Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49951) MrM94 válasza MiklosSaS (#49949) üzenetére


MrM94
őstag

Csak a ref 780 nál raktam custom venti profilt.
Neked azért kell custom venti profil h ne álljon le a venti,nem másért,hogy ne melegedjen túl vagy h ne vegye vissza az órajelet.

(#49950) Habugi
Igénytelenség?
Az igénytelenség hogy nem akarok babrálni egyfeszt a qrva kártyával?Meg feszeket állítgatni meg ventiprofilt?
Mi a f#szért vannak ott azok a bizonyos tervezők? Aki drágább kártyát vesz mikor megjelenik vagy rá 2 3 évre biztos nem egy ótvarszar háza lesz.Vagy ha igen akkoris leveszi az oldallapot.
Felőlem kiábrándulhatsz belőlem,engem meg az ábrándít ki,hogy fagyik,meg babrálni kell ahhoz hogy menjen.
Hót fákoff már az ilyen..
Én már eléggé kinőttem az ilyen babrálgatásból.Ha leülök játszani akkor azt akarom hogy normálisan menjen. ne kelljen jobbra balra minden értéket átirogatni.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49952) MiklosSaS válasza MrM94 (#49951) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Total gresit! Ez raklap kartyahoz azert kellett a sajat venti vezerles hogy ne melegedjen tul es ne vegye vissza az orajelet. Volt NV es Radeon is koztuk!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49953) CJ4567 válasza MiklosSaS (#49952) üzenetére


CJ4567
veterán

Túlmelegedés? Enyém maximum 60 fokra megy fel :P
Tudom hogy régebbi meg minden, de a 9500 felment 70-re simán.

No Sana No Life

(#49954) norbert1998 válasza Balathruin (#49945) üzenetére


norbert1998
veterán

Aha, a boost-nak, vagy mittomén. 800 a valós alap.

(#49955) MiklosSaS válasza MrM94 (#49951) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hany Radeonod volt hogy ennyire merges vagy?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49956) Habugi válasza MrM94 (#49951) üzenetére


Habugi
addikt

Még mindig nem érted. Addig oké, hogy neked erre van szükséged és így szereted, adott esetben x-y custom hűtés ventiprofilja nem hangos.
Azt vallom a számítógép nem kenyérpirító amit hazaviszel, bedugsz és működik.
Elvárhatod, lehet ez az igényszint csak ez egy drága mulatság. Gyakrabb VGA csere, erős Intel, sorolhatnám..

Némi megtakarítással veszel egy gyengébb VGA-t, amit szükség esetén elkezdesz húzni.
Namost ha csak tized annyi időt áldozol az adott VGA példányod tunningjának tesztelésére, mint amit napi szinten beleversz a szájb@b@szott okostelefonodba akkor elég hamar lesz egy probléma mentes beállításod.

Azt már csak halkan megemlítve, hogy speciel a magam részéről nagyon csíptem azt az időszakot, amikor elkezdtem kitesztelni a stabil 5Ghz-et a 8320asra. Minden percét élveztem az állítgatásnak/tesztelésnek, jól szórakoztam és tanultam közben, pedig nem két óra volt, nem is két nap.. ;)

DE.

Szövegértés, mégegyszer.
Custom hűtésről beszélünk ugye, ahány gyártó/ház, annyi féle hatásfok/hangerő.
Megteheted hogy ezt ignorálod mert vagy nagyon szerencsés vagy és nem kell belenyúlnod, vagy szimplán csak nem érdekel ha visít a kártya és/vagy forró.

Abban is tévedsz, hogyha amennyiben valaki drágább kártyát vesz annak háza is lesz hozzá, sajnos ez marhára nem ígyvan. Meglepődnél micsoda 20éves házakba raknak példának okáért Hawaiiokat, amikben nem hogy egy venti van, de szinte silent házak is mert nulla légrés van rajtuk.. :K
Majd telesírják a fórumokat hogy kurvára melegszik a kártya.., képet kérsz majd utána 3napig sírsz/röhögsz.

Az előző hsz-em meg nyersen arról szólt kb, hogy teljesen megalapozatlanul elkezdted az AMD dalocskát.
Külön extra ha mellévesszük azt, amikor meghoztad a fesztiválod "hangulatát" és közölted mennyi számodra érdektelen "beböfögött" hsz termelődött be a topicba.

Na apukám, ha valamit teljesen felesleges beböfögésnek lehet titulálni akkor ez az AMD-s, részedről kiábrándulós post az az volt! :K

Amúgy no offense csak miheztartás végett! :R

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#49957) Balathruin válasza norbert1998 (#49954) üzenetére


Balathruin
veterán

950 a búszt, 850 az teljesen alap. Emlékezz, ez OC Boost.
Am. előbb próbálgattam a Boost bios-t de az még rosszabb...

