Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) garga01 válasza pjen (#71300) üzenetére


garga01
senior tag

Csomagnév szerint is ez a tv / net csomagod?
Volt sokféle felállás, DIGITV 2022, DIGITV 2023, stb.. ugyanazok a csatornák csak más áron :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71302) Atis45 válasza garga01 (#71299) üzenetére


Atis45
aktív tag

Nekem ugyan ez van mint neked, plusz még vonalas telefon, plusz még wifi6 eszköz bérlés, plusz még telefonforgalom (2ft), és így a januári számlám 7572ft.

(#71303) pjen válasza garga01 (#71301) üzenetére


pjen
félisten

Meg kéne kérdezned, ha hozzá csapják a telót nem lenne e ólcsóbb. Nekem direkt mondták teló nélkül drágább.

(#71304) garga01 válasza pjen (#71303) üzenetére


garga01
senior tag

Mindegy, nagy valószínűséggel a tv-t is lemondjuk majd.
Nekem meg a saját lakásomban csak net van bekötve hűség+epack-al arra 5610 Ft-ot fizetek.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71305) bb71


bb71
őstag

Hol látjátok a digi ügyfélkapun, hogy hűségetek van?

Gigabites net+tv+teló - nekünk a jövő januári számlán 7890,- (csak van mellé két sim kártya is pluszban)

(#71306) 4Grider válasza bb71 (#71305) üzenetére


4Grider
nagyúr

Számla részletes adatai, hűség kedvezmény sor.

(#71307) bb71 válasza 4Grider (#71306) üzenetére


bb71
őstag

ja igen, ebből két sor is van nálunk, de dátum nincs hozzá, vagy az 1 évre lett kötve? Idén intéztem, amikor emeltek...

(#71308) 4Grider válasza bb71 (#71307) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha nem adnak eszközkedvezményt, akkor egy évre köthetsz csak hűséget.

(#71309) nfsu17 válasza bb71 (#71305) üzenetére


nfsu17
veterán

Nézd meg az üf kapun, fent, szolgáltatások > meglévő szolgáltatások
Nekem ott alul írja, hogy
HŰSÉG KEDVEZMÉNY
HŰSÉG KEDVEZMÉNY INT.

Másik

Szolgáltatások > tv2 play
Ha ide belemész, és van hűséged, akkor engedi aktiválni.
Ha nincs (nyárom nekünk így volt, mert hónapokig nem jöttek számlák és nem volt aktiv ez a menüpont), amint jött számla (és benne volt a hűség is) máris aktív lett ez a tv2 play

(#71310) garga01 válasza bb71 (#71305) üzenetére


garga01
senior tag

Ott sehol, de én nem is írtam hogy ott néztem.
Sőt a számlán (legalábbis ami e-mailben jön PDF) sem látszódik.
Tavaly a hűség kötésekor (az ügyfélkapun csináltam) jött egy "Megrendelés megerősítés" tárgyú levél, aminek a melléklete egy szerződés kivonat PDF ezen van rajta az első oldal felső részén:

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71311) garga01 válasza nfsu17 (#71309) üzenetére


garga01
senior tag

Nálam is ott vannak ezek sorok, de az ottani dátumokból nem derül ki belőle meddig van hűség.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71312) szaboi6512 válasza bb71 (#71305) üzenetére


szaboi6512
őstag

Mobil appban a szolgáltatások fül alatt ott a dátum.
Webes felületen is.

[ Szerkesztve ]

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#71313) garga01 válasza szaboi6512 (#71312) üzenetére


garga01
senior tag

Appot nem használok, de PC-n böngészőben én nem látom a hűség kezdetének sem lejártának a dátumát...
A szolgáltatások->meglévő szolgáltatások alatt vannak dátumok, de itt az utolsó áremeléskoriak látszódnak nálam. Vagy ha rossz menüt nézek, írd már meg te hol látod. Az is lehet megint nem egyformán műxik ez a felület :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71314) szaboi6512 válasza garga01 (#71313) üzenetére


szaboi6512
őstag

Azt látom csak hogy mikor lépett életbe.
Nekem 1 év húségem van 1 szolgáltatásra.

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#71315) mcll válasza szaboi6512 (#71314) üzenetére


mcll
senior tag

Igen és onnan számolsz egy évet, addig tart :)

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#71316) szaboi6512 válasza mcll (#71315) üzenetére


szaboi6512
őstag

Én tudom, nekem nem kell mondani.....:DD

ASUS RT-AX58U "Ez kizárt dolog,mert nem tudom!"

