Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22851) ViZion válasza otto14 (#22848) üzenetére


ViZion
félisten

Ezeknél is van még? Azt hittem csak korábbi szériáknál. :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22852) otto14 válasza ViZion (#22851) üzenetére


otto14
senior tag

Volt egy pár a TRI-X szériánál is, most nem tudom mi van, egy ideje nem kovetem a topikot...

asd

(#22853) MrM94 válasza otto14 (#22848) üzenetére


MrM94
őstag

Latom te tobbet tudsz,meselj cska mi is van ezekkel a BS es kartyakkal? 3 hetes allitolag.. Hogyan lehet elohozni a hibat stb?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22854) ViZion


ViZion
félisten

Miért nem raknak az SSD-re több DDR ramot? Mittomén 2 GB és akkor a vezérlőnek kevesebb dolga lenne a nand felé, nincs akkora elhasználódás. Mellé vmi akku, hogyha elmenne az áram, a ramot írja ki és kész :U Egyáltalán, miért nincs olcsó ramból PCI-be valami ramdisk, amire felmásolja pl. játékot, OS-t a boot alatt, utána meg onnan "döcögne"? :((

Megrendeltem az új rágcsálót. Sokat agyaltam, SS Rival és Ikari Laser is elvitték... Viszont van Func MS-3 R2. Az elsőnél voltak bajok, itt fejlesztették a belsejét, mindenből tartósabbat kapott. Majd kiderül.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22855) Habugi válasza MrM94 (#22847) üzenetére


Habugi
addikt

Ilyet én abba a topicba nem írok be mert van ott egy modi aki előszeretettel hiperventillál minden szaron, de a 780 kontra 290x csere nekem kibaszott gyanús. Nem egy ligában versenyzik a két kártya! :N

Nagyon nézd meg mit "veszel", ott valami sántít így elsőre. Persze lehet, hogy lese szarja az árkülönbséget csak kipróbálná az nvidiát is vagy tudom is én. Ami elég fontos az az, hogy milyen 290x az? Mármint gyártó szinten?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22856) MrM94 válasza Habugi (#22855) üzenetére


MrM94
őstag

Ott volt feljebb a link
Sapphire TRI X OC nezd csak [link]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22857) Habugi válasza MrM94 (#22856) üzenetére


Habugi
addikt

Nabaz+ és tényleg ottvan.. :C

Ez egy kiváló darab! :K

Megjegyzem panaszkodnak rá, hogy bizonyos fordulatszám mellett a Zafírok "műanyag" burkolata berezonál és ez mennyire világfájdalom szinten zavaró. Ezt kb 3 perc alatt tesztelni tudod. A BS-t nem tudom mi válthatja ki, mentségemre szóljon ha fejestugrasz a másik topicban, azt fogod látni hogy más sem igazán tudja, van akinél 5ből egy kártya se csinálta, másnál meg 2ből kettő igen.

Ezen a kártyán pöpec vram / vrm hűtés van, hőmérséklet problémáid tuti nem lesznek vele oc esetén sem.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22858) ViZion válasza MrM94 (#22856) üzenetére


ViZion
félisten

A fordított módszerrt nézted? [link], [link]. Lehet, h nincs baja, csak parázik, vagy olyan dolgot használ, ami nV-n jobban futna. De lehet ilyesmit látott és menekül belkőle...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22859) MiklosSaS válasza ViZion (#22854) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jo az az eger...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22860) MrM94 válasza ViZion (#22858) üzenetére


MrM94
őstag

Lehet,gugliztam enis egy parat de holnap tobbet guglizok majd mert ma mar nincs idom :) Ra
@Habugabuga: Koszonom szepen

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22861) Yllgrim válasza MrM94 (#22853) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ha meghuzod a videokartyat akkor ha nem stabil, eltunik a kep, a monitor nem kap jelet, ez a BS, black screen nagyon logikusan :) Minden kartyanal valtozo, van ahol kicsi tuningnal is elojon, van ahol mar csak a hatarok feszegetesenel, nalam a gyari ertekek 1030/1250, ebbol tudok 1160/1400-at csinalni, de ha nem stabil vagy nagyon meghajtja a kartyat amivel hasznalom, akkor elszallhat, a stabol beallitasok nelem 1150/1370 ami azert 10% plusz.

