Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35801) aram01 válasza madgie (#35800) üzenetére


aram01
nagyúr

szerintem február felé kezdem mindkettőt amikor már kiforrja magát dx11-ben is.Mondjuk azt hallottam a batman már majdnem jó

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35802) Źşë' válasza aram01 (#35793) üzenetére


Źşë'
addikt

bc2es rangod van ott is, a fegyverek pedig amik alapból vannak vietnámhoz, a bc2eseket nem tudod használni, de amúgy nagyon jók a stukkerek is, mind1ik kasztnak +5-6 db - rombolhatóság tényleg nem valami nagy szám, de azért akad - mostanában én is nekiálltam vietnamnak megint, 1-2 szerver azért még akad benne - főleg az Orosz medvék :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35803) BigBlue69 válasza Źşë' (#35802) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én lassan oda jutok h szinte csak vietnámmal játszok:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35804) aram01


aram01
nagyúr

lehet szerváznom kéne egy kódot?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35805) Źşë' válasza BigBlue69 (#35803) üzenetére


Źşë'
addikt

az a baj h kevés a pálya, kedves dice lassan rosszabb lesz mint a konkurens iw a szememben... fszert kell megölni egy játékot 1 év után?! :SSS egy jó játék ami nincs kiaknázva...

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35806) BigBlue69 válasza Źşë' (#35805) üzenetére


BigBlue69
őstag

Vietnámhoz főleg.. És egész komoly kis pénzt kérnek el érte!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35807) aram01 válasza Źşë' (#35805) üzenetére


aram01
nagyúr

na tuti hogy már nem fogom megvenni,pedig kíváncsi lettem volna rá,mindjárt nézek valami youtubos játékmenetet róla

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35808) F_Zolee válasza madgie (#35796) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már a hiba kiderülése után orvosolták ezt a hibát, szóval mostanság se mehet be az ember. Amúgy meg nem éri meg megvenni. HC szerverek alig vannak, azok is 1000ticketesek, hajam kihullik mire véget érne. Ja meg itt is előre belőtt szerverek vannak leginkább, 2 map azt jóvan. -.- SC-t meg nem igazán toltam. Hitbox itt már jobb, könnyebben halnak az emberek, jobban is fut a játék mint az alap.

(#35809) aram01 válasza F_Zolee (#35808) üzenetére


aram01
nagyúr

múltkor majd egy félnapig nyomtunk egy 3000ticketeset,a vége felé az jutott eszembe ha ledob felaprítom fejszével a gépet (bc2)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35810) F_Zolee válasza aram01 (#35809) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nálam szerencsére kevésbé problémás a játék.

(#35811) Def26


Def26
félisten

Nem tudjátok mikor jön ki a bad company 3? :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35812) aram01 válasza F_Zolee (#35810) üzenetére


aram01
nagyúr

ritkán ledobál,de közel sincs annyi gond vele mint régebben,néha a barátok tűnnek el meg a history tök üres.

Def26: ne légy türelmetlen :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35813) Źşë' válasza Def26 (#35811) üzenetére


Źşë'
addikt

ennyire pocsék a bf3? :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35814) Stunts666 válasza madgie (#35800) üzenetére


Stunts666
őstag

Én nem igen talákozok bugokkal, viszont az feldobta a vérnyomásom, hogy nem lehet a patch óta darálni az m16-al. Nem hiába van 1468 killem vele. A mai patch óta semmit. :(

(#35815) aram01 válasza Stunts666 (#35814) üzenetére


aram01
nagyúr

én most az m14-et használom nehéz vele lőni,de izgalmasabb mint azok a darálók

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35816) Źşë' válasza Stunts666 (#35814) üzenetére


Źşë'
addikt

legalább több kihívás van a játékban :) mostanában inkább csak vietnámozok, elég jól adja olykor, csak csipalimit sokszor sux, mindenki bejön m40el puffogtatni, és persze az 1 lövés 1 halál

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35817) Szajo


Szajo
őstag

Ha a kapott kódodat Originen beaktiválod, és a Digital Deluxe Editiont választod, akkor megkapod a Vietnamot is :) (Az is akinek nincs meg)
Szóval nem igazán érdemes megvenni a Vietnámot!

