza AuraSync (#7006) üzenetére


forceberg
veterán

Mi lehet ennek a valós HW igénye? Az Air 1 egy Moto G-vel simán működött. SD400 + 1GB RAM.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#7008) AuraSync válasza forceberg (#7007) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ha egy Snapdragon 700 körüli CPU már van benne akkor okés a dolog.
Mondom simán megy a cucc egy A70-el pedig abba csak egy Snapdragon 675 van.
Jó oké nem olcsó (újonnan) egy ilyen CPU-val felszerelt teló de még is jobban kijössz mint egy Smart-al.

Aprón nézz körül fingért hugyért dobálják ezeket a telókat én ott vettem anno 75k-ért.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7009) krx21 válasza AuraSync (#7006) üzenetére


krx21
nagyúr

Hát én sem ruházok be rá...

(#7010) forceberg válasza AuraSync (#7008) üzenetére


forceberg
veterán

Á, én nem akarok nagy telefont, a drónhoz is a 4,6"-os XZ1 Compactot (SD835) használom.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#7011) oszy válasza KillHates (#6988) üzenetére


oszy
veterán

Air 1-hez miért nem találni már szinte semmi ilyet Alin? :U

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7012) oszy válasza P3Dr0 (#6998) üzenetére


oszy
veterán

Mit mondott neki amitől hátat fordított? :)

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#7013) Aannddeeee válasza P3Dr0 (#6995) üzenetére


Aannddeeee
újonc

A képen UAE rendőrök láthatóak. Semmi közük a svédekhez.

(#7014) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Drón videokkal készült felvételek utómunkálata/színezése

Sziasztok,
Dji Phantom 4-gyel készült fotók/videok színezésével vagyok bajban, valahogy nem tudom tetszik e amit szerkesztek:D
Szoval leginkább nem vagyok elégedett.

- A fotók "nagyjából" olyanok szerkesztés után amilyeneket elképzeltem, főleg azért mert túl van szaturalva, de ez a természetestől messze van.

- A videók színezésével viszont abszolút tanácstalan vagyok.
Alapból nem vagyok benne biztos, hogy a mar felvett anyag technikai oldala működőképes-e?

A kérdés, ki hogy csinalja, milyen napszakhoz milyen Nd filterrel, kamera beállításokkal.

Az en setupom a következő.
- D-log
- iso100
- feheregyensuly: 5300
- kontraszt,stb -3, -2, -2
- ebben a kevesbe napos, inkabb felhős időben nd8 filter/polarpro

Kérdés, van e itt valaki akinek elküldhetek egy ket fotot, es egy rovid videót, amit ő kiszínez, hogy kideruljon mennyivel másabb a végeredmény mint amit en csinálok.
:R

[ Szerkesztve ]

(#7015) AuraSync válasza lionshamlet (#7014) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Miért nem jó az amit a gép full automatába csinál? :F

Mindenki a saját ízlése szerint fogja színezni, semmi értelme nincs ennek.
Pl nekem tetszik a Galaxy S széria szaturált színű AMOLED kijelzője más meg undorodik tőle.
De viszont ha videó felvételről van szó akkor ki nem állhatom ha agyon van szaturálva meg kontrasztozva.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7016) lionshamlet válasza AuraSync (#7015) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Ehhez hasonló videokat szeretnék, ahhoz pedig kell a d-log.
[link]

(#7017) KillHates válasza lionshamlet (#7016) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kérlek ne vedd sértésnek, és bocs, hogy ezt mondom, de vagy cserélj monitort vagy menj el szemészhez! :R Gyanítom, hogy 70% körül lehet a monitorod RGB lefedettsége. :K
De ezek a videók inkább valami csicsás videóklipbe valók, mint természetfilmbe. Rózsaszín hó, jajpirosan izzó sátrak, világító anorákos emberek hogy csak egy párat említsek... Az egész borzasztóan mesterkélt. Ilyen videó inkább reklámfilmbe való, persze ettől, még qrva jól néznek ki :B de brutál utómunka lehet mögötte! Próbáld meg a felvett videóid valami 4K-s TV-n lejátszani és rá fogsz jönni, hogy b@sszameg ezek de jók! Én is így jártam; az AUTEL videói a régi ASUS notimon, borzasztóan színtelenek és mosottak voltak, aztán egyszer nem a laptopon néztem vissza a videót, hanem rádugtam a nagy TV-nkre és ledöbbentem. Aztán többek között e miatt lett egy HDR-es Dolby Visions AMOLED 4K-s (és még kiskutyaf@sza :DDD ) Dell AW M15R2-es gépem és rájöttem, hogy nem nagyon kell hozzányúlni a felvételekhez. Egyedül párás időben csinál olyan felvételt, hogy azt mondom de jó lenne a polárszűrő a kis objektívre, ha lenne rajta bajonett :(