(#71317) garga01 válasza szaboi6512 (#71314) üzenetére


garga01
senior tag

Én értem, csak nálam az sehol sem látszódik (és másnál se biztos).
2022. novemberben kötöttem meg a hűséget, de ez a dátum és a vége dátum sem látható az ügyfélkapun, csak lent említett szerződés kivonaton.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71319) rothfb válasza trec12 (#71318) üzenetére


rothfb
veterán

Helyesen: Mi adófizetők tettük hozzá a magunkét. Akaratunk ellenére.

(#71320) mcll


mcll
senior tag

B.U.É.K. minden csoporttársamnak! :) :C :R

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#71321) radar


radar
tag

Ha vissza mondom a digi kábel tvt, de az internet megmarad. Egy eszközön van az internet és a tv. Vissza kell vinnem a modemet vagy adnak egy újat helyette? Központilag lekapcsolják az összes tv csatornákat a kódolt csatornákat sem fogom tudni elérni így?

(#71322) pjen válasza radar (#71321) üzenetére


pjen
félisten

Be szoktak építeni egy szűrőt.

(#71323) 4Grider válasza radar (#71321) üzenetére


4Grider
nagyúr

...ami leválasztja a fénynek azt a részét, amin (külön) utazik a tv jele.

(#71324) radar válasza pjen (#71322) üzenetére


radar
tag

Azt a szűrőt jelenesetben az oszlopon lévő dobozba teszik bele?

(#71325) garga01 válasza radar (#71324) üzenetére


garga01
senior tag

Igen, társasházban meg a lépcsőházi elosztóba.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71326) radar válasza garga01 (#71325) üzenetére


radar
tag

Tudom, hogy ez nem ide tartozik de ezt a szűrő dolgot alkalmaza a Vodafone(UPC) is a tv-nél? Vagy ott maradnak a csatornák csak kódoltan?

(#71327) Intruder2k5 válasza radar (#71326) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

A Vodafone-nál kódolva vannak a csatornák, és nemsokára a DIGI-nél is ez jön, szóval az ingyen TV nézés ideje lejárt, hála a sok elő nem fizetőnek, akik éveken keresztül lopták a szolgáltatást, tehát jó lenne ezt nem is feszegetni itt tovább, mert amiről szó van, az lopás.

[ Szerkesztve ]

(#71328) 4Grider válasza radar (#71326) üzenetére


4Grider
nagyúr

Ha minden csatorna kódolt, akkor miért szűrőznének? Ha pedig nem, akkor természetesen szűrőzniük kell, ha nem fizetsz elő tv-re is. A Digi sem véletlenül vezette be az optikai szűrőzést.

(#71329) pjen válasza Intruder2k5 (#71327) üzenetére


pjen
félisten

Én támogatom a szűrőt. Igy annyi Tv n nézem ahányon akarom és mindent fel is vehetek. :)

(#71330) Intruder2k5 válasza pjen (#71329) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

1. OK, de ezt senki sem kérdezte meg az előfizetőktől.
2. Már késő, a változás el van döntve, csak kérdés mikor valósul meg.

Ingyen vannak itt-ott netes streamek, na meg a MindigTV alapcsomagja.

[ Szerkesztve ]

(#71331) pjen válasza Intruder2k5 (#71330) üzenetére


pjen
félisten

Remélem a következő 30 évben nem, aztán már nem érdekel. :)

(#71332) allfinanz


allfinanz
senior tag

Ha már úgy is olvassa pár Digi / 4IG belső dolgozó (legalábbis remélem), akkor a Deutsche Welle megszűnt líneáris csatornáját állítsa át a német n-tv hírcsatornára az Astra1-en és továbbítsa azt nekünk kábelen, az is kódolatlan a műholdon, ha már ezt is onnan vették. Köszi. :DD

Allfinanz elemzés. Megtakarítás, biztonság, védelem.

(#71333) mcll válasza pjen (#71331) üzenetére


mcll
senior tag

Pedig de, sőt ez még idén, de legkésőbb 2025-ben be is fog következni.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#71334) mcll válasza allfinanz (#71332) üzenetére


mcll
senior tag

Azért ez sajnos nem ilyen egyszerű. KTV-s viszonylatban vannak jogi előírások amit követni kell, nem lehet csak így egyszerűen bepakolni csatornákat. Az hogy holdon FTA, az nem jelenti azt hogy akkor a csatornát szabadon bármelyik KTV csak úgy berakhatja.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#71335) garga01 válasza allfinanz (#71332) üzenetére


garga01
senior tag

Nem hinném h bárki is olvassa tőlük a fórumot, legalábbis a szegedi net probléma akkor már megoldódhatott volna, mert 2 hónapja szenvedünk többen :D

Visszatérve a DW-re, a Digikábelen régóta a német nyelvű adás jött, amit amúgy az Astra4A 4,8°E-en (régen Sirus műhold) adnak/adtak. Szerintem csak a német szűnt meg, mert msot ránéztem és az angol nyelvű megy az Astra1-en és a HotBird-ön is. [link] (Mondjuk meglepő módon a német DW-t az Astra1-ről nem sugározták.)

