Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35601) X2N válasza HollyBoni (#35597) üzenetére


X2N
senior tag

Engem is ledobott tegnap, meg ma is 1-2x, most valamiért nem talál egy szervert se, valami karbantartás van? Pár napja vettem meg a játékot, nagyon tetszik :)

[ Szerkesztve ]

Launch code for russian nukes: 97 99 116 105 118 97 116 101 32 100 101 97 100 32 104 97 110 100

(#35602) F_Zolee válasza X2N (#35601) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó kérdés. Nem szoktam figyelni ilyen híreket tőlük.

(#35603) HollyBoni válasza F_Zolee (#35600) üzenetére


HollyBoni
veterán

Megpróbálom a port forward-ot,bár épp elakadtam. :DDD Ledob,újracsatlakozok,azon a szerveren ahol én voltam senki mást nem dobott le,csak engem. Szerintem itt nálam lesz a hiba.

(#35604) HollyBoni válasza HollyBoni (#35603) üzenetére


HollyBoni
veterán

Na a f@szom,már megint dobál pedig megcsináltam. :W

(#35605) Def26 válasza F_Zolee (#35602) üzenetére


Def26
félisten

Hát jobban tetted, hogy egyenlőre nem vettem meg (bf3). Qrva nagy lag, és bug halmaz még az egész. Főleg a nagy pályákon. Ha szépen kérsz odaadom az origin profilom, és kipróbálhatod a hétvégén, mert szombat és vasárnap is melóznom kell.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35606) F_Zolee válasza Def26 (#35605) üzenetére


F_Zolee
veterán

Köszönöm a nagylelkű felajánlást de szombaton én is dolgozni fogok, vasárnap meg elmegyek plusz pénzt keresni szóval a hétvégére nem hinném, hogy ki tudnám használni. Amúgy ezt láttam előre, hogy gázos lesz. Ahol ennyire nyomatták a marketinget ott valami bibi is lesz. Béta is eléggé kiábrándító hibákkal volt tele. És mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy nem ez az első ilyen játékuk és mégse "gondoltak" rá. Mire megveszem(január-február) talán már jó lesz valamelyest.

(#35607) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Feladom. Port forward megvolt,3-4-5 perc és kidob.. :W

(#35608) F_Zolee válasza HollyBoni (#35607) üzenetére


F_Zolee
veterán

Próbáld ki router nélkül is.

(#35609) grrpowa válasza Def26 (#35605) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Hát a 2 se a legjobban összerakot játék lásd elöző hsz-em #35566 pschio kollega sem nagyon tudott azota belémkötni a másik hsz-om miatt :U amiota vállaszoltam a kérdésére lásd #35563

[ Szerkesztve ]

0631 7710098

(#35610) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Na megoldottam a problémámat. A parancsikon céljának végére kell ezt írni: pinginterval 50000
Működik! :C

(#35611) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mi ez a kihaltság? Mindenki megunta már a játékot? :(

(#35612) madgie válasza HollyBoni (#35611) üzenetére


madgie
titán

Én már a BF3-at is unom néha, pedig az friss :D

(#35613) StevenKing


StevenKing
csendes tag

Sziasztok!
Én most kaptam ajándékba a Battlefield Bad Company 2-t. Multik terén teljesen kezdő és tapasztalatlan vagyok, viszont erről a játékról sok jót hallottam és én is szeretnék vele multizni. A lényeg, hogy a gépem alkalmas a játék futtatására. A single tökéletesen fut, kipróbáltam. Viszont a multi részt indítva már az account kreálásnál elakadok, mert valamiért nem enged tovább, azt kéri ismételjem meg, amit megtéve újból ezt a felugrót kapom. Én csinálok valamit rosszul?
Ha fontos 64 bites win 7-et használok, router mögül. Olvastam az első hsz-ban, hogy router mögül játszóknak kell valamit állítani, ha nem menne a játék. Nem tudom rám is vonatkozik-e, de ha állítanom kell valamit azt hol és hogyan tehetem meg? TP-Link routerem van.
Előre is köszönöm a segítő válaszokat!

