Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111051) #81556480 válasza Habugi (#111048) üzenetére


#81556480
törölt tag

ne

nekem akkor most van egy kötelességem. készüljetek

erre egy igazán világklasszis mémet kell gyártanom, hetekbe, hónapokba is beletelhet. ne keressetek.

sas: dugtunk egy nőt. Én is egyet, meg te is egyet :P

[ Szerkesztve ]

(#111052) MiklosSaS válasza Habugi (#111048) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Mondtam én azt hogy ez 2017-ben fog történi?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111053) norbert1998 válasza MiklosSaS (#111052) üzenetére


norbert1998
veterán

Nem. De abban fog ;] Nem bírod megállni, és nem is hibáztatunk érte.;]

legalábbis én :B

(#111054) #81556480


#81556480
törölt tag

Előlapi USB 3 bővítés miatt vettem egy ilyet: [kép]

(#111055) MiklosSaS válasza #81556480 (#111051) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Te milyen nőt duftál? Nem Elát molesztálod?

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111056) Lacielvtárs válasza MiklosSaS (#111055) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Csak tán nem ;]... Vagyis nem vettem észre :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#111057) norbert1998 válasza #81556480 (#111054) üzenetére


norbert1998
veterán

Hinnye de fínyes :Y :D

(#111058) DR|FTK|NG válasza MiklosSaS (#111046) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Nem volt nehéz, mert a Netburst az rossz. ;]

Amúgy reggelt. Végre itthon.

(#111059) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

(#111060) #81556480 válasza DiszNóÓl (#111059) üzenetére


#81556480
törölt tag

meg is van he! köcc :C

(#111061) hackeeeee válasza DiszNóÓl (#111059) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kár, hogy már nincs multi.. :(

Véleményem szubjektív...

(#111062) CJ4567 válasza hackeeeee (#111061) üzenetére


CJ4567
veterán

Nincs multi? WTF? :(((

No Sana No Life

(#111063) hackeeeee válasza CJ4567 (#111062) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát, pár éve már nem megy.. nem tudom, hogy történt-e valami.. De annó még volt is róla cikk, hogy lelőtték a szervereket.

Véleményem szubjektív...

(#111064) CJ4567 válasza hackeeeee (#111063) üzenetére


CJ4567
veterán

Van multi, azonnal bedobott játékba. Nincs a játékban GFWL.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#111065) caindwan válasza MiklosSaS (#110245) üzenetére


caindwan
tag

Ki az agyaros, hee? :D

(#110248) ELACielvtárs: Egy újabb intel tulaj lettem. Talán jövőre ;] :D

[ Szerkesztve ]

(#111066) hackeeeee válasza CJ4567 (#111064) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Akkor lőttek vissza szervert... Ja jól rémlett, most olvasgattam steam fórumot, leálltak a szerverek még pár éve.

Más, egy kis RAT:

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#111067) #81556480


#81556480
törölt tag

Milyen lenne már élőben meghallgatni a GTA V loading screen zenéjét ? :Y :Y

Vagy mondjuk ezt, pár száz órát biztosan hallgattam [link]

A készítő az A38-on fognak fellépni.

Ez még jó is

[ Szerkesztve ]

(#111068) Habugi válasza hackeeeee (#111066) üzenetére


Habugi
addikt

Nem lőttek vissza shemmit. :N

GFWL-en keresztül ment amíg ment, utána az behalt és átvette a Steam.
Ugyan az a sztory mint anno pl a COH-al/Relic serverekkel, miután leálltak jött a NewSteamverzsön és azóta is perfekt a multi.., sőt, mióta átvette a Steam még soha nem volt gond vele, pedig anno a Relices szutyokkal volt mindenkinek pár vidám órája/története. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#111069) hackeeeee válasza Habugi (#111068) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nemtudom, pár éve akartunk multizni, semmit sem csinált, nem talált szervert sem, racenet sem volt meg semmi sem.

Még megjelenés után nemsokkal megvettük haverral, azóta megvan. SOkat toltuk annó.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#111070) #Morcosmedve


#Morcosmedve
veterán

© asszongya'hogy

(#111071) #81556480 válasza #Morcosmedve (#111070) üzenetére


#81556480
törölt tag

Van egy olyan változat hogy a képen felül: szarvas / nyúl / vaddisznó képe , felette hogy fáznak az állatok vidd be, alatta kép pörköltekről: melegítsd fel őket :DDD

(#111072) stratova válasza MiklosSaS (#111046) üzenetére


stratova
veterán

Pedig ti azt a kecskét együtt csak...

