Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35401) pohár válasza szabi62 (#35400) üzenetére


pohár
félisten

ehe, enyhén szar a K/D aránya, meg a headshotoké is... :U
na kaptam kedvet játszani, felnézek BF-re ha nem valami okádék laguna alta vagy ilyesmi van :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35402) SimonYana


SimonYana
addikt

Mi a helyzet itt?
Kitiltottak így szabin voltam! :DD

® SimonYana ®

(#35403) eugabesz válasza pohár (#35401) üzenetére


eugabesz
őstag

Én már nem megyek oda,míg meg nem oldják,hogy ne halljak meg a bázison,ha rámennek valahol az aknámra...idegesítő,de nagyon gyorsan orvosolható hiba...nem azért harcolok,hogy kétt kill-ért kapjak egy heal-t,csupán egy beállítási hiba miatt.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#35404) Def26 válasza SimonYana (#35402) üzenetére


Def26
félisten

Mit csináltál? :U

Közben megtaláltam. hát hogy is mondjam, eléggé lol ami az okot illeti. Inkább kussolok, mert már a halk fingot is bannal jutalmazzák mostanában. :(

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35405) ///Krisz\\\ válasza eugabesz (#35398) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

+(#35399) grrpowa:

Na, végre jó! Csak úgy magától megjavult. Hihetetlen. :N

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#35406) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nagyszerű. Egy szerverre se tudok felmenni, mert csatlakozás után egyből a szokásos hibaüzenetet dobja ki. Nem tudom mit alkotnak már meg. :(

(#35407) ciry válasza F_Zolee (#35406) üzenetére


ciry
őstag

Indítsd újra a játékot.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35408) F_Zolee válasza ciry (#35407) üzenetére


F_Zolee
veterán

Végül hagytam de eddig még egyszer sem fordult elő ilyen. :F Most megyek megint megnézni...

(#35409) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

Mi a fene du félöt van,senki nincs a Magyar szerókon..... :(((

uninstal?

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#35410) pohár válasza SZKEBE75 (#35409) üzenetére


pohár
félisten

most megy a Bayern meccs, jóhogy nem játszanak ha meccset is lehet nézni

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35411) F_Zolee válasza SZKEBE75 (#35409) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én most jöttem le. Toltam jó pár kört.

(#35412) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Akadt már meg valakinek a levegőben a helikopter? Felmentem gyakorolni a manővereket egy üres szerverre (Atacam Desert), véletlenül meghúztam az egyik ház tetejét, majd kiugrottam a gépből. A helikopter pedig még suhant pár métert előre, majd olyan 10 méteres magasságban gyönyörűen megállt a levegőben füstölve :D Akartam képet is mutatni róla, de sajnos a printscreen windows 7 alatt teljesen fehér lett :(

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#35413) SimonYana válasza Def26 (#35404) üzenetére


SimonYana
addikt

Vicc az egész!
Megérteném , ha 3 napja regelt tudatlan idióta lennék!
Közel 1000 hirdetéssel nem tudok valamit és kicsapnak , mert szóvá merem tenni , hogy én dolgozom nem úgy mint egyesek és nincs időm itt bújni a változásokat!
Ez megy megy a bárány felhő!
Sokat vagyunk , lehet kicsapni párat!
:W

® SimonYana ®

(#35414) AxBattler


AxBattler
félisten

Üdv!

Egy probléma kapcsán szeretném kikérni a véleményeteket: az utóbbi időben ha csatlakozni akarok egy szerverhez, mindig elutasít egy "Connection to the server has been lost..." üzenettel. Már mindent próbáltam állítani, de az esetek 97%-ában ez van, és fogalmam sincs, hogy miért sikerül néha (igaz, ilyenkor már felenged mindre). :O
Szóval nem értem, és nem tudom, hogy mihez nyúljak (bézbólütő, kalapács, stb....). :W
Valakinek ötlet?

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35415) AxBattler válasza AxBattler (#35414) üzenetére


AxBattler
félisten

Persze a legújabb, R11-es pöccs van fenn...

Bocs a flood-ért...

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35416) F_Zolee válasza AxBattler (#35415) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam is előjön újabban. :F Ki kell lépni a játékból és újra elindítani.

