Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35651) Nova96 válasza superTibcsi (#35650) üzenetére


Nova96
őstag

EA-nak hiába írok b**znak vissza írni...... se VIP kódra se erre. :U

(#35652) pohár válasza Nova96 (#35651) üzenetére


pohár
félisten

mire nem jó a live support... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35653) Nova96 válasza pohár (#35652) üzenetére


Nova96
őstag

Azt hol találom? Köszi. :R

(#35654) pohár válasza Nova96 (#35653) üzenetére


pohár
félisten

régen volt egy direkt link rá, de az már nem él :(

esetleg próbálkozz itt, lehet be kell jelentkezni a live chathez, már ha van :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35655) HollyBoni


HollyBoni
veterán

22. szint után van meg a G3,ez az utolsó fegyver tudtommal. Bármi egyebet még kapok ez után a szint után?

(#35656) matyi94 válasza HollyBoni (#35655) üzenetére


matyi94
senior tag

Nem.

Legyen szép napod!

(#35657) rankesz válasza HollyBoni (#35655) üzenetére


rankesz
veterán

Nem mondod hogy már 22-es szintű vagy? :Y Mióta is nyomod, 1-2 hete?

(#35658) HollyBoni válasza rankesz (#35657) üzenetére


HollyBoni
veterán

Kicsit több mint 1 hete nyomom. :B Őszi szünetben ment a játék rendesen. Amúgy 23-as vagyok azt hiszem.

(#35659) AxBattler válasza HollyBoni (#35658) üzenetére


AxBattler
félisten

Banyek...
Én nyáron raktam föl, de nem vagyok még 16-os sem. :DDD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35660) HollyBoni válasza AxBattler (#35659) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az szép! :DDD Néha azért keményen medikeltem. Nagyon akartam a G3-at!

(#35661) ///Krisz\\\ válasza HollyBoni (#35658) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Június eleje óta játszok és 18-as vagyok. :DDD Azért durva egy őszi szünet lehetett az. Intravénásan kaptad a kaját? ;]

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#35662) HollyBoni válasza ///Krisz\\\ (#35661) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ja,bár inkább folyadék kellett. :D

(#35663) AxBattler válasza HollyBoni (#35660) üzenetére


AxBattler
félisten

Na, ma meglett a 17-es - shotival.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35664) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Hmm,ez így elég sz@r. Eddig mindig arra mentem mindent kimaxoljak,ma meglett az összes kaszt összes fegyvere. Most már nincs semmi cél,kicsit mintha unalmasabb lenne. :( Megveszem a vietnam-ot is.

(#35665) matyi94 válasza HollyBoni (#35664) üzenetére


matyi94
senior tag

Én is így voltam eleinte, utána ráálltam, hogy mind meglegyen bronzra.

Legyen szép napod!

(#35666) HollyBoni válasza matyi94 (#35665) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tényleg,ezt el is felejtettem. :B :)

(#35667) matyi94 válasza HollyBoni (#35666) üzenetére


matyi94
senior tag

A my stats menüpont alatt találod a kitüntetéseket és a vehicle starokat. Én most azokon megyek végig.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#35668) Zoli1222 válasza matyi94 (#35665) üzenetére


Zoli1222
őstag

Akkor most már lehet törekedni az összes platinára. Én a megjelenés napján vettem meg a gémet. Kisebb-nagyobb kihagyásokkal 1-2 héten belül meglesz (végre) az 50-es szint. 650h játék, de még alig van platinám. Csak a kedvenc fegyverekre van meg.

[ Szerkesztve ]

(#35669) rankesz válasza Zoli1222 (#35668) üzenetére


rankesz
veterán

Én 160h óra után letettem, valahogy másfele terelődött akkor a figyelmem, pedig ma is lenne kedvem játszani, de most már inkább csak a BF3-at tolom. :B

Pedig jókat dumáltunk anno TS-en nem? Jó kis társaság volt...

(#35670) HollyBoni válasza Zoli1222 (#35668) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nekem egy "kicsit" rosszabba a K/D ratio-m. :D 43 óra játék,BESZAROK! :Y

Végülis,az annyira nem is sok..

[ Szerkesztve ]

(#35671) F_Zolee válasza HollyBoni (#35670) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem is "romlik" az arányom mióta áttértek sokan bf3ra. ;] [link]

(#35672) HollyBoni válasza F_Zolee (#35671) üzenetére


HollyBoni
veterán

Szép kis arány. :Y Vietnam-ot érdemes megvenni,jó? A kulcs annyiba kerül mint a teljes játék.. :D

(#35673) rankesz válasza F_Zolee (#35671) üzenetére


rankesz
veterán

Én hozom a szokásos formám... :(((
Az előbb 1/8-nál inkább kaparásztam az ALT F! után, mielőtt ezt tenném

Valamit rohadtul rosszul csinálok, 0.4-es K/D-nél mindig megragadok
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

(#35674) gergo0328 válasza F_Zolee (#35671) üzenetére


gergo0328
senior tag

BC2-ben egyáltalán van neked még ismerős arc aki jól tolja? Maradt még valaki egyáltalán?