Ha a feleséged és az ügyvéded fuldokolna, és döntened kéne, étterembe mennél vagy moziba?

(#35614) rankesz válasza madgie (#35612) üzenetére


rankesz
veterán

Tegnapi nap után én is, de rájöttem hogy nem a játékot unom, hanem hogy mindig legyaknak, az én szintemnek a Multigaming szeró túl erős, ritkán van időm játszani, így nam vagyok valami skilles playa, sőt...

Lehet most pár napig/hétig valami gyengébb szeróra járok, hogy legalább a kezdeti sikerélmény meglegyen...

(#35615) HollyBoni válasza StevenKing (#35613) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szia!

Pontosan hol nem enged tovább az acc kreálásnál?

(#35616) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Digital Delue Edition azmiaz? Most tölteném le originről a játékot,felajánlott két lehetőséget. Sima Bad Company 2,és Digital Deluxe Edition. Mi a különbség?

Mindkettőre azt írja nem váltható be,lehet először uninstallálni kéne a virágboltos verziót? Mert eddig azzal használtam a kulcsot.

[ Szerkesztve ]

(#35617) F_Zolee válasza HollyBoni (#35616) üzenetére


F_Zolee
veterán

Deluxe-hoz gondolom jár a Specact kit meg a Vietnám. Míg a simához ezek nem.

(#35618) StevenKing


StevenKing
csendes tag

Sikerült accontot kreálni, most már beenged, viszont alig találok ellenfeleket. Automatán próbálnék deathmatchbe belépni, de ahol találtam az elején ellenfelet, már azóta ott sincsen.
Segítsetek, hogyan tudok "élő" szervert találni, ahol nem csak profik vannak és talán hébe-hóba egy kezdőnek is akad sikerélménye.
Ebben a játékban nincs hasonló mint a Counter Strike-ban? Havernál láttam, hogy ott egy csomó szervert ki tudott listázni. Nekem itt a Battlefieldben semmit sem listáz ki, csak azokat ahol már előzőleg játszottam, de új helyre csak akkor kerülök ha automatán bedob valahová, de oda meg hiába mert nincs ki ellen játszani. :(
Bocs, hogy ennyire mások számára alapvető dolgokat kérdezek, de mint írtam kezdő vagyok multiban.
A google-ban találtam szerverlistát, de ezt én hogyan tudom a játékban előhozni vagy az ott talált adatokat a játékban használni?
Ismét csak köszönet ha valaki tud segíteni vagy legalább megpróbál!

Ha a feleséged és az ügyvéded fuldokolna, és döntened kéne, étterembe mennél vagy moziba?

(#35619) F_Zolee válasza StevenKing (#35618) üzenetére


F_Zolee
veterán

Legegyszerűbb módja ha a szerver böngészőben beállítod, hogy olyan szervereket dobjon ki ami nincs tele, nem is üres, jelszó se kell hozzá, pb legyen rajta és hogy hardcore legyen vagy se. Így tuti kidob több százat is. Ha külön szerverkereső oldalon találsz egy neked megfelelőt akkor a szerverkeresőbe be kell írni pontosan a nevét vagy egy részét és akkor kidobja...de ebben az esetben a szűrőket érdemes kivenni, hogy ne legyen ott semmi.

(#35620) Lewzke válasza StevenKing (#35618) üzenetére


Lewzke
őstag

Amiután beléptél : Multiplayer -> Server Browser -> All Servers -> Search , ha esetleg elállítódott a szűrő akkor search előtt nyomj mellette lévő gombon egy Reset-et és utána keress. [kép]

(#35621) haly


haly
őstag

Új net:D:D:D:D
Előzővel összehasonlítva:D

[ Szerkesztve ]

(#35622) F_Zolee válasza haly (#35621) üzenetére


F_Zolee
veterán

Régi net. ;]

(#35623) StevenKing


StevenKing
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget :R , így már sikerült egy ilyen lámának is mint nekem beindítani a multit, bár a sikerélményt egyenlőre hagyjuk :O , de játszani végre tudok!
Tényleg hálás vagyok, hogy segítettetek! Ezer köszönet!