(#35417) AxBattler válasza F_Zolee (#35416) üzenetére


AxBattler
félisten

Oké, köszi! Majd megpróbálom...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35418) Lewzke válasza AxBattler (#35414) üzenetére


Lewzke
őstag

Nekem is ezt művelte a hétvégén, egy meccsre beengedett a bf.hu-ra aztán ebéd után már nem tudtam újból játszani, ugyanaz a hibaüzenet mint neked. :F
TF2-őztem helyette.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#35419) AxBattler válasza Lewzke (#35418) üzenetére


AxBattler
félisten

Hát, lehet, hogy én is inkább L4D2-t fogok tolni... :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35420) SimonYana válasza AxBattler (#35419) üzenetére


SimonYana
addikt

Mi péntek éjszaka , szombat hajnalban játszottunk nakossal és nem volt semmi gond. :F

® SimonYana ®

(#35421) AxBattler válasza SimonYana (#35420) üzenetére


AxBattler
félisten

Tegnap aztán felengedett a kb. 40. próbálkozásra, hogy tolhassam 25 percet... :W
Na mindegy, úgy látszik csak türelem + idegek kérdése.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35422) ciry válasza AxBattler (#35421) üzenetére


ciry
őstag

Nekem is csinálja, indítsd újra ameddig jó nem lesz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35423) M^xx


M^xx
aktív tag

-Veszélyes a gyerek... :DDD

[ Szerkesztve ]

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#35424) matyi94 válasza M^xx (#35423) üzenetére


matyi94
senior tag

Ott is khempőni fognak :D:D:D:DD: :)) ezen besírtam.

Legyen szép napod!

(#35425) ciry válasza matyi94 (#35424) üzenetére


ciry
őstag

Én 2 percig bírtam, a gyípíesz perkig :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35426) grrpowa válasza M^xx (#35423) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Nagyon durva bár vidéki igy érthető a tájszollás a pestieknek viszont nagyon vicces :D

0631 7710098

(#35427) Neoteric válasza grrpowa (#35426) üzenetére


Neoteric
addikt

Felvidéki..
Bf3 topikban már leírtam erről a véleményem.

PSN: ne0teric_sAN

(#35428) ///Krisz\\\ válasza M^xx (#35423) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

:DDD :DDD :DDD Sírok. :D Mi a retek az a perk? :))

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#35429) SZKEBE75 válasza M^xx (#35423) üzenetére


SZKEBE75
senior tag

:Y :C
loool!
"Szarul megy az egér mert csipszeztem és csúszik"

[ Szerkesztve ]

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#35430) grrpowa válasza Neoteric (#35427) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Értem én arra akartam célozni hogy ez csak pesten vicces vidéken meg majdnem mindenhol igy beszélnek :)

0631 7710098

(#35431) Def26 válasza M^xx (#35423) üzenetére


Def26
félisten

Nagyon "ízesen" beszél. Nekem nincs bajom vele. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35432) haly válasza M^xx (#35423) üzenetére


haly
őstag

,,De azé a fődön vakaródzva lepuffant'' XDXDXD
,,nob perkek, noboknak''xD
Ő amúgy nem battlefield-ezik, hanem betterfield-ezik...:D
,,gépigényes tehetség'' ?! Ezmiez? :O
Amúgy ha sokat hallgatod, akkor már annyira nem vicces, viszont bf3 vidije annyira nem rossz. :K

(#35433) matyi94 válasza grrpowa (#35430) üzenetére


matyi94
senior tag

Szerintem pedig szánalmas, hogy a pestieknek már ami 10percre van az vidék. Nyíregyházán élek még 125.000 emberrel együtt, és képzeld a nagy részük ugyan úgy beszél, ahogy ti, kivéve azt, hogy mi nem teszünk névelőt a nevek elé (nagyon helyesen). tudom, ezt magasról leszarja mindenki, viszont a pestiek se lepődjenek meg rajta ha anyáznak esetleg miután levidékiznek valakit. Peace!

Legyen szép napod!

(#35434) pohár válasza grrpowa (#35430) üzenetére


pohár
félisten

igen? én senkitől se hallottam még olyan hogy kempőni... :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35435) ciry válasza matyi94 (#35433) üzenetére


ciry
őstag

Nyíregyháza nem vidék, hanem Szabolcsország fővárosa :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35436) pohár válasza ciry (#35435) üzenetére


pohár
félisten

akarod mondani Tirpákia ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35437) Def26 válasza pohár (#35436) üzenetére


Def26
félisten

:(

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35438) lala42 válasza pohár (#35436) üzenetére


lala42
őstag

Tirpák Tudod a jelentését? :U Mármint google nélkül! ;]
De viccen kívül.
Egyébként volt valamikor egy Sláger Rádió itt magyarországon. Volt abban egy Bumeráng címü műsor, melyben hetente feltünt a néhai Dubcsek. ( mint riportalany) szlovákiából. Na Ő is így beszélt, mint a srác a linkelt videóban. Ezt úgy nevezik, hogy tájszólás.
(mellesleg Budapest lakosságának egy jelentős hányada Szabol-Szatmár-Bereg megyei, valamint Borsod-megye területéről származó személy. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#35439) grrpowa válasza matyi94 (#35433) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Szerintem félreértetted amit irtam de mind 1 :D