(#49958) norbert1998 válasza Balathruin (#49957) üzenetére


norbert1998
veterán

A GPU alapja 800. Az, hogy búszt pés mi vab a biosban, az senkit sem érdekel. Nekem is Boost van, az a Black Edition az XFX-nél

igen, a boost bios egy vicc. Én a boost-ot és az alapot is ugyanannyira raktam a biosban, így nincs boost, gyakorlatilag.

(#49959) Balathruin válasza norbert1998 (#49958) üzenetére


Balathruin
veterán

Nekem dual BIOS-os. :P

(#49960) norbert1998 válasza Balathruin (#49959) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát nekem single. De megoldottam RBE-vel :P

(#49961) MiklosSaS válasza Habugi (#49956) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most meg eltunt...nem valaszol :(

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49962) MrM94 válasza Habugi (#49956) üzenetére


MrM94
őstag

Úgylátom nekedis elkell magyaráznom privátban mi az a beböfögős poszt mint miklósassnak...
Látom mindenki félreértette.
Meg amúgyis olyan vicces,hogy úgy imádjátok meg babusgatjátok azokat a hardvereket,mintha az életetek múlna rajta..Ugyanazt láttam mint mikor elmentem de majd neked privátba leírom.

Én már meguntam egy raklap pénzt kipakolni mindig.Meg még bajok is vannak vele.
Most komolyan, sapphire 3870en volt egy bug ami miatt editálnom kellett a biosban a ventiprofilt mert 32 foknál idleben leállt 33 nál pedig bekapcsolt 80%on azután én se MSI 6850en se Asus 580dc2ön se 590 se 690 se 780 DC2 ön ventiprofilt nem állítottam.780 DC2ön csak akkor amikor gebasz volt a VRM el,de rájöttem,hogy ez így repül majd gariba.Pedig megtudtam tartani hogy a VRM miatt ne throtthlingoljon egész halkan.De ha nem úgy jött ki a gyárból,akkor miért fogadnám el?

780 refin muszáj volt állítani a ventiprofilon mivel 80 fokig alig pörgött és utána pörgött valamennyit.

A szájbab@szott okostelefom egy galaxy xcover 2.3 as androiddal és annyi belső memóriával hogy ráfért egy whatsupp messenger és egy facebook lite,és még így is sír hogy nincs belső memóriám.Szóval nekem ne magyarázd hogy mennyi időt töltök az okostelefonon,mert örülök ha nem hívnak.Fesztiválozásnál is behajítottam a kocsiba s majd vasárnap megkerestem hogy megvan e még?Még a többiek fészbukoztak stb...

(#49961) miklosss2012 nem tüntem el :)

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49963) MiklosSaS válasza MrM94 (#49962) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

az jo! Nem szeretnem ha eltunel ugy hirtelen....

Bekuljetek ki, pusziljatok meg egymast...oszt kockuljunk tovabb.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49964) hackeeeee válasza MrM94 (#49962) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És, sok hal volt a halfeszten?

Véleményem szubjektív...

(#49965) MrM94 válasza hackeeeee (#49964) üzenetére


MrM94
őstag

haláli volt.
Kár hogy halogatom az egész elmesélését.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49966) hackeeeee válasza MrM94 (#49965) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, az úgy nem túl jó, hogy ha csak sztorizgatásokból vannak emlékképek.

Egy kis esti muzsikaszó, tőlem. ("tuctuc")

Véleményem szubjektív...

(#49967) Popes válasza MrM94 (#49965) üzenetére


Popes
őstag

Hát ne halogasd, mesélj végre hogy mi az amiről lemaradt aki nem volt ott. :)

Deus ex machina

(#49968) hackeeeee válasza Popes (#49967) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Épp ez a gond, hogy nem tud miről mesélni. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#49969) Popes válasza hackeeeee (#49968) üzenetére


Popes
őstag

Voltam egy jópár illegál buliban és azért onnan is mardtak képek amiről tudnék mesélni. :B (régi szép idők :U )

Deus ex machina

(#49970) caindwan válasza MrM94 (#49965) üzenetére


caindwan
tag

várjuk :))

Mi ez itt a hangháborítás? Tessék HANGOSSABBAN ORDIBÁLNI mert nem hallom :DDD :DDD :DD

(#49971) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Megkérdem itt is, ref7970 mennyire hangos skacok ha van valakinek tapasztalata?

(#49972) MiklosSaS válasza Malibutomi (#49971) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hangosabb mint egy ref. 780 de csendesebb a 290-nel.

