Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-04-23 20:12:23

LOGOUT.hu

Ez a fórum a Digi kábeltévével foglalkozik! Ha más, de hasonló nevű szolgáltatásról szeretnél kérdezni, kérjük használd a megfelelő fórumot:
Digi Internet
Digi Mobil
Műholdas (tányéros, DVB-S) digiTV
Digitális Földfelszíni televízió (Mindig TV, DVB-T)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71401) pjen válasza codec (#71398) üzenetére


pjen
félisten

20 perc egy teljes keresés? Milyen Tv d van?

(#71402) garga01 válasza Astery (#71400) üzenetére


garga01
senior tag

Az ÁSZF E mellékeltben van, de frekik ott sincsenek: [link]
Nemrég rakott be egyik tag, lásd: #71347

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71403) codec válasza pjen (#71401) üzenetére


codec
senior tag

CRT-boxxal, sajnos nem mindenkinek pörög úgy a gazdaság, mint ahogy be van reklámozva...

Az intelligencia hiánya gyógyíthatatlan betegség, azonban a tünetei jól kezelhetőek!

(#71404) csupatiti


csupatiti
csendes tag

Nos, elegem lett ebből a 4iG-s akármiből.
Az egy dolog, hogy a frekvenciaváltás előtt majdnem 1 évig nem tudtam 2 frekvenciát fogni (kaptam 2 havi jóváírást, ezer levél és telefonálás után), mostanság pedig hónapok óta a pocsék képminőség mellé folyamatosan ingadozó jelminőség, emiatt kockásodó, széteső adás, és néha percekre nincs jel fogadott. Telefon, szerelő, vállvonogatás és természetesen nem náluk van a hiba...
Senkit nem szeretnék agitálni a következőkre, de azért leírnám:
Telefonáltam a Yettel ügyfélszolgálatára, és mivel nincs ott semmilyen előfizetésem, így kénytelen voltam netet is rendelni a tv-szolgáltatás mellé, valamint egy boxot is, mert az egyik tévénk Hisense, arra meg nem telepíthető a Yettel alkalmazása.
A legnagyobb, 4 ezres csomagot választottam. Így van 3 HBO-csatornám, és Filmbox pakkom is. Összehasonlításként ezt a Digi az alapáron felül 2490+990 forintért biztosítja. Szóval ez a plusz két csomag 3480. Mellesleg nem hiszem, hogy sűrűn fogom nézegetni ezeket.
Féltem a routertől, minden eszközöm (NAS, pc-k, erősítő, mediaplayer, lejátszók) vezetékkel kapcsolódik a nethez. A Digis netet lehet, megtartom.
De a tévés szolgáltatásban a béka segge alatt van a Digi. Rezzenéstelen kép, visszanézhető, rögzíthető adások. Szóval tévére marad a Yettel, eszem ágában sincs visszavinni, 3 nap telt el, ki is húztam a tévékből a koaxokat.

(#71405) Intruder2k5 válasza csupatiti (#71404) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Örülünk, hogy örülsz, de három nap nem sok, korábban voltak itt olyan visszajelzések is Yettel TV-vel kapcsolatban, hogy van amikor az élő aktuális műsort sem engedi nézni, nem még visszatekerni meg felvenni, mert arra nincs online közvetítési engedély, márpedig a Yettel TV online.

(#71406) lala666 válasza Intruder2k5 (#71405) üzenetére


lala666
senior tag

Ez baromság! 3 hónapja használom a yetit,ilyen soha nem fordult elő! Ez a vodánál van, telekomnál az app miatt a yetinél meg nem az a megállapodás van....
Először talán használni kellene mielőtt badarságokat írsz le! Hallottam sok mindent mindenről is és fele sem volt igaz......

[ Szerkesztve ]

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#71407) pjen válasza lala666 (#71406) üzenetére


pjen
félisten

Nem biztos. Keress vissza, egy pár képet beraktam a pompás yettel tv ről mielőtt vissza vittem. Igaz én sz@r helyen lakom. A yettel routeren van drótos kimenet, rádugtam a VTV boxot. Kiírta, hogy erőforrás hiány. Pedig a voda egy 10 megás technikai netet ad, ha csak Tv előfizud van. Egy csomó csatornát nem lehet felvenni, visszanézni. A DIGI nél most még, ha a Tv d tudja mindent fel Tudsz venni.

[ Szerkesztve ]

(#71408) Astery válasza garga01 (#71402) üzenetére


Astery
senior tag

Köszönöm.

