Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23951) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Na itt van a referencia kartyam.....:))

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23952) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

Par foto...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23953) Habugi válasza MiklosSaS (#23952) üzenetére


Habugi
addikt

Milyen ház ez egész pontosan Sas?

1-2 héten belül tervezek házat venni és cirka 45k-t szánok rá, ugyan ez többnek néz ki de tetszik.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23954) MrM94 válasza Habugi (#23953) üzenetére


MrM94
őstag

Phanteks Enthoo Primo a haz neve

@Mikloss,szepek azok a piros ventik!

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23955) pipo112 válasza MiklosSaS (#23952) üzenetére


pipo112
senior tag

szép lett grat hozzá ! :C

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#23956) ViZion válasza MiklosSaS (#23952) üzenetére


ViZion
félisten

fűűűűderusnya! ;]

Csinos ém, csak húzlak kicsit :D ...mondjuk a fura oldala nem tetszik képen. Saját gépházam sem tetszett képen igazán, a fotók csalósak.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23957) MiklosSaS válasza MrM94 (#23954) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Pontosan !

(#23953) Habugi : remek haz, nagyon megeri minden pennit. Maskulonben olyan 67K HUF korul van (190 angol font)

@pipo112: :R

(#23956) ViZion: :P ;] , jaj..oreg harcos, toled nem is vartam amst :D.

Az oldalan a csilli-villi LED-ek egyenlore azert vannak hogy figyeljem ha szivarog valami a pompa korul...kicsit fosok mert picivel vekonyabb a cso mint amilyen volt az elozo...

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23958) Habugi válasza MrM94 (#23954) üzenetére


Habugi
addikt

"Köcsögöm széken.." :DDD

Én kérek elnézést, állati klassz lett de nagyjából valamivel több mint a duplája a rászánandó keretnek így felspécizve. :R

Egy pillanatra azt hittem hogy.., pedig DEHOGY! :( :O

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23959) MrM94 válasza MiklosSaS (#23957) üzenetére


MrM94
őstag

Kicsit fosol mert vekonyabb a cso mint volt? :F
Mi a te segglyukad ? :F Te draga JoIsten.. :Y

@Habugaugabugahabugavugavubaguba! Milyen hazakat nezegettel?

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23960) MrM94


MrM94
őstag

Ez nem hangzik rosszul

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23961) Habugi válasza MrM94 (#23959) üzenetére


Habugi
addikt

Mond szépen gyorsan egymásután háromszor:

Leninmauzóleumlelinóleumozása! :D

Egyelőre ShellKretor oldalát nyálaztam csak át, de azt annyira hogy dolgozatot is irathatnának belőle. ;)

A kiszemelt pedig őnagysága: [link]
Tetszik, hogy figyelembe vették az elemi elsőben tanultakat miszerint a meleg felfelé törekszik és még rá is játszottak. A két alsó ventit már tegnap elkereszteltem egy privát beszélgetésben dúskeblű Bettiéknek.
Szerelem első látásra, az pedig hogy a VGA nem nyöszörög saját súlya alatt külön extra.

Mit gondolsz róla? Mit gondolsz Bettiékről?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23962) MrM94 válasza Habugi (#23961) üzenetére


MrM94
őstag

Eloszor is a csavo igen szubjektiv es sajat magat fenyezi.Van par partnere aki ad neki hazakat tesztelesre o pedig azokat ajanlja,ahogy en vettem eszre.

Na de a RAVEN hihetetlenul faszan szellozo haz,kinezetrol nem csunya,viszton szep sem.Enis szemezgettem egy raven 2 vel viszont a sok nem eltuntetheto kabel,nehez szerelhetoseg engem eltantoritott,hisz en pont azert kerestem masik hazat anno mert ahhoz hogy a volt hazamba a felso 2 ventit kitudjam cserelni,kikellet vegyem a ramokat,leveszem a processzorhutot,kikellett vegyem az alaplapot...Ahhoz h kivegyem az alaplapot kikellet vegyem a HDD keretet,ahhoz h a HDD keretemet kivegyem az osszes kabelt amit eldugtam kikellet szedni,Ahhoz h kiszedjem a kabelelet s kiszedjem a HDD keretet lekellet szedjem az elejet.No ezert csereltem hazat :DDD

En inkabb kulfoldi teszteket is neznek, es nem mas velemenyere adnek,hanem elgondolnam hogy figyelj nekem ez az kell beleferjen s az osszes reviewet atnyalazni arrol a hazrol ami kell hogy lassam mi merre hany meter az agyadban osszeallitod s meglatod h jo lesz e neked v nem.Velemenyeket osszeadni s konkluziot levenni belole,mivel nem kell elfelejteni hogy ok a teszteker penzt kapnak s penzert velemenyt is lehet modositani :)

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23963) MiklosSaS válasza Habugi (#23961) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Abban a hazban el fog szedulni az alaplapod, processzorod es videokartyad. Nem tetszik az a haz , egyaltalan NEM !

