Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36151) Źşë'


Źşë'
addikt

azt nem tudjátok h a steames hogyan működik, ott hogyan kell megadni a "telepítésnél" a cd kulcsot? ezen most eltöprengtem, mert elvileg a steames játékok automatikusan letöltődnek, elvileg csak simán be kell jelentkezni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36152) v!ct0y válasza Źşë' (#36151) üzenetére


v!ct0y
veterán

Az egyből a telepítettet szedi le. csak directx meg ilyeneket szoktt még telepítgetni.
De ha kéri a cd kulcsot mégis akkor jobb gomb a játékon és ott van valahol, hogy cd kulcs.

(#36153) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Lehet hogy volt már így előre is elnézést csak érdeklődnék, hogy a mentéseket hová rakja mert ugyan néztem a C:/Dokumentumok mappát és ott van BBC2 mappa amin belül egy pb,Screenshots és egyéb fájlok vannak?

(#36154) Źşë' válasza Teodor52 (#36153) üzenetére


Źşë'
addikt

ha win7ed van akkor ide

c:\Users\<neved>\Documents\BFBC2\

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36155) ///Krisz\\\


///Krisz\\\
senior tag

Mi van már ezzel a játékkal? Kedd óta nem lehet vele játszani esténként, de néha napközben is szarakszik. :(

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#36156) F_Zolee válasza ///Krisz\\\ (#36155) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most is tudtam játszani. Múlt héten volt gond...

(#36157) ///Krisz\\\ válasza F_Zolee (#36156) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Láttam, hogy bent vagy egy szerveren, csodálkoztam is, hogy neked megy, megpróbáltam bemenni, de valami olyat írt, hogy nem találja a pályát vagy micsoda.
Nem próbálnál meg egy Arica Harbor-ra bemenni vagy Oasis-ra, mert én ezeket próbáltam és mindenhol azt írja, hogy nem tudott csatlakozni, ellenőrizzem a netem?

Mégse, inkább hagyd, mert most meg beenged, remélem most már így is marad. :F

[ Szerkesztve ]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#36158) F_Zolee válasza ///Krisz\\\ (#36157) üzenetére


F_Zolee
veterán

Néha nálam is előfordult már, hogy nem tudtam csatlakozni a másikhoz, mert nem írta ki a térképet csak a szerver nevét. Pedig nem votlam extra pályán, heavy metal pályán voltan, hc módban.

(#36159) Brucehun


Brucehun
aktív tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy amikor rámegyek a telepítésre, ahol kéri hogy telepítsen ikont az asztalra akkor mindig a telepítő leáll windows installer hiba üzenettel! Ezt hogyan lehet megoldani?

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#36160) Brucehun válasza Brucehun (#36159) üzenetére


Brucehun
aktív tag

Közbe megoldódott a probléma! A windows installert kellett frissítenem!

HALF-LIFE FOREVER! 3dfx & Glide power!

(#36161) Źşë'


Źşë'
addikt

most először sikerült úgy kinyírnunk egy ellenséggel magunkat h én leböktem ő meg lelőtt :DDD azért ez is durva lagra utal, és SC szerón!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36162) ooooobi


ooooobi
senior tag

Mär rêgebben feltettem ezt a kêrdês akkor nem sikerült megoldani a problêmät, hätha azota tudtok rä valamit. BC2vel amit rämegyek a szerverkeresesre, megszakad az internettel a kapcsolat, eldobja magät a router ês csak a router resetelês hozza vissza a kapcsolatot, mär minden lêtezo portot beforwardoltam amit irtak neten, de mêgse megy. Van ötletetek? BF3 simän megy, meg mäs netes jätêkok is, ez meg nem akar, mär több mint egy êve meg van de egy percet nem tudtam vele jätszani :W