Nekem sokkal jobban tetszett az war-ban mint a Bf3. Ott az volt a lényeg h ki lő jobban ki mozog jobban ki talál olyan pontot ahonnan ő jól tud lőni de őt belőni nem igazán tudják. BF3-ban már nem ez van. itt 4-5 hittől meghal 1 ember. Aki hamarabb látja meg a másikat az nyer vagy aki jobb kemphelyet talál magának. Esetleg az is közre játszik h kinek milyen fegyvere van mivel még nincs kib@szott unranked mód warra. Ha valaki sokat pubol hamar meglesz a fegyvere amivel tud aprítani. Ma is waroztunk és az ellenséges csapatban az usas+frag lőszer volt a menő ami persze nem baj de ha bebújok egy kőtömb mögé és a mögöttem lövő falat lövi és ott elcsattan 6-7 robbanó töltet akkor az azt okozó sérülésbe halok bele és nem abba h ő eltalált. Persze ez nem baj de ebből sztem nem lesz olyan jó versenyjáték mint BC2-ből. Ott tényleg az volt a jó aki igazán jól kezelt egy bizonyos fegyvert. Igaz h a hitbox sz@r volt de ha valaki egyszer megtanulta hogy is buggol be akkor könnyen lőhető volt mindenki. Meg sajnos nekem nem is adja a 100+ fps-t így a felén játszva nem olyan húdejó dolog. lehet hogy csak furcsa és meg kell szoknom, de nekem jobban bejött a BC2. ha még lenne ott warozás biztos visszamennék. :(

pff azt hittem Bf3 topicban vagyok xD valahogy elkeveredtem :D de mondjuk ide is jó a válasz:D

[ Szerkesztve ]

(#35675) bozont válasza HollyBoni (#35672) üzenetére


bozont
veterán

Szerintem nagyon jó a Vietnam, talán jobban is tetszik mint az alap. Viszont már kevés szerver van hozzá.

(#35676) Źşë'


Źşë'
addikt

játszottam egy keveset, azt kell hogy mondja még azért vannak bc2ben is, hál ég bf3 nem vonzotta el az összes játékost.. sajna sikerült is egy gennyes csiterrel összefutnom, inkább nem mondom mit csináltam volna vele, mert az cenzúrát nem tűrne

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35677) Zoli1222 válasza rankesz (#35669) üzenetére


Zoli1222
őstag

Bizony-bizony! :K Sajna, úgy alakultak a dolgaim, h nem tudtam már annyiszor felmenni TS-re. :(

(#35678) F_Zolee válasza gergo0328 (#35674) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mostanában alig voltam fent. Régiek közül senkit se látok már. Szerveződik kisebb társaság amúgy.[link]

(#35679) AxBattler


AxBattler
félisten

Sziasztok!

Kicsit bajban vagyok, mivel DVD-n vettem meg a gémet, így nem tudom steam-en aktiválni.
Viszont érdemes nem-steam játékként felvinni a játékok közé?
Tudom így majd használni a steam közösségi funkcióit?
Meg tudom rá venni a specact kit-et?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35680) SimonYana válasza F_Zolee (#35678) üzenetére


SimonYana
addikt

No majd felnézek sűrűbben hétvégén.
Annyira nem vagyok elszállva a BF3-tól. :F

® SimonYana ®

(#35681) gergo0328 válasza SimonYana (#35680) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én most, hogy elkezdtük ezt az ESL-es warozást kedvet kaptam a játékhoz. Jól is adja azóta :DDD Én megtaláltam, hogy azért játszok hogy warokon jó legyek és nem azért mert deszép a játék meg desokminden van benne meg ez milyen szép stb. :U :DDD

(#35682) Źşë' válasza AxBattler (#35679) üzenetére


Źşë'
addikt

ha a játékot betallózod steambe ugyan úgy működni fog a játék alatti steam elérhetőség, tudsz képeket kimenteni, de a specact kit az csak akkor jó ha eatól veszel hozzá kulcsot, kvázi a steames nem lesz jó neked, elvileg (amúgy nem nagy cucc, 4 kasztnak egyenként 1-1 gúnya meg stukker, ami benne volt az van átszínezve, kb ez egy olyan dlc mint amit játék indulásakor adtak a gyűjtői kiadáshoz - semmi értelme és haszna)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35683) AxBattler válasza Źşë' (#35682) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi, akkor asszem élek a a lehetőséggel!
A kit-et meg hanyagolom...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35684) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Egy kis újdonság. Nekem már megvan. ;] [link]

