Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5301) Rayner válasza Kephamos (#5292) üzenetére


Rayner
őstag

a legigazságosabb az lenne ha pvp-re egy teljesen különálló drop lenne/vagy set/
mindegy csak már ne a meglévő cuccokkal lehessen menni. bár a világ is olyan hogy akinek pénze van audival megy akinek nincs az meg trabival de vezetni ugyanúgy tud mindenki, vagy a trabis lehet hogy jobban de nem telik neki audira és nem tudja kihasználni a tudásást...

(#5302) R3ĐßuŁŁ válasza mikromanus (#5297) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

24k életed van nekem 67k (3x annyi)

84k DPS-ed van nekem 87k (ugyanannyi)

7500 armorod van, nekem 4000 (tehát én 55%-át nyelem el az összes sebzésnek, te a 70%-át)

600 allresed van, nekem 300 (tehát én 50%-át nyelem el az efféle sebzésnek, te 75%-öt)

neked van 13% dodge-od, nekem van 43%

miről beszélünk? (nem pontos értékek ezek egyébként, csak saccoltam)

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5303) userxy válasza R3ĐßuŁŁ (#5302) üzenetére


userxy
őstag

Törődj bele, hogy nem mindenkit lehet meggyőzni az igazadról vagy inkább a véleményedről.

Boldogabb ember leszel, ha inkább bólintassz egyet gondolsz vmire és mindenki azt hisz amit szeretne.

[ Szerkesztve ]

(#5304) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Akkor már én is megcsináltam a Bossokat...

Videó jó minőségben:

Wizard Boss Kills

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#5305) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

El se hiszem hogy már itt is megy a Heroscore szarság. WoWban már kinőtték a gyerekek, erre most átköltözött ide... Mi lesz a következő? Kongor felállít egy listát csak úgy és akkor mindenki olyan jó/rossz lesz mint amit ő mondott? Vagy aki nem szereti a krumplistésztát az nem lesz "skilles" diablóban mert egy honlap azt mondta? Szerintem pont fordítva van, egy kék geares emberben sokkal több "skill" van mint egy többszázmilliárdos 50 000 heroscore-os valakiben. Adja ide a cuccait és ugyanazokat fogom lövöldözni mint ő, 1hitelve akármit. Ettől nem leszek jobb. De szerintem veszek 1 millió forintból goldot mert megtehetem, és akkor a heroscore-t is uralni fogom. Lehet szólok a nagyinak is, hogy legyen ő a második.

A játék az nem játék!

(#5306) R3ĐßuŁŁ válasza userxy (#5303) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

ez igaz. de azért nem gondoltam volna, hogy az EHP unbuffeden, ami kb 5 szorzás, 5 összeadás és 1 kivonás is nekiáll valaki vitatkozni. csúnya világ lesz azért ha már a számológéppel is leállunk megvitatni kinek van igaza

Lézerparaszt nyugalom. nem értem miért gondolja egyből mindenki, hogy ha már 2 ember nem ért egyet valamiben, akkor ott feltétlenül rendet kell teremteni :U

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5307) mikromanus válasza R3ĐßuŁŁ (#5302) üzenetére


mikromanus
veterán

Védelemben el vagy tévedve
"24k életed van nekem 67k (3x annyi)"
2,82* annyi "csak"

"84k DPS-ed van nekem 87k (ugyanannyi)"
unbuffed. játékban ez nekem 116k alap és 139k folyamatos csak kiáltásokkal. Nem tudom hogy megy a számítás. Szerinted ebben benne van már a 75% frenzis AS max is? A yetit meg hagyjuk. Az megszépíti ezen felül is a napot. Mindent szépen megdupláz de ez erős kerekítés. Yeti alatt insanity rúnával nem "csak" dupla a sebzés.

"7500 armorod van, nekem 4000 (tehát én 55%-át nyelem el az összes sebzésnek, te a 70%-át)"
3962vs6564 unbuffed. A valós alap és játékbelit hagyjuk? :D
7548 minden nélkül és 8861 játékban
Neked van bármi bónuszod rá?

"300 allresem van, neked 600 (tehát én 50%-át nyelem el az efféle sebzésnek, te 75-öt)"
312 vs 671
Warcry után mindez 74,1 dam reduction és 76,91 physical resist. Meg kap 30% kasztbónuszt. Az elemi ellenállásaim 77%-osak. Neked meg semmi armor bónuszod

"neked van 12% dodge-od, nekem van 37%

miről beszélünk?"

