Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22751) MiklosSaS válasza otto14 (#22750) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igazan szep kepet raktal ki, ugyes vagy. Nesze neked is egy keksz !

Kivancsi voltam hogy tamogatja vagy nem az alaplapot a Core 2 Duo processzorokat (van beloluk: 800, 1066, 1333 es 1600-as FSB)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22752) MrM94 válasza MiklosSaS (#22749) üzenetére


MrM94
őstag

Ja,mostmar hivatalosan celeb cica lettem :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22753) ViZion válasza MrM94 (#22752) üzenetére


ViZion
félisten

Hmmm... Celebség?
Semmirekellő, lusta ✔
Se kutyája, se macskája ✔
külsejével akar hódítani ✔
nagy a szája ✔
villog bármivel, bármikor ✔
beszól az idősebb, tapasztalt, jóképű és szerény embertársainak ✔
OK, tényleg az vagy. :DDD ;] :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22754) MrM94 válasza ViZion (#22753) üzenetére


MrM94
őstag

Te most meik vagy?Jokepu vagy szereny? :DDD
Amugymeg

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22755) MiklosSaS válasza ViZion (#22753) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hmmm... Celebség?
Semmirekellő, lusta ✔
Se kutyája, se macskája ✔
külsejével akar hódítani ✔
nagy a szája ✔
villog bármivel, bármikor ✔
beszól az idősebb, tapasztalt, jóképű és szerény embertársainak ✔

- hat ezen majdnem behaltam, nem is tudtam hogy te ennyire jol ismerek ezt a semmirekello macskat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22756) MrM94 válasza MiklosSaS (#22755) üzenetére


MrM94
őstag

A lelkem melyen egy erzekeny ember vagyok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22757) ViZion válasza MrM94 (#22756) üzenetére


ViZion
félisten

:Y Ennyi paradoxon még a legdurvább fizikai elméletekben sincs... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22758) MiklosSaS válasza MrM94 (#22756) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:)))))))))))))))))))))))))))))))))........a lelked melyen te egy lusta balfasz vagy....esnem is titkolod !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22759) stratova válasza MiklosSaS (#22758) üzenetére


stratova
veterán

Rég röhögtem ilyen jót :DD :)) pedig még nem is ittam (ákcijós vót a Jäger, csak még nem hűlt le). Vagyis majdnem ilyen jót a legutóbbi anime retteneten.

Ha jössz kapsz :)

[ Szerkesztve ]

(#22760) MiklosSaS válasza stratova (#22759) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Adj nekem is egy kicsi Jagert....elfogyott ...valami fustolt-rum van...de az olyan hogy csak a nemkivanatos vendegeknek tartom :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22761) Yllgrim válasza Habugi (#22563) üzenetére


Yllgrim
őstag

Csumi nepek :) Deus Ex jo is am :) Ha nem kell Batchet-et farmolni, akor meg jatszanek is :) Mi ez a felfordulas itten kerem szepen?

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22762) mackosajt


mackosajt
addikt

Mától hívjatok Koncsíta Würszt-nek! :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22763) Shokkolo válasza mackosajt (#22762) üzenetére


Shokkolo
addikt

ne ne, könyörgöm... tényleg letérdelek meg minen, csak itt neeeeeeeee

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22764) MiklosSaS válasza mackosajt (#22762) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miert? Mirol maradtam le ?

(#22761) Yllgrim: te beteg vagy ?>

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22765) Shokkolo válasza MiklosSaS (#22764) üzenetére


Shokkolo
addikt

eurovizió...
nyert egy izraelis születési, szakállas transzfesztita...

Minden rasszizmus nélkül, homokos zsidó...
alapvetően egyikkel sincs bajom ,de hogy valakivel csak emiatt megnyeretni... ?! szánalom. :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22766) daneeeeee válasza Shokkolo (#22765) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

De mondjuk ha becsukod a szemed ;] .. szerintem szépen énekel :))

(#22767) MiklosSaS válasza Shokkolo (#22765) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az eurovision nyerteset szexualis beallitottsag/faj vagy allampolgarsag utan valogatjak ?

Szerintem pedig NEM, nekem is megvan a sajat velemenyem az ilyenekrol......de ha tehetseges akkor nem szamit. Freddie Mercury is homokos volt....de nekem a hangja szamit nem a privat elete.

