Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48101) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#48099) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem baj. Nalam toltodik a Ghost...a macska meg biztos mar reszegen fetreng valahol. Csoki huzza az igat ma.
Jatszunk majd Csokival meg a csuf avataros Varadi kollegaval. Ha kesz jedved ejfelig, skypeon megtalalsz minket.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48102) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#48101) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Totál lemerültem bakker, már most unom a kollégával a COD-ot, ebből alvás lesz.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#48103) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#48102) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Menj igyal meg egy sort. Azt csinalom en is. Tekertem egy kicsit, most meg egy apro sorozo sorkertjeben szortyolgatok egy heinekent.

Este majd kockulunk...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48104) Beretvás


Beretvás
addikt

az a baj az is elfogy lassan..xD

(#48105) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#48103) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Sörtől csak még jobban lassulok, komló van az altatóban is, tudod.. ;)

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#48106) Beretvás válasza rapidsquirel (#48105) üzenetére


Beretvás
addikt

nem baj az.. szombat van. má nekem is kétfelé álla fülem

[ Szerkesztve ]

(#48107) Whysperer


Whysperer
addikt

Ezt nem hiszem el . megint küldtek egy 20%-os vocuher-t GTA 5-höz a gren gaming Kutya ezt tudod használni?

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#48108) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megvolt a ma esti henteles is...van uj kamaradunk...igaz meg mindig ronda az avatarja...de majd megszokjuk. Macska iszik valahol.vagy .fetreng reszegen gondolom...rapidMacko meg az igazak almat alussza...REM allapotban van :D

Megyek en is aludni! Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48109) MrM94


MrM94
őstag

Hazaértem énis..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#48110) MrM94


MrM94
őstag

[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#48111) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48112) Balathruin válasza Lacielvtárs (#48111) üzenetére


Balathruin
veterán

Reggelt.
Nálam jó volt az alvás. :D Nem volt, csak GTA.

(#48113) Lacielvtárs válasza Balathruin (#48112) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

az igen, neked is jó reggelt... :K
szal akkor az egész topik GTA lázban ég? :D
de jó nektek, kicsit különcnek érzem magam ;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48114) Balathruin válasza Lacielvtárs (#48113) üzenetére


Balathruin
veterán

Ja, nagyon jó, random kifagy és az egyik fő küldetést nem lehet miatta megcsinálni. :D

(#48115) Lacielvtárs válasza Balathruin (#48114) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jaaa, :W akkor lehet nem is veszítek semmit vele? :U

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48116) ViZion válasza Lacielvtárs (#48115) üzenetére


ViZion
félisten

Én san A.-t próbáltam anno, nekem ez a fajta gém nem jön be. A nagy szabadság pl. STALKER-ben nem para, de itt vhogy nem tetszett, és ronda is volt... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48117) Balathruin válasza Lacielvtárs (#48115) üzenetére


Balathruin
veterán

Szerintem várj még, mert hiába halasztották el többször is, még maradtak hibák.

(#48118) Lacielvtárs válasza ViZion (#48116) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt neked is Metser.
anno én is "játszottam" a netszalonban a szent andrással, nekem tetszett, úgy fél óráig, aztán beleuntam :C
Balathruin: a hibák alapvetően nem szoktak zavarni, inkább ott a gond az én készülékemben hogy nem igazán kötnek le ;]
azt az alul műveletlen agyamat ;]

szerk: viszont az Exodus 3D tetszett, tegnap meglestem és nem rossz film... by Ridley Scott :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48119) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48120) Beretvás


Beretvás
addikt

reggelt a koránkelöknek meg a macskának is ha észheztér...:P

(#48121) V!ck


V!ck
aktív tag

Jó reggelt mindenkinek (mondjuk fél 7 óta fent vagyok...) :)

Iponon nézegetem az FX8350 alatti véleményeket, de olyan jókat röhögök :D
pl:
"Corsair H55-ös vízhűtővel feszkóemelés nélkül 4,5 GHz-en röfög" hogyne, persze...
"Alapfeszen megy most nekem 5GHz-en" még perszébb :D
"Igai tuningbajnokot fogtam ki, ugyanis alapfeszen megy 4.6-ot." jó, mondjuk ennek adok 2,176% esélyt...

Ezek ilyen fizetett hirdetések vagy mi? :DDD

Egy kérdés a szakiktól:

Hogy érdemes tuningolni?
1: relative alacsonyabb fesz, de magasabb (high) LLC?
2: magasabb fesz, auto (~off?) LLC?

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#48122) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

Jó reggelt népekek! :)

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#48123) DiszNóÓl válasza V!ck (#48121) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Jó reggelt...

Nekem tényleg megy feszemelés nélkül 4.5-öt, egy H55-höz hasonló vízzel...