őriztétek

;]

Közös muffal pedig sétálhatnátok -18 °C-ban is kézenfogva.

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#111073) Habugi


Habugi
addikt

Egy kis löl alvás előtt: [link]

Fakezű Edward és Májkrémes Vili kiszállnak keményíteni, Edwarddal eleinte higgadt/végtelenül türelmes Bőrkabát, időközben Májkrém előadja milyen tehetséges ablakon keresztül, aztán.. :DDD ;]

A jelenet instant sztárja a katona gyerek, aki tök nyugiban nézi az egészet, hagyja dolgozni a karmát, aztán amikor Májkrémessel és Fakezűvel már felszürcsöltették az összes pocsoját 10méteres sugarú körben akkor szól h mostmár elég lesz.. :C

Ez az eset/jelenet is mókás..: [link]

Leszorítlak Lambert kiszáll keményíteni, balszerencséjére Sűrű Sándornak emberkedik aki egy pillanatig sem házitál azon, hogy kiábrándító jellegű "hováistartozol" leckét adjon neki.. :DDD :N
Az asszonykánál persze kapcsol és leszabályozza magát deee.. szóval karmaügyileg rá is ráfért volna hogy megtanulja miszerint a falatka seggének a kocsiban a helye amikor apóca úgy dönt h nekiáll aszfalt terminátort játszani. ;]

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#111074) stratova válasza Habugi (#111073) üzenetére


stratova
veterán

Profom, ez a leírás már egymagában szórakoztató :) a videót így meghagyom reggelre. Két ritkasággal kívánok jó éjt.

Csak tudjak visszaaludni, mert direkt korán feküdtem, hogy ne legyek zombi, erre éjfél óta nem bírok aludni.

[ Szerkesztve ]

(#111075) MiklosSaS válasza Habugi (#111073) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

:C :C :C

Ez hatalmas....Edward Meg Vili esete....

De mi a faszt csinaltak annyi ideig a kocsiba? Miert hagytak hogy hadonasszon Vili meg rugdossa az autot? Borkabat is mire rajott hogy bunyo van, majdnem szetrugtak a verdat.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111076) Habugi válasza stratova (#111074) üzenetére


Habugi
addikt

:D

Engem sem húz még az ágy, mondjuk annyiból szerencsém van hogy nekem holnap nem kell korán kelnem.

A verdák klasszak.

(#111075) MiklosSaS:

Elég hülye helyzetben voltak.., a sofőr biztos kapott is egyet-kettőt Májkrémestől, nem tudott kiszállni.

Bőrkabát teljesen korrektül járt el, ha megfigyeled jobban zavarta h pocsojába kell kiszállnia mint Fakéz :DDD , akit egyébként egyből felmért és ha megnézed miközben Fakéz fenyíteni próbálja már akkor is Májkrémesen tartja a szemét (abban sem lehetett biztos h nem egyedül lesz végig).

A történet ott dőlt el h neki hátat fordítottak a barmok, szépen megvárta amíg nyílt térre viheti a dolgot, már a kocsi seggénél hajtja fel a kabát ujját (;]) aztán parasztlengőből le is osztja a party legnagyobb maflását Májkrémesnek és nem véletlenül őt választotta.. :N

A sofőr kb mindegy volt h kiszáll-e, az első bunyói egyike lehetett ez, ha megnézed közben többször is távba húzza őt az ösztön, kisétál majd vissza, biztos megvan az érzés az első bunyóidból.
Bőrkabát még lazán áztatta volna egyedül is Májkrémest az utca lankáiban & kátyúiban ha az egyenruhás arc nem állítja le a mókát, Fakéz pedig addigra már felfogta h fél kézzel ezek a srácok nem azok a robotok akiket ő keres. :D

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#111077) #81556480 válasza Habugi (#111073) üzenetére


#81556480
törölt tag

de jó is, mikor munkaszerűen közlekedik az ember, aztán napi szinten találkozik szájkaratés köcsögökkel, tettlegességet csak egyszer láttam, lapáttal köszöntek meg valami eseményt

(#111078) Lacielvtárs válasza caindwan (#111065) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

szia Tehenecske Uraság...
ki lett intel tulaj és miért jövőre?
kicsit lemaradtam :W

jó reggelt émbörök, most nincs hideg, viszont ónos eső az van :(((
Kék ördög ursaág, óvatosan a bicóval :K

meg mindenki vigyázzon magára a mai napon :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#111079) hackeeeee válasza Lacielvtárs (#111078) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah Épp nézem, hogy korcsolyapályánk van. Köszi! :)

Ha nem fújna a szél, meggondolnám, de így szerintem marad a busz.