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7018) KillHates válasza AuraSync (#7015) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csatlakozom a véleményedhez! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7019) lionshamlet válasza KillHates (#7017) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Jaja, van egy lg c9 - ott szoktam tesztelni őket.
Attol függetlenül nem vagyok előrébb :O :D

(#7020) KillHates


KillHates
nagyúr

Akkor nem értem mi lehet a baj, azon a TV-n még a Chaplin filmek is színesek ! :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7021) lionshamlet válasza KillHates (#7020) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Teljesen igazad van egyenként :O

Visszakanyarodva az eredeti felvetéshez, te pl szoktal valamilyen specko lut-ot hasznalni?

Érdekel a téma - utomunka - csak sügér vagyok hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#7022) KillHates válasza lionshamlet (#7021) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bevallom őszintén amikor adótornyokon darázsfészkeket kell keresnem, rogyadozó gyárkémények szegélyét ellenőriznem vagy ütött-kopott toronydaruk illesztéseit köteleit ellenőrzöm, akkor nem igazán merül fel több az utómunka kapcsán mint kimásolom a felvételt a megrendelő pendrive-jára. Néha előfordul, hogy a bénázásokat kivágom, de hogy fényelni, vagy effektelni hpgy hol kell a vágószoftverben; lövésem sincsen :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7023) lionshamlet válasza KillHates (#7022) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Aha, neked munkára van a drón, nekem csak hobbira.
:R

[ Szerkesztve ]

(#7024) DIEGO15 válasza lionshamlet (#7014) üzenetére


DIEGO15
őstag

Szia. Nem értek egyet a többiekkel. Ha neked a videó készítés a cél, akkor igenis fontos a színkorrekció. Én Minivel repülök csak és én is csak kapargatom a felszínt ha a szerkesztésről van szó. Szerintem ha érdekel, akkor feküdj rá a témára nézz videókat amik ezzel foglalkoznak és próbálgasd a beállításokat. Én azzal kezdtem, hogy gyűjtöttem a lutokat.

Ez a konkrét videó amit linkeltél szerintem is rossz irány. A videó legalább felén durván túl van tolva a szaturáció és még ki tudja mi.

(#7025) P3Dr0 válasza Aannddeeee (#7013) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Nem értem mire gondoltál mikor írtad,hogy "A képen UAE rendőrök láthatóak. Semmi közük a svédekhez." :U

Svéd rendőrség 2014-2015 óta használ több területen is drónokat.
Felderítés, eltűnt emberek keresése, bomba keresés, veszélyes területek feletti repülés, kutatás, feltérképezés....stb.
kb. 200 kiképzett pilotájuk volt mikor készült a videó...

(#7026) P3Dr0 válasza Tomdriver (#7002) üzenetére


P3Dr0
senior tag

Ezen dolgozom most én is. Västra Götaland ban lakom a Vänern nél de sajnos elég nehéz jó házat találni mert enskild vatten számomra kicsit problémás. (saját ivóvíz, csatorna) de nem adom fel. Megy a hazkereses ezerrel. :) Köszi a fotót.....nagyon szép hely 👍

(#7027) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

:Y [link] :Y

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7028) KillHates válasza AuraSync (#7027) üzenetére


KillHates
nagyúr

Repülő fűnyíró!
Na egy ilyennel a még a dalai Lámát is ki lehetne hozni a sodrából! Még egy másik drónost is ki lehetne borítani a hangjával!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7029) P3Dr0 válasza KillHates (#7028) üzenetére


P3Dr0
senior tag

:DDD

(#7030) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Talán kijön belőle a Mavic 3. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7031) tirszin válasza lionshamlet (#7019) üzenetére


tirszin
senior tag

Itt technical emberek gyűltek össze, az utómunka nem az erőssége ennek a csoportnak. 🙂
Egyébként igazad van, a képkészítés nagyon fontos része az utómunka. Ha úgy vesszük, általában több mint a felét adja a minőségi végeredménynek! Persze a dokumentalista fotókhoz elég az is, ami kiesik a gépből a gyári algoritmus szerint. Ha szeretnél valami plusz feelinget, kénytelen leszel utómunkázni, ahogy azt jól érzed is. :)