0631 7710098

(#35440) madgie válasza matyi94 (#35433) üzenetére


madgie
titán

Pedig én élveztem, mikor a pesti oskolában direkt elkezdünk ízesen beszélni és csak pislogtak :)) (dunna, pulya, ilyesmik)

[ Szerkesztve ]

(#35441) Stunts666 válasza grrpowa (#35430) üzenetére


Stunts666
őstag

Az a baj, hogy én úgymond vidéken lakom 75 km-re pest-től és én a pestieket tartom vidékinek. Ha részletezni akarnám, akkor annyit mondanék, hogy még egy tisztes disznóölést se láttak........ A zöld övezetről és a normális életről semmi tapasztalatuk...

szerk.: nálunk az ilyen besza behu féle valóvilágos beszédet tartjuk tájszólásnak....

Éljen az Ismerős Arcok, Kárpátia és társai.... Ha ismeritek....

[ Szerkesztve ]

(#35442) Stunts666 válasza grrpowa (#35439) üzenetére


Stunts666
őstag

Egyébként furcsán fogalmazol... Amúgy tényleg úgy van, hogy Budapest és Magyarország... Hallgasd meg a Burzsoá Nyugdijasok egyik számát... Ha megtalálod, akkor benne van a cimében, hogy pestiek... :D

(#35443) gergo0328


gergo0328
senior tag

Én pl tanyán lakom és engem idegesítene ha így beszélne valaki a családban.

(#35444) ///Krisz\\\ válasza Stunts666 (#35441) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

"A zöld övezetről és a normális életről semmi tapasztalatuk..."

Azért itt is vannak fák és kertek, nincs mindenhol minden felbetonozva.
Normális élet? Ez azért elég szubjektív. Ennyi erővel én is mondhatnám ugyanezt a "nem Budapestiekre".
Egyébként meg van nyaralója is néhány Budapestinek vidéken és ott ha nem is az év összes napján, de azért belekóstolhat a "normális életbe". :K

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#35445) pohár válasza ///Krisz\\\ (#35444) üzenetére


pohár
félisten

szerintem a normális élet alatt azt érti, hogy nem élsz stresszben, friss levegő, nincsenek 3238km-es dugók mikor mennél hazafele/mennél melózni, simán hazabiciklizel anélkül hogy hatvanan próbálnának meg elütni/leszorítani az útról, és ehhez hasonlók :))
ja és nem a tápízű bolti csirkét eszed, hanem a saját nevelésűt :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35446) Źşë'


Źşë'
addikt

picit akar az ember estefelé játszani erre 2 szerverből 1-1 játékos csaló.... :U

Hen1 6 napja még 1,08 volt a k/d-ja, most 1,36 - úgy szedte az embereket mint klári néni a zöldbabot

2. nekifutásra, másik szerveren: General_misfit, ő is egyértelmű csaló, bár jobban leplezte, mert direkt nem lőtt egyértelműen k/d-ra lehetetlent.... csak sok fejest, és falon át-i találatokat... meglepetésemre most nézem h egy azon klánban vannak, szóval megérdemelnének ezek a szemetek még az életből is egy bant!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35447) Gonz0 válasza Źşë' (#35446) üzenetére


Gonz0
tag

Hja, mindketten az invalid klánt erősítik, mint oly sokan mostanában.. ;]

Új patch, új bug: ha nincs clantaged és be van kapcsolva az autologin akkor invalid-ra állítja..

Hát, az 1400-ból 1000 fejes saw-al valóban elég meggyőző.. A másikról stat alapján nem mondanám meg.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#35448) AxBattler


AxBattler
félisten

Van olyan, hogy 50-60 méterről 2 lövéssel leszed a SPAS12-vel?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35449) madgie válasza AxBattler (#35448) üzenetére


madgie
titán

Van, gauge lőszerrel (+ talán magnum ammo). Én is operáltam párszor így vele, de kényelmesebb a sima shoti + gauge, ott egy lövés és általában fekszik az ellen.

#35450: nem számít, X szinttől bárki használhatja azt a lőszert (meg a magnum ammo-t)

[ Szerkesztve ]

(#35450) AxBattler válasza madgie (#35449) üzenetére


AxBattler
félisten

Okés, akkor csak én vagyok láma... Számít az, hogy csipa volt?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.