Nem vagyok benne biztos hogy o azert nyert mert masmilyenh mint mi !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22768) Shokkolo válasza MiklosSaS (#22767) üzenetére


Shokkolo
addikt

Miklós, mondtam h. NEM vagyok rasszista,
viszont továbbra is fenntartom, hogy ő emiatt nyert...
Végignéztem a döntőt, messze nem ő volt a legjobb :(

Anno is nyert transzfesztita, Dana International... (ráadásul ő is izraeli induló volt), de rá azt mondtam h. megérdemelte. Akkor tényleg ő volt a legjobb, most viszont nem

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22769) ViZion válasza Shokkolo (#22765) üzenetére


ViZion
félisten

...és megdícsérték. Szerintem szobrot is kap, meg le is sz***hatják. Sőt! A nagy tisztelet jeleként rá kellene egy tehenet f**satni a mellére és szétpaskolni rajta :DDD majd az oroszlánok elé vetni, kész.

Ylllllllllgrill: mi a bránert farmolsz? Van valami kerted? Farmeráma? :DDD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22770) Shokkolo válasza ViZion (#22769) üzenetére


Shokkolo
addikt

Orrmányos :C :C :C :R :R :R

Egyébként amiről beszéltem: 1998-as fesztivál, és az ezelőtti transz. győztes...

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22771) Yllgrim válasza ViZion (#22769) üzenetére


Yllgrim
őstag

Eztet-e... :) Mar kimostam a hutot meg a sutot, ramfer egy kis oldokles :) meg sokara lesz meg... :)

Azt a csajt meg ne emlitsd, borzaszto ahogy kinez, osztrak foldrol...

Szoval, AMD :) :))

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22772) MiklosSaS válasza Shokkolo (#22768) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Annak a faxnak van hangja....osszinten jobban tetszik a hangja mint a roman vagy magyar muveszeknek....remelem nem azert nyert mert nyilvanosan meri valalni kiletet.

Amugy meg gusztustalan egy szakallas fazon noi ruhaban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22773) MrM94 válasza MiklosSaS (#22772) üzenetére


MrM94
őstag

Biztos sokat nyelt s azert :DDD if you know what i mean :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22774) caindwan válasza ViZion (#22769) üzenetére


caindwan
tag

Heló! Szerintem meg az már csak figyelemkeltés, hogy szakállas.. Mert kit érdekelne egy csinos hölgynek tűnő a szoknya alatt tornyosuló bráner bugyika jelenléte? Szerintem undorító. A dal hallgatható,de ennél Saunders-é is jobb..

[link] :DD

(#22775) MrM94 válasza caindwan (#22774) üzenetére


MrM94
őstag

Amit Saunders csinalt az a DNB vel valo csufsagolasnak a netovabbja...
Amennyire nem kovetem ezeket a szarokat,annyira hallok minden felol roluk minden szart.Amit soha nem fogok megerteni,hogy egy ferfinek miert kell ugy enekelnie mint akinek a tokeit szorongatjak?!
Operaban igen! De az opera mas mufaj.Ez meg mediaszutyok..

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22776) ViZion válasza caindwan (#22774) üzenetére


ViZion
félisten

ártem án, h ki kell tűnni, mert minden utcában van már legalább egy sztár/énekes/DJ/ akármi (ahogy minden topikban van már celeb-CAT ;] ), de a f**sz kivan a lédi gágá és utánzataiktól.

Akkor inkább ZOMBIE SKIN! Legalább eredeti. :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22777) caindwan válasza MrM94 (#22775) üzenetére


caindwan
tag

Ha egy kicsit magasabban énekel az még nem jelenti, hogy opera.. Az meg egy másik ügy, hogy annyi év alatt le tud annyira egyszerűsödni a zene, hogy egy dob+zongora+ének.. :(((
Nekem tetszik ez a összeállítás :)

(#22778) MiklosSaS válasza caindwan (#22777) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem meg ez tetszik nagyon....szerintem ez a tehetseg es muveszet......amikor meg flegma a kedvem akkor ezt hallgatom !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22779) Shokkolo válasza MiklosSaS (#22778) üzenetére


Shokkolo
addikt

A Queennel semmi bajom, tudod h. vannak számaik amiket egyenesen imádok... (Who wants to live forever >>> a hideg ráz ha hallgatom! )

De ez a tegnapesti díszk****g, nem veszi be a gyomrom :(((

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22780) ViZion válasza MiklosSaS (#22778) üzenetére


ViZion
félisten

Gyerekeket anya minap ábresztette: Nirvana ("Load up on guns; bring your friends" elég jó szöveg reggel...) engem már Tankcsapdára keltett ;] :D

Amúgy mindenkinek: CSAPJAD! :K :DD

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22781) MrM94 válasza ViZion (#22776) üzenetére


