Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48201) MiklosSaS válasza hszilard666 (#48191) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hehe...bogaracska. Meg az egyetemen voltam amikor vezettem egy ilyet. Elbezet volt...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48202) Beretvás válasza MiklosSaS (#48201) üzenetére


Beretvás
addikt

én még javitottam is bogarat még kiscsiko koromban...nem a szivem csücske... :K

(#48203) MiklosSaS válasza Beretvás (#48202) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tobb szervizes is ezt mondta :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48204) Beretvás válasza norbert1998 (#48193) üzenetére


Beretvás
addikt

ez mi ez má??? ezek má megint másolnak? K2 replika

(#48205) #81556480 válasza Popes (#48168) üzenetére


#81556480
törölt tag

Most is!

te ?

(#48206) MiklosSaS válasza #81556480 (#48205) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mikor kezdesz?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48207) #81556480 válasza MiklosSaS (#48206) üzenetére


#81556480
törölt tag

Keddtől hívhatnak, elvileg akármelyik nap ( hétfőt még kértem ügyintézésre)

(#48208) hszilard666 válasza caindwan (#48199) üzenetére


hszilard666
veterán

Hát, autóért szerintem bagó. 400k ból ratyi suzukit vagy szétrohadt, széttört BMW-t lehet venni, szerintem ez annál sokkal jobb. Biztos vagyok benne hogy megbámulják majd az utcán! :K Amúgy hasonló színekben szoktam öltözködni, szóval hozzám is passzolni fog a tütü!

Razer666:
Remélem egy ideig nem kell majd szerelgetni, vigyázni fogok rá mint a szemem fényére! :B

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#48209) #81556480 válasza hszilard666 (#48208) üzenetére


#81556480
törölt tag

:C Na nem csak én szoktam akkor az autómhoz öltözni.

(#48210) ViZion válasza hszilard666 (#48208) üzenetére


ViZion
félisten

Vigyázhatsz Te akárhogy, az alkatrészek kopnak... Szal. nem lesz az meg 400k-ból normálisan, de ne legyen igazam... Használtautón egy jobb állapotú 500 k felett indul.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#48211) MiklosSaS válasza #81556480 (#48207) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Akkor lejar a jo vilag! Lapost vettel? Min fogod tolni a GTA-t?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48212) MrM94 válasza hszilard666 (#48208) üzenetére


MrM94
őstag

Kiváncsi leszek a tapasztalataidra. :)
És amúgy sok sikert hogy sikerüljön :R

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#48213) Popes válasza #81556480 (#48205) üzenetére


Popes
őstag

Már ritkábban, de te se vagy már olyan aktív ahogy látom. :)
A kezem olyan szinten kész van hogy még a biciklin sem tudom behúzni a féket, így a motort max csak nézegetni tudom. :( (Négy szem adamon után nem fáj de úgy meg már nem ülök rá :N )

Deus ex machina

(#48214) hszilard666 válasza ViZion (#48210) üzenetére


hszilard666
veterán

Nem onnan veszem, Testvérem bogár gyűjtő, vannak ismerősei akik kocsikkal seftelnek, tőlük jön majd a cuccli. Nem kell tökéletes, belül bizti hogy lecsupaszítom, elég ha a kaszni király és a motor is rendben van! :K

Ha nem állna meg 400K körül attól függetlenül is megcsinálom, csak majd egy picit később lesz kész.

MrM94:
Köszönöm Uram! :R
Szerintem majd írok róla egy logout cikket, ha meglesz minden.