Ha a feleséged és az ügyvéded fuldokolna, és döntened kéne, étterembe mennél vagy moziba?

(#35624) Lewzke válasza StevenKing (#35623) üzenetére


Lewzke
őstag

Szívesen, ezért van ez a topik.

(#35625) Nova96


Nova96
őstag

Üdv, a másik topikba is írtam de hátha itt gyorsabban választ kapok.
Igaz hogy xboxon csinálja de pc-n is az van hogy egyszer csatlakozik ea acchoz aztán nem?
Gondolom szerverekkel csinálnak valamit..
Ha nem , kinek kell írni.(email címet kérhetnék.)
Beléptem itt és azt írja hogy nem öltem semmit pedig még a mai nap fejlődtem 3 és fél szintet :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35626) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Kicsit kiábrándító ez a BC2 néha,mikor tele van a szerver lámákkal. Senki nem bírja élesíteni,vagy leszedni a bombát.. Jött egy Bradley,kb 5 percig írtott mert senki nem volt képes kilőni,aztán átváltottam engineer-re és kilőttem.. 3 medik körülöttem,ott haldoklok,senki nem dob medkitet,meghalok és nem élesztenek fel. :D

(#35627) F_Zolee válasza Nova96 (#35625) üzenetére


F_Zolee
veterán

Előfordul csatalakozási hiba. Ez ügyben nem kell írni senkinek, csak ki kell várni míg jó lesz. Ha a statod akarod nézni akkor itt van inkább egy oldal.[link] Persze frissíttetni kell, hogy kiírja az aktuális állást.

[ Szerkesztve ]

(#35628) Nova96 válasza F_Zolee (#35627) üzenetére


Nova96
őstag

Oké de figyelj 3 órán át semmi aztán játszottam 50 percet és 2 óra semmi és feladtam... :W
A stat jó. :R

(#35629) haly válasza F_Zolee (#35622) üzenetére


haly
őstag

fúúj upc. Azzal aztán tuti sokat szívsz. Én úgy hallottam azok nagyon instabilak. Nekünk tv-nk upc-s, de az adás elmegy esőbe. Tisztára mint régen a parabolával XD

Most néztem, eddig Bp 50km-re volt, most már 100. Gratula a speedtestnek is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35630) Nova96 válasza Nova96 (#35628) üzenetére


Nova96
őstag

Up :B
Ma fél órán át próbáltam csatlakozni de az ea acchoz nem akar csatlakozni. :U

(#35631) HollyBoni válasza Nova96 (#35630) üzenetére


HollyBoni
veterán

Most akkor boxon tolod,és ott csinálja? Lehet tényleg valami karbantartás van.

(#35632) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Na,ez nagyon szuper... Originről leszed 8 gigát. Indítanám,és még le kell szednie a 2 gigás patch-et. Nice. :W

(#35633) F_Zolee válasza haly (#35629) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam szerencsére nem sűrűn van gond. Néha belassul a net estére mikor mindenki rajta van de ez is csak időnként. Maga a hálózat stabil mindenféle hatásokkal szemben. Tv nincs még.

(#35634) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Valakinek nincs kedve játszani? :))

(#35635) Nova96 válasza HollyBoni (#35631) üzenetére


Nova96
őstag

2 napja karbantartás nem hiszem..... ea supportnak hogy kell írni?

(#35636) HollyBoni válasza Nova96 (#35635) üzenetére


HollyBoni
veterán

Boxon vagy PC-n tolod?