Sapphireokrol azt mondjak, ezeknel a leggyakoribb, nekem MSI Gamingem van, a Lightning a legjobb minden szempontbol tobbek velemenye alapjan.

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22862) MrM94 válasza Yllgrim (#22861) üzenetére


MrM94
őstag

Tehat huzzam meg egy kicsit a kartyat amikor furmarkolok? vagy?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22863) Habugi válasza Yllgrim (#22861) üzenetére


Habugi
addikt

A lightning nagyon jó, illetve legjobb csak az ára alúlról fürkészi a 780Ti árát mint ferike marcsát a napköziben, hameg már látótávban van egy Ti akkor inkább azt.

(#22862) MrM94:

Például. Egyébként a BS még úgy is előfordult egyeseknél, hogy natúr órajelek mellett (gyári OC-t nem bírják egyes darabok..) Szóval kicsit ráhúzol és mehet neki pár kör Valley, akár furmark is, de a legjobb ha felrakod valami durvább szakeszközre, mondjuk a Metrora. Ha a Metro Last Lightot túléli 10-20p után akkor sztem alap órajelen se lesz vele gond, ilyenek még pl a Crysis 3, BF4 tán Farcry 3 is.

A BS-el az a fő baj, hogy viszonylag ritkán fordul elő, aztán ki tudja mennyi ideje van rád a jóembernek.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22864) MiklosSaS válasza Habugi (#22863) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem kicsit budos az egesz story...haza megy hozzad...kepes leutazni 200 km-ert oda-vissza csak azert hogy legyen egy 780-a.....nem tudom hogy mi van de nekem van egy rossz megerzesem.

Macska !!! Van egy jo, alig 1 eves, faszan mukodo evga GTX 780 ref.es kartyad...hasznald es orulj neki...1-2 evig minden jatek elmegy normalis szinten....hagyd mar a francba az ilyen "alkalmi" veteleket.

Nekem gyanus !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22865) MrM94 válasza MiklosSaS (#22864) üzenetére


MrM94
őstag

Emlekszel az 580asomra? 28k forintert vettem amikor joval 70 folott volt az ara..
Ha leutazik,akkor 1 orat csak ittlesz,hogy teszteljem le a kartyajat..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22866) Habugi válasza MiklosSaS (#22864) üzenetére


Habugi
addikt

Nekem is marha gyanús, nem véletlen ezzel kezdtem én is!! :K

Btw macsek, Tomb Raider kifelejtettem. TressFX: ON, legalább 4x-es SSAA, első osztályú vga szadizmus. Mondjuk kb bármelyik játék amiben van SSAA jó lehet tesztre.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22867) Yllgrim válasza Habugi (#22863) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ket esetben jott elo gyakran, Heaven benchmarknal a sarkanyszobornal, ha azt tuleli, akkor mar nem BS-el, vagy a 3Dmark vantage amikor leatombombazzak a bolygot es elkezdodnek a robbanasok. Ezek mindig megolik a kartyat ha instabil vagy szar. Adjal neki 5-5%-ot core es memory clockra afterburnerben, mondjuk +25mV core voltage es power limit lehet maxon, ha ezt birja BS nelkul az alabbi ket cuccos akkor mar nagy bajod nem lehet, vagy 10-10%, max core voltage (nalam +88mV) es max power limit es ugy teszteld be.