MrM94
őstag

Legalabb a kiscsaj jol nyomja...Amugy egy FB fan pagetol nem lesz senki celeb.. :P
@Tehen: Ne emlitsuk ot,es az operaenekeseket egy lapon,Saundersandriska ugy enekel mint akienk szorongatnak a tokeit.Egyszeruen b@xxa a fulem.Minek kell minden ilyen megasztaros mediahypolt szerencsetlennek magasan enekelnie,de pont ugy mint akinek szorongatnak a tokeit.Ha lenne olyan hangja mint Freddy Mercurynak akkor befognam a szam,de igy szamomra az egesz komerc egy szenny.
Meg hallom hogy mindenhova becsempesznenek egy kis dubstep droppot,ami tenyleg olyan mintha fureszelned a badogot..Most meg ez az eroltetett DNB..Egyszeruen elkurvul meg az is ami jo..
Meg az ilyen megasztar,csillag szuleteik,voice meg,tudja a joisten mi minden randomshit musort letolnak az emberek torkan,s egyszeruen aki olyan szarul enekel azt kigunyoljak,mert ez kell a nepnek,aki meg atlagos szinten azt meg hypeoljak,s elhitetik az emberrel h ejj b+ ennek micsoda hangja van..Mert a zsuri megmondta..Holott,hetkoznapi felfuttatott sztarok zsuriznek akik szinten ugyanigy fellettek futtatva..
Gratulalni tudok csak a sok idiota embernek aki beveszi a sok agyonhypeolt szart,s nem latja hogy egyszeruen csak a tudatara hatnak...
S legyen ellenpelda ami erositi a szabalyt.Ottvan ADELE na o aztan tud enekelni.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22782) Shokkolo válasza MrM94 (#22781) üzenetére


Shokkolo
addikt

ő ezt örökölte az apjától.
nem erőlteti... az apja is elismert Soul énekes.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22783) MiklosSaS válasza Shokkolo (#22782) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor hallgasuk meg...nagyon fasza....szerintem meg egy olyan enekes nem lesz/van/volt mint Freddie.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22784) Shokkolo válasza MiklosSaS (#22783) üzenetére


Shokkolo
addikt

bahhh, ismét a hideg ráz :U :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22785) pipo112


pipo112
senior tag

estét na úgy néz ki 4,6 a vége itt már 1.440V-t kér a kicsike ennél feljebb nem merek menni a fesszel .
Meg nagyot kellet ugrani ezért a 100mhz +ért :O

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#22786) ViZion válasza pipo112 (#22785) üzenetére


ViZion
félisten

Te meg mit képzelszholvagymá???? Ne OFFOLJ! :D ;] :(

Így születnek a menő zenék. Csak jó alap kell... [link]

Amúgy tényleg durvák az Autotune remixek... asztaqrva :Y

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22787) caindwan válasza MiklosSaS (#22778) üzenetére


caindwan
tag

ÚÚ a Queen az nagy kedvenc! Nálam a Show must go on az egyik nyerő. Freddy egyedi volt, nem vitás.
@Vizion: :)) kell nekik egy kis rendes muzsika is :D A csaj remekül nyomja :R
@macska: Utálom az ilyen tehetségkutatókat mert elveszi a stílusokat az emberektől és minden sz@rt fognak énekelni. És a legtöbb igazán nem is tud énekelni, csak "jól mutat". Adél-t szeretem neki jól jött. Azt tudom igazán becsülni, ha önerőből tud feljutni a nép szájára valaki, nem hogy csak így van oszt kész. De ha megfigyelitek a legtöbb ilyen "győztes" olyan gyorsan eltűnik ahogy jön :) Az meg, hogy a férfiak manapság nem tudnak férfiak lenni, nem értem :F
és ez a mostani zene iskolája? Jó ég, hogy mire nem veszik rá a kicsiket, és milyen pimaszok! Egy kisgyereknek miért kell a lámpafényben táncolnia? Inkább ülne az iskolapadban és tanulna :(((
Könnyen lehet, hogy csak megmixelik,javítanak rajta. Elvégre minden a pénz körül forog.

[ Szerkesztve ]

(#22788) MrM94 válasza caindwan (#22787) üzenetére


MrM94
őstag

Nekem meseltek sokat,hogy hogy is van ezekkel a tehetsegkutatokkal azok akik akartak nevezni,azok akik neveztek,s xy szemely altal abc szemelyrol aki megnyerte az egyik tehetsegkutatot.
Meg amugy Suba is megmondja a tutit[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22789) Peaceliker válasza pipo112 (#22785) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ilyeneket...ki kell menni a levegőre és értelmes módon kell az időt tölteni. ;]

Arról sajna nincs videó, ahogy a kis helim a repülés első 10 mp ben vertem földbe. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#22790) mackosajt válasza Shokkolo (#22763) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor térdelj le és szeress! :D

Viccet félre téve, nem tudom, meghallgattam a számot, annyira nem nagy durr.
Képpel együtt meg végképp hervasztó.
Puzsér írt róla egy jót, bár nem csípem, de igaza van.

