Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) juuzer


juuzer
addikt

Tetszetős telefon, az IPS-t és a 2 felesleges kamerát leszámítva. Ennyiért jó vétel abszolút. :)

Vamos a la playa.

(#2) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tesztet még nem olvastam el.
A telefont 1 hónapja használom.Ennyi pénzért Best Buynak gondoltam, és a plecsni a teszt végén csak megerősítette ezt bennem. :R
Kiváló telefon, egyedül nálam az NFC szarakodik a Simple frissítés után, de ez elvileg app probléma. Üzemidő kiváló.Itt írtam róla. [link] Gyors, nem melegszik, a fényképezőgép nekem tökéletes, napsütésben kiválóan látható a képernyő, a kijelző csak IPS de abból a legjobb.
Ami probléma, de ez minden Xiaomi telefonnál az...nem jönnek rá időben a rendszer frissítések.Nekem tegnap frissült az augusztusi biztonsági állapotom...

(#3) balazs1022 válasza juuzer (#1) üzenetére


balazs1022
őstag

Az IPS van akinél előny (nálam is). Nekem a Jack csati elhagyása nem tetszik.

Amúgy jó vétel :)

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Játékra ideális. De nem vészes a kamera sem. Azért el lehet nézegetni ezeket a képeket, bár picit sötétek lettek. Videó sem rossz.
Tetszik. Mármint különösen tetszik. Akár ajánlott is lehetne. De ez különösen ajánlott.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) makoss


makoss
addikt

Még mindig nincs USB 3.0! :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#6) novinyul


novinyul
veterán

Megjelenés óta használom, de egy kiváló ár-érték aránnyal rendelkező telefon. Tényleg csak a kamera ami megkülönbözteti a Pro verziótól. Érdekes hogy nálam nem laza a bekapcsoló gomb, bár az is igaz hogy egy kicsit nagyra sikerült, de kárpótol az üzemidő :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#7) erahurka


erahurka
félisten

Az esti képek éjszakai módban készültek?

(#8) batai15


batai15
félisten

Kiváló lenne ha lenne benne qi töltés is.
Nem értem hogyha annyira el akarják hagyni hagyományos töltőket is , miért nem támogatja sok készülék, és miért csak a nagyon drága telefonok tudják. Holott filléres tétel lenne , ráadásul igen csak hasznos.
Azért viszont nem adok ki 300k+ hogy ezt a funkciót megkapjam .

(#9) Doki42


Doki42
őstag

Jó a teszt, grat 👍
A kamera átlagos, stabilizáció hiány a fájó... Szerintem

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#10) szekra


szekra
őstag

Ez még talán jó is lenne ha nem Android futna rajta.

(#11) ben11 válasza szekra (#10) üzenetére


ben11
őstag

Sajnos nem bírom ki, rá kell hogy kérdezzek.
Mi lenne a megfelelő rendszer?

(#12) Viper26 válasza ben11 (#11) üzenetére


Viper26
nagyúr

BB10. :D

Pixel 7 | FR955

(#13) instantwater


instantwater
addikt

Végre megjelent a teszt, így lesz saját topikja.

Én pár hete használom, abszolút meg vagyok elégedve vele.

9T-t váltott, és kifezetten a vibrálásmentes IPS miatt esett erre a választás, mert a 9T OLEDje bántotta a szemem.
Nagyon tetszik a 144Hz, hiperűrugrás egy 60Hzes OLEDhez képest.

Kicsit hiányzik a jack, de Aliról párszáz forintért rendelhető olyan adapter ami egyszerre kínál USB-C és 3.5mm jack kinenetet.

A kameraközéphegység valóban nagyra sikerült, erre vigyázni kell, vagy camshieldes tokot használni, de attól még nagyobbra nő a hátán a hegyláncolat.

Fontos megemlíteni, hogy hívásrögzítés nincs, de egy xiaomi.eu rommal orvosolható a kérdés. Ilyenkor sajnos ugrik a Google Pay NFC.

A hátlap néhányaknak rezeg a hangszórótól. Ez egyéni megítélés kérdése, hogy hozzáad a hatáshoz, vagy hibának érződik.

Nem kicsi, de megszokható.

