Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22801) Peaceliker válasza otto14 (#22798) üzenetére


Peaceliker
őstag

Jó reggelt néktek! :)

"Oh my Goa'uld!"

(#22802) stratova válasza Yllgrim (#22795) üzenetére


stratova
veterán

Lusta vagyok. Ez a véleményem a szituról. A terveikről meg itt írnak: röviden foglalat kompatibilis ARM és x86 (Puma+ magos) APU. Ez eleve kizárja, hogy el lapkán 16 mag csücsüljön. Ha sok mag kell, arra ott van nekik a Freedom fabric.

Jó reggelt mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

(#22803) otto14


otto14
senior tag

... kijön az Intel az új procikkal. Pasztát cserél, csökkenti a kupak magasságot a melegedés miatt. És mit csinál? Na mit?

Nem enged tuningolni :((( :W

asd

(#22804) MiklosSaS válasza otto14 (#22803) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Kakaskana, te is elegedetlen vagy valamivel ma reggel...mint mindenki mas korulottem ? Legyen mar na egy kis turelmed....juniusban (az intel elmondasa szerint) jon a 4790K (ami nagyon szinpatikus a 4.4 GHz turbo miatt), 4690K es a 4590K. Ne siess....:DDD

Jo reggelt mindenkinek ! Eljott a nagy nap (ha minden igaz) amikor bemegyek a boltba es megveszem eletem elso Blackberry telefonjat. Probakent eloszor a Z10-es marad....ha tetszik akkor majd lecserelem egy Z30-ra csak az meg egy kicsit eleg draganak tunik ...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22805) xatos3 válasza MiklosSaS (#22804) üzenetére


xatos3
senior tag

én kerülném a blackberryt bár hozzáteszem sose használtam mert nem tetszenek, samsungos vagyok mert szét lehet nyúzni rajta az androidot :D

ja és sikerült a kreszvizsgám, jöhet a vezetés :D

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#22806) stratova válasza xatos3 (#22805) üzenetére


stratova
veterán

Gratula :)

Sass éppen Galaxy S3-ról vált, szóval nála most az éppen nem nyerő.

(#22807) mackosajt válasza stratova (#22806) üzenetére


mackosajt
addikt

Na igen, S3-ról, de már S5-nél tartanak Samuék is.
Mellesleg egy jó Xperia Z2 az én vágyam.

Egyik ismerősöm ezt írta FB-ra:

"Az eurovíziós dalfesztivál kapcsán mennyi szakállas vicc van a neten!" :C :C

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22808) MiklosSaS válasza xatos3 (#22805) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En kiprobalom....olvastam rola jokat/rosszakat....megvan mindket oldala (mint minden OS-nek)...de ki kell egyszer probalni. Nem szeretnek ugy meghalni hogy sohasem probaltam ki egy BB-et.

Gratula a vizsgahoz....most egy ideig Szegeden ovatosan kell kozlekedni.....

@mackosajt: S5-nel jar...meg kitkat-nel (4.4 android) ...csak sajnos nem jon S3-ra...hivatalosan tul gyenge hardver szinten...(1.4 GHz quad core + 1 gb ddr)....csakhogy siman fut a haver noname telojan ahol 512 mega ram van es valami 1.2 GHz-es dual core. Pont ez amit utalok...a samsung politika...kell a kitkat ? Vegyel S4/S5-ot. Aztan az asszonynak van S4mini...meg ott sem lehet (egyenlore) frissiteni....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22809) mackosajt válasza MiklosSaS (#22808) üzenetére


mackosajt
addikt

JB óta, meg előtte sem éreztem, hogy valamit nem tudna a rendszer, inkább csak azt érzem az idő haladásával, hogy lassan, de biztosan, egyre jobban megrogyik az Xperia S-em a csilivili web-nek hála, meg az egyre bonyolultabb alkalmazások miatt, mert mindenki a kinézetre hajt, a jól megírt programra nem.

Egy időben próbálkoztam root-tal, meg romokkal, de meguntam. Használni akarom a telefont, nem állandóan b@sztatni.
Sokan mondják még a kínai csodákat, olcsón. Azoktól meg félek a garancia miatt.

