Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23551) =HG= válasza Yllgrim (#23545) üzenetére


=HG=
addikt

Nekem nem tetszik benne a piros verzió..Ha csak fehér lenne, az lenne baba !

(#23550) miklosss2012 : Phanteks... ?! Cseberből-vederbe.. Látod, mondtam, hogy ne triplát vegyél, hanem 2 dupla radit.. Most több ház közül választhatnál, mert ugye a tripla csak kevésben fér el gond nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#23552) MiklosSaS válasza =HG= (#23551) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondtad.....tudom..ez van. Egyenlore a phanteks-en kivul semmi jot nem talalok :((

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23553) =HG= válasza MiklosSaS (#23552) üzenetére


=HG=
addikt

CM Cosmos 2 ?

[ Szerkesztve ]

(#23554) MiklosSaS válasza =HG= (#23553) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

csuf es draga...nem biztos hogy belemegy a 360-as radi

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23555) MiklosSaS válasza MiklosSaS (#23554) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

most neztem, belemegy a tripla radi.......de meg mindig ugy nez ki mint egy urhajo.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23556) =HG= válasza MiklosSaS (#23554) üzenetére


=HG=
addikt

Gyönyörű, és tényleg drága! :D (Phanteks is) Viszont a radi érdekes..Gyári leírás szerint 2 db 240-es... De ha képeket nézed, ott a 3 venti helye:
[link]
Viszont a Cosmos SE-be felülre tuti elfér..Itt a videóban is írják:[link]
Csak nem annyira szép és profi, mint a Cosmos 2

[ Szerkesztve ]

(#23557) =HG= válasza MiklosSaS (#23555) üzenetére


=HG=
addikt

".de meg mindig ugy nez ki mint egy urhajo." :N Nem egy az izlésünk..

Elegáns, és szép!

(#23558) MiklosSaS válasza =HG= (#23557) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem mondtam hogy rosz csak nekem nem jon be az ilyen domboritott haz....majd hetfoig meggondolom. megyek aludni !

Jo ejt nektek !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23559) =HG= válasza MiklosSaS (#23558) üzenetére


=HG=
addikt

Neked is jó éjt!
Ha esetleg újabb ruhásszekrényre vágysz, akkor nézd meg ezt is :[link] (Rohadt drága)

(#23560) otto14


otto14
senior tag

Jó Reggelt Mindenkinek! :))

asd

(#23561) caindwan válasza otto14 (#23560) üzenetére


caindwan
tag

Jobbat!

(#23528) tegnap egy kicsit iszogattunk :U :DDD

(#23520)pipo wowozásban könnyen ott lehet felejteni magad :D

(#23534)pipo Nekem igen tetszik :D Meg szépen fel is van véve

[ Szerkesztve ]

(#23562) MiklosSaS válasza otto14 (#23560) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jobbat mint az enyem mindenkinek.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23563) pipo112


pipo112
senior tag

jó reggelt nektek !

@DonSass : szép kis házikó meg az ára is az de nagyon tetszetős darab

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#23564) RaPiDsHaRe


RaPiDsHaRe
aktív tag

(#23565) mackosajt válasza MiklosSaS (#23558) üzenetére


mackosajt
addikt

Továbbra is CM Stacker 935 a javaslatom, hiába nem tetszik neked.
Nekem tetszik, és hát gondolni kell a jövőre, ahogy te cserélgeted a cuccokat. :D

ui: tegnap egy fontos, jövőmet érintő dolgot is sikerült megtudni... ezért is jó az ilyen össznépi buli.
Elvileg 37 nap múlva már erősebb helyem lesz, igaz, sajnos másik műszakkal, szóval 1-2 héten belül megtörténik a nyilvános kihirdetés, mert ugye 15 nappal előre kéne tudni az ilyet, meg át is állni stb.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23566) MiklosSaS válasza pipo112 (#23563) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyenlore vagy az a Phanteks, vagy ez a haziko marad....arban 4000 forint kulonbseg a Nanoxia javara. De a phanteks szebb....lehet az lesz belole.

@(#23559) =HG=: az olyan draga hogy nem er annyit a gepem :D

@(#23565) mackosajt: nekem az nem tetszik, de most komolyan.....csuf mint a ma szuletett szamar :)

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23567) mackosajt válasza MiklosSaS (#23566) üzenetére


mackosajt
addikt

Nem baj, hamarabb eladod :D

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23568) MiklosSaS válasza mackosajt (#23567) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja....darabokba :D...magasabb az a haz mint a 900D.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23569) MrM94


MrM94
őstag

micsoda szofosas volt itt.
15 eves nem allatos avataros ujonc legy udvozolve koztunk.hogyan talaltal ra a topicra?
micsoda dolog az h 15 evesen nem iszik meg az ember neha napjan eztazt? bezzeg az en idombe...surrantunk bulizni mielott a biztonsagi or odaert volna hogy letudjunk menni szorakozni:DDD itattuk rendesen magunkat,meg a lanyokat is:DDD

@miklosss orulok h eladtad azt a szekrenyt.
@maci grarulalok a helyezeshez!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23570) Yllgrim válasza MrM94 (#23569) üzenetére


Yllgrim
őstag

En tobb mint 2x annyi vagyok es en sem iszom :) Neha egy picit, cigirol is leszoktam :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#23571) MiklosSaS válasza MrM94 (#23569) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te miert orulsz hogy en eladtam a hazat ?