Jatekra nincs nagyon ido, de heaven es vantage tuti megoli ha instabil, ha 5%-nal elojon a BS akkor hagyd ott ;] Sztem. Nekem a procimbol kijott 30% plusz, Vga-bol is 10%, memoriabol is lehet csinalni 2133-asat az 1600-asbol szoval :D

Amugy meg jo az a 3770K meg a 780, inkabb Ti-t tegyel melle es minden gondod megoldodik, nekem a masik elkepzelesem az lett volna :) Kupakolas, normalis thermal pasta es ennyi :)

Bar ahogy emlitettem, en csak jot tudok mondani a 290x-rol, MSI Gaming Twin Frozr vagy Lightning.

At akar verni, ne higgy neki, nem is kell utaznia, webkamera, futassa le a teszteket ahogy kered kozben dumaltok es ha elszall akkor megkoszonod es ennyi :D

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22868) Habugi válasza Yllgrim (#22867) üzenetére


Habugi
addikt

Na, végre konkrétumok egy 290x tulajdonostól! :C :R

"vagy a 3Dmark vantage amikor leatombombazzak a bolygot es elkezdodnek a robbanasok.."

Ez-a-leírás-engem-olyan-szinten-tönkretett-jó-értelemben-hogy-most-azonnal-bontok-egy-sört-és-ihaj----> :C

Webkamera!! Aztán nehogy előkerüljön egy 60as, borostás, kopaszodó télapó balettcipőben bilincsel a kezében. Ősz szőrrel a hátán.., ezüsthátú!!! :DDD

Ántónió! ... FÁRGÁNDÓ!

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22869) Yllgrim válasza Habugi (#22868) üzenetére


Yllgrim
őstag

Laller, ne is legyek kemeny :)

Amikor eloszor mondtak a koliban h van ez a film es jo, megkerdeztem, magyar? A valasz utan mondtam h vigyetek a picsaba, aztan ottragadt az asztalomon, par hettel kesobb unatkoztam hetvegen, meglattam a cd-t, megneztem, azota mar vagy 50x lattam :D

Ilyen vevo ne legyel :) Elozmenyek :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22870) Yllgrim válasza Habugi (#22868) üzenetére


Yllgrim
őstag

Webcamera mindig jo :D sose lehet tudni mit fogsz ki, ha ilyen, utazzon, barmit meger az a kartya :D Amig futnak a tesztek lehet melyiteni az ismerettseget :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22871) Habugi válasza Yllgrim (#22869) üzenetére


Habugi
addikt

A mérhetettlenül spiccre állított szenzoraim azt jelzik, hogy itt bizony valaki Üvegtigris rajongó :D

Hamár klasszikusok, nekem ez ugrott be elsőre: [link]

Minden trollok atyja, az egy és egyetlen pisztáciával.. :DDD
19secnél amikor Spencer úr megnyomkodja azt a dudát vagy minek nevezzem, sírok banyek.. :C

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22872) Yllgrim válasza Habugi (#22871) üzenetére


Yllgrim
őstag

Hat Bud es Terrence, ezeken nottem fel :) Nagyon ott vannak a filmjeik, a mai napig meg tudom nezni barmelyiket :D Szerintem ugyanugy rohogok mint elso alkalommal :)

Hangok vilaga :)

Magyarok kozul akit nagyon szeretek meg az a Hofi :) Valahogy meg mindig aktualis amiket mondott :)

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22873) Habugi válasza Yllgrim (#22872) üzenetére


Habugi
addikt

Úgy-úgy! :K

Naigen, sajnos azért van ez így mert javíthatatlanul naívak és birka türelműek is vagyunk egyben :U

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#22874) otto14


otto14
senior tag

Jó Reggelt Uraim!! :))

Link

asd

(#22875) Shokkolo válasza otto14 (#22874) üzenetére


Shokkolo
addikt

Neked is :)

nah kakaska, így támadd le a csajokat végre ;)

Ha már témánál voltunk, ezt nem bírom kihagyni :DDD

[ Szerkesztve ]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22876) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Jo reggelt nektek !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22877) Peaceliker válasza MiklosSaS (#22876) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jó reggelt néktek! :)

"Oh my Goa'uld!"