Amit szeretnél, ahhoz már a szelektív színezést is tudni kell használni. A lényege, hogy csak egy-egy szűkebb színtartományba nyúlsz bele. Olyan, mintha csak az lenne kijelölve, ezért videónál is jól használható. Én a bőrszínbe, az égboltba, a zöldbe mindig belenyúlok. Nézz utána ennek! A Premier pro profin tudja d-log nyersanyagból. 👍
Egyébként vannak jó Fb csoportok, ahol inkább művészi vénájú emberek vannak, ott sokat tanulhatsz a fotózás terén. Pl dslr fotó, drón fotó és videó, stb

Rendezvényfotózás, kerékpárversenyek: https://nutrixxion.hu/tirszinfoto Fb.: https://www.facebook.com/tirszin.foto

(#7032) lionshamlet válasza tirszin (#7031) üzenetére


lionshamlet
senior tag

Köszi.
- premier pro
- lightroom

Ezt a 2 programot hasznalom.
Képek szerkesztésénél - ahogy írod is - általában a kéket es a zöldet probalom korrigalni en is.
Illetve a technikam az hogy megy minden auto korrekciora es ezek utan igazitom a black/white párost es a szaturaciot
Ez általában elfogadható vegeredmenyt produkal, de azert lehetne jobb is.
Illetve most probalgatom az autokorrekcio helyett a lutokat alkalmazni.
De ezek inkabb instabarat filtereknek tűnnek túlnyomó részben.

A premier proval pedig még bőven az ismerkedes fazisaban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#7033) Statikus


Statikus
senior tag

Vágásban, szerkesztésben nincs gyakorlatom, elsősorban olyan videókat, fotókat készítek, amik nem a szépségük miatt szükségesek, hanem funkcionálisan csak a tartalom egy része a lényeg.
Innen ered a "tudatlanságom" :)

MOVAVI-val van valakinek tapasztalata, véleménye? Nem drága, alap vágást, alap színbeállításokat csináltam már vele, elég egyszerű. Szerintetek mik a hiányosságai, vagy miért ne öljek bele több időt, néhány 10e Ft-ot?
Tulajdonképpen beszéljetek le róla, miért sz.r, miért jobb a premier, vagy a sony, stb... (ami kb. 100x többe kerül).

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#7034) Tomdriver válasza Statikus (#7033) üzenetére


Tomdriver
őstag

(#7032) lionshamlet

Fotókhoz Photoshop-ot használom (nekem valahogy jobban kézre áll, mint a Lightroom).

Videó vágás, színkezelés még új nekem, most ismerkedem a Davinchi Resolve 16-al. Abban a free verzió is elég sokat tud, szerintem érdemes kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#7035) majestic


majestic
őstag

Ha igaz, nagyon durva lesz: [link]

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7036) KillHates válasza majestic (#7035) üzenetére


KillHates
nagyúr

Komolyabbnak igérkezik szenzorok terén mint az Autel :K


8db 18650-es cella? Nem értem miért "ócsítanak" egy ilyen profi kategóriában? Mert gyanítom, hogy fél millió lesz az induló ára majd. Arról nem is beszélve, hogy a Li-Ion 18650-es tokozású súly-teljesítmény tényezője messze alatta marad a Li-Po párnacelláéktól.
Most olvasom, hogy szén-grafén akkuk lesznek benne! :Y

meg leengedi-felhúzza a kamerát, hogy 360 fokban körbefordítható legyen!

Lesz egy egymillió is a boltokban! :K :W

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7037) AuraSync válasza KillHates (#7036) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Huh már most látom a megannyi hiba lehetőséget ezzel a mozgatható kamerával. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7038) majestic válasza majestic (#7035) üzenetére


majestic
őstag

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7039) KillHates válasza KillHates (#7036) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ehhh.... letiltotta a képek átemelését :R Namégegyszer, azoknak is akik most járnak errefelé:

Komolyabbnak igérkezik szenzorok terén mint az Autel :K


8db 18650-es cella? Nem értem miért "ócsítanak" egy ilyen profi kategóriában? Mert gyanítom, hogy fél millió lesz az induló ára majd. Arról nem is beszélve, hogy a Li-Ion 18650-es tokozású súly-teljesítmény tényezője messze alatta marad a Li-Po párnacelláéktól.
Most olvasom, hogy szén-grafén akkuk lesznek benne! :Y
meg leengedi-felhúzza a kamerát, hogy 360 fokban körbefordítható legyen!
Lesz egy egymillió is a boltokban! :K :W