(#23570) Yllgrim: megalapotjatok az alkohol ellenesek klubbjat.....pedig inni, dugni, bagozn, jokat zabalni...nagyon jo dolog ! Isten adta oromok :D

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23572) Balathruin válasza MrM94 (#23569) üzenetére


Balathruin
veterán

Már többször is láttam aktívan oldalt a totyikot, így meglett az első offos a listán. :D

(#23573) Yllgrim válasza MiklosSaS (#23571) üzenetére


Yllgrim
őstag

Gegerak meg tudorak mar nem annyira, uh cigi kuka, inni akkor iszok amikor jol esik vagy jo a tarasag, de mertekkel :) dugni nem veszelyes, max infarktus, de ugy meghalni jo buli :) Enni meg jokat eszek, abban nincs hiba :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#23574) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megjavult a nyomtatom....... :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23575) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

A nyomtato mukodik.....de nekem meg mindig nincsen hazam... :((

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23576) ViZion válasza MiklosSaS (#23575) üzenetére


ViZion
félisten

Sírunk Veled... :DDD bocs. ;]
Parancsolj. De írtam, h Antec Performance kecókat is nézd meg. Jó az anyaguk, elrendezésük.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23577) xatos3


xatos3
senior tag

na végre itt a nagy pillanat megjött a 8320!!! :D
az ssd-t pedig 2 óra ISMÉTLEM 2 óra alatt cserélték a kingstonnál, 10kor beérkezett az upsel és délben már jött az üzenet hogy elindult a cseredarab

szóval ha megjön és tényleg tudja a 210-150 sebeségget odavissza, akkor ezzel már elégedett leszek
az előző 120-60 volt....

és azt hiszem meg is írom a cédrus kftnek hogy hogyan kell gariztatni NEM 90 NAP HANEM 2 ÓRA alatt

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#23578) MiklosSaS válasza ViZion (#23576) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nem tetszenek...kicsik es csunyak....

@xatos: nyomjad a tuningot !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23579) ViZion válasza MiklosSaS (#23578) üzenetére


ViZion
félisten

...az a fütyid ;] :DDD
Akkor azt kell kérdeznem, amit "kedves" ügyfelektől szoktam: - látezik már szerinted az a PC ház, amire azt tudnád mondani, hogy jó? :U

Gyártsunk PC kecót, ennyi. :K Lian-li asztal PC is sz@r, sokkal korrektebbet lehetne olcsóbban is csinálni...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23580) MiklosSaS válasza ViZion (#23579) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy tudom.....pedig remeltem te gyartasz......

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23581) ViZion válasza MiklosSaS (#23580) üzenetére


ViZion
félisten

Akkor legyen konkrét:
- mi a max méret?
- hány HDD hely kell?
- ATX elég?
- 1 táp hely elég?
- dupla széles lehet?
- szín, design? pl. ablakosokat fikázod, Antecet meg sem nézted, Fractal nem tetszik...
- stílusba Aerocool, Raidmax vagy inkább Fractal, Lian li, Antec?
- silverstone-ra sem írtál, pedig linkelte a Temjin-t, de van nagyobb is...

7770 után a 7870 az mekkora lépés lenne? Van 45k-ért XFX GHz edition és beszámítanak... :U

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23582) MiklosSaS válasza ViZion (#23581) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Szep legyen az a lenyeg...ilyesmi erdekelne, nagyon. Csak olcsobban :DD es erosebb legyen.

7770-rol volna azert eleg rendes elorelepes.....mar csak azert is mert a 7770 mindjart nem lesz eleg amjdnem semmire...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23583) mackosajt válasza ViZion (#23581) üzenetére


mackosajt
addikt

Mennyit kell ráfizetned?

Amúgy mindenképp ajánlott csere.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23584) ViZion válasza mackosajt (#23583) üzenetére


ViZion
félisten

Postával kb. 27 k körül... ejj.

Sasss... nem tudok segíteni, láthatóan Te azt akarod, szal. minden más kaka úgyis... ;)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23585) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Iszom....csak nem tudom kinek vagy minek az egeszsegere..
.:((

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23586) Shokkolo válasza MiklosSaS (#23585) üzenetére


Shokkolo
addikt

igyál rám :DDD

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#23587) MiklosSaS válasza Shokkolo (#23586) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Jó'van. Melózol?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23588) Yllgrim válasza MiklosSaS (#23587) üzenetére


Yllgrim
őstag

Z10-rol meselj, eladom a nexus 5-t lassan es veszem en is, vagy hozzacsapok egy kicset es Z30 :)

Peace is a lie, there is only passion. Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken. The Force shall free me.