Véleményem szubjektív...

(#111080) norbert1998


norbert1998
veterán

+3 fok volt 7:03-kor az autó szerint. A három nappal ezelőtti -18-hoznkepest felüdülés. De a zut nem csúszik.

(#111081) hackeeeee válasza norbert1998 (#111080) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Itt most épp azt tervezem, hogy hogy induljak el.

Sógor most jött fel az előbb, közölte, h majdnem 1 centi vastag jég van az autón, inkább induljak el korábban..

Véleményem szubjektív...

(#111082) MiklosSaS válasza norbert1998 (#111080) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Na most nâlunk volt -5 éjjel.

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111083) Jakuskacsa válasza hackeeeee (#111081) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Napot, Szolnokon kb 1cm jégpáncél és gyarapszik. Az utak hagynak kivetni valót maguk után. Nagyon jó részek, nagyon rosszakat követnek, volt ahol keresztbe vágva tudtam csak közlekedni (nem mintha bánnám :DDD ) Reggel az udvaron még csaptam egy két karikát, aztán beraktam a kocsit a fűtött raktárba, had olvadjon. Közben megjött a szokásos tőzeges kamionom, élmény volt leszedni targoncával. Üresen irányithatatlan volt, súllyal még so-so. Azért kicsit itt is adtam az adrenalinnak, csúsztattam keresztbe ahol csak tudtam. Viszont valamit ki kell találnom, mert pont a kormány alatt a fékpedálnál becsorog az eső. Persze a lábamra hova máshova. Eddig nem csinálta, valami megadta magát a szigetelésben. Na majd ha melegebb lesz akkor körbe szilózom az egészet.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#111084) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#111082) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Itt meg esőt ír, -2 fok, de ha kinézek, fél órája szakad a hó, ami egy dolgot jelent, megint rossz irányba fog állni az a fránya kilincs. :DDD

© asszongya'hogy

(#111085) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#111084) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Az a rohadt szél ne fújna..ma van kúltéri munkám is..

De hónak hírét sem látni, csak a lucskos esõ van november óta...

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111086) Jakuskacsa válasza #Morcosmedve (#111084) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Ó de imádtam a kilinccsel előre menést... Mikor még megvolt a 75 ös alfám, mindig az időt lestem, képes voltam felkelni 5 kor, csak csaphassam egy órát... :DDD :DDD

[hátul hajt a kerék]

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#111087) hackeeeee válasza Jakuskacsa (#111083) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én el is csúsztam induláskor.. Jó kör volt..

Itt is hasonló a helyzet... Autón nagyjából 1-2cm vastag jég volt, mondta sógor.. A járdákon is hasonló volt a helyzet.

Nagyon kemény.. És erre még mi is fogunk kapni elvileg pár cm havat.. jó lesz.

Véleményem szubjektív...

(#111088) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#111085) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Az csúnya, nem szeretem én se...viszont most itt is rákezdett az eső, kárba ment a másfél óra hó :O cserébe lesz latyak. Viszont nem megyek sehova, úgyhogy csak látom. xD

Jakuskacsa: Tudom milyen :B Nem is merek belegondolni mi lesz, ha véletlenül első vagy összkerekes autót kell vegyek/használjak.

hackeeeee: Szolnokon mindig más világ van, nem értem azt a várost és környékét. :N

© asszongya'hogy

(#111089) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#111088) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Áh itt Nálunk pár napja volt egy cikk arról, hogy tiszta fehér minden a sótól, stb, ahogy felszáradtak az utak..

Gondolom nem akartak sózni megint, mert úgy voltak vele, hogy biztos elég lesz az ami az utakon maradt...

Kegyetlen volt reggel.. Parkolók, megállók full jégpáncél.. Ahol lehetett mindenki a járdák mellett közlekedett.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#111090) MiklosSaS


MiklosSaS
nagyúr

És itt az első hó :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111091) #Morcosmedve válasza hackeeeee (#111089) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Nagyapám lakik Szolnok külterületén, nem is tudom mi az, Zagyva mellett, de Szolnokhoz tartozik.
Igen, szoktak előre sózni.

