Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22651) MiklosSaS válasza MrM94 (#22650) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen es a blokkokal vagy a pumpaval fogok telefonalni ? Vagy a radival fogok bongeszni a kavezoban ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22652) otto14 válasza MiklosSaS (#22649) üzenetére


otto14
senior tag

Vegyél Z1C-t :D

asd

(#22653) MrM94 válasza MiklosSaS (#22651) üzenetére


MrM94
őstag

Te,figyelj en lattam mar hajlektalant is aki egy Milka csomagolast tett a fulehez es ahhoz beszelt mintha telefon lett volna szoval... :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22654) MiklosSaS válasza MrM94 (#22650) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C aztan meg az elfelejtettem hogy igy meg en sem tudnam elbaxni ertelmetlenul a penzt....azert mert:

- kartyakat surjen cserelgetem, nem eri meg hogy ezert elveszitsem a garanciat, es a blokkok is a nyakamon maradjanak.
- radi + pumpa marad.....ha a VGA-t nem vize(l)zem le akkor semmi ertelme ezeknek, .max 3-4 fok kulonbseg.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22655) stratova válasza MiklosSaS (#22643) üzenetére


stratova
veterán

Azt a pletykát (mint minden pletykát :) ) erős fenntartással kezelném az SMT-t honnan vették? (a forrásul szolgáló kínai oldalt nekem nem volt képes lefordítani gugli angolra).

A SkyBridge projektben fut össze az AMD IP stratégiája
AMD Core Innovation Day prezentáció

Első lépésben egyébként a jó fogyasztás/teljesítmény arányú Puma+ (Jaguar utód) processzorokhoz lesz szerencsénk, amelyek az ARM alapú testvéreikkel közös foglalatot kapnak, BGA-s variánsuk megjelenését követően (hasonló folyamat lehet majd, mint ami Kabini esetében zajlik A6-5200 FT3 BGA -> Athlon 5350 AM1 [FS1b] uPGA ill. vagy az idei éve Q3-ban esetékes Beema [BGA] megjelenés asztali vonalon).

Jim Keller visszatérésével kapcsolatban (aki AMD legjobb K7 és K8 architektúrái felett bábáskodott. Valamint kulcsszerepet játszott az Apple megfelelő chipválasztásában is).

The veteran processor architect got "a whole lot of new ideas working with both" ARM and x86 cores. But he gave only a few oblique hints on what AMD's ambidexterous chips might look like.

They will be closer in frequency to the 4 GHz of AMD's latest Kaveri x86 SoC than today's 2 GHz ARM chips, he said. For Skybridge, AMD tweaked its new Puma x86 cores to look more like an ARM V8 core.

AMD upgraded its current on-chip fabric, I/O and memory-management units so they could accommodate either the Puma+ or standard ARM cores in Skybridge. The fabric gets an upgrade for the custom ARM cores coming in 2016, probably made in a 16/14nm FinFET process.

"We got the IP, SoC and fabric right, then worked on how to plug the cores into them," he said. Skybridge provided an opportunity to "get the [SoC] plumbing right," he added.

Keller suggested AMD will consolidate its work on separate Bulldozer and Jaguar x86 cores into one processor line in the future. Meanwhile, the team had to bring up new verification and design flows for ARM SoCs.

Much of the architectural work on the upcoming AMD chips is done and the company is well along in implementing them, Keller suggested. AMD is apparently already well along in the custom designs that will use a 16/14nm FinFET process that he said "looks pretty good, we're happy with it."

"We are doing a new x86 and a new ARM core and a new [SoC] methodology -- that’s pretty daunting," Keller said.

"The fact Jim Keller came back [to AMD from Apple] telegraphed they would do something interesting -- he's the real deal," said Kevin Krewell, principal analyst of Tirias Research.

Idézet K12-ről AMD hivatalos oldaláról.

AMD's ambidextrous computing roadmap includes:

"Project SkyBridge" - This design framework, available starting in 2015, will feature a new family of 20 nanometer APUs and SoCs that are expected to be the world's first pin-compatible ARM and x86 processors. The 64-bit ARM variant of "Project SkyBridge" will be based on the ARM Cortex®-A57 core and is AMD's first Heterogeneous System Architecture ("HSA") platform for Android; the x86 variant will feature next-generation "Puma+" CPU cores. The "Project SkyBridge" family will feature full SoC integration, AMD Graphics Core Next technology, HSA, and AMD Secure Technology via a dedicated Platform Security Processor (PSP).

