Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49251) Beretvás válasza MrM94 (#49249) üzenetére


Beretvás
addikt

hát én má filmezek me 1 ora alatt az egekig felhuztak..... legközelebb kivárom hogy öszegyüljünk és skypoljunk me akkor nem idegesedem fel... sajnálom uraim mára offolom magam...

joccakát a kockáknak...XD

(#49252) Balathruin


Balathruin
veterán

Holnap megyek a 16 gigámért is.

(#49253) norbert1998 válasza MiklosSaS (#49250) üzenetére


norbert1998
veterán

Inkább holnap. Most már 3/4 órára felesleges, legjobb esetben is. Holnaptól meg akár már 6-ig is lehetünk :DD

Pabu: Nem akarok pofátlan lenni, így ne is válaszolj, ha sértésnek vennéd, de egy hete még csak nehezen tudtatok kijönni az új munkából. Javult a helyzet, hogy ennyi minden megy már?

[ Szerkesztve ]

(#49254) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Macska ne menj dogleni.....30-40 perc mulva indul a party...jon Csoki is....szopogathatod:D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49255) Balathruin válasza norbert1998 (#49253) üzenetére


Balathruin
veterán

Kp-ért lett eladva egy telek, anyai nagyfater - akit soha nem láttam és nem is fogok - örökségéből.

(#49256) norbert1998 válasza Balathruin (#49255) üzenetére


norbert1998
veterán

Aha, értem :)

(#49257) MiklosSaS válasza Balathruin (#49255) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hulyen hangzik de gratulalok!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49258) Balathruin


Balathruin
veterán

Én részem, de ebből 200k a lapos ami nem nekem lesz.

(#49259) norbert1998 válasza MiklosSaS (#49257) üzenetére


norbert1998
veterán

Én azt akartam mondani, hogy örülök, de az tán még hülyébben hangzik... Mindegy, legjobbakat a Pabu-nak :K

(#49260) MiklosSaS válasza Balathruin (#49258) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Adsz kolcson? :B

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49261) Balathruin válasza MiklosSaS (#49260) üzenetére


Balathruin
veterán

Nem. :P

(#49262) MiklosSaS válasza Balathruin (#49261) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Fosveny!

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49263) mackosajt


mackosajt
addikt

Kicsit inaktív leszek, ritkábban jövök ide, mert éppen a kórházban fekszem, gerincserulessel. Legalább bizonyítja, hogy van.
Kiugrott alolam a robogó, otthon az udvaron, sz@rul estem.
Basszameg

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49264) Balathruin válasza mackosajt (#49263) üzenetére


Balathruin
veterán

Fasza... Jobbulást.
Nézd a jó oldalát: nincs munka. A negatívumok ne érdekeljenek. :D

(#49265) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt, 71 hsz ;]
no de a lényeg hogy szerda van, holnap elvileg győzni fog a jó :DD
kitartás mindenkinek :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49266) norbert1998 válasza mackosajt (#49263) üzenetére


norbert1998
veterán

Jobbulást :)

(#49267) Lacielvtárs válasza mackosajt (#49263) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Jézusom Mackó Úr.
akkor jobbulást neked...
ha tudunk valamiben - akármiben - segíteni, kiabálj, kérlek :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49268) otto14 válasza mackosajt (#49263) üzenetére


otto14
senior tag

Gyógyulást! ;)

asd

(#49269) MiklosSaS válasza mackosajt (#49263) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gyogyulast!

Jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49270) mackosajt válasza Lacielvtárs (#49267) üzenetére


mackosajt
addikt

Kösz, igyekszem.

A tappenz nem kifizetődő, ezért van két biztositasom, plusz a cég is kötött ránk, vagyis három biztosító felé fogom beadni a papírt. Remélem azzal egalba leszünk.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49271) rapidsquirel válasza mackosajt (#49270) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Jobbulást! :R Mit mondott a doki, reméljük nem lesz maradandó sérülés..

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49272) MiklosSaS válasza mackosajt (#49270) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tenyleg, ugye nem komoly?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49273) mackosajt válasza MiklosSaS (#49272) üzenetére


mackosajt
addikt

Lagyeki egyes csigolya perem törés.

Többet én sem tudok még. Vizit megvolt, de el is rohant. Majd jön később.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49274) MiklosSaS válasza mackosajt (#49273) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az nem annyira veszelyes.

Allj talpra mihamarabb......nem neked valo a korhaz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49275) Shokkolo válasza mackosajt (#49263) üzenetére


Shokkolo
addikt

Jobbulást itt is!
Illetve ha valamiben tudok segíteni, ne habozz... még csak olyan messze se vagy ;]

@(#49265) Lacielvtars
nemcsak, hogy a jó fog győzni, deeee nekem holnap fizu :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#49276) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#49265) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mivan? Holnap lejar a melo?