(#35685) HollyBoni válasza F_Zolee (#35684) üzenetére


HollyBoni
veterán

Umm,hogy is lehet megkapni? :Y

Mindegy,már nem aktuális mert bezárult.. Pedig nagyon örültem volna egy Vietnam-nak. :O

[ Szerkesztve ]

(#35686) F_Zolee válasza HollyBoni (#35685) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor hamar elterjedhetett a híre. Toltam pár pályán, jó egy kis változatosság megjelenés óta, nekem csak az alap volt meg. :)

(#35687) HollyBoni válasza F_Zolee (#35686) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én már majdnem most unom az alapot. :D Mondjuk ma kb egész nap hülyéskedtünk,úgy jó volt. :) Most kezdtem el medálokat csinálni a fegyverekre.

(#35688) Źşë'


Źşë'
addikt

bf3ban sztem eléggé el lett kefélve az egész rang dolog, itt az emberben (már akiben), volt motiváció hogy megszerezze az összes arany/platina csillagot, de bf3ban, eléggé elvakult lehet az aki..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35689) Land


Land
veterán

Kezdőként keresek klánt BC2-ben.:) Fél éve nem játszottam, most kezdtem újra. War mód van már?
Noob vagyok.
Múltam: 2 év Mohaa (600 óra), Cod4 Promod SD (1200 óra+)

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35690) gergo0328 válasza Land (#35689) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát bc2 klánok lassan eltűnnek vagy átalakulnak Bf3-assá. War mód nincs csak tíltások voltak de bfbc2-ben már war sincs nagyon. Sajnos ezt 1,5 évvel ezelőtt kellett vna :(

(#35691) Land válasza gergo0328 (#35690) üzenetére


Land
veterán

Cod4 bezzeg 4 év után is pörög...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35692) HollyBoni válasza Land (#35691) üzenetére


HollyBoni
veterán

Ezt én sem értem,nagyon nem pörög a BC2,még COD4-ben is több szerver van. :( Mondjuk már kezdem megunni. :D

[ Szerkesztve ]

(#35693) Land válasza HollyBoni (#35692) üzenetére


Land
veterán

Itt porosodik nekem a játék, mert nincs meg az a War mod, ami a Cod4ben van. És ezért szerintem sokan abbahagyták ezt.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35694) Źşë' válasza HollyBoni (#35692) üzenetére


Źşë'
addikt

mert tényleg szinte mindenki átment bf3ra. azért szerencsére még találni játékos kedvűeket )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35695) matyi94 válasza Źşë' (#35694) üzenetére


matyi94
senior tag

Vagy Skyrimre :D

Legyen szép napod!

(#35696) Land válasza Źşë' (#35694) üzenetére


Land
veterán

BF3 sokkal jobb lett? Multija pl? Ez a War Mode nagyon piszkál, mert Cod4ben a Promod SD tartja ott az embereket. Jól meg lett oldva. De BC2-ben nagyon béna lett.. Így nagy warok, nagy klánok nem is lettek igazán.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35697) Źşë' válasza Land (#35696) üzenetére


Źşë'
addikt

hát sztem kevesen mondják ki, de sztem kifejezetten gagyi, mohra emlékeztet a cucc, hangok le lettek degradálva.. fizika sztem nagy hulladék, tudnák konkrét dolgokról mesélni amik azalatt a 25 óra alatt történtek mialatt toltam... de inkább nem

warozni már nagyon régen waroztam... még anno q3as ifjú titán koromban, azóta én speciel picit más szemmel nézem a dolgot.. dióhéjban funolok, mert az jobb szvesz

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35698) ADAM1337 válasza Land (#35696) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Másabb, maradjunk annyiban.
Annak idején a bc2 nagyobb újítást hozott mint most a bf3.
Olyan war mode nem lesz bf-be soha mint a promod cod4-be, ez tény.

(#35699) Land válasza ADAM1337 (#35698) üzenetére


Land
veterán

Nem kell olyannak lennie. De ilyen F-ezés, ha tudod miről beszélek elkellene. Szerver, RCon stb..

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35700) ADAM1337 válasza Land (#35699) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Az a gond nincs in-game modtool cod-okba meg van és így esélytelen egy ilyen readyup-ot ráhuzni mint volt anno a cod4-nél, meg annyit javítani stb balance-olni.
Mert ugye promod-ba balanceok is vannak meg korlátozások amitől kiegyenlített lett a cod4.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.