"K12" - A new high-performance, low-power ARM-based core that takes deep advantage of AMD's ARM architectural license, extensive 64-bit design expertise, and a core development team led by Chief CPU Architect Jim Keller. The first products based on "K12" are planned for introduction in 2016.

(#22656) MiklosSaS válasza stratova (#22655) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy nem tudok mar bizni abban sem amit az AMD kijelent..... de akkor a pltyka az csak olcso pletyka marad.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22657) ViZion válasza MiklosSaS (#22656) üzenetére


ViZion
félisten

Annyi elég, csak beszéljenek róla... :K
Nem tudom mit terveznek, OK, erőltetik az APU-t, de szvsz az FX nem volt rossz, ha csiszolnák picit, teljes magok lennének, mittomén 6/8 és a memvezérlőt meg a chipsetet kipofoznák, a procit kisebb csíkszálessággel gyártva lehet, h ütne még. Ez a mindenbe APU, meg majd a driverek... rizikó, mert ha nem állnak mögé a nagyok, akkor nem lesz semmi, ha megszakadnak akkor sem.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22658) MrM94 válasza ViZion (#22657) üzenetére


MrM94
őstag

+1
Egyaltalan nem volt rossz az FX,csak kene hozza kis szoftveres tamogatas.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22659) MiklosSaS válasza ViZion (#22657) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az APU-kat en sem ertem miert kell ennyire eroltetni. Vagy ha kell a brutalis IGP akkor miert nem lehet egy 8350-be IGP-et szerelni ?

Szerintem az IGP meg semmit sem er...heterogen programok meg alig vannak....grafikailag meg majdnem nulla amig nincs egy 7770/7790 szinten.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22660) Peaceliker válasza MiklosSaS (#22649) üzenetére


Peaceliker
őstag

Cseréld le, S3 at, meg elküldöd nekem hugyé-sz@ré baráti áron! ;]
Mondjuk nekem kicsi, csak megnézném, mit istenítenek az amoled kijelzőn. :F

ne vegyél félig holt OS el telót! Droid nem jött be? Wp-d volt? Engem most az piszkál...1320 on még mindig gondolkodom...

"Oh my Goa'uld!"

(#22661) MiklosSaS válasza Peaceliker (#22660) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

szusz ! Ha komolyan erdekel a telom akkor privatban megdumalhatjuk, neked odaadom nagyon barati aron. Sot, kapsz ajandekba hozza + aksit is :DD

- iOS-volt
- windows phone - volt
- symbian - volt
- bada - volt
- android - volt
- balckberry: nem volt, de most lesz
- ubuntu phone - ahogy megjelenik angliaban az elsok kozott fogom kiprobalni !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22662) Peaceliker válasza MiklosSaS (#22661) üzenetére


Peaceliker
őstag

Csak félig komolyan, kicsit kicsinek tartom! ;]
Még ha lenne 5-5,2 col...
Amúgy tényleg hulladék lassú?

Ubuntu engem is érdekel.

Wp milyen vt? Mondjuk most jött ki 8.1 (vagy az fog és most dgr3 jött 8.0 hoz? ), aszondják sokat fejlődött.
De amikor ubuntu jön majd, kezdetekben a is trágya lesz...minden úgy kezdi.
Nekem symbian vt a kedvencem. :)

[ Szerkesztve ]

"Oh my Goa'uld!"

(#22663) MiklosSaS válasza Peaceliker (#22662) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hat hazudnek ha nem mondanam hogy neha lassu. Amilor elfogyik a memoria olyan mintha celeronnal probalnal Crysis 3-at jatszani. Ha kiuruted a nemoriat akkor mondjuk eleg jo.
En nagyon megharagudtam a samsungra mert nem updat-eli kitkat-ra a droidot.

Ma jatszottam egy Z10-el es megtetszett...gyors a bongeszoje, es eleg logikus az OP rendszere. Ki szeretnem probalni. Kulonosen hogy mar 60K-ert megkapom boltbol es megyen rajta a 4G is.

A windows phone olyan eleg kozepes benyomast hagyott. Olcso telefonnak elmegy de meg egyszer nem kellene.

Az ubuntu eleg jonak van beharangozva....