Gyerekek....ez a Radeon dolog valamiert nem vakarodzik osszejonni nekem. A multkor a 295X2, most meg a kolyok nem talalja a papairt. Mondom kerjen masikat...erre huzza a szajat. Garancia nelkul meg nem kell...

Ugylatszik valaki atkozz engem.....pedig en igazan olyan jo lelku ember vagyok ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49277) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49276) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Apukám ;]
péntek május 1, ünnepnap a magyar földet taposó embereknek :DDD
Optumisz Úr: de jó egyeseknek, nekem majd 10-e :O

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49278) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#49277) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ajjjj....ekem meg akkor kell pont zakoba bujnom...nyakendot kotnom...es menni kell egyezkedni egy pertner ceggel... :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49279) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49278) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Az úgy nem is stimmel, papír nélkül meg ne vedd, sok szerencsét az üzleti prezentációhoz..

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49280) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#49279) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kosz!

Nem, nem...papir nelkul nem megyek bele. Igaz, mar lassan elmegy a kedvem is....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49281) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49280) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Elhiszem, ez a keresgélés előbb-utóbb elveszi az ember kedvét. Én is voltam így. Közben találtam ezt a cikket: [link]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49282) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#49281) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Eleg dragan fog nyitni. En olvastam egy olyan cikket hogy kb igy lesznek a kartyak:

GTX 980
GTX Titan X
GTX 980 Ti
GTX 980 Metal

Logikus is, mivel a Titan X a csucs most, jon a 390X....arra majd a 980Ti...es johat majd valami 390X OC Edition (mint anno a 7970 GHz )..es arra majd a Metal

Megkeresem a ciket, kesobb linkelem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49283) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49278) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

látod látod Drágassszágosssz Keresztapám, ilyen esetben jó az ha magyar hont tapodok a lábommal :DDD
de csak ez esetben :DDD
no akkor majd dobj egy fotót Uram amikor ki leszel öltözködve mint Pista bácsi Jézus neve napjára ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49284) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49282) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Okés.Tegnap, mikor meló után átfutottam a feedbackeket, azt röhögtem, hogy nekedmentek a sznobfórumban, amikor azt merészelted állítani, hogy a 980-as az "csak" egy erős középkategóriás kártya. :DDD Sokan el vannak ott tájolva, és feleslegesen "szerelmesek" a videókártyájukba. Én átkeresztelném "vérpistikék és elfogultak" fórumjának, azt hiszem az lenne a legmegfelelőbb. :K

Én a helyedben vennék még 1 980-ast, miután majd kijönnek ezek az 1440p-re még mindig nem teljes egészében megfelelő kártyák(csillagászati áron). Lemegy az áruk, és gond nélkül elszüttyögnél vele. Mint ahogy elmebeteg aki 1080p-re Titant vesz, 1440p-re, kimaxolva, multiplayerben meg ugyanúgy gyenge. Szűrők nélkül meg mit ér egy csúcskártya? Lóf@xt sem.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49285) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#49283) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mindig is mondtam hogy nagyon sok elonye van annak aki otthon el. Oltonyben nem pozolunk.... :(

@rapidMacko: hat igen, eleg meresz dolog volt toluk. De megertem oket, nem is haragszom rajuk.Ok nem olyanok mint mi itt, nekik szukseguk van valamire hogy ferfiak legyenek...jobbak. Nem fogadjak el hogy valaki kritizalja es nincs meg elegedve a csodalatos NV-val. Nekik szukseguk van NV-re....az NV-nek meg az ilyenekre :) egyszeru...

Mar elore lattom hogy fognak imadkozni a 390X elott hogy ne legyen olyan jo mint amikor beharangoztak....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49286) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49285) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Remélem pedig jobb lesz, és a hűtése is. Kell egy kis lelkifröccs ennek a tizen-huszonéves, beképzelt, elfogult bandának. Nagyon el vannak kanászkodva.[link]

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49287) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#49286) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szerintem jobb lesz, ugy gondolom olyan lesz mint anno az 580 idejen amikor megjelent a 7XXX Radeon. Tanultak a hibabol....igazabol a 290/290X szerianak ket hibaja volt:

- forrok voltak
- kisebb mehajto problemak.

Ezeken kivul nem rossz kartyak. Olcsoak...