(#23589) MiklosSaS válasza Yllgrim (#23588) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Rohadt jo telefon a Z10-es...csak ajanlani tudom...szerintem most a 199.99 fontos araval best-buy....szep, kivalo minoseg. Tobb mint 2 het utan azt mondom hogy az androis a BB10 melett egy rohadt bughalmaz.

Jo ideig azt hiszem baratok leszunk......

A Z30-as nekem is a vegcel de majd csak amikor 200-250 font korul lehetlesz kapni. Egyenlore a Z10-es az tokeletes....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23590) mackosajt válasza MiklosSaS (#23587) üzenetére


mackosajt
addikt

én igen

akkor ittál rám?

ui: éjjel kedves barátomnak jeleztem SMS-ben, hogy bosnyák üzenet jelent meg a FB falán...

feltörték a fiókját... de egy a sok közül... origin, freemail, gmail, paypal, ebay....
menti ami menthető

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#23591) MiklosSaS válasza mackosajt (#23590) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ittam mindenkiere....megyek aludni....

Csunyan nyert ma a Real Madrid...pedig az atletico madrid-nak szurkoltam,,,,na ezert nem nezek en meccseket.....

Jo ejt mindenkinek !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23592) otto14


otto14
senior tag

Jó Reggelt Emberek! :))

[link]

asd

(#23593) =HG= válasza MiklosSaS (#23591) üzenetére


=HG=
addikt

Én is az Atletikonak szurkoltam, és nagyon sajnálom, hogy így kaptak ki! Ha rendes játékidőben szép gólokkal nyer a Real, akkor azt mondom: győzött a jobb csapat... De ez így.....áááá..nagy cumi...csórik, tényleg sajnálom őket!

Más: Hogy áll ez a BlackB ? Még nem használtam, de felkeltetted az érdeklődésem.. Progik hogy vannak hozzá? Navigáció? Ingyenes, vagy fizetősek ?

(#23594) MiklosSaS válasza =HG= (#23593) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Ja, komolyan jok voltak az atletikot...meg az edzo is beleelte magat a dologba.....

Jo reggelt !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23595) MiklosSaS válasza =HG= (#23593) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mint mar mondtam nekem nagyon bejovos. Inkabb olyan business erzesre mint a csili-vili droid.
Minden alkalmazasom megvan mint ami a samsungon volt (viber, skype, vaccak, stb). Van egy nagyon jo ingyenes navi is ami nagyon rendben van.

Egyszoval nekem nagyon OK..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23596) =HG= válasza MiklosSaS (#23595) üzenetére


=HG=
addikt

Ez jó hír! Lehet megtapogatok egyet személyesen is, hátha lendít a dolgon és bevásárolok én is egyet..bár nem terveztem mostanában teló vásárlást..

(#23597) MiklosSaS válasza =HG= (#23596) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a baj hogy 10-20 perc tapizás után nem érzed még a különbséget....a különlegesség a telefon gyorsasàgábban, a rendszer logikájában van. Minden más mint droidon.mégis hasonló..inkább hasonlitanám iOS-hez....nincsen bug, hibaüzenet....

Próbáld ki szerintem....en nem bántam meg. Visszont az igényeim is lehet hogy eltérnek a tiedtöl.

Nekem nagyon bejöv¤s a BlackBerry Hub...nagyon sokat segit az hogy minden egyhelyen van és nem kell keresgélni....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23598) =HG= válasza MiklosSaS (#23597) üzenetére


=HG=
addikt

Nekem számít az első benyomás is. Androidból egy kicsit elegem lett a nyűgjei miatt. Ezért is javasoltam neked is az IOS-t, mert használhatóbbnak tartom.. Én sem vagyok már mai gyerek, nem szeretem a komplikációkat. :N
Szeretem, ha érezni már kézhez vételnél, hogy igényes a készülék. Jó anyagokat használnak, egyszóval minőségi..
Ez a benyomásom az iphon 4 és 5 esetében is.. Az 5C-vel, már nem vagyok annyira kibékülve. Úgyhogy nekem számít, hogy simul a kezembe! :K A menüt meg lehet szokni.. Valahogy eddig még kimaradt a BB, nem is igazán nézegettem...De majd most !.. ;)

(#23599) MiklosSaS válasza =HG= (#23598) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Egyduli minussz az hogy nincs Guugli Chrome hozza....de ven jopar eleg jo ingyenes bongeszo....csak en valahogy megszoktam a chromo-t.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23600) MiklosSaS válasza otto14 (#23592) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

@kakaska: voltal tegnap setalni az erdoben a lanykaval ?

=HG= : valami nagyon fontos.....ha Z10-ben gondolkodol ne ezt vedd: stl100-1, olvastam problemakat rola....inkabb a stl100-2/3/4 ha nincs MO-on akkor kuldok neked angliabol.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.