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#36163) Bati0501


Bati0501
őstag

Hogy öltem meg vkit ma oázison?Úgy,h a már félig leszakadt hídra rámentem tankkal,ami alatt beszakadt a híd,így rászakadva öltem meg a tankkal. :DDD :DD
Am tegnap lett meg az M14 EBR-re a platina,mentségemre szólva csak azért most,mert ráálltam közben az Mg36-re.Már ezzel is olyan ~800kill-em van. :B :)

(#36164) aram01 válasza Bati0501 (#36163) üzenetére


aram01
nagyúr

hali,ma utánad akartam menni egy szeróra de mindig fullon volt :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36165) Źşë' válasza ooooobi (#36162) üzenetére


Źşë'
addikt

router frimware frissítéssel próbálkoztál már?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36166) Bati0501 válasza aram01 (#36164) üzenetére


Bati0501
őstag

:O
Épp most megyek játszani... ;)

(#36167) aram01 válasza Bati0501 (#36166) üzenetére


aram01
nagyúr

ma délután fent leszek egy kicsit :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36168) Bati0501 válasza aram01 (#36167) üzenetére


Bati0501
őstag

Most voltam fent,nem láttalak...akkor majd máskor! :)
Most úgy se volt vmi jó... :(

(#36169) aram01 válasza Bati0501 (#36168) üzenetére


aram01
nagyúr

negyed hétkor hagytam abba,mennem kellett a barátnőmért

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36170) Bati0501 válasza aram01 (#36169) üzenetére


Bati0501
őstag

Én meg fél hétkor kezdtem el. :DDD
De nekem pénteken nem lesz suli...és milyen szégyen lenne már,ha ezen a héten nem lenne meg az mg36-ra a platina. :((( ;]
Egyébként ahogy írtátok,tényleg nagyon lehet vele aprítani,kb. múlt héten vmikor kezdhettem el vele komolyabban menni,és már most a ~820-ik killem van meg.Ezzel haladok a leggyorsabban.Csak persze ehhez is jó csapat kell,ami ma nem nagyon adatott meg...de lehet,h még visszanézek a harctérre. :)

(#36171) aram01 válasza Bati0501 (#36170) üzenetére


aram01
nagyúr

jó kis holmi az ;)
mikor nézel vissza? lehet én is felugrom

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36172) Bati0501 válasza aram01 (#36171) üzenetére


Bati0501
őstag

Most? :)

Szerk:bocsi,csak most vettem észre,h írtál,azóta már lehet,h gyakoroltatod a népet,h hogyan is kell elesni.Szóval felmegyek...hátha már fent leszel.

Az már nekem egy kicsit késő...Holnap neked mikor lenne jó?Ha jó egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#36173) aram01 válasza Bati0501 (#36172) üzenetére


aram01
nagyúr

kaja van, 9 felé?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36174) aram01 válasza Bati0501 (#36172) üzenetére


aram01
nagyúr

jó volt ez a gém még ha rövid is volt de tetszett,jah megvan az összes pisztolyra a platina :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36175) Bati0501 válasza aram01 (#36174) üzenetére


Bati0501
őstag

jaja,jó volt.Az szép!

(#36176) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

mesterek:R

főnököm nagyon csalogat BC2-re(nekik nem jött át a Bf3, ellentétben velem...). gondoltam megveszem, de csakis olyan verziót, amit el is tudok adni, ha arról volna szó, hoyg nekem sem jönne át...gondolom ez a lemezes változat lenne.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36177) v!ct0y válasza - = Zk = - (#36176) üzenetére


v!ct0y
veterán

Be kell regizned. Tehát csak accountal együtt tudod majd eladni.