(#23962) MrM94: +999, latod macska azert nem dolgozok mar a scan-el egyutt mert nem tudtak azzal a 100-150 fontal lekenyerezni hogy szepitsem a dolgokat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23964) Habugi válasza MrM94 (#23962) üzenetére


Habugi
addikt

Ezt pontosan így csinálom ahogy leírod. (legalábbis igyekszem.. :DDD )

Csak azért azt a tesztet szúrtam be, mert mégis csak fórumtárs továbbá a képek amiket csinált sok szempontból többet mutatnak mint a külföldi teszoldalaké, nem azért hogy meggyőzzön téged arról hogy jó házat néztem ki. :D Azokból is olvastam ám vagy féltucatot tegnap este, hasonlóan pozitívan vélekednek róla.

Igaz nulla támpontot adtam, mindenek felett áll a szellőzés, második a szerelhetőség.
Sarokasztal "lába" és a fal között van/lesz a gépház, a kinézet ezért annyira nem játszik, maximum szemből sem a kabelek elrejthetősége mindaddig amíg a légáramlásnak nem kavarnak bééé.

Itt láthatod honnan van kihúzva a mostani: [link] és ugye az asztal lába mint olyan egy egybefüggő lap, ami kb akkora mint egy átlag íróasztal felülete. :DDD
Jó kis befülledős hely, ezért is kell a szellőzés. De mondom, még bő heteim vannak hátra mielőtt aktuálissá válik, szóval bármilyen jellegű tanácsot szívesen fogadok, nem mellesleg életem 3. szg háza lesz, tekintve a mostani 10éve húzza, szóval túl nagy gyakorlatom nincs a témában. :R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#23965) MrM94 válasza Habugi (#23964) üzenetére


MrM94
őstag

En megmondom neked oszinten a helyedben nem vennem meg azt a hazat.
Megmondom miert.Neadjisten elkap a hev,lehet vizeznel csak nemtudod berakni a kompaktvizet sem.
Vennel videokartyat mittomen egy 7990et,s hopp mindjart lehet nem fog beferni..Ilyen dolgokra nagoyn oda kell figyelni...PL a 7990 kb 2 centin mulik hogy befer...

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23966) MiklosSaS válasza Habugi (#23964) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Parancsolj...ez a neked valo haziko !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23967) ViZion válasza MiklosSaS (#23957) üzenetére


ViZion
félisten

Kérlek. :D
Csőtől ne félj, nálam -és sokaknál- 8-as belső van. A pumpának picit talán nehezebb, ha sok a nagy ellenállású alkatrész, akkor lehet necces, de modern blokkok és radik már nem ilyenek.

Hablatyugi: A raven szép, bár miklósassnak az sem felelt meg... Nekem tetszik, elfogadnám. A fizikai résszel ne foglalkozz, hiszen egy venti is leküzdi a meleg természetes áramlását, tehát ha van légmozgás, akkor jó, az irány másodlagos (így kényelmesebb, de nem lesz hűvösebb). Macsek eléggé szopóági házat vett, ha molekuláira kellett bontani egy elemcseréhez :DDD :))

MrCat: ugyan má', akkor azon az áron van kb. azonos VGA, rövidebben. HA nem rögtön, akkor 2-3 hónap és van. Mert gyünnek ezek.

VGA biznisz ugrott, nem bánom. Jó lett volna, de most nem használom ki, eltolom a házra, holnap jön a kőmérges, megbeszéljük... vagy nem. Nők bazmeg. Lehet semmi nem lesz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23968) pipo112


pipo112
senior tag

egy kis fx off :D ma feltoltam a procit 4,7-re hátha viszi ezzel a 1.44V-vel de sajna nem :W ,
feljebb nem akarom rakni a feszt mert már így is +0.56V van rajta meg valószínűnek tartom ott már nagyon a penge élén táncoltatnám.
Viszont a cpu/nb-ht linket feltettem 2400 egyaránt és eddig ibt very high-on szépen megyen, eddig 2200-on voltak és azt vettem észre a gflops most csökkent legalább 2-vel .
tudom fx totyikban volt ilyen vita viszont itt jön a kérdésem ez amúgy jelent valamit ?

lusta vagyok vissza olvasni fx totyikba ;]

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#23969) MiklosSaS válasza ViZion (#23967) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Csak az a baj hogy nagyon konnyen felment a cso a csatolora. a lefogo pedig erolkodes nelkul felment vagyis be lehetett csavarozni. Az elozo csoveknel amig becsavaroztam 6 lefogot addigra holyagos volt a kezem.

