Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35201) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Újabb IQ fighterek. Ezt akkor kaptam amikor már vagy 1 perce egyedül álltam egy zászló körül az ellent várva és nem csináltam semmit. :C

(#35202) Dtomka válasza F_Zolee (#35201) üzenetére


Dtomka
veterán

aham szoval hackelsz?:) lebuktál:) (erről jut eszembe a bf2ben volt ilyen a stike at karkandon, hogy be lehetett "menni a házba a textura mögé" kifele lehetett lönni de befele nem, és nem cheat volt hanem bug:)!nekem 1x jött össze, akkor jó kis K/D et gyűjtöttem!)

(#35203) F_Zolee válasza Dtomka (#35202) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az a baj, hogy semmilyen bugot nem használtam. Épp merengtem egyedül az egyik zászló környékén, hogy ne legyen egyedül ha az ellen arra tévedne. Aztán ez fogad. Az ilyen embernek lehet több a foga, mint az iq szintje.

(#35204) Illusion1010 válasza Dtomka (#35202) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ilyen van Atacama deserten az Amerikai bázis alatt. Be lehet menni a föld alá. Ki lövöldözöl, de befelé nem lehet.

[ Szerkesztve ]

(#35205) madgie válasza Illusion1010 (#35204) üzenetére


madgie
titán

Hun? :)

(#35206) WhiteWalker válasza madgie (#35205) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

mondta hogy a zászló körül :-)

(#35207) madgie válasza WhiteWalker (#35206) üzenetére


madgie
titán

Azért volna jó tudni, mert múltkor az 1000 ticketes Atacama-n is azzal szórakozott vagy három srác, hogy 24/7 baserape-eltek. Ha tudom, merre vannak "biztonságban", arra keresem őket :)

(#35208) ciry válasza Dtomka (#35202) üzenetére


ciry
őstag

Glitch a neve és jobb helyeken végleges bant toltak(tolnak) érte

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35209) Illusion1010 válasza madgie (#35205) üzenetére


Illusion1010
senior tag

(#35210) madgie válasza Illusion1010 (#35209) üzenetére


madgie
titán

AztaQ :Y

(#35211) Illusion1010 válasza madgie (#35210) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Én úgy jöttem rá, hogy folyamatosan hátba lőtték a tankomat az állványos rakétával, és nem értettem hogy hogy kerülnek oda állandóan. Álltam ott vagy 20 percig, mire megláttam hogy a talajból ugrálnak ki, gondolom egy gubbasztott lent, a többi meg rá spawnolt. Qrva idegesítő, hogy nem tudsz ellenük semmit tenni.

(#35212) Dtomka válasza Illusion1010 (#35211) üzenetére


Dtomka
veterán

de gondolom ezert ban jar?esetleg a patch nem javította ezt a bugot?

(#35213) gergo0328


gergo0328
senior tag

Port valdez csipa helyéről találtam egy találó képet:D :

(#35214) gergo0328 válasza gergo0328 (#35213) üzenetére


gergo0328
senior tag

(#35215) gabipaci válasza gergo0328 (#35214) üzenetére


gabipaci
addikt

Vót má! :)
[link]

Logitech hardware tester

(#35216) gergo0328 válasza gabipaci (#35215) üzenetére


gergo0328
senior tag

ezelőtt 33321 hozzászólással ezelőtt. Én pl csak most láttam és biztos még van sok olyan aki így van vele.

(#35217) nakos


nakos
senior tag

Na megprobaltam ezt a csodas BF3 Beta-t. Hozza az EA a formajat, nem lehet belepni...
Es persze a hiba megint nem nalam van... b.sszak meg... persze mondjuk hogy beta, az ember nem is varna sokat tole, nade hogy be se lehessen lepni a jatekba...
Ugyanez a baj nalam is mint ennel a par ezer hasonlo szerencsetlennel: [link]

Nektek megy?

(#35218) nakos válasza nakos (#35217) üzenetére


nakos
senior tag

Tovabbra is ugy szar ahogy van. Nem lehet belepni. Olvasgatom a megoldasi tippeket, de semmi. Lathatoan meg van parezer problemas... csessze meg az EA/Origin.... maradok a BC2-nel, azt mar 1,5 ev alatt ugy ahogy osszeraktak... mondjuk meg messze van az idealistol, de legalabb megy.... :W lehet ezzel a BF3-mal is raernenk vagy fel ev mulva foglalkozni amikor mar nem zuhan majd ossze felorankent... felek itt is lesznek gondok, nem is keves....