Meg egy 980-ban en is gondolkodtam, joval erosebb volna mint a 980Ti/390X...de felek 1440p-ben hogy kesobb keves lesz a 4 giga ram rajta. FHD-ben nem volna gond....
Ha veszek kartyat az kb 1-2 evre szeretnem.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49288) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49287) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nem tudom, ez a ram mizéria szerintem túl van misztifikálva. Ha rosszul van megírva a játék, tökmindegy. Nem fog menni zökkenőmentesen 8gb rammal sem.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49289) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49285) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C :K
pedig öltönyben a legjobb a pózolás :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49290) Malibutomi válasza MiklosSaS (#49282) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Kiváncsi vagyok az nv azért adja-e ki hamar a Ti-t mert tudnak valamit? :)

(#49291) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#49288) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Is, meg nem is.....de nem szeretnek kockaztatni.

Itt vannak a hirek:

AMD1
AMD2
AMD3

Ezekbol az derul ki hogy a 14 nm csak jovore lesz elerheto..es eleg sokat fognak a 390X-es kartyak is fogyasztani.

Itt meg az NV hir.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49292) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49291) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Olvastam ezeket én is, meg valamit a 980ti elcsúsztatott, szeptemberi megjelenéséről is. De majd meglátjuk mi lesz.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49293) MiklosSaS válasza Malibutomi (#49290) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@KeresztFiam: amjd a lanyod lakodalman ;]

@ocskaAmcsiVerdas: az biztos hogy a Radeon eleg utos lesz. Csak a meghajto is jo legyen.

@rapidMacko: en csak az arazasra leszek kivancsi.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49294) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49293) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

isten ments! nem akarok belegondolni hogy - lehet - hamarosan majd a pasik fogják hajkurászni a lányomat :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49295) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#49294) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pedig ket valasztasod van:

- a pasik hajkuraszak
- a nok hajkuraszak

Szerinted melyik a jobb?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49296) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49295) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah jó, igazad van, ha innen nézzük a dolgot... :DD
akkor már inkább a palik, ha én választhatok :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49297) rapidsquirel válasza Lacielvtárs (#49296) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Lesz egy Jó Vejed, mi vele a probléma? :DDD

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49298) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#49297) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jaja...csak az hogy enm en valaszthatom ;]

@DefaultGyiiiHetLaszlo: latod, optimistanak kell lenni...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49299) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49298) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Fogadd el, tudod, az elfogadás a lényeg, különben rossz após leszel, tökéletes nincsen. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49300) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#49299) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tudom, en sem vagyok az.

Jo par dolgot utalok ebben az eletben. Az egyik ezek kozul a gerinctelen szarhaziak akiknek nincs szavuk.

Keresgeltem par forumon ref.es 290X-et, ez a faCC ram irt hogy neki van egy 2 honapos 290X Vapor X kartyaja elado, 210 angol fontert.. Mondom neki hogy erdekel, az arat elfogadom, nem is alkudozom vele, de ket dolog amihez ragaszkodom az egyik a papiros garancia a masik meg hogy eredeti dobozban legyen.

Meg is egyeztunk, telefon szamot csereltem stb...majd hiv hogy nem talalja a papirt, mondom en raerek nem sietek sehova. Eltelt ket nap...hivom..o meg azt mondta hogy nem volt ideje jobban keresni...de ha gondolom akkor 200-ert vigyem gari nelkul. Hat mondom NEM. Kozben kiderult hogy van egy kozos ismerosunk is.
Nem sietnek en sehova, de valaki var hogy adjam oda a kartyamat....en pedig nem adok ki a kezembol semmit ha nincs mas.
Szerencse a dologban az hogy a 980-ast tuning potencialjanak koszonhetoen barmikor el tudom adni, aron felul.

Visszont az ilyen toketlen szarhaziakat utalom....pont ugy jarok mint a 295X2-el, megegyezek az arban aztan baCCik ra valaszolni a telefonra.

Mit tegyek? Valami nem stimmel a kartyaval, mivel ha el szeretne adni akkor szerintem sietne. Nincs meg a gari papir, nem gond....irok a boltnak es kerek egy masolatot, nem?

Nekem vannak ismeretsegeim a scan es az aria-nal, barmikor tudok iratni egy garancia papirt, nem volna gond....de miert is? Elfogadtam az arat, nem alkudoztam/ciganykodtam...par fontert mint egyes gerinctelen ePenisz novelo balfaCCok...

Ugy latszik a fentvalo nem szeretne hogy 290X-es Radeonom legyen a gepben. Eloszor kutba esik a 295X2-es uzlet...most meg a 290X-el.
Vehetnek boltbol is...de minek? Akkor mar nem volna ertelme a cserenek. Lehet az volna a legjobb hogyha ulnek a seggemen es maradnek a 980-al amig valtok masra...

Miert nincs szerencsem a penzhez ennyire mint az ilyen gerinctelen idiotakhoz? Megprobalom tavol tartani magamat toluk...ignore-ba rakni oket...kiszoritanni az eletembol...de ezek olyanok mint a fergek....szazaval vannak...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.