MOst veszek egy telefont a szolgáltatótól, kötök rá biztosítást is, és ha baj van, akár darabokban is legyen, kapok újat.
Jah, tényleg, lassan ideje lesz telefont vennem. 2 éves lesz az Xperia.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22810) pipo112 válasza xatos3 (#22805) üzenetére


pipo112
senior tag

Szép napot mindenkinek vrat a vizsgához!
Mától nagyon körültekintő leszek a biciklivel ne hogy valami újjonc elüsön ;]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#22811) MiklosSaS válasza pipo112 (#22810) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22812) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Azt hiszem megtaláltam az év bölcsességét:

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22813) stratova válasza Shokkolo (#22812) üzenetére


stratova
veterán

Jajj :DDD

(#22814) xatos3 válasza Shokkolo (#22812) üzenetére


xatos3
senior tag

akkor hogy az ace ventura magyar szinkronját idézzem: csütörtökön tököm bököm

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#22815) MiklosSaS válasza Shokkolo (#22812) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

A hetfo mindig melytorok...naha a kedd is :((, a szerda meg az anusz.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22816) ViZion válasza Shokkolo (#22812) üzenetére


ViZion
félisten

uhhh... a szombati műszak meg az anal penetration? ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22817) stratova válasza ViZion (#22816) üzenetére


stratova
veterán

Akkor a vasárnapra marad a double.

(#22818) ViZion


ViZion
félisten

Mindenki sírdogál az új Intel procik miatt... dehát várható volt, h ez lesz, nem hajtja semmi őket. Ilyenkor kellene gondolkodni, ha lenne új FX, ami a nyakába mászna, ócó lenne, akkor nem ilyen csipp-csupp fejlesztés lenne az újabb prociknál... De még oda is benyögte valami retard, h Intel a jobb... de hát már az FX óta volt Intel, persze hogy jobbak lettek. Mondjuk 117 dodóért i3-at nem vennék. :N, i5 meg majd jó 60k Ft-ről startol sztem...

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22819) MiklosSaS válasza ViZion (#22818) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan...semi sem surgeti az intelt sajnos. i5-tol folfele nincs konkurencia (par dologban azert az i7-et is odaverhet egy 8350-es FX).

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22820) mackosajt válasza Shokkolo (#22812) üzenetére


mackosajt
addikt

már akinek

én szabadnapos csibe vagyok :P

meg holnap is

keresem közben az Xperia S méltó utódját

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22821) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Örömmel látom h. mindenki fantáziája beindult :C

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#22822) MrM94


MrM94
őstag

Na ez fasza nap volt.Hazajott az egyik evfolyamtarsnom Ausztriabols vegre megkaptam a fizetesem amiert dolgoztam,egy egesz pizzat <3
S masik kozben tortent egy erdekes sztori..Kerem szepen velemenyezzetek..
Az egyk csaj utkozben levalt kozulunk hogy majd jonni fog utanunk de nembiztos h visszaer s lehet majd talalkozunk az egyetemen.
Mi leultunk egy 4 szemelyes asztalhoz,kicist elfeledkezve rola,dehat miutan eszunkbejutott akkor mondtuk hogy egye fene huzunk oda egy szeket s csokolom.Megerkezik a csaj,puffog leul egyedul egy 6 szemelyes asztalhoz.Mi elotte megkerdeztuk a felszolgalot ,hogy nem e ulhetunk at egy masik asztalhoz mert ekozben! meg felhivott egy masik evfolyamtarsunk hogy jonne o is,s ugy lennenk hatan es ne nyomorogjunk egy 4 szemelyes asztalnal.Kozben hallottuk a valaszt, a kerdesunkre hogy "uljenek csak ott".Na hat ez van nincs mit csinalni,odamennek az egyedululo csjhoz,hogy felvegyek a rendelest s megkerdik tole hogy velunk van?Bar mondta volna hogy nem...S felel ,hogy igen,s nekiall a pincercsajnak hogy mi mi az hogy nem ulhetunk egy asztalhoz?Szo szerint igy.Pincercsaj vissza,hogy ne koszoljunk ossze 2 asztalt..Erre a csaj,hogy azert van maga fizetve,hogy takaritsa az asztalokat,micsoda dolog ez?Hozza ide a panaszkonyvet!
Mi ezt neztuk tavolrol es szegyelltuk magunkat,nagyon...Pincer odavitte neki a panaszkonyvet ez meg beleirt olyanokat,hogy idiotak szerencsetlenek a felszolgalok meg stb...Ezutan elviharzott koszones nelkul..
De amugy fel lett neki ajanlva hogy,huzzon egy szeket oda hozzank...De nem..
Ezutan a ciki helyzet amikor a srac megerkezett s odahuzott egy szeket hozzank,ugy neztek rank...
Mi bocsanatotkertunk,megettuk a kajankat,hihetetlen kinosan ereztuk magunkat az idiota csaj miatt amit muvelt,s meg kozben rolunk is beszeltek...
Kerem velemenyezzetek a csajt..S tippeljetek,hogy milyen beosztasban dolgozik.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22823) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Ugylatszik hogy megsem lesz ma BB telom...nincs raktaron...varnom kell jovo hetig es akkor talan...vagy megveszem toluk es fizetek erte 30 fontot plusszba .....hat nem fogok 30 fontot plusszba fizetni. Hulye em vagyok !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22824) mackosajt válasza MrM94 (#22822) üzenetére