Ha tége eltalálnak akkor mennyi sebzést kapsz?
0,5*0,45= 22,5% -át nyeled be a teljes ütésnek. Persze a dodge hasznos. Így átlag ütésenként 14,175% damot kapsz

Én 0,259*0,2308*0,7= 4,18% a teljes sebzésnek
Dodge beszámítással 3,255%

Hm. Ja. Simán jobb ;]

edit: elemi sebzésre nem hat a dodge. Abban zsengébbek az esélyeid a túlélésre

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5308) Lézerparaszt válasza R3ĐßuŁŁ (#5306) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én WoWban láttam hogy mire vezetett ez az egész hülyeség, már csak az hiányzik hogy itt is az legyen. Guildekben keresett valaki groupot sima instára és nem vitték a guildtársak mert nem volt meg az XY gearscore -ja. Az már más kérdés volt, hogy feleannyi is elég lett volna hozzá ami a gyereknek volt. Olyan mintha PH-n keresne valaki act1 farmra embereket, de minimum act3 farmolós 500 millás gear követelménnyel. Persze megteheti hogy olyanokkal akar nyomulni...

A játék az nem játék!

(#5309) R3ĐßuŁŁ válasza mikromanus (#5307) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

akkor mégegyszer szájbarágósan. google-be be EHP Unbuffed. olvasd el mit jelent. ha megvan nézd meg mennyi az én és mennyi a te EHP unbuffeded. összehasonlítod melyik a nagyobb és amelyik a nagyobb az nyer. szólj ha megvagy a válasszal

a többihez meg csak annyit, hogy a skillek más tészta. én is fel tudom nyomni 200k fölé a DPS-t, meg van egy olyan skillem ami 1500% damage-t ad, ha éppen valakin átugrok, emiatt az elit packok sem tartanak ki sokkal tovább, mint a mobok. aztán nekem nem kell közel menni az ellenséghez, tehát nem kapok be ütést és az életem miatt nagyon ritkán halok meg farm közbe, stb, stb, stb

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5310) drk88 válasza Lézerparaszt (#5308) üzenetére


drk88
senior tag

Ugyan ez lesz itt is, akik már most group-ot keresnek pvp-re szóval nem lesz hanem már van :)

(#5311) R3ĐßuŁŁ válasza drk88 (#5310) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

én szerencsére abból valszeg kimaradok, eddig is folyton solo ment. de jobb is így, ha egy amu barakása, meg a heroscore megemlítése ilyen port kavar, mi lesz PvP-ben te jó ég... előre borítékolom a kulcsszavakat:

-megint bemákolta bazdmeg
-há nem megint beadja a dodge-ot a köcsögnek
-persze mazdmeg 5 blockod legyen egymásután

stb :D

[ Szerkesztve ]

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5312) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Egy kis más: szokott csinálni nektek olyat hogy inventory megnyitásnál megáll a kép 3mp-re? Amikor megáll és pl. a fehér cuccot dobnám ki, megfagy, és semmi nem hozza vissza.

A játék az nem játék!

(#5313) mikromanus válasza R3ĐßuŁŁ (#5309) üzenetére


mikromanus
veterán

70k sebzéssel számol és nem veszi figyelembe a kasztjelleget és képességeket. Innentől bulshit-ePenis növelő és semmi több. Mi volt az eredeti kérdés? :C

"skillem ami 1500% damage-t ad"
Másodpercenként csak 500% és ez bug amit trehányságból benne hagytak. Biztos hangos volt a DH-k elégedetlenkedő hangja
Nekem meg van egy skillem ami 2000% damot ad. No, nagy vagyok és erős? Csak adok egy pacsit a földnek a többit már ő intézi :DDD
edit: modjuk az a 2000 csak összesen anyni. Az csak 250% másodpercenként ha jól értem

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5314) userxy válasza drk88 (#5310) üzenetére


userxy
őstag

Még egyenlőre logikus lépés is olyat keresni akinek most über jó gearja van mert jelen állás szerint az az állás hogy fingja nincs senkinek mi lesz a pvpben a jó.

Én is szívesebben keresnék olyan társat most pvpre akinek 500 millás gearje van.

Mert itt ellenben a wowwal a pvp-t nem a skill hanem a gear dönti el.

(persze tudom wowba is számít a gear is de nem annyira )

Itt halmozottan fog számítani a gear. Azért nem is értem, hogy itt milyen pvp-t akarnak egyáltalán.

Pl csak ha magamból Indulok ki critelek 1,3m Seismiccel. Milyen védelem kell majd a pvpbe egy 50k hpjú ellennek, hogy ezt túl élje ?

Egyszerüen nekem gőzöm meg lila fingom sincs arról, hogy- hogy lehet ebbe a játékba értelmesen pvp-t bevezetni.

Mellékesen az én dpsem meg még világszinten hurka is.

(#5315) D1Rect válasza R3ĐßuŁŁ (#5298) üzenetére


D1Rect
félisten

Azonos heroscore mellett az egyik karakter nagyságrendekkel jobb lehet, mert olyan dolgokra kapja a pontot ami "hasznos".