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22664) Peaceliker válasza MiklosSaS (#22663) üzenetére


Peaceliker
őstag

Pedig a hw nem indokolná, hogy lassú legyen. Az a baj, hogy el tudom képzelni, hogy amikor jön a köv csúcsmodell, akkor vmi frissítéssel direkt elkúrják a telót, hogy több okod legyen cserélni... De lehet, csak beképzelem az ilyeneket. :DDD

Na, ha meglett számolj be róla! ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#22665) MiklosSaS válasza Peaceliker (#22664) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyenlore meg adjam el az S3-at, ahogy elviszi valaki ugy megyek is a boltba a Z10-ert.

Altalaban az S3 egy egesz korrekt telefon, sok panaszom nincs ra...az uzemido eleg jo, kellemes kijelzo, stb. Csak amikor megtelik a memoria akkor jon hogy a foldhoz csapjam...mindez a szerencsetlen " touch-wizz" miatt....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22666) ViZion válasza Peaceliker (#22664) üzenetére


ViZion
félisten

Ez kb. mindennel így van, nyugi. Nekem vannak ghostok régebbi OS-ről is, az a tuti... :K
Mindenki nagy telót hajt, én örülnék vmi fain retro E Nokiának... Vagy bárminek, ami csak közepesen okos, jó ébresztö és határidö naplója van, nem fagy le és nem lassú...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22667) Peaceliker válasza MiklosSaS (#22665) üzenetére


Peaceliker
őstag

Azé az érdekes, mert android régóta tudja a memória managementet...touch wizz el kiirtották??

(#22666) ViZion

Akkor nem csak én képzelem be!? :))
Én azért nyúzok ekkorát, mert sokat szörfölök, arra nagy kijelző kell. :)
Ha csak telefonálnék (na, azt nem sokat szoktam), akkor nekem is vmi emberibb méretű telóm lenne.

"Oh my Goa'uld!"

(#22668) MiklosSaS válasza ViZion (#22666) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ha gondolod akkor az S3 a te telefonod...nagyon jo barati aron megkaphatod...root-olva/tuningolva sohasem volt !

Ha nagy akkor egy csiszolo-korongal maris 2-3 cm-ert lecsiszolok belole...termeszetesen eloreutalas utan....ne aggodj, a munkadij-at nem szamolom fel...neked ingyen ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22669) Peaceliker


Peaceliker
őstag

Na, én léptem aludni. :)

Jó éjt skacok! :)

"Oh my Goa'uld!"

(#22670) ViZion válasza MiklosSaS (#22668) üzenetére


ViZion
félisten

Dejófej vagy! Tudod mit? Kezdjed el faragni... reggel utalok ;] ...kb.100 Ft-ot ér nekem :D 16 h/nap gép előtt, szal. van igény a nagy kijelzőre, netre, csetre, faszbúkra...

Megyek, alszok. Azé' köszi, h felajánlottad, ha TV kellene, akkor megvenném a telód :P

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22671) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo ejt nektek !

Hat ilyen nincs !!! Nem is gondoltam hogy hallani fogok valaha ilyesmit ! Rohadt jol enekel !!!

(azt tudni kell rolam hogy nagyon nagy Queen/Freddie Mercury rajongo vagyok. Meg senkit sem hallottam hogy ennyire jol adja elo azt a kurva nehez szamot)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22672) MrM94


MrM94
őstag

kakaska dzsászt for jú

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22673) stratova válasza MiklosSaS (#22659) üzenetére


stratova
veterán

Ha megnézed Intelt ők is egyre apróbb lépésekben tudják növelni a CPU teljesítményét pedig mindeközben nem kis összegeket költenek a gyártósorok fejlesztésére. Ellenben rohamléptekben pakolják a tranyót az IGP-be (i7-2600K 12 EU Gen 6, i7-3770K 16 EU Gen 7, i7-4770K 20 EU & i7-4770R 40 EU Gen 7.5). Nem (csak) azért, hogy koca játékra adjon módot (bár a vékonyabb notikban az is szempont, ha ki tudják szorítani a dVGA-t), hanem általános számítási feladatokra is be akarják fogni ezért kap Broadwell Gen 8 IGP OpenCL 2.0 támogatást. Azért közben reszelgetik a HT hatékonyságát és az AVX-et is, csak nagyobb számítási kapacitást nyernének az IGP igába hajtásával.

AMD-nek nem sikerültek túl fényesen az utóbbi lapkák c2c CPU teljesítményt nézve (Llano a plafon etekintetben).