[ Szerkesztve ]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#48215) #81556480 válasza MiklosSaS (#48211) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ez nem volt olyan jó világ. ment a GTA, pénz meg nem volt. Ideje összekapni magam. Majda második vagy harmadik fizetésemből veszek egy fullos lapost, hogy közép grafon vigye a gta-t. Most van egy lapos tv-m (usb-s) meg vagy 80 giga filmem, plusz egy parabolám UPC max pakkal :D

(#48213) Popes én azért nem vagyok ott aktív mert ellepték a trollok, nincs moderáció, és ha van fejlesztés, nem viccelek, visszalépés történik nem előrelépés. A magazin rész tök korrekt, a kutyát nagyjából ismerem is, de a fórum az gyalázatos. 2008 környékén pedig mekkora bulikat szerveztünk ott :K

Ezt is a supermoto topicban szerveztük, akkor még a kis 125ösömmel meg is jelentem szépen mindenhol :D

[ Szerkesztve ]

(#48216) MiklosSaS válasza #81556480 (#48215) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo kis drotszamar:)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48217) #81556480 válasza MiklosSaS (#48216) üzenetére


#81556480
törölt tag

Jóvót. imádtam

(#48218) MiklosSaS válasza #81556480 (#48217) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En ezt imadtam....regi volt, ocska volt...de ment mint a golyo...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48219) Popes válasza #81556480 (#48215) üzenetére


Popes
őstag

Moderáció szerintem sose volt :DDD
Fórumon egy-kettöben van csak normális társaság, én 2006-ban MZ kupáztam ezért a Yamaha RD fórumba néha beleolvasok mert együtt vannak a versenyek, de MZ-be szinte senki nincs. Imádom a motort meg az adrenalint de amíg nincs lehetőségem rá hogy meghenteljék a kezem addig erről le kell mondjak. De a motoros vért nem tudja kiölni semmi!(ha kell majd a számmal húzom a rokikocsin a gázt :D )

Deus ex machina

(#48220) #81556480 válasza MiklosSaS (#48218) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hinnye ez menő gép!

(#48219) Popes én se sokat motorozok mostanság. én supermoto buzi vagyok, de most egy régi CBR-em van

(#48221) MiklosSaS válasza #81556480 (#48220) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Eleg meno volt annak idejen...szerettem is, de nagyon.

Ilyenen tanultam motorozni:

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48222) Popes válasza #81556480 (#48220) üzenetére


Popes
őstag

Utolsó adrenalinvadász akcióm az volt hogy elindultam ezen az utcai versenyen LINK (időmérőn három bordám tört, de a versenyen már nem éreztem csak utána egy hónapig :D )
Nem az én videóm csak a példa kedvéért, ha hibázol oszlop, árok, kerítés, más választás nincs(igazi adrenalin bomba :K )

@Nagysass Ez milyen vas? Ilyet nem láttam, de Mobram volt. :D

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#48223) #81556480 válasza Popes (#48222) üzenetére


#81556480
törölt tag

mi a sportmotor nicked ? vágom az MZ kupát, mikor kakucson voltunk , akkor voltak ott mz-sek is

(#48224) MiklosSaS válasza Popes (#48222) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az utolso kepen pont egy Mobra s50 turist van. Fentebb pedig egy 1983-as JAWA 350 cmc

Mobra 50, az elso kiadas. Az elso kereken levo lengo villa miatt nagyokat lehetett vele esni ;] , egy ilyen miatt letort egy fel fogam...bele haraptam egy kanyarban az aszfaltba:

Aztan jott a javitott verzio, mobra s50 turist:

Par evre adtak ki a Super Mobra 50s-t, ugyanaz a motor, erosebb hatso teleszkop, nagyobb izzo elol es fekete szinben.

Aztan gondoltak egy mereszet es megcsinaltak a Mini-Mobrat, 30 cmc ha jol emlekszem. Egy jobb bicikli is gyorsabb volt.

Utana megcsinaltak a Mobra Hoinar 50-est. Ez mar 5 sebesseges volt, a Yamaha-rol koppintottak a dizajt. De oriasi hibat kovettek el, mivel a Mobra az erejet a nagyon magas fordulatszambol nyeri, ezert melegszik is rendesen. A regi mobraknal turbinaval volt megoldva a hutes, ment jo sokat gond nelkul meg 40 fokos melegben. De a Hoinar-nal lemondtak a turbinarol es maradt a szerencsetlen leghutes.....annyi besult dugattyut eletembe nem lattam.....a hengerfely sem volt jo otlet. Aztan a pufogo is magasabbra kerult....szerencsetlen kiadas volt....a Mobra a Hoinaral ment csodbe! Dragabban arultak mint a 250-es ETZ-ket.