mackosajt
addikt

vezető?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#22825) MrM94 válasza mackosajt (#22824) üzenetére


MrM94
őstag

Mielott elmondom,meg hagyok par embert tippelni :)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22826) MiklosSaS válasza MrM94 (#22825) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Traktorista?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22827) caindwan válasza MrM94 (#22825) üzenetére


caindwan
tag

szvsz pincér :C
@Don sass: Hallottál már a Firefox OS-ről?

(#22828) MrM94 válasza MiklosSaS (#22826) üzenetére


MrM94
őstag

En nem gondoltam volna,hogy te hulyebb vagy mint egy tal esoviz de most bebizonyitottad...Hogy lenne egy CSAJ aki egyetemista egy poronttyal, traktorista?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22829) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na ugy latszik megiscsak lesz BB telom. Hivtak ma a boltbol hogy mehetek reggel utana....kifogtam az utolso akcios BB Z10-est......169.99 font (62K HUF) + 6 honap BB extra hasznalat. Az S3-ra meg van vevom 145 fontert (53K HUF)....

@macska: inkabb nem valaszolok...ne vard azt a napot amikor be fogom bizonyitani ki a hulyebb kettonk kozul !

(#22827) caindwan: igen, halottam...amikor kaphato lesz es jo arban ...akkor szivesen ki is probalnek egyett.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22830) ViZion válasza MrM94 (#22822) üzenetére


ViZion
félisten

Azért mégiscsak a vendég szava... ha a nagyobb asztal kell, akkor az kell... Mondjuk durvulni sem kellett volna, hanem szépen távozni, ennyi. Nem baj, h a csaj transzvesztita, kedveljük a barátaidat! :K ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22831) MrM94


MrM94
őstag

Ezazz,amilyen faszan indult a napom ugy lett elb@xva. :W
Mikloss inkabb nem reagalok nincs most olyan hangulatom ,s Ormanyos neked sem.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22832) MiklosSaS válasza MrM94 (#22831) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan, a te erdekedben ne reagalj !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22833) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Megneztem mar vagy 15 keglit.....egyikre sem mondhatom hogy 100%-ban tetszik.....mind csak kompromiszumokal valalnam be...talan tul igenyes vagyok? :F hogy egyik sem tetszik...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22834) xatos3


xatos3
senior tag

az ssd amit vettem sajnos nem egészen az aminek mutatja magát 450 odavissza az van ráírva

itt egy részlet a megindult levélváltásból a kingstonnal

description of problem: as i said in my older message, the ssd not working at the speed as defined not even close
instead of 450mb/s, the real maximum speed is 180mb/s read and 85mb/s write MAXIMUM
btw the windows is brand newly installed

i tried reinstall all possible drivers, change setting everywhere, nothing helps or changes anything,
the firmware update not helped at all

remind you AGAIN to this article (im skilled with copmuter hardware)

http://www.anandtech.com/show/7763/an-update-to-kingston-ssdnow-v300-a-switch-to-slower-micron-nand

i know now this is a messed up revision, because kingston company using BAD quality control chips at this one ssd
the source of problem, that ssd not using Toshiba 19nm Toggle-Mode 2.0 its using Micron 20nm asynchronous
so im NOT SATISFIED with this product at all, i feel cheated, not even close to the speed a wanted

[ Szerkesztve ]

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#22835) MiklosSaS válasza xatos3 (#22834) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Latod Balint...ha azt vetted volna amit en ajanlottam most nem volna ilyen gond.