Lesznek majd elado jo fuleseim ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49973) MrM94 válasza Popes (#49967) üzenetére


MrM94
őstag

Kb arról,hogy kizökkent egy teljesen más világba,ahol teljesen más prioritási sorrendek vannak..
Első nap kiértünk ismerősökkel találkoztunk iszogattunk a tábortűz körül beszélgettünk stb.Ez volt csütörtök este.Ugye pénteken egésznap ment a meló,a fahordás,tűzrakás iszákolás amiből én kb 80%ra vettem ki a részemet mert én hordtam a fát én vágtam fel a fát,én raktam a tűzre én inditottam be a tüzet én segítettem a lányoknak sütögetni stb..A többiek relaxáltak meg egyszer elmentek fáért.Este persze hogy kivoltam fáradva mint az atom,meg is ittam egy úgy nagyjából egész nap én egyedül kb aztmondták a többiek hogy olyan 9 darab 2 literes sört,én nemtmudom mert nem számoltam,valami vodkát meg házibort ami ütős. Erre már másnap elment 2 doboz cigim.Persze nemvoltam ehhez hozzászokva alig ettem valamit a sok hajolgatástól fájt a lábam s mentem lefeküdtem.Másnap tök frissen és üdén felkelek,kikercmergek a sátorból látom hogy a mocskos cigány vinné a krumplis zacskónkat.Ugye kiordítok a sátorbol hogy mi az atyaúristenit csinál?Erre hogy aszitte hogy szemét.Najó kiderült hogy 1,5 tálca miccset elcsórtak a patakból.A csirkemellünk és a kolbászunk megromlott..Meglettek kergetve baltával,nemhatott nekik.Szombaton esett az eső egész nap majd csak kilenc fele állt el.Azután mentünk bulizni én eltüntem vagy 2 órára ezek meg kerestek mint a hülyék pedig csak dumáltam régi ismerősökkel akik megvoltam hívva mixelni meg fotózni... Utána bulizás Vasárnap meg Főztem levest raktam tüzet stb. pakolás és indulás haza.

Nagyon jól éreztem magam,s rádöbbentem arra hogy ez az egész számítógépes világ egy nagy undorító hazugság.

Hja,oszt most nehogy már azthidjétek hogy csak a radeon szar.Csak épp ez jött fel témába,és rá húztam rá a vizes lepedőt.Épp nézegettem hogyha nem kapok vissza hétnyócvanat gariból akkor mik az opcióim s körülnéztem.
Figyelem 9xx széria nV tulajoknak a felháborító mondat következik.
De úgy csapdossa az FPS értekeket a 9xx szériás kártya mint szél a budiajtót.
Olyan kilengés van hogy az nem emberi.Neszeneked envídia.
Én úgy általában haragszom a gyártókra.Totál beleuntam a buzerálgatásba.
Meg amúgy ez hót fasza hogy 1 éves kártyát gariba kell küldjek mert elkezd kerregni a venti és fő meg a VRM?

Gondolom ez is annak a része ami fun és szórakozás nemigaz?

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49974) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Jóéjt Uraim! :R

Véleményem szubjektív...

(#49975) hszilard666 válasza hackeeeee (#49974) üzenetére


hszilard666
veterán

Szép álmokat! :)

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#49976) Habugi válasza hackeeeee (#49974) üzenetére


Habugi
addikt

Csatlakozom az előttem szólóhoz, jónyolc!

A holnaphoz pedig minden privátom és egyéb véleményem ellenére nagyon szurkolok! :K

Nekem úgy alakult a napom, hogy most van időm játszani 1-2 órát.. :(((

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#49977) MiklosSaS válasza MrM94 (#49973) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo hogy jo volt a buli.

Gep buzeralasra pedig +1, mar regen kezdem en is ezt erezni....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49978) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt belétek is drága Uraim, kedd van :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49979) caindwan válasza Lacielvtárs (#49978) üzenetére


caindwan
tag

Jo reggelt! :))

@macska: Miben nyilvanul meg a "szamitogepes vilag egy atb*szas"?

(#49980) Whysperer válasza caindwan (#49979) üzenetére


Whysperer
addikt

Reggelt.

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#49981) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Jó reggelt mindenkinek.

(#49982) CJ4567


CJ4567
veterán

Reggelt.

No Sana No Life

(#49983) hackeeeee válasza Habugi (#49976) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jelentkezem majd, hogy mi a helyzet. :) :R

Reggelt.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#49984) mackosajt


mackosajt
addikt

Napot!

Biztosítás egyik beadva.
Másik jövő héten az első tp papírral együtt, mert napi díjat is fizet, minden napra. Ez a céges.
És még van a lakasbiztositas is.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49985) Lacielvtárs válasza mackosajt (#49984) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia
akkor lesz pénz dögivel, csak gyógyuljon meg a derekad hogy majd tudd a pénzt lapátolni :DDD
és amúgy hogy van az egészséged?
javulgat a helyzet?

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49986) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt. 3 nap henyeles utan vegre munka!