Miert ment kutba a VGA biznisz ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23970) MrM94 válasza ViZion (#23967) üzenetére


MrM94
őstag

Vegulis ki,hogyan gondolkodik.
En megtanultam anno a GTX 580al amikor megvettem negyedaraert hazahoztam kipriobalni s eloszor nemtudtam betenni a hazba a HDD kerettol.Hihetetlen jo boltot csinaltam avval a kartyaval,de majdnem ment a levesbe ha nemtudtam volna betenni a gephazba...Annyi penzt megert anno az a haz.Bukni azthiszem 5k forintot vesztettem rajta s hasznaltam vagy 2 3 evet..
Ez volt a hazam.Azota megtanultam,hogy procchutonek,vganak mindig kell sok helyet hagyni mert sosem tudod,hogy egyszer hova gurul el a gyogyszered.

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23971) Mahrenburg válasza Shokkolo (#23890) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Paripa - Milyen türelmetlenné tett a lehetőség, hogy eredeti Sassstollakat nyerhetsz... :))
Na jó, nagylelkű leszek, akkor lezárom a játékot.

A helyes megfejtés természetesen a Chrysler 300C. A nyertesek névsora:

(Megosztott) 1. hely: SzentSárkány és Paripa
Mindkettőjük nyereménye egy marék DonSasss-toll, amelyet személyesen KisKakasnál vehetnek át.

3. hely: NagySasss
Bár a válasz csak félig volt helyes, s nem szerepelt benne a donor-autó, de méltányosságból, s a pályázók alacsony számára való tekintettel mégis odaítélésre került a 3. helyezés. DonSasss nem kap tollakat, mivel úgyis növeszt magának...

HarciKakas - Láttam, meghirdetted Sasss tollait az Aprón, ha már értékesítetted a tollakat, nincs semmi gond, adj helyettük egy marék kacsatollat, úgysem veszik észre...

Macsek - Köszönöm, de a grafika Uderzo mesternek köszönhető , én csak átalakítottam az eredeti Asterix-képregényt "topickompatibilissé" (Hogy stílusban maradjak, nem szeretnék idegen tollakkal ékeskedni... :)) ) Az eredeti képregény: 1. oldal,- 2. oldal,- 3. oldal,- 4. oldal,- 5. oldal.

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#23972) ViZion válasza MrM94 (#23970) üzenetére


ViZion
félisten

OK, értelek, ez is egy felfogás, viszont aki nem sűrűn cserélget HW-t, az tud vérni, ha pl. VGA nem fér be.

Annyi történt, h a srác kapott instant kp ajánlatot, rendes volt, kérdezte mi legyen, mondta adja el oda. Nekem egy hét még mire lesz pénz, meg nem sürgős a csere. Meg anno kimatekoztuk már itt, h kb. mi kellene, R9 270, GTX 760 vagy HD 7870... ami ócón szembe jön és nincs szétsütve, szét firmware-hackelve.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23973) Shokkolo válasza Mahrenburg (#23971) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nem a nyeremény miatt voltam türelmetlen, csak a kiváncsiság h. jól tippeltem-e.
Őszintén szólva, mióta először megláttam a 300c -t, egyből az ugrott be, hogy:
"kamubentley" :U

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#23974) MiklosSaS válasza Mahrenburg (#23971) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Dugd fel magadnak a harmadik helyet...vagy elso leszek vagy utolso ! Ez az en eletfilozofiam...vagy a legjobb vagy a legrosszabb....

(#23972) ViZion : akkor nezelodjek neked egy 7870 vagy egy GTX 670/760 utan itt ?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23975) Shokkolo válasza MiklosSaS (#23974) üzenetére


Shokkolo
addikt

segítek, a 3. hely az utolsó ;]
összejött ne aggódj... hű maradhatsz önmagadhoz :P

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#23976) MrM94


MrM94
őstag

Mai termek..

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23977) ViZion válasza MiklosSaS (#23974) üzenetére


ViZion
félisten

Jajj, köszi, de nem sürgős. Melózom sokat nyáron, csak ez jónak tűnt, mert csere és kis pénz. Egyszerre nem akarok 40-50 k Ft-ot kipengetni, utána meg árulni a karit hetekig. Pedig az lesz, csak a nyár gyenge? sok meló itthon, de kevés maszek, kevés extra pénz.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23978) MiklosSaS válasza Shokkolo (#23975) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na akkor ez igy rendben is van....