Ellenben folyamatosan és gyorsabb ütemben javult az IGP fogyasztás/teljesítmény aránya. Ebből a szempontból a mobil CPU is fejlődött (a noti pedig részesedésben már lehagyta az asztalit).

Roryék valószínűleg meg hányták vetették a dolgot és oda öszpontosítanak ahol jobb helyzetből indulnak. Ez nem a HPC vagy 2/4P szerver vonal és nem is az asztali. Noti még lehetett is volna de ott is volt pár bukfenc (ellenben még nem zsugorodó piac és nagyobb szerepe lehet az IGP-nek mint egy asztali esetében). Miközben mi károgunk h nincs jó ütős végfelhasználói termék, s miért mindig a jövőnek fejlesztenek, szépen zsebre vágták mindkét konzolgyártót mert hamarabb tudtak olyan lapkát kínálni, amit kértek. Hosszú idő után újra nyereségessé váltak, később a folyamatos CPU piaci csökkenés ellenére is a vártnál jobb eredménnyel zártak a konzoloknak hála.

Kaverit egyébként 12 magos* APU-ként is emlegeti a gyárt (4 CPU mag [2 modul] + 8 GPU CU), ahol a GPU az out of order elvű ACE (Kaveriben max.8) egységekkel fogható be általános számításokra.

Erre legjobban PS4 épít ahol a rendszer állítólag 14 CU-nál kiegyensúlyozott a grafikus rendszer és összesen 18 CU aktív. A kiaknázatlan GPU-részt 8 ACE segítségével tudják ált. számításra befogni: AI, szőr/haj, víz izom szimuláció, mindezt összesen 64 queue-ban (8 queue/ACE).

(#22674) stratova válasza stratova (#22673) üzenetére


stratova
veterán

Késő van már :)on the fly szerkesztettem a hszt telón, azért ilyen suta a vége, de remélem a lényeg átjött. Jó éjt!

(#22675) #81556480


#81556480
törölt tag

No mi a zsír ;] alig van net meg még csütörtökig úton vagyok,de megjött az első fizetés és az kell mondjam öröm et bodottá ;] azthiszem ebböl nemsoká meglesz az e46 . De lehet hogy hitel nélkül :C

ti meg fossátok a szót. Na majd visszaolvasok ha lesz wifi csápá

(#22676) stratova válasza Shokkolo (#22608) üzenetére


stratova
veterán

Gratula! :)

(#22677) Peaceliker válasza #81556480 (#22675) üzenetére


Peaceliker
őstag

Ha elmobilneteled a lóvét, akkor hitellel sem lesz meg! ;]

Jó reggelt mindenkinek! :))

"Oh my Goa'uld!"

(#22678) Yeffy válasza #81556480 (#22675) üzenetére


Yeffy
veterán

óó, hogy dögöjj'meg!444 ;]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#22679) otto14


otto14
senior tag

... SzépJóReggelt Mindenkinek! :D

asd

(#22680) MiklosSaS válasza stratova (#22673) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Huha...te aztan szeretsz telorol irni :D . Reszben igazad van..vagyis igen. Egyett ertek veled, ismerem az AMD politikajat de amiota Hector Ruiz elment azota az AMD mintha mar nem a jol ismert AMD volna.
Elbaltaztak a Phenom I-et, aztan az FX sem ugy jott ki ahogy kellett volna.....es feladtak a harcot. A high -end szegment konkurencia nelkul maradt. i7 (mainstream) es az i7 (high-end) platformokon nincs ami odavagjon, es ezert sem tori magat az intel.
Fogajunk ha most az AMD kepes volna egy olyan processzort kihoznia ami 5-10 %-al gyorsabb mint a 4770K, akkor a kovetkezo generacio (4790K, 5770K) nem 5-10 hanem 20-25 %-al erosebb lenne. Ez a stagnalas (mert nem mas, mivel meg a 2600K is jonak szamit) csak az AMD-nek koszonheto.
Ha eladnak az X86-ot olyan cegnek mint az Sun/Oracle (Sparc) akkor lehet volna konkurencia es alaposan odaverne az intelnek. Az mas kerdes hogy megeri vagy nem....
Azzal is tisztaban vagyok hogy a desktop mar nem eri meg a harcot...tobb milliard befektetes es alig valami jovedelem.

Termeszetesen azt is ertem hogy miert gyurnak az APU-re meg minden...az a jovo....csak mar par eve jovonek van beharangozva de meg egyetlen program nincs ami meghajtana az IGP-et a processzorban.