(#36178) - = Zk = - válasza v!ct0y (#36177) üzenetére


- = Zk = -
félisten

"elméletileg" nem origin-es, max annyiban, hogy jelöli, mint játékot. indítani is lehet.
de nem origin-letöltőkódós. állítólag. (értem ezt az eredeti lemezesre, nem a filléres netes kódókra)
mondták, regeljek külön ímélt, oszt le van a gond.... ha ezt sikerül megjátszani, miért ne. de ugyebár a regkód olcsóbb, mint a dobozos...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36179) aram01 válasza - = Zk = - (#36178) üzenetére


aram01
nagyúr

ha tuti megtartod vegyél dobozost ha csak úgy vegyél kódot,de szerintem megtartod mert zsír gém

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36180) - = Zk = - válasza aram01 (#36179) üzenetére


- = Zk = -
félisten

BF3-azom éjt nappallá téve, szal nem tudom, mi újat tudna mutatni a BC2... :B
DE mindenképp szeretném kipróbálni.... mielőtt azt mondanám, hogy nem jön be. látatlanul soha :K

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36181) Źşë' válasza - = Zk = - (#36180) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem más, kevésbé bugos, pörgősebb (nem hentelősebb), realisztikusabb, jobb a hangzás, a fizika, a járművekből ugyan kevesebb van de nekem jobban tetszenek a megvalósításaik mint bf3ban - hangulata van, amit bf3ról nem tudok elmondani, nekem bf3 üres és mű - de ezek persze ember függőek, kinek a pap kinek a paplan

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36182) aram01 válasza Źşë' (#36181) üzenetére


aram01
nagyúr

és annyira optimalizálták hogy néha a kisgépemmel multizok és sokszor első vagyok.konfig:+4400,1gb ram,8600gt 256 mb !!!!!!! és élvezhető a gém.Eleinte a nagygépemet is odaverte :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36183) Bati0501 válasza aram01 (#36182) üzenetére


Bati0501
őstag

Nekem meg A gépemben van 8600gt,4200+,3GB ram. :Y
Igaz,a TV/moncsi felbontása 800x600...De én is szoktam első lenni... ;] :)

(#36184) aram01 válasza Bati0501 (#36183) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor én is a kicsivel megyek hogy egyenlő eséllyel menjünk.Elkezdtem a g3-at már 4 csillagom van rá.jobb mint a g36 próbáltad már?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36185) Bati0501 válasza aram01 (#36184) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem azért mondtam... :N
Igen,már próbáltam,h ez az enginer-s fegyó.De a g36 meg egy "ágyú",szóval azért más.Sztem.
De jó,h kérdezed,mert pont el akartam kezdeni egy enginer-s fegyót platináig vinni,igaz,h az m14a már platinás,és kb. csak enginer-ként használtam,de más kaszt is használhatja...szóval nem az igazi,csak nekem az összes engi-s fegyó olyan...,ami hamar lő-ellentétben a g36-al-,de gyenge és nem túl pontos.(nem egyszer volt,h vki előttem futott át egy "mezőn",el is lőttem az egész tárat,de nem halt meg...aztán egy két sec-el később jött a kill assist +10 :((
Szóval remélem ez a fegyver lesz az,amivel el tudom érni a platinát.

Ma nincs kedved játszani?

(#36186) Audifan válasza ooooobi (#36162) üzenetére


Audifan
tag

Nálam is ugyanez a hiba van.
Most raktam újra a gépet majd írok ha sikerült tesztelnem egyelőre cfx-et próbálom összehozni :)

(#36187) aram01 válasza Bati0501 (#36185) üzenetére


aram01
nagyúr

medic g3-ra gondoltam,na az az ágyú ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36188) Bati0501 válasza aram01 (#36187) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,elrontottam,az ágyú alatt az mg36-ra gondoltam. :K

(#36189) aram01 válasza Bati0501 (#36188) üzenetére


aram01
nagyúr

tudom én meg a medices g3-ra gondoltam(jól elbeszélgetünk egymás mellett :D ) ezt próbáltad már,igazi tömegpusztító fegyó főleg 4x-es optikával

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36190) Bati0501 válasza aram01 (#36189) üzenetére


