Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MarciKING24


MarciKING24
tag

Január közepéig sajnos nagyon sok idő van még, ez sem itthon lesz sláger :(

Straight outta Compton

(#2) RaveForce


RaveForce
veterán

Azt hittem, az eddig nagy port kavart kijelzot kicsit jobban kivesezik annal, h pocsek a betekintesi szoge es torzulnak a szinek oldalrol...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#3) OPiiPO


OPiiPO
addikt

Kitűnőre sikerülte telefon, főleg a kijelző és a DAC/AMP része!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#4) zoleeno1


zoleeno1
addikt

Na meg is van a valasz, legalabb nem kell varni, hogy novemberben megjelenik:D ezt tenyleg nagyon elpuskazta lg... :(

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#5) Saccco


Saccco
nagyúr

Imádom az új trendet, 151-155mm-be 6", a korábbi 5,5" helyett. :K

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#6) brainticket válasza RaveForce (#2) üzenetére


brainticket
aktív tag

na igen a kijelzőről lehetett volna többet írni

(#7) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Csak egy óvatos kérdés
az audio részben van lehetőség mondjuk FET compressor kezelésre is?

Hasonlóan pl a viper4android-hoz.

(#8) Viktor0610 válasza RaveForce (#2) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Milyen kivesézésre gondolsz? :P

Szerintem az [akármilyen]OLED kijelzőnek jobbnak kellene lennie betekintési szög tekintetében (is), mint az IPS-nek.
Ez már ilyen alap dolgon elvérzik, akkor minek tovább tesztelni? ;] Akkor meg gondolom, az lenne a bajod, hogy miért ekézik ennyire a kijelzőt. :P

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#9) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Kár érte, pedig egész szép telefon lenne. Alacsonyabb áron fog nyitni az U11+ még Decemberben. :)

Megyen!

(#10) #16820480


#16820480
törölt tag

Hát, az első OLED kijelző nem jött be az LG-nek, talán majd a G7-ben jobban megoldják.

(#12) prolad


prolad
őstag

Nagyon szép a telefon beletettek mindent,amit kell, de a kijelző miatt (főleg a pixel xl 2 hibák után, na meg a cikkben leírtak se túl biztatóak) nem szívesen venném meg.

(#13) RaveForce válasza brainticket (#11) üzenetére


RaveForce
veterán

Meg a The Verge pottyos V30 kijelzoje miatt, bar az lathatolag itt szerencsere nincs (meg?)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#14) hemaka


hemaka
nagyúr

Jovore kaphato egy idei mobil? Parades marketing, ja nem. :( A kijelzoket addig kihajithatnak a kukaba es tehetnenek bele valami normalisat.

(#15) dutrás


dutrás
őstag

280000! What?

P50 pro/P40 Lite

(#16) brainticket válasza RaveForce (#13) üzenetére


brainticket
aktív tag

na igen:
https://www.theverge.com/2017/10/16/16457544/lg-v30-review-design

"Every time I switched between the V30 and HTC’s U11 in my testing, the U11’s screen felt like a luxurious escape. It’s painfully apparent that LG’s so-called plastic OLED screens are multiple generations behind Samsung’s alternative — which graces the Galaxy S8, Galaxy Note 8, and the upcoming iPhone X — as well as significantly behind the best LCDs, as exhibited by the U11."

(#17) AGE-T


AGE-T
senior tag

280e. és van benne egy pocsék kijelző, gagyi kamera... LG bitang jó kijelzőket gyárt, ezt a készüléket kiadták bérgyártásba, nem értem...

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#18) #82729984


#82729984
törölt tag

Mindig felmerül bennem a kérdés hogy vajon ki lehet az LG marketingagya, ezek szerint pl. a karácsonyról és annak jellegzetességéről sem hallott (a kereskedők olyankor bonyolítják az éves forgalom felét). Na mindegy talán jövő karácsonykor már jó vétel lehet, ha még árulják akkor.

Egyébként a fotóktól továbbra sem dobtam hanyatt magam.

szerk: viszont akkor tényleg igaz amit a másik topicban valaki belinkelt hogy a német MM 1-3 hónap szállítási időt ir.

[ Szerkesztve ]

(#19) hemaka válasza #82729984 (#18) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezt en sem ertem, minden gyarto probalja ugy kiadni a cuccait, hogy a nagy karacsonyi lazban legyen polcon, vigyek csak a vasarlok, hagy doljon a lovetta. De ezek szerint a LG-nek nem kell, van boven. :DDD

(#20) jacis


jacis
nagyúr

Még mindig nagyon tetszik. A baj az hogy mire ezt meg tudom majd venni 280k-s áron az S8+ fele annyi lesz és kb ugyanezt kapom. :(
Rohadtul sajnálom. Tényleg!