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezért a pénzért teljesen rendben van. Ha van kicsit több a zsebben Mi 10 5G sem sokkal drágább és van oled, qi, jobb kamera.

(#15) whattimeisit


whattimeisit
csendes újonc

Nagyon hiánypótló teszt, köszi :R . Sanszosan ez lesz a Honor Play utódja, nagyon ott van a telefon, pont azt tudja, ami kell.

néha mindig, de tuti.

(#16) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

A közelség érzékelő müködik már rendesen?

(#17) odani


odani
tag

Valaki segítsen megérteni, hogy miért lehet szempont a videófelvétel közbeni, az ultraszéles lencsére való váltás képessége.
Én biztos, hogy nem értékelnék egy olyan felvételt, amin a készítő jópofa megoldásnak gondolja, hogy ugrál a lencsék között, borzalmas lehet. :F

(#18) erahurka válasza odani (#17) üzenetére


erahurka
félisten

Nem biztos hogy van lehetőséged befejezni a felvételt és elindítani egy újat. Ha városnézésen buszon mész, mire leállítanád a felvételt, átnyomnád széleslátóra és újra elindítanád, lehet lemaradnál arról amit rögzíteni akarsz.

[ Szerkesztve ]

(#19) joelke HU


joelke HU
senior tag

Idei xiaomi kínálatban ez ami, meg a lite, ami megdobogtatta a szívem. És a mostani 155 ezret baromira megéri főleg hogy még csapnak mellé egy 24 ezeres mi box-ot is.

Motorola G51

(#20) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyenem van, csak az zavar, h amióta megvettem akciózák, kapsz mellé ajándékot, fülhallgatót, képnyomtatót. Jól kimaradtam ezekből. A telefon amugy pöpec. :C

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#21) zzola


zzola
félisten

Nah örülök, hogy jól választottam!

(#22) Luck Dragon válasza pusszycat (#20) üzenetére

Még is Xiaomi lett a választásod? :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) pusszycat válasza Luck Dragon (#22) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. Eddig bejön. Van Samsungom is, nem akartam még egyet. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#24) novinyul válasza WhiteWalker (#16) üzenetére


novinyul
veterán

Semmi gond vele, de ezt a tesztben is emlitik. :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#25) juuzer válasza balazs1022 (#3) üzenetére


juuzer
addikt

Nálam mondjuk pont hátrány, már csak akkor is, ha azt néhem, hogy a M9T is AMOLED-et kapott.

Csak erről a nettó feleselges és ultragagyi makró- és mélységérzékelős kamerákról szoknának már le a gyártók... :(

Vamos a la playa.

(#26) Graphics válasza instantwater (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

X3-as is rezeg hátul, én már ficsőrnek hívom, tök kellemes :D

Mi 10T nálam nagyon betalált, ha nem lenne itthon az X3-as, amivel bőven elégedett vagyok, akkor lecserélném erre.

Majd talán jövőre.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#27) TTomax


TTomax
nagyúr

Én egy Mi 10T Prot használok,egy Samsung S10+-t váltott.Kamerában azért a samsung jobb egy picivel,és van IP védettség meg qi töltés.A kijelző nekem mindkettőben megfelel,viszont a rendszer sebessége,a 144Hz, a samsunghoz képesti gigantikus akkuidö miatt nekem most a xiaomi jobban tetszik.Nagyon jó áron vettem,nagyon elégedett vagyok a készülékkel.Egy dolog van ami zavar az a memória nem bővíthetősége,ezzel sajnos együtt kell élni...

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#28) #90305280 válasza pusszycat (#20) üzenetére


#90305280
törölt tag

Én kaptam mellé egy 1.0 L-es Suzukit is.
Ja, nem, az a plazma tv volt... :P

(#29) Cecevok


Cecevok
tag

"erre vártunk idén"...
Khm... Mi 10SE... Is jó lett volna ha elkészül...

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#30) Tschubi válasza Cecevok (#29) üzenetére


Tschubi
tag

Szerintem arra gondolt, hogy idén ez az első különösen ajánlott. De lehet én is félre értem.

(#31) Luck Dragon válasza pusszycat (#23) üzenetére

Ennek örülök. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#32) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Jó ez!
amúgy Google kamerát neki.