Bati0501
őstag

Jaja,mondom,:"én most mire is válaszoltam?Ennek a fegyvernek mi is a neve? :DDD "
Sztem már próbáltam,meg minden fegyverre-amiről most szó volt-rákerestem gugliban,de ahogy a mellékelt ábra mutatja nem sikerült 100%-osan. :N
Minden fegyvernek hasonló a neve,meg ki tudja,h minek milyen nevet ad.
Egyébként tuti próbáltam már,csak nem emlékszek,és most az mg36-re álltam rá,mert már csak pár tucat kill kell az 1000-hez.
De persze ki fogom próbálni,ha azt mondod,h klafa. :K
Most nem lenne kedved? ;)

(#36191) aram01 válasza Bati0501 (#36190) üzenetére


aram01
nagyúr

lenyomtam ma vagy 7 órát meg a pipimnek segítek sütit csinálni szerintem csak holnap este lesz időm a gyilokra :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36192) Bati0501 válasza aram01 (#36191) üzenetére


Bati0501
őstag

Ááááá,pedig ma többször játszottam,de mégse láttalak...megint nem jött össze.
Akkor holnap!I hope... :D

(#36193) Bati0501


Bati0501
őstag

Na meglett az mg36-ra a paltina! :)) :DD
Most már tudom,h melyikre gondolsz,melyik a g3,van is vele 276 killem(direkt megnéztem)menten most direkt vele.TAmúgy olyan,mint egy légelhárító üteg:olyan erős és gyors,de olyan pontatlan is.Sajnos.

(#36194) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Srácok,ha felrakom a BC2 magyarítást akkor tényleg a PB szórakozni fog? Hogy hacknek nézi a játék.....bla bla bla.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#36195) aram01 válasza Bati0501 (#36193) üzenetére


aram01
nagyúr

gratulálok a platinához,rövid sorozatokat lőj vele,viszont ha bekerülsz a tömegbe akkor lehet vele fűrészelni nagyon keményen,imádom :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36196) Bati0501 válasza aram01 (#36195) üzenetére


Bati0501
őstag

:R
Igen,úgy lőttem vele,mert már az mg36-al is ha gyorsan lőttem és ne adj Isten nem is "céloztam" (nem nyomtam jobb egér gombot :DDD ),akkor volt,h vagy 80! golyó kellett egy enemy-be. :Y
Azt nem tudod megmondani,h mennyire gyorsan reagál a lövés elkezdésére?Mármint arra gondolok,h mennyi idő telik el a bal egér gomb lenyomásától a tüzelésig.Mert a már említette fegyvernél kell vagy ~0.5 sec,ami nem tűnik soknak,de amikor vkivel szembe találkozol,és az mondjuk egy assault,akkor az kb. már megölt,mire a fegyver el kezd lőni.Sajnos tapasztalatból mondom. :O Ennél már csak az idegesítőbb,amikor én hamarabb látom meg,de ő hamarabb el tud kezdeni lőni,és még pontosabban is,és én halok meg.Na akkor szokott eldurranni az agyam. :DDD :B

(#36197) aram01 válasza Bati0501 (#36196) üzenetére


aram01
nagyúr

én úgy csinálom hogy már csípőből elkezdem lőni,és közben emelem fel a fegyót,sőt van amikor fel sem emelem.a fegyverváltás görgőre van állítva,és ha látom hogy sokszor talált gyorsan átgörgőzöm pisztolyra közben kilépek oldalra és megadom a kegyeldöfést vele.Nehéz de ha ráérzel akkor mindegy milyen kaszt áll veled szembe tuti halál ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36198) Bati0501 válasza aram01 (#36197) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi a tippet,én is szoktam ezt csinálni,de majd akkor rágyúrok. :)

(#36199) aram01 válasza Bati0501 (#36198) üzenetére


aram01
nagyúr

nincs mit,nem jössz fel egy kicsit? többiek fent vannak már

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36200) Bati0501 válasza aram01 (#36199) üzenetére


Bati0501
őstag

az előbb-8-kor-vettem csak észre,h írtál...de már nem voltál fent. :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.