Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49301) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#49298) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ÁMEN Atyám :K :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49302) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#49300) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Ne foglalkozz vele, ahogy írtad, százával, ezrével vannak az ilyen haszonlesők, idióták. Valószínűleg nincs is garancialevél, honnan lenne!? Ha nem törekszik arra, hogy a vásárolt helyről beszerezze.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49303) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Fú de utálom az ilyesmi grafikon "tuningokat".. :D Nem is nullától kezdődik, hanem 0.8-tól. Nagyon gáz..

[ Szerkesztve ]

(#49304) mackosajt


mackosajt
addikt

Három hónap pihenő... Ez a verdikt

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#49305) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#49302) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

ez van

@Mackosajt: orulok hogy nem annyira sulyos.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49306) MrM94 válasza MiklosSaS (#49300) üzenetére


MrM94
őstag

ccc...szarházi alak az ilyen.

Mackó,jobbulást ha nyugtat énis seggreestem egy kétkerekűvel azóta is fáj a csuklóm.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49307) MiklosSaS válasza MrM94 (#49306) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A csuklod a segged alatt volt ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49308) MrM94 válasza MiklosSaS (#49307) üzenetére


MrM94
őstag

szerintem reflexből a kezemmel akartam hárítani az ütést. vagy nemtudom túl gyorsan történt

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49309) Balathruin


Balathruin
veterán

Memória pipa.

(#49310) MiklosSaS válasza Balathruin (#49309) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

grat

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49311) Lacielvtárs válasza Balathruin (#49309) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

gratula :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49312) MrM94


MrM94
őstag


Közületek ki meik volt?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49313) cskj1 válasza MiklosSaS (#49298) üzenetére


cskj1
csendes tag

Hààt valaszthatsz te is magadnak, csak az asszony nem fog orulni :C

"Life isn’t about waiting for the storm to pass… It’s about learning to dance in the rain."

(#49314) norbert1998 válasza MiklosSaS (#49307) üzenetére


norbert1998
veterán

Te állat :D :C

Medve ember: gyógyulj. Az a 3 hónap pihi az milyen szintű?

(#49315) Balathruin


Balathruin
veterán

7950 pipa, úton a ventikért.

(#49316) MiklosSaS válasza cskj1 (#49313) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szoltal te is valamit....osszekeversz a macskaval...

.@ veresMacskaPabu: este lesz akkor tesztelgetes...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49317) Balathruin válasza MiklosSaS (#49316) üzenetére


Balathruin
veterán

Inkább tápgyilkolás lesz.

(#49318) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

uraim, egy ilyen sarok szerkezet megér szerintetek 11 ezer magyar Matyi királyt?

nagyon agyalok rajta, és lehet megveszem, igaz használt de nem tűnik lealkotnak...
le kéne már cserélni a szétsexeltb@szott franciaágyat ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49319) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#49318) üzenetére


Shokkolo
addikt

bőven megér, ráadásul ezek egész szépen felújíthatóak...
viszont ugye nem aludni akartok rajta? Értem ezalatt a "mindennapos" használatot?

Mert akkor sajnos le kell beszéljelek róla.
Ilyesmi van nekem is a nappaliban. Pár éjszaka abszolut nem gáz rajta, de az illesztések miatt állandó hasznlatra nem épp kellemes...

Annyiért egyébként ha szép, akkor ajándék :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#49320) Habugi válasza Balathruin (#49315) üzenetére


Habugi
addikt

Melyik gyártó?

(#49318) Lacielvtars:

Szerintem shimán, kárpit takarítás és jóvagy.
Btw nem ártana alánézni, az hogy mennyire lelakott pedig csak akkor derül ki ha ráülsz/megnyomkodod, mert így szemre egy fotó erejéig szépen kifeszítik/simítják a kárpitot rajta, de ettől még ha beletespedsz lehet 10 helyen fog felreccsenni benne valami, esetleg padlószintig sűlyedsz benne mert egy szaurusz használta az elmúlt 5-10 évben. :D

Nem látom hogy lehúzható-e valamelyik oldala, van-é benne ágynemű tartó, ha igen azoknak is az alját érdemes megnézni, meg a síneket/hozzátartozó görgőket.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#49321) DR|FTK|NG válasza Habugi (#49320) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Asszem Sapphire Vapor-X.

(#49322) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#49318) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

11.000 HUF-ot meger.

Visszont en haklis vagyok a hasznalt dolgokra, szerintem jobb volna az uj!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49323) Habugi válasza MiklosSaS (#49322) üzenetére


Habugi
addikt

A legtöbb esetben mindenből jobb az új a használtal szemben, csak ebben az esetben ez 100-150.
Azért az nem 11k.. :N

(#49321) DR|FTK|NG:

Az jáúú!
Kortól/használattól függően mondjuk recseghet a burkolat.

(#49324) miklosss2012:

Papsza, szerintem már ismersz annyira hogy tudd, elég hektikus vagyok.
Azt se felejtsd el, hogy a többséggel ellentétben nincs okos bocimobilom, nem tudok (akarok..) a telóról netezni/fórumozni.