Nekem egyszer volt olyan, hogy jég/ón páncél volt az egész kocsi, még a Honda, kinyitottam az ajtót és eltört az illesztéseknél :D Az út is olyan volt, aztán pár perc után, nagyobb utakra kiérve nem volt gond, ott lejárták, stb. :)

(#111090) MiklosSaS: Hol?

[ Szerkesztve ]

© asszongya'hogy

(#111092) hackeeeee válasza #Morcosmedve (#111091) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az megvolt akkor, amikor leesett a hó múlthét végén.. :DDD

Plusz akkor rásóztak.. utána az elolvadt, felszáradt, és fehér maradt minden a sótól.

Most volt itt a futár Nálunk, kérdeztem tőle, Ő is azt mondta, hogy most kezd már jobb lenni, ahol van forgalom.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#111093) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#111091) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Skegness/Lincolnshire, East midlands, United Kingdom.

Írányitószámot csak privátban :D

Máskülönben havazott ugy 5 percet. Volt 1 mm-es hó a kocsikon ;]

[ Szerkesztve ]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111094) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#111093) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

Tehát nem volt hó :D

Nem akarlak én trekkkingelni, nem úgy kérdeztem, hogy hol esett, hanem a képen. :)

© asszongya'hogy

(#111095) Jakuskacsa válasza #Morcosmedve (#111091) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

ÓÓÓ itt úgy tolják a sót már novemberbe mintha kötelező lenne, itt a veszélyes dolgok a hidak, mert lepárásodnak minden reggelre. Én kint lakom a Tallin városrészben, minden reggel át kell menjek a zagyva hídon. Hát volt már hogy erősen kellett kapaszkodni a kormányba. Ha azon túljutsz a város aránylag már rendben szokott lenni. Bár most érdekes módon a körút négyes felé vezető része elég hólatyakos volt, míg máshol max nedves. Olyan mintha arra elfelejtett volna menni a kotró. Amúgy az a dühítő, hogy vannak bizonyos részek itt Szolnokon, ahol egyáltalán nem jár kotró, se sózó. Tipikusan ilyen az az utca ahol reggelente munkába járok. Van egy kb 600 méteres része, ahol sosem csinálnak semmit, de előtte-utánna igen. Vagy pl. az az utca ahol parkolok a lakás mögött, ott természetes dolog, hogy hó fedi december óta.

A sózásnak van az a hátulütője, hogy mikor kicsit el kezd melegedni az idő, akkor ilyen nyálkás trutyi lesz belőle. Na azon se téli, sem a nyári gumi nem jó... olyan mint a takony. A téli gumi mintája nem jó rá, mert egyszerűen nincs hol kinyomja a nyálkát, a nyári kinyomja de nincs tapadás... egyszóval mindkettővel csúszkálsz.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#111096) MiklosSaS válasza #Morcosmedve (#111094) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

Nézd a házak tetejét, nézd a szélvédőmet....hatalmas pár perces havazás volt! ;]

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111097) #Morcosmedve válasza MiklosSaS (#111096) üzenetére


#Morcosmedve
veterán

De az egy vicc, nem hó! :D

(#111095) Jakuskacsa: Elég nevetséges :D Egyébként itt Bp-en se foglalkoznak a kis utcákkal, annyit ki kell tudjál gurulni, gondolják. Én élvezem, de szerintem sokan fosnak mint az atom :D Hidakat meg mindig külön kell(ene) kezelni, azok neccesek.

© asszongya'hogy

(#111098) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#111096) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

Probaltam targival feltörni a jeget. Kisebb nagyobb sikerrel.

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

(#111099) MiklosSaS válasza Jakuskacsa (#111098) üzenetére


MiklosSaS
nagyúr

És hátul ott pihen az XC70 :D

~~~~~~ Privatban NINCS szakmai tanacs! ~~~~~~

(#111100) Jakuskacsa válasza MiklosSaS (#111099) üzenetére


Jakuskacsa
senior tag

ÓÓÓÓ de jó szemed van....

Anyumékkal beszéltem... kb 15cm hó és még hullik, Kassát kb lezárták, ónos esőre ráhullott a hó, a flancos felüljárók használhatatlanok, még a buszok sem tudnak közlekedni rajta. Szinte megbénult a város.

[ Szerkesztve ]

A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.