(#71409) trec12 válasza Intruder2k5 (#71405) üzenetére


trec12
addikt

Szerintem meg a Yettelnél nem biztos, hogy a tévével van gond pontosabban inkább akkor lehet gond ha a net is a Yetitől van. Sokan azt hiszik, hogy a mobil net ugyan az lesz mint egy nagy sávszélességű vezetékes net. Nem véletlen, hogy 3 hónapig 0 Ft az OtthoNet és akár vissza is lehet adni az első 3 hónapban...

[ Szerkesztve ]

(#71410) lala666 válasza pjen (#71407) üzenetére


lala666
senior tag

Nálam a net is tökéletes és a tv is teljesen rendben van. Nálad meg nem voltak teljesen jók a feltételek hozzá nekem sosem írt ilyeneket mint nálad ,ennyi. Nálam jók és ezért jobban is szeretem már a diginél, amit meg rögzíteni szoktam azt tudom is. És a yetinek nem az a szerzödése van mint egyéb net alapú tévé szolgáltatóknak ezt jó lenne nem elfelejteni!
Diginél sem a végtelenségig fog már így működni.És egyáltalán nem igaz, hogy nem lehet csomó csatornát felvenni. Vodánál mennyit lehet, appot meg hadjuk is.....

[ Szerkesztve ]

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#71412) pjen válasza lala666 (#71410) üzenetére


pjen
félisten

Vodánál tudsz kérni kártyát, ha a Tv d alkalmas+ 1 boxot és szinte azt csinállsz amit akarsz. De ez itt off.

(#71413) pjen válasza trec12 (#71409) üzenetére


pjen
félisten

Nálam mikor kint volt a yeti az egy gigás drótos DIGI nettel is próbálgattam. A felrakott képeim közül pár azzal a nettel készült. 10 ből 1x volt valami nyűgje.

(#71414) lala666 válasza pjen (#71412) üzenetére


lala666
senior tag

Ott sem veszel fel mindent.....

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#71415) pjen válasza lala666 (#71414) üzenetére


pjen
félisten

Nem is akarok, de a lehetőség adott. Mikor kihoztam szinte mindent vissza lehetett nézni, tekerni. Aztán szépen elfogytak, pl M+. A DIGI nálam meglepően ossze szedte magát. Kep hiba szinte sosincs, sportot keveset nézek, tehát a felbontás se annyira gáz.

(#71416) lala666 válasza pjen (#71415) üzenetére


lala666
senior tag

Az M+ról nem ők tehetnek.
Mondjuk az pont kevésbé érdekel, sorozatokat veszek fel ott meg nincs akadály....

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#71417) pjen válasza lala666 (#71416) üzenetére


pjen
félisten

Ez attól függ milyen szerződést kötnek, nem csak az M+ ről van szó egyébként. Ez mindíg előkerül, hogy nem a szolgáltató tiltja. Nem is csak Ő, hanem közösen. Ha nem lehet felvenni, vissza tekerni a reklám időt magasabb áron lehet eladni, hiszen kénytelen vagy megnézni. Ezért jobb egyenlőre a DIGI, vagy a kártyás voda egy boxal kiegészítve. Persze ezek az én igényeim, Neked lehet más a fontos. :)

(#71418) Intruder2k5 válasza lala666 (#71406) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Rendben, akkor legyen baromság. Nálam viszont eddig nagyon is jó a DIGI, egyelőre még box nélkül, kódolatlanul, és tökéletesen megfelel a képminősége. Stabil, kiesések nem szoktak lenni, és az itt olykor látott széteső képekkel, kockásodással sem szoktam találkozni. Mindez együtt az 1Gbps nettel, havi 6000Ft-ért perpillanat verhetetlen.

[ Szerkesztve ]

(#71419) lala666 válasza Intruder2k5 (#71418) üzenetére


lala666
senior tag

Szerencsés vagy, hogy elkerül a kockásodás...