[ Szerkesztve ]

HATER

(#48124) =HG= válasza Zsivaagoo (#48122) üzenetére


=HG=
addikt

Jó reggelt ! Hosszú volt a szabi mester! ;)

(#48121) V!ck Alapfeszen értsd, hogy nem nyúlt a feszhez, csak az órajelhez, úgyhogy automatikusan kapja az 1,4 V-ot.. :K

[ Szerkesztve ]

(#48125) caindwan


caindwan
tag

Jobb reggelt! :)
Beteg vagyok.

más: Engem érdekelne a GTA, de hogy a kis laposom nem viszi el az biztos :O :D

(#48126) V!ck válasza DiszNóÓl (#48123) üzenetére


V!ck
aktív tag

Hát hallod... akkor én fogtam ki egy szarabb példányt..
PH tesztben is csak 4,6-ig jutottak, elég magas fesszel, azért furcsállom. Nekem auton 4,4-en meg sem moccan, viszont kb 1,35V-on high LLC-vel remekül megy, csak szerintem melegebb, mint kéne... és nem H55 hanem H80i.

(#48124) =HG=
Hogy a viharba kap 1,4-et alapon? :F nekem M5A97 EVO R2 van, de 1,35 az autofesze a 8320-nak... amikor belőttem fix 4GHz-re, akkor is maradt annyi, mondjuk prime alatt 1,296-ra is lement... mondjuk nem is melegedett... szóval nem értem... nekem 1,4V-on high LLC-vel 4,6GHz-en kb lefolyik a prociról a H80i, kivéve full fordulaton, de az valami katasztrófa... szóval próbálok más beállítást. Ahogy fentebb írtam, magassabb fesz LLC nélkül mondjuk, hátha...

A CPU power phase asszem auto helyett OPTIMIZED-re van állítva... ez számíthat?

(#48128) =HG= az alapfeszem, ahogy írtam, kb 1,35V (nem is emlékszem pontosan, kb 2 percet ment úgy) de most is akörül van, csak high LLC.

[ Szerkesztve ]

Egyszer azt hittem, hogy tévedtem, de tévedtem.

(#48127) =HG= válasza caindwan (#48125) üzenetére


=HG=
addikt

750K+ 650TI szépen viszi 1280x720-ba.. ;)

(#48128) =HG= válasza V!ck (#48126) üzenetére


=HG=
addikt

Jó, de mi az alapfesz? Mert alapból túl van feszelve...

(#48129) DiszNóÓl válasza V!ck (#48126) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nincs két egyforma proci. Én is most gondolkozok másik hűtésen...

=HG=: Amikor nem adsz neki +feszt és nem auton van. Ez nálam 1.33 biosban 1.296.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#48130) CJ4567


CJ4567
veterán

Jó reggelt!

No Sana No Life

(#48131) norbert1998


norbert1998
veterán

Jó reggelt :)

(#48132) inspiroyhome


inspiroyhome
aktív tag

Reggelt!

Éééés eddig volt jó a GTA online.

Ugyan azt tapasztalom, amit rengeteg másik felhasználó erősebb konfigokkal: 10-15 perc gyönyörű játékmenet, utána ugyanúgy smooth fps, viszont vezetés közben kb 20 másodpercenként 2-3 fps....

Teljesen lowon ugyanúgy csinálja, mint azon a beállításon amit alapból használok.

[ Szerkesztve ]

(#48133) MiklosSaS válasza inspiroyhome (#48132) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Erdekes, pont ezt olvastam en is ma reggel. Lehet nincs annyira jol optimizalva....

Utolso nap a hetbol ahol a JO van.......csinalni kellene valamit...menni valahova.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48134) =HG= válasza V!ck (#48126) üzenetére


=HG=
addikt

Mondjuk tényleg erősen lap függvénye, hogy mennyit ad neki, ha nincs megpiszkálva.. Seggszikla pl tuti odaadja neki az 1,4-et, Nekem is M5A97 EVO R2 volt, benne 8320 Arra nem emlékszem, hogy alapon mennyit kapott benne, mert kb amíg beléptem első bootolásnál a biosba, addig kapta, utána elég volt neki az 1,3V a 4,5 Ghz-hez 5Ghz-hez viszont 1,415-öt nyalt be..
Én az Iponos kommentekre reagálva írtam, hogy "alapfesz" egy kicsit tág fogalom....