Ez volt a kézikönyvben:
Terméktámogatás Magyarországon
Problémák akadtak a játékunkkal? Lépj kapcsolatba a terméktámogatással
(minden munkanap 9:00 – 17:00 óra között)
Email: termektamogatas@ea.com

(#35637) Nova96 válasza HollyBoni (#35636) üzenetére


Nova96
őstag

Boxon és oda írtam már de még semmi..

(#35638) F_Zolee válasza Nova96 (#35635) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pc-n nincs semmi fennakadás.

(#35634) HollyBoni: felvehetsz engem barátnak aztán tolhatjuk néha. Ugyan az, mint a ph-s nevem.

[ Szerkesztve ]

(#35639) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mit lehet művelni mégegy medic-el,ez valami hihetetlen. :Y Mindent mi robbantottunk fel,folyamatosan újraélesztettük egymást,kb 30/10-es stat,úgy kb 6000 pont rush kör végére. :C

(#35640) haly válasza HollyBoni (#35639) üzenetére


haly
őstag

Csinálsz te még 16 ezret is :K
Valaki tud jó játékot mondani, mert most elkezdte hozni a postás a játékokat :)
Tök meglepődtem, hogy hawx max grafikán megy 60fps-el fixen, és a dead island is maxon 60-70fps-el, pedig az utóbbi 2011-es, az előbbi meg asszem 2009-es, tehát nem régi cuccok. Ahhoz képest bc2 maxon csak 30fps :U

(#35641) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Melyik a legjobb engineer fegyver? Szeretnék menni azzal a kaszttal is,de a fegyverek nem nagyon tetszenek. :(

(#35642) matyi94 válasza HollyBoni (#35641) üzenetére


matyi94
senior tag

Az aks és az xm8c nekem nagyon bejöttek, de elég jó az ump is.

Legyen szép napod!

(#35643) superTibcsi válasza Nova96 (#35630) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Nálam is ugyanaz a hibajelenség mint nálad. Nekem a router újraindítása segíteni szokott, de nem mindig. Ha rájössz arra hogy mi a fene miatt lehet ez, akkor oszd meg velem is.

Under construction!!!

(#35644) Nova96 válasza superTibcsi (#35643) üzenetére


Nova96
őstag

Nekem este felé szokott jó lenni,igaz tegnap égésznap jó volt.(17:00+)
Más tegnap újra vip kódot kért de már 1x beírtam és nem ismeri fel hogy letöltöttem ilyenkor mit csináljak?

(#35645) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Bárkinek bármi gondja van,ikon elérési útjához hozzá kell adni: -pinginterval 50000

Nekem mindent megold. Enélkül ledob a szeró 4 perc után,néha nem jelentkezik be.

(#35646) Lewzke válasza HollyBoni (#35645) üzenetére


Lewzke
őstag

És ez mégis mit változtat? ping intervall ... miféle ping intervallum?

(#35647) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok az miért van hogy a pb-ledob mert nemtud komunikálni a punkbusterA.exe vel :F

0631 7710098

(#35648) HollyBoni válasza Lewzke (#35646) üzenetére


HollyBoni
veterán

Passz,nem értem de működik. :K

grrpowa: PB-t frissítetted?

(#35649) grrpowa válasza HollyBoni (#35648) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Jah töröltem a pb-t újraraktam és frissitettem is de mindig ugyan az a hibaüzi tegnap este 8 tol fél 12 ig szivtam velle aztán feladtam igaz ez a gyerek gépén volt mert a sajátom nem akart elindulni (kecseg ramokal szivok)

0631 7710098

(#35650) superTibcsi válasza Nova96 (#35644) üzenetére


superTibcsi
aktív tag

Nekem pont este szokott sz@r lenni. Rámegyek a keresésre, erre kiírja hogy join server, majd semmi, a keresőben találom magam megint. A router restart szokott segíteni.

VIP kódra nem tudok mit mondani. :( Én megadtam neki egyszer, azóta OK.

Under construction!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.