(#35219) Dewilsan


Dewilsan
csendes tag

srácok. most voltam Caspian Borderen. és Jet-eltem is :C :C :C annyira király hogy... csak na! :) ajánlom mindenkinek. ki kell próbálnotok. aki most szeretne, annak itt egy kód ;)

shoppingcartsareagoodride

hajrá!!! ;]

Bad Company 2 nick: Dewilsan

(#35220) madgie válasza Dewilsan (#35219) üzenetére


madgie
titán

Csak juss jethez... nekem még nem sikerült. A Caspian amúgy jó móka, de a Metro egy egyencső-ultrafos.

(#35221) Źşë' válasza madgie (#35220) üzenetére


Źşë'
addikt

egyet értek, most próbáltam ki, a metro mapot, egy gagyi tömeghent - camp, no logika map
ahogy az le is jött a videókból, nem is beszélve arról hogy extra bugos átlátok a földön, és egyesek elmondása szerint elég sok embernél - eh
holnap lesz több időm azt meglátjuk már késő van ehhez

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35222) M^xx válasza nakos (#35218) üzenetére


M^xx
aktív tag

Nálam minden okés, a bugos talajt és a le fel remegést leszámítva nekem nagyon bejön a game.

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#35223) nakos válasza M^xx (#35222) üzenetére


nakos
senior tag

Internet Explorer-ben jelenik meg es inditod onnan vagy valami mas browsert hasznalsz?
Nekem egyszeruen a Join Server gomb megnyomasara a nagy budos semmi tortenik, mint ahogy meg parezren panaszkodnak... Nvidia, Win7 64 bit, IE. :U

(#35224) ADAM1337 válasza nakos (#35223) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Chrome

(#35225) M^xx válasza M^xx (#35222) üzenetére


M^xx
aktív tag

Firefox

Free ts3 szerver IP:battlezone.hu

(#35226) sith7 válasza nakos (#35223) üzenetére


sith7
nagyúr

Chrome - ból szépen megy, gond nélkül :K

(#35227) nakos válasza sith7 (#35226) üzenetére


nakos
senior tag

koszi, megnezem majd akkor azokat is. :R

(#35228) Illusion1010 válasza Dtomka (#35212) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ezt játék közben marha nehéz megértetni az adminnal, főleg ha ő még nem ismeri a hibát. Egyébként a legtöbb szerveren ahová járok, nem nagyon foglalkoznak ilyesmivel. :(

Hogy javította-e az nem tudom, majd este kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#35229) Lewzke


Lewzke
őstag

BC2 > BF3 beta ... reméljük a véglegest kipofozzák, mert a beta harmatos, hentelős ... eddig legalábbis úgy tűnt nekem

(#35230) Nuits válasza Lewzke (#35229) üzenetére


Nuits
tag

Ez csak 1 map és 1 játékmód. Ne vonj le következtetéseket!
Caspian-ra ezekszerint nem sikerült felmenned.

(#35231) NiTRoV6


NiTRoV6
tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni hogy honnan lehet letölteni a Bf3-at?
Meg meddig tart a béta teszt?
Előre is köszi az infót!!

(#35232) Dtomka válasza NiTRoV6 (#35231) üzenetére


Dtomka
veterán

inkább itt kérdezd meg:)!

(#35233) Źşë' válasza Nuits (#35230) üzenetére


Źşë'
addikt

kár hogy csak ennyire tellett a betától - egy olyan pálya ahol megy a bokorháború állandósult csillagkép kémleléssel szinte mozdulatlanul, nyugisan - egy olyan logikától mentes területen amit egy épelméjű "kellő rangú" emberke tuti nem tenne ki a támadás veszélyének

amúgy tuti h lesznek ettől ezerszer jobb térképek, csak nem épp szerencsés pont egy ilyet kreálni, bc2 után van tapasztalat, és nem tudom megérteni a mappereket és moddereket ép ésszel - lehet azért pont azért próbálnak becsempészni cod-os elemeket :DD hogy legyen egy kis agyhent is, ne kelljen gondolkozni, csak kempelni és nézelődni

nekem kül nem jön be ez a rendszer sem, csatlakozok egy webes felülethez, telepítem az origint, egy játék 2-3 program, mire jó ez nekik, teleszemetelik a gépet feleslegesen - legyen rendezetten, egy helyen minden - lehet csak én vagyok ennyire mániákus a téren - nem tudom

bc2 port valdez beta felspannolt, és az atakama belépúje is, de ez ami a betaban van ez elkeserít, és nem tudom h megveszem e, mert nem picit bizonytalanodtam el :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35234) F_Zolee válasza Źşë' (#35233) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na igen, a kötelező szemetet is le kell nyelni ez az új tendencia. Most néztem, hogy cirka 100megát eszik az origin a folyamatok között... :F

Amúgy kezd a topik átmenni bf3-ba. :N Tudom én is erről írtam de másképp nem tudtam. :)

(#35235) Lewzke válasza Nuits (#35230) üzenetére


Lewzke
őstag

Voltam a Caspian-on és nem győzött meg, bár ettől függetlenül lehet jó lesz a végleges. Nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#35236) medvezsolt válasza Źşë' (#35233) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Egyetlen programot kell feltelepíts az Origint.!! A battlelog az csak egy webes felület. És valami eszméletlenül sok rétűen összefogja a játékot. egybe rakta a stat oldalakat, leaderboardsokat,barátok kezelését és hasonlókat. Szerintem egy innovatív és hasznos fejlesztés volt.