Fizikailag két gép van amikről a Hablatyáradatot emide zúdítom, amikor ez ideig-óráig elmarad akkor sem veletek van problémám. Időnként kiírom magam a nemzettestből mert baromi jó.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#49324) MiklosSaS válasza Habugi (#49320) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kedves Hablatyologus kollega, orulok hogy ismet olvashatom hozzaszolasaidat a mi kis szereny topicunkban.

Remelem naponta lesz ilyen oromom es nem szeretned elkeseriteni oregapadat...hogy megint eltunsz a francba hetekig! :((

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49325) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Kipróbáltam a GTA V-öt. Vicces.

GTA V POLICE AI

(#49326) MiklosSaS válasza Malibutomi (#49325) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na igen, az ilyen kemeny jatekbeli csodaktol megyen el a kedvem GTA-zni :)

BukFencLaci remelem rendben van. Jo fiu, gondolom kemenyen nyomja a melot.

@hablatyologus; az a baj hogy tul olcso. Ha 110K a boltban es 40K volna akkor azt mondanam hogy nezzuk meg. De szarert csak szart kapsz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49327) Malibutomi válasza MiklosSaS (#49326) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Na igen.
Viszont az jó a gta-ban, hogy mászkálhatsz amerre akarsz, csinálhatsz szinte amit akarsz. Milliárdnyi tennivaló meg néznivaló van.
Már annak akinek bejön ugye. :)

(#49328) MiklosSaS válasza Malibutomi (#49327) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az elejen idegesito hogy ha garazdalkodni szeretnek mindig kampecc a vege mert nem csinalom a kuldetest. Tolom majd en is tobbet....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49329) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na erre lehet azt mondani hogy grafika!

Forras

- remelem lesz Crysis 4 is :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49330) Habugi válasza MiklosSaS (#49326) üzenetére


Habugi
addikt

Ebben neked tök igazad van Sas, csak a magyar valóság kb úgy néz ki, hogy még a két éves alig használt hajszárítót is lecserélik az emberek mert "ebből is kéne új..", ráadásul kis túlzással hitelre veszik meg az újat még ebből is..

Na most amikor beüt valami váratlan és összeér a hitelre vásárolt dolgok esszenciája, majd egyik hónapról a másikra egy egészséges minusz 100-150k kezd körvonalazódni akkor meg indul a rugkapálás és az, hogy milyen mozdítható "értéktárgyat" lehetne a leggyorsabban eladni.

Ilyenkor bizony pikk-pakk gazdára találnak 50-60k értékű cuccok 10-15ért, szóval az hogy ennyiért adják manapság nem feltétlen jelenti azt, hogy ipari hulladék állapotban van.
Persze benne van a pakliban mindig, ezért is írtam elvtársUrunknak azt, érdemes megvizsgálnia/néznie. :)

(#49325) Malibutomi:

Ahogy elnézem a járgányod állapotát csörte volt.., namost én is láttam már hasonló jelenséget hasonló eset után, kiszálltam kivizsgálni. Kiderült, hogy az ütközéstől erejétől eszméletét vesztett/halott járőr ráborult a kormányra(végnélküli duda.. :D )/a lába a gázpedálon maradt, mert amikor eltalálta a szemközti házat padlógázzal/forgó kerekkel (a cirka tizedik kör után), ajtót nyitván látszott hogy épp szunyál, kiszedtem a volán mögül és csodák csodájára amint kiemeltem megszűnt a padlógázzal házfaltolás effektusa../minden más is. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#49331) MiklosSaS válasza Habugi (#49330) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat...ha jo allapotban van akor megeri. De en az a fajta vagok aki nem kockaztat...kulonosen amikor ilyesmirol van szo.

De ha jo allapotban van akkor jo uzlet...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49332) Lacielvtárs válasza Shokkolo (#49319) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& Hablatyologus Uraság :)
értem és köszönöm a válaszaitokat.
Hablaty: jogos a felvetésed és igazad van, be kell azt tesztelni akár ott a párommal :DDD
nah jó nem, mert úgysem menne bele, vagy az is lehet én mennék bele :D
Optimusz Uram, volt már ilyenem vagyis hasonlóm, nekem nem volt vele bajom, már mint a napi használat mellett.
sokszor ki sem húztam és úgy aludtam rajta amikor egyedül voltam :P
Keresztes apám: igazad van, de nem vagyok hajlandó több száz ezret költeni fekvő felületre
a HV az más világ ;]
no de majd akkor megyek és kipróbálom hogy mit is mutat, de köszönöm a véleményetek amit nagyra értékelek :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49333) Habugi válasza MiklosSaS (#49331) üzenetére


Habugi
addikt

A két ország közti távolságtól függetlenül itthon is "ilyen fajta" lenne az emberek 95%-a ha a munkáért cserébe fizetség nem pedig éhbér járna.., szerintem te sem a klíma miatt kötöttél ki a Ködös Albionban.