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#21) Robbertho válasza #82729984 (#18) üzenetére


Robbertho
aktív tag

Nem érzik nagy piacnak Európát/Magyarországot, így nekik mindegy (örülni kell, hogy egyáltalán lesz...) Az USA-ban és a kis otthonukban már régóta kapható.

Áresés és kijelzőjavítás után jövő tavasszal talán már vennék is egyet, de ha marad a kijelző, sajnos el kell felejtenem (ahogy az egész LG-t ahogy van).

[ Szerkesztve ]

(#22) koxx


koxx
MODERÁTOR

Január :F :W elmehetnek a búsba. Mennyibe fog kerülni januárban egy S8+? +utána nem kell sokat várni az S9 pletykákra/hírekre. Kíváncsi leszek mennyiért jön be a HTC U11+.
Remek készülék lett, de iszonyatosan megcsúsztak vele, ráadásul nugáttal jön.

(#23) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Hát ez mi a sz*r? Mindenki szívta a vérét a Mate 10 Pro-nak a kamera miatt, akkor erre mit mondanak? Kíváncsi leszek...

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#24) Viktor0610 válasza koxx (#22) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt már láttuk egyszer. A G6-tal.
Bejelentették az S8 előtt, de utána vált elérhetővé a boltok polcain.

Tényleg azt gondolom én is, hogy túl sok pénze van az LG-nek, és direkt késnek ennyit a flagshipjeikkel... :U :(((

Samsung Galaxy A54

(#25) Drakmusz válasza tibcsi0407 (#23) üzenetére


Drakmusz
őstag

Pontosan olyan mint bármelyik csúcs a palettáról.Mostanában akartam cserélni a 6P-t,legfontosabb szempont a fotózási képesség.
De semmilyen mobil nem tud nappali körülmények között lényegesen jobbat,főleg hogy ez egy valag pénzbe kerülne.
A hangsúly a lényegesen van,mielőtt kitörne a háború......

[ Szerkesztve ]

https://fototrend.hu/fotok/fotos/drakmusz/index.html

(#26) balgab84


balgab84
aktív tag

Kijelzoje olyan rossz lett, mint a pixel XL2-nek. Nem vagyok samu fan, de tanulhatnanak toluk😀

(#27) tibcsi0407 válasza Drakmusz (#25) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Valóban nem. Valahol az S7-nél megállt a fejlődés és azóta csak apróságokban változtattak a fotós képességeken.

https://utdetailing.hu/

(#28) OPiiPO válasza Drakmusz (#25) üzenetére


OPiiPO
addikt

Lényegesen jobbat nem fogsz találni, szerintem.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#29) aTe014


aTe014
aktív tag

Ez tényleg ilyen durva lenne?! :Y G6-omat "leellenőriztem", azzal nincs semmi baj, de eléggé megdöbbentő, hogy egy fehér kép kéknek néz ki a V30-on... :F

i14Pro

(#30) observer


observer
tag

Január közepe??? :O

(#31) doooo válasza aTe014 (#29) üzenetére


doooo
veterán

Miért lenne a G6-oddal baj? Semmi köze a P-OLED kijelzőkhöz...

(#32) aTe014 válasza doooo (#31) üzenetére


aTe014
aktív tag

Persze-persze, tudom, hogy más technológia, de azt a képet elnézve maradtak volna inkább a "bevált" IPS-nél...

i14Pro

(#33) *RLaci* válasza tibcsi0407 (#23) üzenetére


*RLaci*
addikt

+1

(#34) Mike81


Mike81
senior tag

Hát én el vagyok borzadva a kijelzőtől. És ezért van pofájuk 280 000 kérni úgy hogy fél évvel a bejelentés után lehet majd megvenni? Ehhez csak gratulálni lehet! Ha valaki nem tudja hogyan kell vásárlókat és márkahű embereket veszíteni akkor az LG-hez kell küldeni őket iskolapéldának!
Szép telefon én is rávoltam izgulva de így nem kell. Megvárom az U11+ -t meg azért meglesem a Mate 10 prot is, hogy mennyire gáz a kijelzője. De ha az sem jön be akkor S8+ és U11 + között kell dönteni.
Azért a HTC jobban piszkálja a fantáziámat

[ Szerkesztve ]

(#35) #82729984 válasza Robbertho (#21) üzenetére


#82729984
törölt tag

Európa a világ kb. 2. legnagyobb gazdasági társulata, nem igazán értem miért nem érzik nagy piacnak.

Ugye ha én lennék az LG akármilyen főjanija, akkor elgondolkodnék hogy vajon miért van az hogy az összes konkurencia ezerrel tolja az EU-t is, most már ugye az olyan kínai gyártók is mint a xiaomi (lásd még itthon is bekerült a telenorhoz)...

