Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2859) Ferdzsoo válasza #24334592 (#2858) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Fogtöméstől nem kell tartanod. Nekem van vagy 8 tömött fogam és hála istennek még soha nem volt problémám velük. Igaz én max 2 évente felülvizsgáltatom öket,és van amit kicserélnek...
A tavi merüléssel szerintem is jobban jársz jó az ha eleinte csak 2 métert látsz, utána a tengerben sokkal jobban fogod érezni magad. Fordítva viszont tényleg stresszes lesz a környezet...
Erről mindig az éjszakai tavi merülésünk jut eszembe amikor 12m- en 10cm es látótávolságban kellet kitájolni magunkat a partra. Társam kezét fogtam hogy egymást ne veszítsük el, a másikban a lámpa meg a tájoló és így navigáltam ki magunkat, a tájolót csak akkor láttam amikor már majdnem a nyakamnál volt. Kb 5-7m-ert csúsztunk el a céltól a körülményekhez képest nagyon jól sikerült. Stresszbe annyira nem voltam, de azt tudom hogy a stresszintem egy óriásit csökkent azóta. Erre az ilyeenek nagyon jók. Szívesen újracsinálnám. Inkább kihívás volt mint para. :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.