(#48135) MiklosSaS válasza =HG= (#48134) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

BaCCa meg! Neked siman ment 5 GHz-en 1.415-el, nekem anno a 8350-el vert izzadtam amig sikrult az 5 GHz 1.515 V-on...es a SA maximumon.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48136) Beretvás


Beretvás
addikt

na én ma lehet grillezek ha nem leszek lusta... kenyettem az elöbb kicsi C3... söré is el kell menni...xD

(#48137) Whysperer válasza =HG= (#48127) üzenetére


Whysperer
addikt

Annak jobban kéne vinnie.

párom öcsének Athlon x2 / 4 Gb ddr2 / ATI 7790 2GB és FULL HD normal Highon 30-60 fps.. Szememmel láttam Még soha nem akadt.. nekem nincs meg aztán ott próbálgattam meg néztem.

az a baj csóri kis brockenemmel nem merem húzni ,de most FX topicba írt egy srác raijintek Tritonnal 4,8 megy neki IBT 67-on a fx 8320-al.. lehet kipróbálom ráadásul gyári ventikkel.. rakok rá 4 Akasa-t aztán jobb elsz

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#48138) MiklosSaS válasza Beretvás (#48136) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo neked. Nalam be van borulva...eso lesz...nincs grillezes.

Nem mindenki olyan szerencses mint Csoki...hogy mindig sut a nap.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48139) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#48138) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Nálunk sül a pácolt husika, tetejére extrának szalonnát és paradicsomkarikákat raktam, legyen egy kis lé alatta.. Egyszer próbáljátok ki azt, hogy: tepsi legaljára, egy sor (szigorúan házi) szalonna (vagy sonka, amelyik épp van otthon, de a szalonna jobb), rá egy sor karikára vágott krumpli, aztán egy sor karaj vagy marhahús( előzetesen pácolt, de izlés szerint, lehet tarja is), utána megint egy sor krumpli, végül egy sor paradicsomkarika. Betojsz, olyan finom lesz. ;)

#48140: ebből is látszik milyen sokan játszanak azzal a "rengeteg" pc-s játékkal, amit még rá egyáltalán kiadnak. Ennek konzol lesz a vége egyszer, ha nem ma, holnap.

[ Szerkesztve ]

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

(#48140) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#48139) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kiprobalom egyszer. Megyunk tekeregni, majd jelentkezem...

Ez visszont siralmas .. :W :W :W

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48141) =HG= válasza Whysperer (#48137) üzenetére


=HG=
addikt

Lehet, de nem is néztem magasabb felbontáson.. Mondom ennek kb mennie kell.. Beállítottam oszt hajrá. Azzal tisztában voltam, hogy fhd nem fog menni egy 1 Gb-os vga-val..

(#48135) miklosss2012 : Ment, de nem állítom, hogy mindenhol stabil volt.. Rövid tesztek lementek, de nem használtam folyamatosan 5 Ghz-en. Nekem elég volt a 4,5-es beállítás 7/24-re.. BF4 / HD 7950/70-hez.
Úgyhogy lehet a stabilhoz nekem is kellett volna még egy kicsit adni neki...

[ Szerkesztve ]

(#48142) MiklosSaS válasza =HG= (#48141) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Lehet ha kicsit babraltad volna akkor olyan 1.42-1.43 V-on stabil lett volna. En napokat toltottem el azon hogy finomhangoljam 5 GHz-en 1.5 V korul....egy het ment ra hogy eltunjenek a fagyasok, kek kepernyok...vagy mag leallasok.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48143) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Jó "reggelt" mindenkinek :)
vagy inkább már jótétvágyat a vasárnapi ebédhez ?! :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#48144) Whysperer


Whysperer
addikt

nem a reklám helye de egy Tritont keresek aztán itt 18 ezerért találtam. várom választ ,de ajánlom mert egy GTX970 4GB 36 hónap garival van 90 ezerért meg atöbbi alkatrész is lehet érdekes. Proci-i7-4790k 82 ért... csak hátha valakinek kell innen valami és kecskeméti a srác ahogy látom és Én is szóval ,ha megegyezek vele a hűtőbe akkor meg is tudom nézni a többit.. itt a gép képekkel [link]

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

(#48145) MiklosSaS válasza rapidsquirel (#48139) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyszer majd meglatogatlak :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48146) Beretvás


Beretvás
addikt

babráltam kicsit a garafot és nyertem kb 5 minimum fps-t a valley ban..

(#48147) MiklosSaS válasza Beretvás (#48146) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mar reg nem tesztelgettem egy kis Valey-ban. Mennyi az atlagod?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48148) Beretvás válasza MiklosSaS (#48147) üzenetére


Beretvás
addikt

nagyon gyér....20 a minimum 78 a max fps ha erre gondoltál..

(#48149) MiklosSaS válasza Beretvás (#48148) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az atlag mennyi?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48150) Whysperer válasza Beretvás (#48148) üzenetére


Whysperer
addikt

Miylen felbontáson mert unokaócsém msot írta ,hogy A10 + MSI Ati 270x 4 GB very highon 40-70 simítások nélkül. kétlem ,hogy az a A10 erősebb lenne a tiédnél

[ Szerkesztve ]

ASUS b550 a gaming/ Ryzen 5800x3d/arctic liquid freezer ii 280/EVGA 550w GS/ SSD240+120Gb/g skill aegis 32 gb 3200 mhz / RX6800/Regnum RG6V TG

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.