*(Hoinar = csavargo)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48225) MrM94 válasza MiklosSaS (#48224) üzenetére


MrM94
őstag

Jolvanmán te motorológusszakértő.
Inkább hozz egy sört. :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#48226) Popes válasza MiklosSaS (#48224) üzenetére


Popes
őstag

Az utolsó kép nekem a mobra :K (én úgy hívtam robbantott hengerfejes, mert úgy néztek ki a bordák mintha kinyíltak volna :D )

LaciCRM Szerintem ugyan ez, vagy valami hasonló.(már régen voltam bejelentkezve :B )

[ Szerkesztve ]

Deus ex machina

(#48227) MiklosSaS válasza Popes (#48226) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az volt az utolso Mobra. Kozneven Hoinar (ejtsd: hojnár), a leggyengebb volt az osszes kozul.

Maskulonben a Mobra az a regi Zundapp licensz volt. Ez a Mobra apja!

@Macska: mars aludni! Hagyd a sort!

Jo ejt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48228) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

jó reggelt,mintha hétfő szagot érzenék :(
Keresztapám, mi ez a sok motor? és hol vannak róluk a csajok? :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48229) norbert1998 válasza Lacielvtárs (#48228) üzenetére


norbert1998
veterán

Ezzel 100%ig egyetértek.

Ró jeggelt.

(#48230) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#48228) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Voltak....

Jo reggelt!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48231) CJ4567


CJ4567
veterán

Jó reggelt!
Hétfő skint kapott a nap :((

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#48232) #81556480


#81556480
törölt tag

ommáj gád no segg only motor.

nem aludtam és hétfő van :D

(#48233) #81556480


#81556480
törölt tag

(#48234) Zsivaagoo


Zsivaagoo
őstag

Páliskás hétfői LYÓ reggelt!

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#48235) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Nektek is!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48236) Lacielvtárs válasza Zsivaagoo (#48234) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

viszont is :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48237) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A legjobban a hetfo reggeleket utalom...de nagyon.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48238) Shokkolo


Shokkolo
addikt

jobb reggelt mindenkinek, éljük túl ezt a hétfőt :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#48239) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#48236) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Keresztfiam, te kerdezted multkor az 5-os es 6-os generecios processzorokat az intel reszerol. Ezt nezd:

Broadwell
Skylake

A Skylake finomnak hangzik....csak ha ezeknek is olyan 4.4-4.6 GHz kozott lesznek a veguk tuningban akkor total nem erdemes valtani haswellrol. Csak a 14 nm ami kecsegtet....lehet mennek majd 1 V korul 4.2 hz-en....1.1 V-on meg 4.5 Ghz-en...ott lesz a faCCa vilag :D

Ha 20 %-al erosebb volnanak mint a 4790K.....siman valtanek. De ilyen 5-8 %....ez van ha az AMD alszik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48240) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#48239) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ohh köszönöm az infót... :R
ezzel én is így vagyok, 20%-ék már érdemes elgondolkodni, de ahogy te is írod, azért a pár százalékért, már nem annyira érdemes váltani, szerintem sem
max ha növelik a magok számát, akkor talán...
bár nem tudom most is mire nem elég a négy mag/8 szál :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48241) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#48240) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Novelhetnek a magok szamat de semmi ertelme nem lenne. Annak idejen amikor megvolt a 4930K-m atlagos felhasznalasba vagy jatekban gyengebb volt mint a 4770K. Munkaban jott elo az ereje...meg amikor SLI-m volt.

A valtas most eleg draga lesz, mivel elcsiripeltek a madarak hogy az uj Z170-es csak ddr4 lesz. Nincs megerositve a hir, de ugy halottam. Csak kozep es also kategoriaban lesznek ddr3/ddr4-es tamogatas.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48242) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#48241) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

no hát akkor ezek fényében tuti nem fogok fejleszteni jó pár évig :K
bár minek is tenném, hogy még erősebb gép szunnyadjon nálam :DDD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#48243) MiklosSaS válasza Lacielvtárs (#48242) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Meglatjuk mennyire lesznek heterogen programok amik az IGP-t is be fogjak fogni melore, es ha lesznek meglatjuk mennyire lesznek hatranyban a HD 4XXX IGP-ek. Ez fogja eldontrni hogy erdemes lesz a csere vagy nem...