Ezt ismeri valaki ? Az elso verda amit hivatalosan kormanyoztam...

@macska: pofa be !

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23979) MrM94 válasza MiklosSaS (#23978) üzenetére


MrM94
őstag

Dacia lastun,Ceausescu cipoje, milyen gunyneve volt meg ennek?

Hivatalos neve Dacia 500,alig gyartottak belole par darabot.Szerencsem volt eloben latni egy ilyet.

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23980) Mahrenburg válasza Shokkolo (#23973) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Paripa - "Nem a nyeremény miatt voltam türelmetlen... " - Ezt azért a lelkem mélyén valahogy sejtettem... :DD

"kamubentley" - Azért szépen megcsinálták, nem?

NagySasss - Ha jól rémlik, ebben a régi Dacia-blokk "elfelezésével" kialakított kéthengeres motor teljesített szolgálatot, jól emlékszem? Akkor az utak császára lehetett... :))

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#23981) Shokkolo válasza Mahrenburg (#23980) üzenetére


Shokkolo
addikt

abszolut szépen, ráadásul egy srt8 ... nyamiii ;]

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#23982) MiklosSaS válasza MrM94 (#23979) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hogy kapnad be...nem mondtam hogy fogd be a pofad !

(#23980) Mahrenburg: igen, kethengeres....egy szemetrevalo ertelmetlen verda volt. De a kasztni az nagyon szivos volt. Elvezett volt vezetni...75-80 km/h - nal mar ugy ereztem hogy darabokra esik :DD

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23983) Shokkolo válasza MiklosSaS (#23982) üzenetére


Shokkolo
addikt

Én ezt a monstrumot vezettem először.
Gyakorlatilag ezen tanultam meg elindulni, megállni, váltani... :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#23984) pipo112


pipo112
senior tag

Jó éjt all el húzok aludni reggel 5 korán lesz :S

Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

(#23985) otto14


otto14
senior tag

:))

asd

(#23986) Yeffy válasza otto14 (#23985) üzenetére


Yeffy
veterán

uhh... :R

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#23987) #81556480 válasza MiklosSaS (#23952) üzenetére


#81556480
törölt tag

Ezt bekapcsolod pakson megcsúszik az ékszíj! oszt fél óráig elkezd nyígni mint egy rossz F astra télen indítás után bekapcsolt ablakfűtéssel

haza jövök me vótam betonozni. na mondom meg van rendelve a fullos hd pack a jupiszin este nézek valami agymosó filmet . erre bokáig ér a víz a pincébe. jó volt csőtörést buzerálni vagy 2 órán át. most meg még ez a komment is érdékes perceket vesz el az oly régóta várt ejtőzésemből.

[ Szerkesztve ]

(#23988) Shokkolo válasza otto14 (#23985) üzenetére


Shokkolo
addikt

szép-szép a challanger és charger páros... de valahogy a "régi" klasszikus karosszériával szebbek.

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#23989) MiklosSaS válasza #81556480 (#23987) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

??? Viz(ion) a pinceben ? Nyitva maradt a csap ? Megint holt reszeg voltal ?

@paripa: szep az az R25...akkor meg a francia autokra is azt lehetett mondani hogy autok ! ;]

(#23990) Shokkolo: itt lattam egy parat angliaban eloben. Szerintem kifejezetten ronda egy ciposdoboz....de na...izlesek es pofonok !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23990) Shokkolo


Shokkolo
addikt

Mondjuk, ha mocskos sok pénzem lenne, akkor az autóparkom egyik első darabja egy Shelby AC Cobra lenne.
Ahogy a tolvajtempóban is mondták, akkor nem egy önelégült gazdag barom lennék, hanem műértő :P

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#23991) #81556480 válasza MiklosSaS (#23989) üzenetére


#81556480
törölt tag

megrepedt a cshő

(#23992) MiklosSaS válasza #81556480 (#23991) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Hogy, mikor es milyen "cshő" ?...remelem az en vizhutesemben nem elsz ilyen repedt gondok....pedig a macska elatkozta...az irigy dogje !

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23993) MrM94 válasza MiklosSaS (#23992) üzenetére


MrM94
őstag

En irigy?
Jossz nekem a hulladek 780Ti-ddel h meghuzva ottvagy ahol a 690 alapon.S mikor mondom az osszpontszamot rohogsz hogy elkented a 690 szajat.Ezekutan en kezdtem el rohogni mikor elmondtam neked a GPU scoret :DDD
Azutan kb ilyen fejet vaghattal.A hangod is teljesen mas volt :DDD

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23994) Mahrenburg válasza MrM94 (#23976) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Macsek - Te fényképezted le ezt a Ghostot? Igazán csinálhattál volna belülről is pár képet... :))

Paripa - Nekem nagyon tetszik az utolsó szériás Renault 25! A képen látható példány volt a Tiéd? Milyen motor volt benne?