(#22878) Yllgrim


Yllgrim
őstag

Reggelt :) Uj munkarendet probalok ki, 9:30-18:00, ha bejon, akkor maradok ebben :) Melo elott ujra elkezdek edzeni jarni, az alkatom Bud Spenceri, ideje ledolgozni :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22879) stratova válasza Yllgrim (#22878) üzenetére


stratova
veterán

Panaszkodtak, hogy túl sok pofont osztogatsz? :)
Lefogyni? Pedig én a vízilovakkal vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

(#22880) Yllgrim válasza stratova (#22879) üzenetére


Yllgrim
őstag

Ahh, mar nekem nem kenyelmes, mindenhol ott van a hasam :) uh egy olyan 40-est kell ledolgozni :)

A kollegak a hetvegen motorokat nezegettek, milyet vegyenek maguknak, uh nekiallok szerintem annak is majd a nyaron talan, itt nem esik a ho telen, minusz 5 foknal meg nem volt hidegebb, uh lehet motorozgatni is szinte barmikor :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22881) MiklosSaS válasza Yllgrim (#22880) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Tavaly elott volt nalam eleg kemeny havazas.....3-4 hetig...-12 fokig is lement....

Megyek mindjart a teloert. Remelem nekik a reggel az egyforma a mi reggelunkel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22882) Yllgrim válasza MiklosSaS (#22881) üzenetére


Yllgrim
őstag

Nekem volt BB10-em par napig :) Nem azert lett visszakuldve amazonnak mert rossz lett volna, hanem mert azsiai piacra szant telot kaptam, nem lehetett frissiteni, atba@tak :) Amazon egybol vissza is intezte, refundolta szo nelkul... :)

Amugy szerintem jo telefon, szokni kell, nem egy androidos telefon, masra jo, a z30-at szivesen kiprobalnam, csak draga :)

Fillerekert szorjak mar, lehet h majd veszek megint egyet. Majd meselj h mennek az androidos appok...

[ Szerkesztve ]

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#22883) MiklosSaS válasza Yllgrim (#22882) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az nem 159.99, hanem 199.99 a boltban (pay&go) + 10 fontot kernek valami kartyaert. Volt akcio 170-ert vagyis 169.99-ert es 6 honapos ingyen BIS. Abol fogtam ki allitolag az utolso darabokbol az egyiket.

Amazonrol semmit soha tobbe nem veszek.......mivel:

1- rendeles: Blue ray writer..faszan ki is hozztak, minden rendbe volt...a szallitassal. Nyitom a dobozt... es csodalkozok mert blue ray reader volt benne, a kliens meg varta a gepet. Refund rendben volt.
2- rendeles: egy Yaskawa Servopack-ot, meg is jott....csak nem hozzam hanem nem tudom milyen cimre. 2 hetet ment a cirkusz..mire ki volt deritve hol a hiba. A futar volt az egyetlen aki nem hazudott, elbasztak a cimkezest a cimmel vagy valami ilyesmire gondolok. De a baj megvolt, mert mire ujra kikuldtek mar 3 het-be kerult.

Ezek utan soha semmit nem rendelek az amazon-tol...inkabb ebay vagy szakoldalak...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22884) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

Na megvan az új verda Mondeo 1.8 ghia lett.
Megnéztünk jópár kocsit, de ez az a fajta volt ami kivül-belül szinte hibátlan, és a tulaj elövett egy centi vastag mappát benne lefüzve az összes számla, mindegyikhez felírva hogy mennyi kilométernél stb.
Szóval jó kocsi eddig tetszik is.

(#22885) MiklosSaS válasza Malibutomi (#22884) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor gratula ! Megsem volvo lett belole ? :D

Milyen evjarat ? Benzin vagy diesel ?> TDDI vagy TDCI>? Az utobbival kicsit vigyazni mert ugy hallottam van veluk problema eleg rendesen.