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#71420) pjen válasza lala666 (#71416) üzenetére


pjen
félisten

"Tudod mit, felhívtam a Yettelt. Igazad van, nem garantálnak semmit. Azért van a 3 hónap ingyenes próba, ha nem tetszik vigyem vissza. Már több panasz érkezett, hogy a Tv szaggat. Ilyenkor túl van terhelve a torony, de ez ilyen. :W :W :W"
Ezt a net sebességre mondták. :)

(#71421) pjen válasza Intruder2k5 (#71418) üzenetére


pjen
félisten

+1. Az nagyon jó ár. Én 1 év hűséggel, e packal fizetek 3 honapig 6400Ft ot, aztán 6900 Ft ot. Tv, 1giga net+ WIFI 6, +teló

(#71422) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Anyuéknál is kiló fos volt a Yettel tv, pedig nyugdíjasok és nincs nagy igényük, de az nekik se tetszett, hogy rohadt lassan vált csatornát és időnként karikázik percekig, majd onnan folytatja legalább. Többször volt, hogy félórákra elment. Náluk egész nap megy a tv háttérzajnak és ezt nem bírta a yetteles fos. Arról nem beszélve, hogy 25 képkockával nézzél bármilyen sportot. Jó dolog a Yettel tv, ha pénzért akarsz béta teszter lenni, ingyen az első 3 hónapba szórakozni elmegy. :)

(#71423) lala666 válasza pjen (#71420) üzenetére


lala666
senior tag

Nálam azért maradt mert stabilan tud működni, nem lett volna jó vissza dobom nekik. 500-700 között van a net sebesség, tv három helyen működik hibátlanul 60nm es lakásban ,2 tablet, 2 telefon, laptop, kávéfőző kábelek nélkül. Így nekem tökéletes lett.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#71424) lala666 válasza INGJOKE (#71422) üzenetére


lala666
senior tag

Hát igen van sok akadálya a mobil netnek, nagyon nem mindegy hol használnád.

Saeco xelsis suprema 8889/00, Samsung 65S95B, Iphone 15 pro max, Apple watch9, Samsung galaxy Tab S8,. DELL Latitude 5501

(#71425) Intruder2k5 válasza pjen (#71421) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ja, a telefon nekem is benne van, de az manapság már említésre sem méltó. Pedig igazából nem is rossz, 280Ft a havidíja, és emellett ha jól rémlik 5Ft a percdíja minden belföldi irányba, beleértve a mobilokat is, mégis nagyon ritkán használjuk, pedig rá van dugva egy két készülékes Siemens Gigaset cucc.

(#71426) pjen válasza Intruder2k5 (#71425) üzenetére


pjen
félisten

Nálam is csak azért van, mert szolt az üfsz, hogy telóval olcsóbb.

(#71427) trec12 válasza Intruder2k5 (#71418) üzenetére


trec12
addikt

Nekem is ennyi + 250/hó a WiFi6-os Tp-Link router. Kétségtelen ennyiért ajándék csak az 1000-es net többe kerülne.
(Bár én nem vagyok ilyen elnéző a képminőséggel szemben. :( )

[ Szerkesztve ]

(#71428) trec12 válasza Intruder2k5 (#71425) üzenetére


trec12
addikt

Más vezetékes szolgáltatónál 40-60 forintos percdíjak vannak mobil irányra. Horror. Bőven megérheti az otthoni Digis telefonról intézni a mobil hívásokat is. (Aki meg sokat beszél az nyilván korlátlan mobil előfizetést választ.)

[ Szerkesztve ]

(#71429) Per Me válasza Intruder2k5 (#71425) üzenetére


Per Me
tag

Ráadásul díjmentesen átirányítható a bejövő hívás mondjuk nem felel esetén digi mobilra. Akkor is elérnek, ha nem vagy otthon.

(#71430) yogibear


yogibear
addikt

A Digi ONTjának van olyan hátránya, hogy egy hordozható telefon bázis állomását 10 méteres telefonvezetékkel képtelen használni, csak síri csend van benne... mindenképpen az ONT közelébe kell tenni, max fél méteres "dróttal", akkor hajlandó csak működni, miközben pl egy Telekom ONTról vígan elketyeg 10 méteren is...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71431) 4Grider válasza yogibear (#71430) üzenetére


4Grider
nagyúr

Az maximum egy adott ont hibája lehet. Nálunk 20 méter körül van a telefonkábel.

(#71432) garga01 válasza yogibear (#71430) üzenetére


garga01
senior tag

Ez elég vacak. De egy saját mini telefonközponttal akár lehet növelni a hatótávot. Nekünk amíg Tré VDSL volt és ment a telefon, saját routerre volt kötve (van vezetékes teló bemente) és az osztotta tovább a házban. Na annak az egyik kimentén vagy 20 m után volt egy sima telefon és úgy is ment/megy. Most is van rajta telefon, csak házon/családon belül használjuk mint Voip, előfizu nélkül:D (Fritzbox 7390 volt, most 7490 és 7590 van. Igaz ezek kicsit komolyabb eszközök mint amit a Digi ad..)