Igen, en "karogok" mivel szeretnek egy olyan piacot mint annak idejen (athlon vs pentium, athlon XP vs Pentium, Athlon 64 vs.......) akkor volt mibol valasztani...most nincs. Kell az ero? Vegyel 4930K/4970X-et.....adjal el egy veset erte. Nincs mas alternativa....tetszik jo, hanem akkor ugy is jo !

A konzolal igen, nyeregbe kerultek (ertsd penzhez jutottak, vegre) es nagyon remelem azt nem fogjak elbaxni....osszinten remelem nem lesz a szokasos marketing duma hogy " majd a kovetkezo, majd jovore, majd a nem tudom milyen csoda driver/szoftver" ......

Szeretem az AMD-et, innovativ ceg....csak ha egy kicsit komolyabb volna akkor talan mas volna a helyzet...de nem az en velemenyem a donto..meg fontos sem....azt kell csinaljak amibol penzt tudnak hozni...ha ezert fel kellett aldozni a felso-kategoriat...akkor ezt is elfogadom. Mivel jobb intel vs AMD also/kozep kategoriaban mint egyed uralkodo legyen az intel mindenben.

(#22675) LaciCRM: na mivan oreg ? Orulok hogy minden rendben van nalad....gondolom porosodik a konzol...:DD

Jo reggelt mindenkienk !

- ma lagziba kell menjek...semmi kedvem....este 7.30-kor ........ :W :W :W . Megint kihuznak vagy 400 fontot az zsebembol :W ...pedig a faszi mar harmadjara visz valakit az oltar ele (a masodikon voltunk)

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22681) stratova válasza MiklosSaS (#22680) üzenetére


stratova
veterán

Fizikai fekvő qwerty FTW!
Nem tudom mi lesz velem, ha egyáltalán nem lehet már ilyen telefonokat kapni. (linkelni kicsit fárasztó, de az érintőkijelző problémája nem a billentyűzeté).

Teljesen megértem az igényt mindannyian örülnénk a versenynek. A teljesítmény csak az egyik probléma, komoly hangsúlyt kellene ahhoz fektetni az OEM kapcsolatok ápolására, hogy egyáltalán ütőképes kész terméket is kapjál AMD-vel.

This has been a consistent issue for AMD as the company’s chips have often been shackled with low quality notebook designs from OEMs and consequently have been unable to compete with Intel-based offerings on appearance or build quality. Perhaps the biggest issue for AMD’s mobile efforts has been a consistent tradeoff by major OEMs to use smaller batteries on products with AMD’s chips in them in an effort to further cut costs. The downside of this choice is that most AMD laptops on the market will only run for six hours or so on a single charge.

AMD’s attempts to compete in the mobile space even with these disadvantages have been admirable. But if you’re looking for a laptop with a Full HD screen, 8 hours of battery life, and good build quality; chances are you won’t be looking at any AMD powered products. The success of AMD’s efforts to break into the premium laptop market depend almost completely on the willingness of major OEMs to cooperate with the company.

[ Szerkesztve ]

(#22682) MiklosSaS válasza stratova (#22681) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ezek nagyon jo arban vannak...meg az uj generacio. :D (most BB temaban vagyok)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22683) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#22682) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Rosszat linkeltem...az eleg regi.

A Q5-ot meg a Q10-et szerettem volna linkelni

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22684) Shokkolo válasza stratova (#22676) üzenetére


Shokkolo
addikt

köszönöm :)

@Miklós: ne agyalj, vágj bele, a BB mint mondtam nem játékosoknak / tunereknek való, ellenben viszont vállalati környezetben már bizonyított.
És a te igényeid inkább ahhoz közeléítenek.
Annyi cska h. ne sajnáld, vedd meg rá a szolgáltatódtól a BES szolgáltatást :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22685) MiklosSaS válasza Shokkolo (#22684) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mar eldontottem, siman bele fogok vagni...a BES-t is meglesz...csak elobb vegye meg valaki az S3-at.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22686) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megvan az elso hibauzenet a Volvo-n....kocsimosas utan...." bulb failure dipped beam" , viz kerult az izzokhoz vagy csak rossz a kontaktus ? Vagy csak siman izzo cserele mert kieget ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22687) Shokkolo válasza MiklosSaS (#22686) üzenetére


Shokkolo
addikt

szerintem cska egy izzócsere :)

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22688) ViZion válasza Shokkolo (#22687) üzenetére