HarciKakas - Nem lennék szomorú, ha az én garázsom előtt állna a két Dodge... :C

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#23995) MiklosSaS válasza MrM94 (#23993) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

majd akkor meselj amikor olyan jatekot jatszol ami megzabal 2.3-2.5 gb ddr-rt :DD

Nekem legalabb egy darab teljeserteku felsokategorias chip van a gepemben (GK110) nem ket darab semmire kello herelt kozep-kategorias chip (GK104) amiket eladtak az olyan hulyeknek mint amilyen te vagy.....
Ket herelt chip...2 gb ddr....azert odaadni egy fasza 780-at.....kar volt azert a kartyaert.....

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#23996) ViZion válasza MrM94 (#23993) üzenetére


ViZion
félisten

de állat kép :DDD Sassss ezé' kinyír majd, de megérte! :K

BokaáztatóLaci: azzzafaCCa. Nekünk a bojler halt meg, nem baj, azt mondják a ideg zuhany jó. Vagy a hideg zuhany? Holnap cserélik a kaccsolót, az szart be. Pár ezres megint, ki számolja? Saját ccsaládi ház, ez kell. Albiba meg szla a tulajnak, kész. :W

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#23997) MrM94 válasza MiklosSaS (#23995) üzenetére


MrM94
őstag

Pofazol teis,hogy ne halgassal.Kinek volt kettonk kozul elobb 780asa?Ki volt olyan retardalt hogy eladja majd utana vissszavegyen belole 2 ot? :DDD
En meselek neked nyugodtan,en leveszem az AA es jatszok 60+FPS el te meg majd nezheted ahogyan a jol belakott jatek fut neked 40el :DDD Ezaz :Y

Orulsz b+ hogy van egy teljes erteku chiped nekedis vegre,minthogy orulnel annak hogy van farkad oszt megsem vagy majom! :DDD

Jossz,s osztod itt nekem az eszet te dagadt sasja....Olyan kover vagy b+ hogy facebookon 2 ismerosnek szamitassz :DDD

@Mahrenburg : Ja en fotoztam,amugy azert mert annyira nem igazan izgatott,siettem vizsgazni :)
A vizesen kopasztani dolgon nagyot felrohogtem!

[ Szerkesztve ]

Az alvástól megéhezek,az evéstől elálmosodok.Így Macskasztikus az élet.

(#23998) Mahrenburg válasza MrM94 (#23993) üzenetére


Mahrenburg
senior tag

Így vizesen még kopasztani is könnyebb :K

"Egy fel nem használt Phenom II matrica olyan mint egy nap ami sosem kelt fel, egy múló szerelemről szóló dal amit sosem énekeltek, egy harcos szív amely sosem dobbanhatott..!" by Habugi

(#23999) Shokkolo válasza Mahrenburg (#23994) üzenetére


Shokkolo
addikt

Neeeem, nem az enyém volt :)
Ez egy érdekes sztori, a képen a Baccara van :K
Volt kb 50db édesapámnak...
az utolsó egy "régebbi" R25, de elég fullos és a V6 -os benzines.

Egyik hajnalban munkába menet egy figyelmetlen Wartburgos telibebombázta a bal elejét (szerencsére apának az ijedtségen kívül más baja nem lett), de olyan szinten h. a kasztni az TK illetve berepedt a blokk is.

Apa megoldotta a problémát, szerzett egy "donort" így az autó átépült 80%-ban ilyen Baccarának, és am otor "degradálódott" egy 2 literes elgázosított benzinesre :(((
Azon tanított meg vezetni mielőtt csináltam a jogsit.

Nekem egy másik "autólegenda" van a birtokomban immáron 2004- óta.
Egy 86' -os Pug. 205 GTi :B

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#24000) MiklosSaS válasza MrM94 (#23997) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Olyan kover vagy b+ hogy facebookon 2 ismerosnek szamitassz :DDD :C :C :C , ezen bahaltam :DD

Jatszunk egy kis Ghost-ot ? Ja...elfelejtettem az nem tamogatja az SLi-t :DD (meg azt te ugysem tudsz jatszani :D )...a 2 giga ddr meg a GK104 ott harmatgyenge.....de jatszhatunk egy kis acIV-et is ha gondolod... ;] ;] ;]

@mahrenburg: te is nyugodtan bekaphatod :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.