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7040) KillHates válasza majestic (#7038) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez azért mennyire gáz! Nagyon bíznak abban, hogy le fogják váltani, de még mindig hatalmas a szavazóbázisa, mert (ott is) egy teszetosza banda az ellenzék. Meg egyébként is ezzel saját maga alatt vágja a DJI a fát (ha igaz a hír) mert ha megnyeri a választást akkor is be fogják mutatni a Mavic3-at és ezzel saját magukat köpik szemem. Meg különben is nem azért fejlesztették ezt a drónt, hogy ettől a pojácától tegyék függővé a technológiát.
Egyébként sem értem, ha felmerülnek szoftveres telemetriai biztonsági aggályok, akkor miért nem azzal foglalkoznak és nem a púposkodással.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7041) majestic válasza KillHates (#7040) üzenetére


majestic
őstag

Szerintem attól tartanak, hogy annak a szoftverébe is belekötne az a barom... Mindenesetre én már nagyon várom...

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7042) KillHates válasza majestic (#7041) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Szerintem attól tartanak, hogy annak a szoftverébe is belekötne "

Azért tegyük hozzá, hogy nem alaptalanul. Nem Amerikában bukott le a DJI hogy az online telemetriához hozzáfér a felhasználón kívül más is, hanem valamelyik skandináv országban. (lehet, hogy pont a svédeknél, mert ott használja a DJI cuccokat a rendvédelem) Mondjuk egyébként nem értem mi a para ebben, ha tudják, hogy merre repül a drónod. Biztos nem ez az infó az amivel meg lehetne nyerni a harmadik világháborút. :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7043) majestic válasza KillHates (#7042) üzenetére


majestic
őstag

Pontosan! Én ugyanúgy gondolom. Gondolom, semmi sem érdeke sem pedig értelme nincs a kínaiaknak, hogy hol jár mondjuk egy svéd rendőrségi drón... Mégis mire jó egy ilyen adat? Valóban, valószínüleg más miatt kell, nem kémkedés miatt... Ugyanez a helyzet a telókkal is: kit érdekel, hogy az pl. a rendőrség (ha akarja) pillanatok alatt meg tudja találni a telefonodat? Találja! Kit érdekel? Akit ez zavar, az valami rosszban sántikál, azt meg találják csak meg!

Macbook Pro 15' (2017), iPhone 15 Pro Max 256GB, Apple Watch Ultra 2, iPad Pro LTE 256GB (2021), G30

(#7044) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Én meg elteszem télire az Air 2-t hidegben nem repdesek, utálom a telet a hideget. :(((
Habár még lesz pár nap 25 fok de... van más dolgom most.

Felteszem a (hogy mondjam úgy, hogy ne minősüljön hirdetésnek) polcra ahol bizonyos emberek pénzért elvihetik "kipróbálni". :DDD

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7045) KillHates válasza AuraSync (#7044) üzenetére


KillHates
nagyúr

Pedig repüléshez, pont a 15-20 fok az ideális. Sőt a nyári kánikula sokkal jobban gyilkolja az akkut mint egy vacogós későőszi nap. A mínuszokat sem szereti a LiPo, de ha a meleg zsebből rakjuk a drónba akkor ott sincs gond.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7046) AuraSync válasza KillHates (#7045) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nem a drónnal van a baj hanem velem. :D
Én a 20 fokos szobában is majdnem fázok pulóverben. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#7047) KillHates válasza AuraSync (#7046) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát igen a változó kor... :D :D :DDD
(én meg felkaptam egy laza 20 kilót mint valami medve, úgyhogy most meg folyik rólam a víz ha megmozdulok :B Nem baj jön a síszezon, lemozgom: nem veszek bérletet a felvonóra :D :DDD)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7048) Csabex válasza AuraSync (#7044) üzenetére


Csabex
őstag

Na az utolsó mondat érdeklődést keltett fel bennem :DDD Jöhet pm :D

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#7049) Aannddeeee válasza P3Dr0 (#7025) üzenetére


Aannddeeee
újonc

A két egyenruhás úriemberre mondtam, hogy nem svédek. Az UAE rendőrségének egyenruhája van rajtuk. (ettől még lehetnek svéd bevándorlók) 🙂

(#7050) lionshamlet


lionshamlet
senior tag

Hello, A színeket milyennek tálaljátok?
[link]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  DJI topic
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.