Ha marad a megszokot tendencia....IGP fejlesztese, szinte nulla hasznalhato heterogen program...akkor szerintem neked olyan 3-4 ev mulva erne meg a valtas. Vagyis nemcsak neked...mindenki akinek haswell csucsul a gepeben.

Kepzeld el, 2015-ot irunk es a 2500K/2600K processzorok meg mindig siman elegeno teljesitmenyt nyujtanak egy felso-kozep vagy aso-felso kategorias gepben. Pedig mar 4 evesek.... Visszont IGP-ben sokat fejlodtek...igaz a sok hulye csak a jatekokra gondol amikor szoba jon az IGP.

Ha az intel eleri az AMD szintet IGP-ben, vagy egy picit tul is szarnyalja akkor szerintem rovid idon belul lesznek olyan programok is amik kemenyen ra fognak fekudni az IGP-re. Es amr nem jar annyira mesze...

*heterogen programozas: olyan szoft/program ami az IGP-et co-proceszorkent fogja hasznalni.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48244) caindwan válasza hszilard666 (#48208) üzenetére


caindwan
tag

bizony, sok sikert! :R :))

Jó reggelt! :U

(#48245) Popes válasza MiklosSaS (#48243) üzenetére


Popes
őstag

Nagyon ideje volna hogy végre munkára lehessen fogni az IGP-t, ki van az is fizetve ne csak a helyet fogja a kockába. :(((
Egy statisztikára kiváncsi lennék hogy hány IGP csücsül letiltva és arra várva hogy talán használatba veszik.

Deus ex machina

(#48246) MiklosSaS válasza caindwan (#48244) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Neked is!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48247) MiklosSaS válasza Popes (#48245) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Most vagy a rafikaert felel az igp vagy csak siman le van tiltva.

Az AMD mi a francot csinal? Ennyire el lehet baCCni az elso negyed evet..... :W :W :W

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48248) Zsivaagoo válasza MiklosSaS (#48247) üzenetére


Zsivaagoo
őstag

Montammá, hogya zájemdét is manágerek és pénzügyészek vezetik. Ennek fényében érthető, ha egy virágzó cég is tönkremegy 2 év alatt.

Ha a lovat zab helyett plutóniummal etetné a Pesta bácsi, akkor a szekér kilóhússzal repesztene a Kárpátokban.

(#48249) MiklosSaS válasza Zsivaagoo (#48248) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tudom mennyire tarthato ez a helyzet naluk. Rajuk ferne mar egy kis profit, mi lesz ha 1-2 evben belul az NV vagy intel..vagy miert is ne valami ARM-es ceg megtamadja a konzolokat....lecsusznak attol is....

Alszanak..baCCak meg..alszanak. Talan jobb volna ha a Samsung otlet nem csak aprilisi trefa maradna....ha ok mar nem kepesek labra allni akkor valaki elemje fel oket. Rohelyes az is hogy 40 %-rol 22-23 %-ra csusztak a VGA piacon.
Nem voltak kepesek kihasznalni a 970-es bakijat az NV-nek...huzzak a termekek megjeleneset....290X utan kijott a 780Ti...980/970....Titan X.....az NV betegre keresi magat mig az AMD reklamozza a nagy inovaciokat....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#48250) rapidsquirel válasza MiklosSaS (#48249) üzenetére


rapidsquirel
aktív tag

Jól beszélsz, a 970-es cirkusz után bőven belefért volna egy új AMD VGA. Erre mit csinálnak? Nem egy új kártyával jönnek, odabiggyesztik a 290x-re, hogy: "Real 4gb". Ez aztán a nagy stratégia.

"Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, a tisztán látók pedig tele vannak kételyekkel."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.