(#33) Hallosz


Hallosz
senior tag

A technikai paraméterek alapján ígéretesnek tűnik, kérdés, hogy mennyire időtálló maga a telefon, anyaghasználat, ragasztások stb.

Mert lakni, muszáj.

(#34) novinyul válasza Hallosz (#33) üzenetére


novinyul
veterán

Szerintem bőven bírja, már a Note 4 is baromi jól össze volt rakva, azóta meg csak javult a minőség.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#35) Cecevok válasza Tschubi (#30) üzenetére


Cecevok
tag

Értem, hogy mire gondolt.
Csak a Mi 8SE és 9SE után nem lett idén 10SE...
Nem hiszem, hogy ne férne el a Xiaomi termék kínálatában a sokadik 6.5-6.67 hüvelykes telefon mellett.

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 Pro / Sony HX99 / Lumix GX800

(#36) myckey


myckey
veterán

Nekem "csak" a Lite verzió van, de ezzel is maximálisan elégedett vagyok, érdekes volt leváltani, a több éves Microsoft 950 telomat. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#37) winss


winss
tag

Ez majdnem ugyanaz, mint a POCO f2 pro-m. Lényegében hardveresen ugyanaz a kijelzőt leszámítva. Akksiban kicsivel több, de cserébe van kameralyuk és nincs jack. Kamerában egyik sem csúcs, de teljesen vállalható. Nem könnyű idén sem a nekünk való telefon kiválasztása annyi variáns van már. :D Ezt mennyiért dobálják most a kínaiak? Amúgy nagyon ráálltak erre a 6,67"-ra. :D Ami nekem mondjuk még kicsi is a mi max 3 után. :D

[ Szerkesztve ]

(#38) zzola válasza winss (#37) üzenetére


zzola
félisten

Poco-n nincs stereo hangzás.

(#39) winss válasza zzola (#38) üzenetére


winss
tag

Ja igen annyira nem mentem bele csak a feltűnőbb dolgokba. MOndjuk én meg nem mondtam volna milyen hangzás van a pocomban. :D Én kizárólag a motoros kamera miatt választottam anno a poco-t

(#40) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Majdnem jó, de nincs Edge, és IPS

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#41) novinyul válasza enginev3.0 (#40) üzenetére


novinyul
veterán

IPS van(adaptív 144Hz)és hála istennek edge kijelző valóban nincs :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#42) enginev3.0 válasza novinyul (#41) üzenetére


enginev3.0
félisten

Kinek mi :K
Ja meg nálam amúgy is kizárt a xiaomi :K

De ösztönzésre jó a többi gyártónak

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#43) dkface válasza enginev3.0 (#40) üzenetére


dkface
aktív tag

Pont két olyan dolgot sikerült megemlíteni ami inkább előny mint hátrány. :U

(#44) pusszycat válasza myckey (#36) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én is azt rendeltem, gondoltam elég lesz az nekem, majd egy hét után mondták hogy mégsincs nekik. :o

Felhúztam magam és vettem máshonnan egy Mi 10T-t. Az már megjött rendesen. Ha csak egy kicsit kell hozzátenni vegyétek a jobbikat. Hosszabb távon meghálálja a döntést. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#45) pusszycat válasza novinyul (#41) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elég jók a színei a kijelzőnek, nem egy átlagos IPS. Legalább nem fog beégni meg zöldülni mint az amoled szokott. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#46) enginev3.0 válasza dkface (#43) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mint írtam, kinek mi :K

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#47) novinyul válasza pusszycat (#45) üzenetére


novinyul
veterán

Sokan negatívan álltak hozzá, pedig egy nagyon jó IPS panelt raktak a telefonba, külön tetszik hogy adaptív a panel. Esetleg a fő kamera kaphatott volna ois-t(tudom akkor nem sok értelme lett volna a T Pro-k)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#48) pusszycat válasza novinyul (#47) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs nagy különbség itt jól látszik, de a lite az ugrál rettenetesen. [link]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#49) HarleyCustom


HarleyCustom
veterán

Csak az amoled! Kár érte...

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#50) Graphics válasza HarleyCustom (#49) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi 10 5G :)
Poco F2 Pro

Lehet találni AMOLED-et. Ha annyira szükséges

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.