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71336) garga01


garga01
senior tag

Bekerületek az új csatornák a 378 MHz-re (az egységesített Digi2023-as kiosztáson), az HBO1/2/3-al és Cinemax-al egy frekvencián osztozik így. Egyenlőre név nélkül, de nekem az E2-es box és az LG smart tv is megtalálta.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71337) pjen


pjen
félisten

Reggel néztem, a CBS helyén a Film Mánia HD van. Másnál is? :F

(#71338) yogibear válasza pjen (#71337) üzenetére


yogibear
addikt

Az már rég ott van (tavaly ősszel vmikor került be)... most csak a CBS-t vették ki onnan...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71339) pjen válasza yogibear (#71338) üzenetére


pjen
félisten

Nekem tegnap még nem volt ott. Szinte csak azokat a csatornákat nézem feltűnt volna. Este még nezni akartam a CBS t, azt írta érvénytelen szolgáltatás. Ma a travel van előtte és utána a BBC. Sorban ia vannak 67 "67" 69.

[ Szerkesztve ]

(#71340) garga01 válasza pjen (#71339) üzenetére


garga01
senior tag

Gondolom tegnap észlelete csak a tv-d a változásokat... De attól még ott volt a jel a kábelen :)
Bekerült a 4 új tötelékcsatorna is, igaz a neveket még nem sikerült belőjjék :D

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71341) pjen válasza garga01 (#71340) üzenetére


pjen
félisten

Nálam már van nevük. :)

(#71342) yogibear válasza pjen (#71339) üzenetére


yogibear
addikt

A CBS jan 1-ével szűnt meg...
A FM pedig már a dec 15-ei excelemben szerepelt a 338 Mhz-en... elvileg jan 1-ével indult papíron...
A 4 új retek kanális tegnap még nálam nem volt, mára bekerült névvel EPG-vel...
Ha változás van manuálisan adom hozzá a konkrét frekit lekerestetve...
A 338-on már nem jelenik meg a lekeresésre a CBS...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71343) pjen válasza yogibear (#71342) üzenetére


pjen
félisten

Nem mindenhol egyszerre. Tegnap délelőtt még vidáman néztem. Ha felmész a DIGI fb oldalára ott is pont írják. Én nyomok egy automata keresést, megtalál mindent.

(#71344) garga01 válasza pjen (#71343) üzenetére


garga01
senior tag

Az automata keresés jobbára így szokott működni, ez a dolga. :K
Nálam is megtalálta a CBS-t, mert a NIT táblában benne van, csak épp nincs már semmi mögötte.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71345) pjen válasza garga01 (#71344) üzenetére


pjen
félisten

Mint mondtam, tegnap délelőtt még néztem. Délután megint akartam akkor írta, hogy a csatornán nincs szolgáltatás. Ma reggel nyomtam egy autómata keresés, már a film Mánia jött. 2xLG és egy Philips Tv. Még sosem kellett kézzel keresnem, a 4 uj csatorna is megjött gond nélkül és a nevük is megvan. :)

[ Szerkesztve ]

(#71346) garga01 válasza pjen (#71345) üzenetére


garga01
senior tag

Nem vitatom a tegnapot, de én meg a mai állapotot írtam meg.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71347) levin70


levin70
tag

Húsz év múlva sokkal jobban fogod sajnálni azokat a dolgokat, amiket nem csináltál meg, mint azokat, amiket igen.

(#71348) 4Grider válasza levin70 (#71347) üzenetére


4Grider
nagyúr

Szép új jövő. 6 HD csatorna meg még az apró, egyetlen muxon. Ha ez így megy tovább, a 4K tartalommal is meg fogják ugyanezt csinálni. Azok lesznek csak igazán prémium minőségűek...

(#71349) nfsu17 válasza 4Grider (#71348) üzenetére


nfsu17
veterán

4,1 mbit körül vannak az új ""hd""-k (is), 1,3 az sd, így gond nélkül el lehet vegetálni pár muxon

(#71350) 4Grider válasza nfsu17 (#71349) üzenetére


4Grider
nagyúr

Biztos rengeteget meg lehet ezzel spórolni, csak az a baj, hogy a minőségen is. Kizárt ui., hogy állandó minőséggel lehessen mozgatni ekkora bitrátával 2 millió képpontot a képernyőn.

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.