@mackosajt: gratula

@kereaztafiam: az asszony most mar teljesen rendben van?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49987) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49986) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Drága Apám: köszi a kérdésed. igen úgy tűnik hogy rendben van
az már megint egy másik kérdés hogy használt e a kezelés, de majd az kiderül a jövőben
de az egészsége teljesen rendben van
a hétvégén kanapé világban égtem, mert képtelenség aludni nem lehet rajta.
olyan fáradt vagyok mint állat.
tegnap kiraktuk az előszobába hogy az a vendégfogadó szoba :P
én meg visszakaptam a franciaágyat :D
remélem a napokban ki tudom majd pihenni magam.
ma már elég jót aludtam, de még a derekam kivan :(
és itt mizujs?
nem volt időm követni az eseményeket sajnos :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49988) DR|FTK|NG


DR|FTK|NG
veterán

Gamer szemüveg? :Y Wát? :F

(#49989) norbert1998


norbert1998
veterán

Reggelt.

(#49990) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#49987) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na annak nem orulok! Akkor tehat hasztalan volt az uzlet.... :(

Itt meg semmi kulonos, eladtam a VGA-mat, nem tudom meg melyik legyen....ugy fekudtem le hogy 295X2, ma reggel megy ugy keltem hogy inkabb egy 290X...kevesebb rajta a buko....

A macska hazajott, bofogosnek nevezett minket, aztan kicsit osszekapot hablatyologus kollegaval....de aztan pusszilgattak egymast, minden rendben volt. Allitolag a macska nagyon merges mert a hoborges kozben kajat loptak tole. Vagy csak tul reszeg volt....es nem emlekszik.

A hardveraprod kollega ma kapja az uj Radeon 290X ;] GTX 970-es kartyajat...termeszetesen 0.5 giga ram nelkul. De jo lesz az igy is...az FX-e nagyon fog neki orulni!

Pabunak nem hajlando a VGA-ja ugy mukodni ahogy szeretne....

Nagyjabol ennyi.....szoval semmi kulonos...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49991) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49990) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nem volt az hasztalan mert az előszobában jó szolgálatot tesz ha vendégek jönnek
az volt a cél csak én gondoltam hogy jó lesz rajta aludni, de tévedtem :W
nem baj tévedtem már sokszor az életben, ezt legalább olcsón megúsztam ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49992) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#49991) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az igaz, nem volt draga!

Most kaptam a hirt hogy a 390X csak szeptemberben startol...a 380X startol Juniusban.

Valaki olvasott hasonlot? Vagy csak idiota pletyka az egesz...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49993) Malibutomi válasza MiklosSaS (#49992) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Egy info forum lesz a 390x/HBM-röl az augusztusi hot chipsen, ami ilyen techforum, soha senki nem mutat be rajta terméket. Csak a sok bulvár, meg nvfan egyböl ráugrott csámcsogni.

(#49994) MiklosSaS válasza Malibutomi (#49993) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tehat akkor mikor varhato a 390X ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49995) Malibutomi válasza MiklosSaS (#49994) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Szerintem ugyanúgy június ahogy eddig.

(#49996) MiklosSaS válasza Malibutomi (#49995) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ertem....

Akkor szerintem logikusabb dontes ha a 290X-et valasztom 1-2 honapra mint a 295x2....

Neked sikerult VGA-t venni?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49997) Whysperer válasza MiklosSaS (#49996) üzenetére


Whysperer
addikt

Ha nem lesz akkor királyság a 300-as ATi-k,de cserélni akarsz lehet megveszem az egyik 290x-t tőled,ha nem nyirod ki addig! 8)

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#49998) Whysperer válasza MiklosSaS (#49996) üzenetére


Whysperer
addikt

Ipon: titan-x teszt amibe a 290x alázva van:

SAS csak neked: --->>

"Kedves vak AMD fanboyok, nézzetek már rá arra a szerencsétlen tesztre és a hozzá tartozó leírásra és vegyétek már észre, hogy a TDP nem a villanyszámlátok miatt fontos, hanem mert a kártyátok throttling-ol különben megfőlne. Ezért vérzik el a külön AMD-re optimalizált BF4 alatt CF-ben a 290X.
Ha ennyire egyértelmű (számok, betűk is elmagyarázzák, sőt még szép színes grafikonok is!) magyarázat ellenére se értitek meg miért fontos az alacsony TDP, akkor úgy kell nektek."

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#49999) norbert1998


norbert1998
veterán

Lehet megpróbálkozok én is kicsit magasabb órajelek elérésével egy kicsit magasabb fesszel. Egy kérdésem lenne
Pabu Mennyi különbség van 1000 és 1150 MHz között?

(#50000) DR|FTK|NG válasza norbert1998 (#49999) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

150MHz

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.