Freddy bácsi és Dana International sokkal másabb esetek. Ez egy ilyen direkt balhénak tűnik.

Ki szórakoztuk magunkat este a lagziban, futottam egy jót, bf4 is megvolt, sör is van, szabadnap is.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22791) pipo112 válasza ViZion (#22786) üzenetére


pipo112
senior tag

Tegnap el léptem fel mérni a terepet 5év után Lementem disco-zni új asszonyt kell keríteni , de qrvára elszoktam a bulitól csak pislogtam egy darabig aztán sikerült beittasodni de csajozni azt nem :DDD pedig volt egy két jó dög .
ma meg punnyadtam utána meg neki álltam tesztelni azt most végeztem
na de jóccakát Nektek ! Holnap meló , Kedden mehetek gyerkőcért :) már. Várom ! Lesz majd nagy játszás a játszótéren.

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#22792) Yllgrim


Yllgrim
őstag

En meg jatszanek, de a jatekok amik erdekelnek meg nem jelentek meg, uh addig egereszek a high end gaming pc-n :))

Ezt varom nagyon, vegre megcsinaljak a jatekot amire mar varok par evtizede :) Jol nez ki, es eleg dinamikus lesz :)

A Lista:

Watch Dogs, Wolfenstein, Prey 2, The Division, Star Citizen, Batman eddig igy nez ki :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22793) MrM94 válasza Yllgrim (#22792) üzenetére


MrM94
őstag

watch dogsra +1 tobbi passz.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22794) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ha ez igaz lesz akkor lehet a 4930K-nak az utodja az a 4790K lesz...4.4 turboval az 4.8-4.9 GHz-et is jelenthet dailye use-ban.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22795) Yllgrim válasza MiklosSaS (#22794) üzenetére


Yllgrim
őstag

En mar nem cserelgetek egy darabig, ha meg bejelentik h lesz uj felsokategorias AMD proci, akkor majd arra, az meg ket ev :) addig jo lesz ez is :)

Meg kicsit kepzem magam h jobb melok legyenek, jobb penzert es aztan kiderul :)

Ez igy ebben a formaban erdekel is :) 16 core jol hangzik, azt en teszem hozza h lehetne akar mondjuk indulasnak 25%-al erosebb mint az intel proci, es evente meg ugyanennyivel novelnek is az elonyt :) aztan par ev utan intel bezarhat a sunyiba :)

Sztem az elmult 1-3 evben mar keszen alltak erre, csak valami teljesen ujjat kellett csinalni teljesen titokban, vagy legalabbis nagyon remelem es azt is h ha megcsinaljak akkor nagyon szuper lesz. Akkor azt flame-troll parost amit az intel fanboy-ok kapnak tolem minden forumon... :))

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22796) MiklosSaS válasza Yllgrim (#22795) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat ez amit mondasz kevesbe lesz a realis eletben.....nem lesz itt semmi nagydurranas az AMD oldalrol...maxim majd lesz egy kis konkurencia a broadwell-nek...nagyon elgyengult mar az AMD...tul nagy a hatranya. Ha igaz a fent linkelt abra akkor az intel 4 GHz-en kezd es 4.4 a turbo...nincs az az FX(vagy barmi mas AMD CPU jellenleg) ami annak a processzornak odaverne.....

Nem erdemes allomvilagba ringatni magunkat...pont egy eve annak hogy vartam a 8550/8750 szeriakat......Az hirek/pletykak meg alaptalanok......

Masik dolog meg az hogy jellenleg keves az olyan program ami rendesen kihasznal 4 magot...nem 16-ot....

Meg ha c2c-ban gyengek lesznek akkor megint nem OK....hogy volna jobb ? 16 kismacska huzza a szekeredet vagy 4 bivaly ?

Lehet a 16 magnak majd ugy 2-3 vagy 4 ev mulva lesz valami ertelme.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22797) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jon valaki jatszani egy kicsit ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22798) otto14


otto14
senior tag

Jó Reggelt kívánok!! :))

Link

asd

(#22799) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Ha esetleg valakinek nehézségei lennének angolban / németben a névelőkkel, íme egy kis képi magyarázat hozzá :)

Der / Die / Das = He / She / It

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22800) caindwan válasza otto14 (#22798) üzenetére


caindwan
tag

Jobb reggelt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.