Ahogy már sokszor mondtam, ha ezt a vonalat viszik tovább 2-3 év és lehúzzák a rolót.

(#36) darvinya


darvinya
titán

Apró baki:
váltakozó feszültségű gyorstöltő…
Nem váltakozó, hanem változó feszültségű (5V, 7V, 9V, 12V)

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#37) tibcsi0407 válasza #82729984 (#35) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Egy ázsiai gyártónál nem kell feltétlenül a racionalitást keresni. Fafejűek, nem látják be, ha valamit nem jól csinálnak, a nyugat emberének pedig leszarják a véleményét.
Lehet, hogy nem telefon, de nagyon jó példa erre a Mclaren Honda szenvedése a Forma 1-ben.

Az a dolog, hogy más ázsiai gyártóknak jól megy, az azért van, mert ők alapból megértették, hogy mit akar a nyugat embere.

[ Szerkesztve ]

https://utdetailing.hu/

(#38) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ez az LG már nem az az LG ami a G2-G4 párost készítette... :( :O (A két legjobb LG a mai napig)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#39) koxx válasza MikeWazowski (#38) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Az a G4 aminek az összes példánya elhullot BL(alaplap) hibával 1 éven belül? hmm. A G2 valóban egy jól sikerült teló lett, de pl a G3/G5 párost nem mondanám annak.

(#40) WinstonWolf


WinstonWolf
senior tag

Mind az itthoni megjelenés dátuma, mind az akkorra prognosztizált ár vicc kategória.

A készülék amúgy ezeket leszámítva nagyon jó lett!

WinstonWolf - A második farkas, aki sütni tud.

(#41) Reinkz


Reinkz
senior tag

Nekem senki nem mondja hogy feher kep esten alulrol a kijezonek full keknek kell lennie.. Vicc

(#42) MarciKING24 válasza koxx (#39) üzenetére


MarciKING24
tag

Enyém 13hónapot bírt BL előtt, csakhogy gari után nyerjem meg :D
Tényleg király a G4...

[ Szerkesztve ]

Straight outta Compton

(#43) #82729984 válasza Reinkz (#41) üzenetére


#82729984
törölt tag

Lehet hogy feature :) Színes kijelző, ki tudja az LG-nél mit értenek alatta :D

(#44) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Lehet maradni kéne még az IPS-nél? :U Amennyire jól indított mindenhol ez a készülék úgy rombolódik le bennem tesztről tesztre a V30. Most kellene picit belehúzni a HTC-nek az U11+-szal, mert arról eddig kevés rosszat olvastam.

Finn the human

(#45) koxx válasza MarciKING24 (#42) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De a BL hibát szerencsére 2 évig javítja az LG szerviz, szóval korrektek. Nekem csak egy szimpla beégés/foltosodás miatt kellett kijelzőt cseréltetnem a V10-ben gari vége előtt 3 nappal.

Ezek az oled színhibák azért elég zavaróak egy cca 300k-s telónál. Egyre jobban várom az U11+-t. 4000-es akku, 6GB RAM és oreoval jön.

(#46) hatala válasza MarciKING24 (#42) üzenetére


hatala
tag

Akkor az érdekes gari volt, mert nekem a 23-ik hónapban adta meg magát 1 hónappal a 2 év gari lejárta előtt és szó nélkül cserélték, így most van +1 év garis újszerű G4-em.
Nem olyan rossz ez.

(#47) dajkapeter válasza MikeWazowski (#38) üzenetére


dajkapeter
senior tag

A G3 se volt az igazi. Nekem az van, keretrepedés, alaplap hiba, szélsőséges melegedés. Ez csak az amiről én tudok. Az enyém többször kapcsolt ki melegedés miatt, alaplapot cseréltek benne, többeknek repedt a keret...

Páromnak volt G2, G4, most G5. A G2 volt jó gép. A G4-et imádta, de alaplaphiás volt (meglepő módon). A G5 meg nem akar működni, alig megy rajta valami.

Lehet nekem S8+ lesz belőle, mert addigra már 150 alatt lesz gsm-ekbe, a V30 meg 280... Na annyit nem ér nekem a dupla kamera...

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#48) OPiiPO válasza koxx (#39) üzenetére


OPiiPO
addikt

"Az a G4 aminek az összes példánya elhullot BL(alaplap) hibával 1 éven belül?"
- Ez így egyáltalán nem igaz. Írhatod azt hogy elég sok, de nem igaz hogy mindegyik egy éven belül kivétel nélkül.

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#49) mizoli válasza tibcsi0407 (#37) üzenetére


mizoli
addikt

Az LG soha nem volt a szívem csücske, ezután sem lesz az. Legnagyobb gondnak a kijelzőt látom.
Az FM rádióért viszont jár egy nagy piros pont!

(#50) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Ennyi pénzért nem LG-t vesznek a népek.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.