Sajnos a Metrós pálya tényleg nem egy battlefieldhez méltó választás. De ez csak 1 a 13 közül amik lesznek. (Mellesleg szerintem azért ez a pálya lett, hogy a CODosok megvegyék a teljes játékot, ez egy ilyen hatalmi harc).
A bugok meg természetesek, hiszen ez egy pár hónappal ezelőtti verzió, amit még jócskán fejleszteni fognak. Rengetek visszajelzés érkezik battlelogon is hozzájuk. Szóval, ne aggódj ennyire. Láss egy kicsit pozitívan.
1-2 hónap és olyan játék lesz ez, hogy beszarsz:P Plusz ott a Coop, a singli és hát a multinak csupán az 1/30adát láthatod a bétában.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#35237) Dtomka válasza medvezsolt (#35236) üzenetére


Dtomka
veterán

legyen igazad, 2 hónap múlva nekem is meglesz:), én a strike at karkand mapra vok kíváncsi:)!

(#35238) WhiteWalker válasza Źşë' (#35233) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

igazad van! én ezért nem raktam fel a bétát...mi a f@sznak egy böngésző játék inditáshoz??? itt egy kicsit ledobta az agyam a szíjat... :(( :U nem fogom a gépet teleszemetelni holmi haszontalan programokkal....majd ha lesz full verzió megnézem a véleményeket....

[ Szerkesztve ]

(#35239) nakos válasza WhiteWalker (#35238) üzenetére


nakos
senior tag

nekem sem tetszik a felulet, tegnap kicsit kiakadtam... kulonoskepp hogy el se indult a jatek a csodas bongeszofeluletbol.... :W

(#35240) gergo0328 válasza F_Zolee (#35234) üzenetére


gergo0328
senior tag

Off topic...itt legalább van egy jól összeszokott társaság. :K :C

(#35241) SimonYana válasza nakos (#35239) üzenetére


SimonYana
addikt

Én kipróbáltam! :DD
Nem rossz , de nem b@szt@m magam hanyatt. Majd reméljük jobban tetszik s végleges.
Viszont most nem indul el. Csak pár napig volt játszható ? Vagy máshol van a gond?

Ez fogad.

Ping gond? Biztos selejteznek. :DD

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#35242) nakos válasza SimonYana (#35241) üzenetére


nakos
senior tag

Na gratulalok...latom mindjart megvan a 2-es szint is... :))

(#35243) SimonYana válasza nakos (#35242) üzenetére


SimonYana
addikt

no nem is lesz több!
Én nem görcsölök a feljutással.
Szerintem olyan túlterhelt , hogy nem igaz.
Ez lesz majd a véglegessel is! Akkor eladom a gépem biztos! :W

® SimonYana ®

(#35244) Illusion1010 válasza SimonYana (#35243) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ugyan miért lenne ez a véglegessel is ? Majd lesz sok szerver, sokan nem veszik meg azok közül akik most ingyen kipróbálják......

(#35245) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Sziasztok miért van az hogy van olyan szero ami benne van a historyban de halványabban van kiirva mint a többi és nem tudok rá felmenni :F miért kell ujra megkeresgélnem öket állandoan :W

0631 7710098

(#35246) SimonYana válasza Illusion1010 (#35244) üzenetére


SimonYana
addikt

Én már alig várom , mert jó kis csapatot kell itt össze hozzunk!
Bár szinte csak hétvégén marad már időm , mint a nakos barátomnak.
Az meg pik-pak eltelik. :O

® SimonYana ®

(#35247) SimonYana válasza grrpowa (#35245) üzenetére


SimonYana
addikt

Vagy a szűrés , vagy nem lehet hogy éppen tele van?
Nekem is sokszor van ilyen a Multigamingel a kedvencek között.
Bár sokszor nem érhető el , ha a szűrő be van állítva akkor sem. :F

® SimonYana ®

(#35248) grrpowa válasza SimonYana (#35247) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Semilyen szűrő nincs bekapccsolva :N

0631 7710098

(#35249) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Nálatok megy a multi BC2-vel? Nekem az istenért nem akar csatlakozni, sőt még belépni sem tudok a multiba... :W

(#35250) haly válasza ForRedGlory (#35249) üzenetére


haly
őstag

Megy, és itt is a mai termés :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.