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71433) mcll válasza yogibear (#71430) üzenetére


mcll
senior tag

Valami akkor nálad nem kerek, nekem az emeltre megy fel a kábel, van vagy 25-30m a kanyarokkal együtt, és semmi gond vele.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#71434) yogibear válasza mcll (#71433) üzenetére


yogibear
addikt

ZTE koaxos ontot hoztak mikor átszereltek FTTH-ra... a TV megy sosem volt pl. túlvezérlési gond, de tavasszal elraktam onnan a Gigaset bázisát és fura volt, hogy nem megy, tök süket, visszarakva mellé a csutka kábelre meg jó... miközben a Tkom ontja ugyanazzal a 10 méteres vezetékkel simán viszi... a kábel nem hibás, én szereltem, ki is teszteltem kimértem... csak mivel ez IP telefon, kell hozzá a lan kábel is és így egyszerűbb lett volna a telefonkábelt odavinni az onthoz, a netet meg közelebbről kapta volna, mint most...
Mindegy is mert a Tkomnál át lett állítva fullos vonalasra az alap előfizetésről, ami minden irányba ingyenes belföldön... csak fura.
Lehet, hogy a Digis ont tényleg hibás, ahogy mondjátok, de már igazából lényegtelen, mert amint a Digi tv-je is kódolt lesz így, vagy úgy, azt is lemondom és lesz egy 2. Tkom box a másik tévéhez... amit szídnak ugyan a saját topikjában, de nálam megy mint a kisangyal... mióta megvan, a digi-n én nem is tévézek... kényelmesebb az EPG-n át csatornát váltani meg látni mi megy máshol, meg a tartalomba is belenézni, stb, stb... amiket a dvb-c értelemszerűen nem tudhat... és a digi lebutítása miatt a tré box sokkal szebb képet ad...

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71435) Jahno válasza yogibear (#71430) üzenetére


Jahno
őstag

Nálam is 20 méter feletti kábel van a telefonhoz. Rendes kábel, 4 ér bekötve?

(#71436) 4Grider válasza Jahno (#71435) üzenetére


4Grider
nagyúr

Analóg telefonvonal egyetlen érpárt használ (a középső kettő ért).

(#71437) yogibear válasza Jahno (#71435) üzenetére


yogibear
addikt

Természetesen, hidd el tudom, hogy kell, anno szakmányban gyártottam telefon és utp kábeleket és van szakadásvizsgálóm is. :))
Amúgy a Gigasethez adott gyári "csutka" kábel, amivel megy a Digis ONT mellé téve, az csak 2 eret használ...

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#71438) Bogyi007 válasza Intruder2k5 (#71418) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ha már olyan f***a a kép nálad vegyél már fel az M4 Sportról vizilabda közvetítést és mutasd meg nekünk...

Nehezen hinném hogy dicsekvésre fog okot adni...

trec121 #71428

Telekom Magenta 1 csomagom van otthonra szülői házban - Digi vezetékes telefon mellé, amiepack "kedvezménnyel" 2290 forintba kerül.

Nos ezt is kidobom a francba, mivel a Tekekomnál a vezetékes telefonért most fizetek 686 forintot és mellé 100 óra vezetékes hívást 1000, 100 óra mobilos hívást 1500 forintért kérhetek...

Mivel szüleim otthonról sokat beszélnek rokonokkal vezetékesről nem kérdés hogy a 896 forintos többlet jobban meg fogja érni...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71439) Intruder2k5 válasza Bogyi007 (#71438) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nem nézek vízilabdát, sőt más sportot se, kivéve a Forma1-et. Nem szoktam felvenni, nincs is háttértár kötve a TV-re.

(#71440) Bogyi007 válasza Intruder2k5 (#71439) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elég lesz csak belenézned a közvetítésbe és keresheted a lavórt.

Szerencsére az F1-et otthon és Szegeden is tudom nézni MinDigTV-n így nem vagyok rászorulva a Digi "Prémium Minőségűnek" HAZUDOTT HD adására...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71441) Intruder2k5 válasza Bogyi007 (#71440) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ha nem érdekel minek nézném? Teljesen hidegen hagy, hogy milyenek a sportműsorok.