(#35818) aram01 válasza Szajo (#35817) üzenetére


aram01
nagyúr

amúgy meg drága,sajnálom rá a pénzt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35819) gergo0328 válasza Stunts666 (#35814) üzenetére


gergo0328
senior tag

nekem most is ugyan úgy adja :D :U

(#35820) rankesz válasza Szajo (#35817) üzenetére


rankesz
veterán

Tehát ha beírom az anno dobozozhoz kapott kulcsomat origin-be, akkor le udom tölteni a vietnamos verziót?t

(#35821) Szajo válasza rankesz (#35820) üzenetére


Szajo
őstag

Én nem tudom mert megvettem, haverom mondta, hogy ha beírod és akkor választhatsz majd ha a digital deluxe editiont választod elvileg vietnam is meg lesz!

Szerk: Azt mondta még tegnap, hogy az originbe a CD kulcsnál azt fogja írni, hogy nem jó vagy mi és látogass el ide, linkre kattintasz és ott ha bejelentkezel vagy beírod vagy mi akkor meg lesz Originen ha a Digital Deluxe Editiont választod

[ Szerkesztve ]

(#35822) AxBattler válasza Szajo (#35821) üzenetére


AxBattler
félisten

Mimimimicsodaaa? :Y
Ez azt jelenti, hogy ha vettem itthon egy dobozos változatot, és azt beregizem Origin-be, akkor megkapom a 4k-s Vietnam-ot is?
Nem számít, hogy már toltam egy "kicsit"?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35823) aram01 válasza Szajo (#35821) üzenetére


aram01
nagyúr

én a gyűjtőit vettem meg,az jó :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35824) Źşë' válasza aram01 (#35823) üzenetére


Źşë'
addikt

az a vicc h mostanság amit collectors editionnak hívnak azok eanál mind gagyi letölthető dlcs unlockok... nem ám mint pl driver sa esetében a challenger... vagy skyrim esetében a sárkány szobor, ezek nem gyűjtői kiadások hanem béna kiadások.. ezektől a letölthető tartalmaktól frászt kapok, röhejesnek tartom hogy ezzel szúrják ki az ember szemét... szerk.: akkor legalább ne neveznék el annak... ha sima kiadást tesznek közzé 0 tartalmú dlcvel

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35825) aram01 válasza Źşë' (#35824) üzenetére


aram01
nagyúr

hát ja,ebben van valami

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35826) rankesz válasza aram01 (#35823) üzenetére


rankesz
veterán

Limited-em van, akkor gondolom az jó lesz.

Bár nem hiszem hogy m,ostanában lesz időm újra tolna a játékot. A BF3 is megvan, de eddig összvissz 9 óra multi van benne :O Na majd ha lemegy a kari, akkor kicsit belehúzok!

(#35827) aram01 válasza rankesz (#35826) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is limited edésön vanmajd szólj hogy jó mert akkor én is nyomatom :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35828) AxBattler válasza Szajo (#35821) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor szerintem ezt kipróbálom a hétvégén!
Csak azt nem tudom, hogy akkor most először le kell törölnöm a gépről?
És mi lesz az EA account-ommal, amivel mindig bejelentkeztem? Megszűnik?
Mi lesz az elért rangokkal?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35829) Szajo válasza AxBattler (#35828) üzenetére


Szajo
őstag

Minden megmarad Originen külön leszedhető a cucc de nem tudok teljesen pontosat haverom mondta azóta meg nem láttam.

(#35830) AxBattler válasza Szajo (#35829) üzenetére


AxBattler
félisten

Akkor nem kell előzőleg uninstallálnom?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35831) aram01 válasza Szajo (#35829) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem lejött a játék a frissítéssel csak kér kódot :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35832) Bazzzs válasza aram01 (#35831) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Tudomásom szerint attól, hogy a Digital Deluxe verziót regisztrálod be, még kérni fogja a kódot a Vietnamhoz. Magyarul meg kell venni azt is, majd külön aktiválni. Esetleg az EA supportnál lehet még trükközni, hogy te ilyen verziót vettél, de nem működik. Ha mázlid van és nem hozzáértő ügyfélszolgálatost fogsz ki, akkor esetleg aktiválja a számodra. Viszont kérni fogja a rendelési számod, amihez ki kell találnod valami történetet, hogy miért hagytad el :U

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#35833) aram01 válasza Bazzzs (#35832) üzenetére


aram01
nagyúr

megmondom ősszinten annyira nem izgat a bc2-nek a felénél vagyok a bf3 meg már itt porosodik a polcon

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35834) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Pedig egészen addig amíg nem jeleztétek, hogy kéri így is a kódot, egész érdekesen hangzott... :DD

"Cogito ergo Sum."