Az 1.6/ 1.8-as Zetec-nel meg parszor relantin instabilitast okoz valami szenzor amit allandoan tisztitani kell.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22886) Malibutomi válasza MiklosSaS (#22885) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Benzines. Sajna nem automata :DDD
Most vagyok épp eresetvizsgán vele. Jövöhéten elviszem a szerelöhöz, olajakat lecserélni, felmérni kell-e valami még, hogy nulláról induljunk.

(#22887) Peaceliker válasza Malibutomi (#22886) üzenetére


Peaceliker
őstag

Reméljük a vizsgán kiderül, hogy nem túl eres! ;]

Grat hozzá! ;)

"Oh my Goa'uld!"

(#22888) MiklosSaS válasza Malibutomi (#22886) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

jok kis verdak ezek...csak a benzines szeret zabalni varosban ha sportosan vezetsz...a felesegemnek volt 1.6-os Zetec-je.....nem volt vele gond. Nekem pedig 2.0 TDDI, az is nagyon jo volt.

Sok szerencset hozza !!!

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22889) Malibutomi válasza Peaceliker (#22887) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Tasli :)

Ja képet nem raktam róla, ő az:

(#22890) MiklosSaS válasza Malibutomi (#22889) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ahogy szusz mondja...a vizsgan minden kiderul :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22891) Peaceliker válasza Malibutomi (#22889) üzenetére


Peaceliker
őstag

Tasli nekem? Há ki ír hülyeségeket? :P ;]

Jól néz ki amúgy. :)

"Oh my Goa'uld!"

(#22892) Shokkolo válasza Malibutomi (#22889) üzenetére


Shokkolo
addikt

Használd egészséggel, és jó sok balesetmentest hozzá (nah meg gondmentest) :K

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22893) mackosajt válasza Malibutomi (#22889) üzenetére


mackosajt
addikt

soksoksokkmtveleGondbajbalesetnélkül!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22894) MrM94


MrM94
őstag

Yllgrim & Ugabugahabuga ti betegek vagytok :DDD
@Ocskaamcsiverdas,gratulalok az ótóóhoz sok kilometert kivanok keves esemennyel :)

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22895) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megvan az elso benyomas a BB-rol...hat.....mar parszor jott hogy kidobjam az ablakon..:DD, de ismerkedunk...egyenlore tetszik, csak meg kellene szokjam minnel hamarabb.

Egesz mas vilag mint a droid....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22896) MrM94


MrM94
őstag

(B)-------------------------------------------------------------------------------------------------(/B)
Vannak uj tagjaink...Valaki eljatszhatna mar a keresztapa szerepet...
Közösségi érdekű közlemény volt.
(B)-------------------------------------------------------------------------------------------------(/B)

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22897) MiklosSaS válasza MrM94 (#22896) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Igen...keresztelni kellene..en mar sokat kereszteltem ugyhogy ti rajtatok a sor:

- paripa
- macska
- kakaska
- vizion
- mackosajt
- startova
- stb......

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22898) mackosajt válasza MiklosSaS (#22897) üzenetére


mackosajt
addikt

Soroljátok fel az újakat, mert én most pár napig alig voltam.
Köszi!

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22899) MiklosSaS válasza mackosajt (#22898) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hodit az android !

- Yllgrim
- Habugi
- caindwan
- pipo112

Ja, es xatos3 is visszatalalt...ezert kell neki a gunynev !

Ennyi frissss husika reg nem volt a topicban. :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22900) MrM94 válasza MiklosSaS (#22899) üzenetére


MrM94
őstag

Caindwan,lehetne valami tehennel kapcsolatos.
Xatos,valami koponyaval kapcsolatos.
Yllgrim passz.
Ugabugahabuga meg mittomen.
Pipoo is passz

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.