[ Szerkesztve ]

(#71442) Bogyi007 válasza Intruder2k5 (#71441) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem arra kértelek hogy nézzed hanem hogy vess rá pár pillantást és kiderül hogy az általad túlzott mértékben védett és dicsért Digid a fasorban sincs minőségben, hiába bizonygatod a többi felhasználónak akik naponta "élvezik" a prémium kategóriás minőségi adást...

Mindegy, Friss Digi usernek, akinek ráadásul moderátori opció is van a kezében én nem érvelek tovább, mert egy HULLADÉK SZOLGÁLTATÓ HASONLÓ MINŐSÉGŰ KÍNÁLATA VÉGETT nem akarok tiltást és/vagy felfüggesztést kapni.

Inkább kívánom hogy használd azt a PRÉMIUM CSODÁT! :DDD :D :D

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71443) Intruder2k5 válasza Bogyi007 (#71442) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Hol itt a friss DIGI user? Hogy jön ide a moderátor jog? Én használom is, mert per pillanat nincs jobb. Majd ha lesz, akkor én is váltok.

(#71444) csupatiti válasza Intruder2k5 (#71405) üzenetére


csupatiti
csendes tag

Nos, némi igazad van. Végigböngésztem az adók listáját és a "királyi M-es" adókat - mind a négyet, valamint a két Duna csatornát és a HírTV-t nem lehet visszanézni, ez engem a legkevésbé zavar, mert ezeket egyébként sem bambulom soha. A digis tévén ezek közül csak 2 adó volt beprogramozva, a többi törlésre került.
Az viszont tény, függ az adás minősége a jelerősségtől. Szerencsés helyzetben vagyok panellakóként, ráadásul a 10. emeleten leledzek és rálátok a két házzal arrébb lévő toronyra. A speedtest szerint 252 Mbps a letöltési sebesség.
Csak halkan jegyezném meg, hogy a remek 4iG-nél gigás optikai netem van még, minden eszközöm megfelelne a szabványnak, mégse érem el az általam fizetett szolgáltatás sebességét, sőt, inkább csak néha érem el a garantált minimum 300 Mbps-t, általában alatta vagyok. A szerelő széttárta a kezét, és azt a választ kaptam, túl sokan csatlakozunk ebben a lépcsőházban. Ennyi. Nem fogok Jászai Gellért "úr" oltárán áldozni a jövőben.

(#71445) Intruder2k5 válasza csupatiti (#71444) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

OK. A lényeg, hogy neked megfeleljen. Mindenkinél ez lenne a lényeg, hogy fizessen elő ott, és használja azt, ami neki a legmegfelelőbb, így sok idegeskedéstől kímélheti meg magát.

(#71446) pimmi


pimmi
senior tag

A TV készüléknek rendelkeznie kell digitális tunerrel,
DIGI TV 104 digitális csatorna 44 HD csatorna
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
THOMSON 32N90NH22N
DIGI TV 43 digitális csatorna ????? :F

.2018.03.06.-án stroke-ot kaptam,korlátozottan tudok beszélni,nehezen tudok kommunikálni. Ettől függetlenül ha bármiben tudok segíteni,bárkinek szívesen ha kicsit korlátozottan is.köszönöm a türelmét és megértését.

(#71447) garga01 válasza pimmi (#71446) üzenetére


garga01
senior tag

Szerintem ebben a tv-ben nincs digitális tuner és neked az a 43 analóg csatorna lehet.
Google nem sokat segít, de pont egy PH!-s hsz-t hozott le ami szerint nincs DVB-T sincs benne (tippre így C sincs valószínű). 2008-as modellnek írja a net, akkor még nem volt mindenben beépített digitális tuner.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#71448) pimmi válasza garga01 (#71447) üzenetére


pimmi
senior tag

:R

(#71449) mcll válasza pimmi (#71446) üzenetére


mcll
senior tag

Ez már egy nagyon régi modell. Nem tud mást csak analóg TV-t és DVB-T, de abból is csak az MPEG-2, az újat nem tudja. Így amit megtalál az egyik sem digitális csatorna, hanem az analóg rész.
A DVB-T tunere bár valóban digitális, de mint ahogy mondtam ez még nem a T2, azaz csak az MPEG-2-es formátumot ismeri, így pl. Mindig TV-re sem alkalmas, de Digi-re meg pláne nem.

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

(#71450) mcll válasza garga01 (#71447) üzenetére


mcll
senior tag

Itt a leírása: Thomson 32N90NH22N TV specs, reviews and features (specsan.com)

"Microsoft gives you Windows... Linux gives you the whole house."

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  DIGI kábel TV (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.