(#5316) Helmoras


Helmoras
őstag

A ptr loginos problémámmal elzavartak a fórumjukra hogy ott nyafogjak, szal ha valakinek bármi gondja van a PTR-el ne irjon ticketet mert felesleges... én továbbgurulok a fórumra :)

(#5317) Rayner válasza userxy (#5314) üzenetére


Rayner
őstag

Pl csak ha magamból Indulok ki critelek 1,3m Seismiccel. Milyen védelem kell majd a pvpbe egy 50k hpjú ellennek, hogy ezt túl élje ?

Lehet, hogy ez az 1,3M crit a PvE-ben annyi, de a PvPben lehetséges, hogy ez csak 3k lesz... okoskodunk itt de csak a blizz tudja, hogy milyen lesz statok értéke.
Pl nem tudjuk, hogy egy átlagos act3 mob milyen def értékekkel rendelkezik. ha mondjuk 30 armorja van (tegyük fel hogy ez 0,3% sebzéselnyelés) akkor ez egy 3000+ armoros playernél lenne 30% akkor az 1,3M 30%-a egyből ugrik és akkor az már csak 900k sebzés) tudom kicsit durva számok még így is de valami ilyesmi lehet majd

(#5318) userxy válasza Rayner (#5317) üzenetére


userxy
őstag

még úgyis durca ha 80% armorreducot meg 80% res reducot veszünk is.

Mellékesen nyújtsa fel a kezét akinek mind2ből van 80% .....

De mind1 is kár ezen elmékedni ez még nagyon távoli jövő. Lehet megse élem :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5319) Helmoras válasza Helmoras (#5316) üzenetére


Helmoras
őstag

Másoknak is van ilyen próblémája a blizz forumon... talán idővel megoldódik és nem én szúrtam el valamit :)

(#5320) Jokes67


Jokes67
tag

Bocs,csak a hozzászólásaim elejére akarom tenni e topikot... :DDD

(#5321) F-ECT$ válasza userxy (#5318) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát ja, ha ehp-val számolunk, akkor is nagyon csíra az 500k körüli ehp ilyen 1m+ critek esetén.

De a CC és a CC immunitás is "érdekes" lesz.

Biztosan kitalálnak ezekre valamit.

Dive ever, work never.

(#5322) D1Rect válasza Jokes67 (#5320) üzenetére


D1Rect
félisten

Van jobb oldalt egy ilyen:
"oldal mentése
elmentem ezt az oldalt"

(#5323) Thrawn válasza Helmoras (#5319) üzenetére


Thrawn
félisten

Változtass jelszót, nekem anno bejött.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#5324) Helmoras válasza Thrawn (#5323) üzenetére


Helmoras
őstag

Pont azt olvastam hogy bezavarhat a jelszó cserélés ha volt 3 héten belül, várok kicsit ha már többed magammal van a probléma, de azért köszi a tippet.

(#5325) mikromanus


mikromanus
veterán

Én is összedobtam egy kis duplafegyveres-seismices-solo-barbáros all boss kill videot. Ez kettővel több miniboss mint amit a prérifarkasunktól láttatok (vagy az róka?) :DDD

Diablo 3 - Inferno - Solo Barbarian - all boss kill - Patch 1.0.4

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5326) Peat;)


Peat;)
veterán

Üdv, ITT a barbár karakterem, van valami tanács merre fejlesszem tovább, mik a leggyengébb pontok? Sebzés alacsony, de slotos/crt hit damages fegyverek nagyon drágák(egyszer esett egy millás értékű set itemem, azóta semmi, így pénz sincs sok).
Másrészt ACT3-ban a dupla ennyi sebzés is sokszor kevés lenne olyan hamar halok pár elite-nél. Skilleket is átvariálnám ha van jobb és az nem a forgószeles build.

Kösz!

(#5327) Sirandrish válasza Peat;) (#5326) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem van egy 990 DPS-es kardom socket-el ha érdekel..
LOH vagy stat nincs benne de tán a DPS-ed megdobná..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5328) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Seven Sins receptet megéri még megvenni? Lehet vele keresni még?

A játék az nem játék!

(#5329) userxy válasza mikromanus (#5325) üzenetére


userxy
őstag

A video jó :D

A zene nagyon rossz :D

(#5330) mikromanus válasza userxy (#5329) üzenetére


mikromanus
veterán

Hát még ha azt látnád ami az eredetiben a zene után van (meg a másodiknál előtt)... Leolvadna az agyad is :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5331) Kephamos válasza userxy (#5329) üzenetére


Kephamos
addikt

Szerintem horzsol. A japán Halász Judit fogyatékos gyermekeknek.