(#35835) aram01


aram01
nagyúr

jön valaki gémelni?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35836) Def26 válasza aram01 (#35835) üzenetére


Def26
félisten

Hogy vannak mostanában fent az emberek? Érdemes visszatelepítenem? Vannak bőven szerverek?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#35837) Axel pRo válasza Def26 (#35836) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Én ma játszottam jó néhány kört és a szerverkeresőben jó alaposan a saját ízlésemnek megfelelően szűrve a szervereket is találtam bőséggel és voltak is szép számmal. Szerintem megéri.

"Cogito ergo Sum."

(#35838) Źşë' válasza Def26 (#35836) üzenetére


Źşë'
addikt

ez egy olyan játék amit vétek letörölni :DD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35839) AxBattler válasza Axel pRo (#35837) üzenetére


AxBattler
félisten

+1 Még hétköznap nap közben is találsz gémet.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35840) aram01 válasza Def26 (#35836) üzenetére


aram01
nagyúr

vannak bőven rakd vissza

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35841) Axel pRo válasza Źşë' (#35838) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

:DDD Igaz, ott a pont :K

"Cogito ergo Sum."

(#35842) aram01


aram01
nagyúr

mondjuk én a hc szerókat szeretem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35843) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Régi BFBC2es PH-sok közül kijátszik most gyakran a BF3al?
Fel kellene venni a kapcsolatot azt közösen publiconlni :))

(#35844) Źşë'


Źşë'
addikt

bf3 jött, látott, és egy óriásit bukott, legalábbis a szememben meg a VGA-n

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35845) LifeSpirit válasza Źşë' (#35844) üzenetére


LifeSpirit
tag

Mert mi a konkrét bajod vele?

(#35846) aram01 válasza Źşë' (#35844) üzenetére


aram01
nagyúr

e légy már ilyen

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35847) Źşë' válasza LifeSpirit (#35845) üzenetére


Źşë'
addikt

leírtam már a topikjában, és enyhén szólva a "fanok" vérző körömmel védték a cuccot, mondván h ezek a hibák még elmennek :DDD

- lagos, uúgy megvan az a jelenség ami bc2nél volt a kezdeteken, lősz bele 10-15 skullót, mikor nem lát téged, megfordul és fél-egy másodperc alatt lelő...

- hitboxfail uúgy megvan, egy ház bejáratánál voltam, erre meglátom az ajtóban az ellent, mondom spuri van... még mielőtt elkezdett volna lőni befutottam fedezékbe, erre fedezékben a fal mögött sebződtem egy rövid ideig, de ez hcn enyhén vérző fejet jelent már amitől alig látsz...

- a járművek likvidálása enyhén szólva röhejes... nem elég bele 3 rakéta exp+ perkkel.. lelassul, majd kiírja h vehicle disabled, de ekkor még a 0-ról tudod 100%ra is javítani, + simán kiszáll belőle az illető és elfut a fszba!

- szabadesés ficsőr :DDD hát ezen elsírtam magam, 3 emelet magasságból akartam leugrani... először sima ugrás, majd előjön a szabadesés animáció, nyomom az ejtőernyőt mint a barom, erre placcs bele a forró homokba X.X

- tankokkal úgy elakadtam az olyan tereptárgyakba mint pl. egy lerakott személygépkocsi, mint az állat... bc2ben átmész rajta, azt még fel is robban.... bf3ban lépcsőn jöttem le tankkal és miért is ne pont oda volt egy letéve... az ellenséges tank meg kiszedet...