ViZion
félisten

...esetleg széttunyingóta ;] akkor cseréljen ótót. :D

Back against the wall
I stand tall
Face the grim
Blow decibels way past known levels
My method of madness is this
Sadness, gladness
All emotions evoked
Thoughts provoked
Beats come cloaked and daggered
Torn and tattered
Sleep the dreams
Dreams get shattered
Witness sound transformed to matter
Bone, flesh and plasma

Yepp, nagyobbik kisfiam a súlycsoportban aranyérmes lett a mai versenyen. Holnap jőn egy nagyobb verseny, szurkóóójatok. "Trying to reach heaven without dying" :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22689) Shokkolo válasza ViZion (#22688) üzenetére


Shokkolo
addikt

Gratulálok neki!!! :K
Akkor itt az ideje h. apa hardver helett neki vegyen valamit :P

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22690) ViZion válasza Shokkolo (#22689) üzenetére


ViZion
félisten

:U Kapjon egy saját PC-t? :C
Nem, majd valami apróság lesz, de ne az legyen, h elmegyek egy legóért... Magáért tegye, hogy fejlődjön. Anya biztos kitalál vmi fagyizást vagy ilyesmit. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22691) Shokkolo válasza ViZion (#22690) üzenetére


Shokkolo
addikt

nem százezrekre gondoltam :)
valai apróság... én gyerekként annak is örültem ha kaptam egy fagyit :) :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22692) MiklosSaS válasza Shokkolo (#22689) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Gratulalok neki es neked is. Vegyel neki ajandekba egy szep feher Galaxy S3-at.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22693) ViZion válasza Shokkolo (#22691) üzenetére


ViZion
félisten

Jégkrémet kapott... meg holnap lesz egy nagyobb verseny, utána lesz valami, mert ott már nem biztos az első hely, sokan lesznek.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22694) MiklosSaS válasza ViZion (#22693) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tehat ha a gyerek bent van a legjobb 25-ben akkor van ra esely hogy radtukmaljam a telefonomat ? ;] Mar 24 oraja elado es senki sem szeretne megvasarolni :O ...pedig jo kis telo !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22695) ViZion válasza MiklosSaS (#22694) üzenetére


ViZion
félisten

Hááát megvenném én.... DE:
- túl nagy
- túl Samsung
- gyaníthatóan tuningolt, tehát a hátlap ráolvadt a nyákra
- titkos pron :D felvételekkel van tele
- az árába az új BB-nek és némi extrának is bele kell férnie...
- hülyén nézek ki szobamérleggel az arcomon...

Amúgy jah, jó ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22696) MrM94


MrM94
őstag

Szerintem elozo este egesz sokat ivott..=>
[link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22697) MiklosSaS válasza ViZion (#22695) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Faxom...veled sem uzeletelek ma....

- mondtam ha nagy akkor lecsiszolom (utalas utan)
- torlom a samsungot es azt irok ra amit csak szeretnel (pl. moszkvics, Csepeli, Zsiga, Kalman, Lajcsi, stb)
- adok masik hatlapot is :D nem tuningolt, alulfeszelt...sot meg a 4 magbol 3-at le is tiltottam hogy ne hasznalodjon
- torlok mindent....csak a macska fajtalansagait hagyom...amit mult heten kuldott atal a skype-on
- az arabol meg az uj BB-et sem veszem meg....nem hogy extrakat
- az arcodbol is lecsipunk ha kell, van fasza automata esztergam....hamar megleszunk...(vagy kuldok programot megirva, ha meg adod a parametereidet. Lehet meg az asszony is orulni fog neki.....plasztikai sebeszet is bele van kalkulalva )

Szerintem mar igy is eleg flexibilis vagyok !

Komolyra forditva a szot, szerintettek sok erte 50K HUF ?

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22698) =HG= válasza MiklosSaS (#22697) üzenetére


=HG=
addikt

S3

(#22699) ViZion válasza MiklosSaS (#22697) üzenetére


ViZion
félisten

Nem sok...ha adsz vele egy VGA-t is... :P

Van telós topik, én nem értek ezekhez. Ha tudtok normális oldskúúl telót, írjatok. :DDD

Fűűű, öregszak állas, mekkora fain oldalt linkeltél! :R

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22700) =HG= válasza ViZion (#22699) üzenetére


=HG=
addikt

Nem azt akartam fitogtatni, hogy milyen ügyesen használom a google-t, csak, hogy kb ennyi az ára... :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.