(#5332) R3ĐßuŁŁ válasza Peat;) (#5326) üzenetére


R3ĐßuŁŁ
őstag

egy helf of command+stormshield kombó ma már alig több, mint 1 millából kijön, ez kb 40% block, ami nagyon durva. és úgy már a lohnak is több értelme van, mert sokkal nehezebben halsz majd meg

Te mondd, hogy rablótámadás, a te hangod mélyebb!

(#5333) mikromanus válasza Kephamos (#5331) üzenetére


mikromanus
veterán

Ehhehehe. Én aztán nem engednék a gép elé gyereket amikor ez megy:
Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5334) warcat válasza Lézerparaszt (#5328) üzenetére


warcat
veterán

A Vile Ward szerintem kinyírta az a receptet teljesen.

EA: It's in the crate!

(#5335) Sirandrish válasza mikromanus (#5325) üzenetére


Sirandrish
legenda

Posztoltam YT-n :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5336) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Valaki megtudná mondani hogy hogyan mit merre meddig hogy tudjunk Streamelni?:D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5337) Neró válasza Sirandrish (#5336) üzenetére


Neró
őstag

Csak nem a díjáblót akartok streamelni? :D

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#5338) drk88 válasza Sirandrish (#5336) üzenetére


drk88
senior tag

Bika erősgép, hogy jó minőségű legyen a stream + legalább 10-20 mega feltöltés de eza minimum, hogy ne laggoljon orrba szájba de a nagyobb streamesek 60-100megás feltöltéssel streamelnek.

(#5339) Sirandrish válasza Neró (#5337) üzenetére


Sirandrish
legenda

De...
Meg akarom mutattatni Gorneck-el hogy milyen fos szar a WD :C

De nem akarunk minden nap csak 1-2 alkalommal valami "Barbárok meg egy szutykos WD" címen ;]

drk88 Gornecknek minden van :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5340) Neró válasza Sirandrish (#5339) üzenetére


Neró
őstag

4-5 mega feltöltés ha van, akkor az elég. + amivel szoktak közvetíteni az az Xsplit - az ingyenes elég buta, úgy lehet érdeme egy virágbolti verziót kipróbálni. :D

www.xsplit.com - a free verzióért. Teszt céljából ez is megteszi.
Ja és egy channel is kell - twitch.tv a legjobb.

| www.diablohungary.hu

(#5341) mikromanus válasza Sirandrish (#5335) üzenetére


mikromanus
veterán

Köszi :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5342) Sirandrish válasza Neró (#5340) üzenetére


Sirandrish
legenda

Meglessük, köszike :R

mikromanus Honnan szerezted azt a borzalmat? :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5343) Lézerparaszt válasza Neró (#5340) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nekem 20/10-es Digi van és max nagyon gyenge minőségben tudok streamelni, gondolom amit írtál az a tisztán 4-5mb/sec feltöltés.

A gépem valószínű bírná de van hozzá kártyám, nem rég cseréltem :)

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#5344) Neró válasza Lézerparaszt (#5343) üzenetére


Neró
őstag

A gépnek is bírnia kell. Nem csak a neten múlik. De igen 4/5 tiszta feltöltés.

| www.diablohungary.hu

(#5345) mikromanus válasza Sirandrish (#5342) üzenetére


mikromanus
veterán

Milyen borzalmat? Te is azt nyomatod. A Blizard bűne. Vagy a zenét? Az egy anime. 1-2 hozzászólással ezelőtt linkeltem az ismertetőjét. Ha belépsz animeaddictsra tök ingyé', akkor meg is nézheted, de lehet minuszba süllyedne tőle az IQ-d. Nekem már mindegy. Én már edzett vagyok... Meg már láttam :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5346) Gyick válasza mikromanus (#5325) üzenetére


Gyick
őstag

Nagyon állat ez a video.linkeld már be a barbidat plz.Én elakadtam az enyémmel act3-on :B

(#5347) Lengyi


Lengyi
aktív tag

Srácok érdemes 2 milla fejében váltanom? Vagy gyűjtögessek olyanra amiben van lyuk esetleg? Monkom

[ Szerkesztve ]

(#5348) mikromanus válasza Gyick (#5346) üzenetére


mikromanus
veterán

Megvan a battletagom az első hozzászólásban. De a kényelmesség fenntartása érdekében itt van A Hős közvetlen linkelve is :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#5349) sith7 válasza Lengyi (#5347) üzenetére


sith7
nagyúr

Mindenképpen socket - es kellene, bele egy 70 - 80 % - os zöld kavics :K

szerk.:
Inferno act4 22k life ??? :Y WTF ???

[ Szerkesztve ]

(#5350) Dadan01 válasza Lengyi (#5347) üzenetére


Dadan01
senior tag

Inkább olyat keress, amin van chd, és ne legyen rajta atk speed,

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.