Eloszor is probalj meg ketszer egymas utan egy secure erase-t, FW update, a biosban pedig ASCHI legyen de IDE. Ellenorizd a kebelt hogy ne S-ata II legyen hanem SATA III.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22836) xatos3 válasza MiklosSaS (#22835) üzenetére


xatos3
senior tag

tudod komám hogy ilyen gyerekbetegségekbe nem esek :D
és mitn ahogy a cikkben is olvasható selejtesre cserélték a vezérlő chipet

bár az tény hogy ígyis a 6odára csökkent a bf4 betöltési idő

[Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

(#22837) =HG= válasza xatos3 (#22834) üzenetére


=HG=
addikt

Én is már tanácsoltam egyszer, hogy samu 840 evo, de senki nem hisz nekem ! :N

[ Szerkesztve ]

(#22838) MiklosSaS válasza =HG= (#22837) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

En a Crucial, Plextor es OCZ-re (a sandForce-on kivul) eskuszom. Mar a mindjart egy eves OCZ-em 100 %-ban olyan teljesitmenye van mint az elso nap. Ezeket a sandForce-os szarokrol nem lehet elmondani.

A Samu is jo, nem tudok rola velemenyt mondani mert meg nem probaltam ki...de ami kesik nem mulik.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22839) =HG= válasza MiklosSaS (#22838) üzenetére


=HG=
addikt

Előtte nekem is OCZ Agility 3 volt, csak kicsinek bizonyult. Ez a samu jó árban volt, és jókat írtak róla...megvettem, és eddig csak jót tudok mondani róla...

S3-al kapcsolatban csak annyit, hogy Motorola Defy-re is simán felmegy a Slimkat rom, és gyors vele a teló...
Mondom, hagyd a droidot irány IOS ! :K

[ Szerkesztve ]

(#22840) MiklosSaS válasza =HG= (#22839) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nekem volt Vertex 3, es most is van egy 60 gb-os Vertex 2....

Volt iOS...nem volt vele gondom...remekul mukodot, csak ki szerettem volna probalni mast is. Symbian -> iOS -> WP -> Android -> BB.

Mar megvan rendelve a BB Z10-es, kiprobalom....adok neki 2-3 honap probaidot...ha tetszeni fog akkor maradok BB-en egy ideig...ha nem akkor lepek vissza vagy Driodra vagy iOS-re ha a FireFox OS nem lesz meg addigra.

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22841) =HG= válasza MiklosSaS (#22840) üzenetére


=HG=
addikt

Kisérletező tipus! ;) De igazad van, ki kell próbálni amit csak lehet.

(#22842) MiklosSaS válasza =HG= (#22841) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Miert ne.....az a baj velem hogy hamar megunom....meg aztan meg BB-em sohasem volt :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22843) caindwan válasza MiklosSaS (#22840) üzenetére


caindwan
tag

Volt szerencsém próbálni a Firefox Os-et :B Még elég kezdetleges formában van. Nekem egy kicsit gyerekesnek tűntek rajta a logók, volt párszor, hogy akadt is. Volt benne pár bug. A kezelése is szokatlan volt és furán volt megoldva. A "vissza" IOs-es volt ami engem nagyon zavart. Annyira nem jött be. Lehet, hogy idővel még finomítják annyira, hogy elnyerje a tetszésem. De az is meglehet, hogy nagyon androidos vagyok :O

(#22844) MiklosSaS válasza caindwan (#22843) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Milyen telot es hol hasznaltad? En probaltam itt angliaba keresgelni de sehol sem talaltam....pedig nagyon kivancsi volnek.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#22845) =HG= válasza MiklosSaS (#22842) üzenetére


=HG=
addikt

Ez az android vs IOS hasonló az Intel vs AMD-hez... Android kicsit kisérletezős, beállítgatós, mint az AMD, az IOs-t meg bekapcsolod és használod. Akár egy intel konfigot.....

(#22846) ViZion válasza xatos3 (#22834) üzenetére


ViZion
félisten

Tyúúúú. Egy rakattal szereltem be, ez volt a legolcsóbb...
Most dobtam egy tesztet...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22847) MrM94


MrM94
őstag

Akarnak adni egy ilyet a 780amert, 3 hetes allitolag a kartya [link]
Velemenyek?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#22848) otto14 válasza MrM94 (#22847) üzenetére


otto14
senior tag

Ha nem BS-es, akkor cserélj :K

asd

(#22849) caindwan válasza MiklosSaS (#22844) üzenetére


caindwan
tag

Veletech-en volt standjuk, pár telefonon fel volt téve és ki lehetett próbálni :)) Több típuson is fent volt, sajnos pontosan már nem emlékszek :W

(#22850) MiklosSaS válasza MrM94 (#22847) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az fasza kartya...siman menjel bele..

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.