Amúgy érdekes, hogy pont a "mindenki addig nyújtózkodjon amíg a takarója ér" sport az, ami rohadtul nem megy itthon az emberek többségének. Főleg nem a középrétegnek, akiknek nagy szüksége lenne rá.
A mélyszegénységben levők más tészta, többségük nem jut munkához/nincs fizetése, mert olyan területen/régióban született.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#49334) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

kértem még fotókat, így mi a véleményetek?


"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49335) Malibutomi válasza MiklosSaS (#49329) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Majd jöhetsz Star Citizenbe játszani. Cryengines, lesz benne FPS mód, de zero G combattal is :)

(#49336) rapidsquirel válasza Lacielvtárs (#49334) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Fotók alapján, 11k-ért jó árban van. Szerintem menj oda és nézd meg, akkor tudod megállapítani, hogy mennyire atkás. Azt így, képekről nem lehet. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#49337) Habugi válasza Lacielvtárs (#49334) üzenetére


Habugi
addikt

Szemre jó elvtársUram, de így hogy kiderült hogy lehúzható háááát..

Borítékolom, ha lesz is para, az a fa/fém forgó/billenő karok találkozásánál lesz. Ha napi szinten huzogatva volt, párszor biztos kiszakadt már egyik másik, a legnagyobb erőhatás azokat éri, pláne ha a súlyt is azok tartják de ez változó. Vizsgáld megfele jóóól :K

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#49338) norbert1998 válasza Balathruin (#49315) üzenetére


norbert1998
veterán

Szupar ;]
Kérünk élménybeszámolót és... Hát, túlélési jelentést a tápról ;]
Majd ha lesz táp, tudunk versenyezni ilyen"VörösPabu az iNtel oldalán és KékDancsó az AMD oldalán" Pont jól jön ki :DDD Szóval, hogy adott esetben mennnyi fps egy-egy game.

Sasskeresztapa: Nem felbomlott a Crytek? Úgy néz ki mégsem :)) Pedig tényleg jöhetne egy 4-es C, csak hogy méég izzasszam a 7950-et.

Elvtársuram: Mi az a fehér folt ott a közepén?

;]

(#49339) Kutya_7 válasza Habugi (#49330) üzenetére


Kutya_7
tag

A rendőrös sztorin beszartam :))

Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

(#49340) Lacielvtárs válasza rapidsquirel (#49336) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

& Habugi:
ismét köszönöm a véleményeitek :R
meggyőztetek, megyek a napokban és bevizslatom :K
norbert1998: milyen fehér folt? ;]
először majdnem leírtam miaz, de észrevettem a smilét :DDD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#49341) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#49340) üzenetére


norbert1998
veterán

Hát tudod te azt :DDD ;]

(#49342) Beretvás


Beretvás
addikt

gyiiiiha... hazaértem..xD és szar az idö nem lehet maszekolni...S:

(#49343) MiklosSaS válasza Beretvás (#49342) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mindjart en is otthon vagyok!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49344) MrM94


MrM94
őstag

Jóreggelt
Megyünk vásárolni.
Holnap indulok is hálisten.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49345) MiklosSaS válasza MrM94 (#49344) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

hova?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49346) MrM94 válasza MiklosSaS (#49345) üzenetére


MrM94
őstag

Máj 1.
Sonkolyos, Gigahertz Music Festival. :D

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49347) MiklosSaS válasza MrM94 (#49346) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

te miert unnepled a majus 1-et? Egesz evben nem dolgoztal semmit...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49348) MrM94 válasza MiklosSaS (#49347) üzenetére


MrM94
őstag

Én fesztiválozni megyek.
Ha a fesztivált pont máj 1 körül raktáák háát na :D
Jóvanna igazad van.Nemdógóztam.Cserébe kibulizom magam!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#49349) MiklosSaS válasza MrM94 (#49348) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor szorakozz jol!

Hihetetlen mennyivel szebb a kep radeonon. Ez volna az egyik ok amiatt valtanek. Amikor a kicsi Kabini-rol valtok a nagy gepre ...olyan homalyosnak tunnek a szinek, pedig buzeraltam a driverben a dolgokat.

Soha nem lesz az NV-nek olyan szinei mint a Radeonak.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#49350) Shokkolo válasza Lacielvtárs (#49334) üzenetére


Shokkolo
addikt

az a huzat rajta elég undorító így képen, de alapvetően 11k -ért nagyon megéri ha tényleg olyan állapotú mint amilyennek tűnik ;)

Köznen megjött a legújabb majdnem felesleges "kütyüm" :)
Régóta idegesített, hogy hasorozatot nézek, vagy filmezés közben gyorsan kéne pötyögni egy választ valakinek, akkor ki kell mászni az ágyból, de nem akartam vezeték nélküli bill-egér kombóra váltani.
Megvan a tökéletes megoldás... ;] (és megy a "zokos" TV-vel is... amit amúgy nem használok cska butának :DDD )

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.