- jeteknek elég fos a sebzése, nagy nehezen becéloztam kb 3-400 m magasságból egy tankot a10essel, erre baszik megmurdelni, mondhatni csak dísznek vannak benne ezek után

- a pályák mérete nem is annyira gigantikus, ill. csak a jetek légtere miatt, de amúgy nudli, némelyik bc2es méretű mint pl az op firestorm is... és ez hagyján, szvsz baromi kevés az a 9?! map, most jön majd a karkand +4 mappal, de hát az is aki lemaradt a limitedről annak ez 3990 huf ba fog fájni...

- és ha már a pályáknál tartunk akkor némelyik úgy el van kúrva egy az egyben hogy call of dutyt megszégyenítő camp és hent megy rajtuk... metro, na meg az a városos map 1-2 zászlajánál

- folyamatosan crashel, nem vagyok kilépegető, csak ha valami nem fer dolog megy a szerveren, pl baserape, vagy csíterek tizedelik a csapatom... visszatérve a crashre, fogja magát és egyszer csak kilép, meg nálam folyamatosak a textúra hibák, az olyanok mint pl a célkeresztem és egy tereptárgy között lévő fekete nyúló háromszögek...

single playert nem tudtam kivinni egy a játék végén található bug miatt... spoiler mikor a vonaton kell menekülni a játék végén is, mikor becénégyezi az egyik vagont, akkor az ablakon ki kell ugrani, és átmászni egy másik vagonra, ahogy átmásztam a robbanáskor meghaltam, tök mind1 h megcsináltam full gyorsasággal akkor is... aztán a végére meg már a shotgunos csávót akit az ablakon rúgunk ki is bugos lett: fegyver nélkül lőttem ki az ablaküveget, és úgy rúgtam ki xd - a megoldás pedig a játék megjelenése után kb másfél hónappal derült ki: mivel átállítottam a beállítást ezért keletkezett a bug.. de könyörgöm 2012-t írunk : W és a single player kampány is egy scriptelt fos.... nekem a csapattársak átfutottak falakon, padlón és olyan helységeken ahova be sem lehet látni, csak mert előre siettem... másnál meg ilyen probléma volt

- ez az engine ló*aszt lett kitesztelve, akkora egy bughalmaz még azok után is miután bc2t kijavították mint az állat...

- és még talán a fizikáról annyit lerakott tereptárgyak után: az az érzésem konkrétan nekem mintha egy scriptelt világba lennék bezárva még multiban is, alig látok robbanó falakat, meg amit látok az sem nyeri el a tetszésemet, belelősz rpgvel a házba azt leszakad egy 2 tonnás darab...

kb ennyi jutott az eszembe... ennek nagyobb volt a füstje mint a lángja, a szememben, ha már megvettem akkor eladnám, de még el sem tudom a fos origin miatt, mert csak azzal lehet, de azon meg van +5 játékom... köszi ea ezt a fantasztikus élményt!! :W és ezek a lámák még komolyan azt hitték hogy ebből lesz GOTY?? :DDD

[P:C]http://noob.hu/2011/10/30/810583.gif[/P]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35848) pohár válasza Źşë' (#35847) üzenetére


pohár
félisten

jé de furcsa, a többségnek semmi ilyen nem jön elő :U :W
minek vetted meg akkor? ott volt a béta, ne sírjon a szád

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35849) madgie válasza pohár (#35848) üzenetére


madgie
titán

Szerintem is sok a gond, de a 90%-uk megvolt a BC2-ben is, megtanultunk együtt élni vele :D
Viszont a rombolhatóság butítása engem is zavar. Remélem, lesz egyszer egy patch erre.
Ja, a jet szerintem nem gyenge, csak gyakorolni kell vele. Még a mostani, lebutított sebességével is túl gyorsnak tűnik, sokszor nehéz vele pontosan is célozni, meg gyorsan manőverezni. Tegnapelőtt meglett vele a Rocket Pods, azóta jó sok tankot/AA-t kicsináltam vele.

(#35850) pohár válasza madgie (#35849) üzenetére


pohár
félisten

itt a Karkand, csak eddig volt visszafogva a rombolás, sőt szerintem az uccsó patch-ben engedélyezték a több rombolhatóságot, azért láttam pár házat összedőlni már :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.