Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35951) aram01 válasza Bati0501 (#35950) üzenetére


aram01
nagyúr

az az erősebb lőszer :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35952) Bati0501 válasza aram01 (#35951) üzenetére


Bati0501
őstag

Azt pont tudom. ;) De nekem tényleg ezt szokta kiírni,ha lelőnek egy ilyen csúzlival. ;]

(#35953) aram01 válasza Bati0501 (#35952) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem is a gol volt a kedvenc csipám

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35954) Źşë' válasza aram01 (#35953) üzenetére


Źşë'
addikt

pontos még messzi célokra is, t88 csipa is még jó, csak abból több lövés kell

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35955) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Kicsit volt hentelés az OGC HUN szerveren: [link] :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#35956) aram01 válasza }{3@Đ$}{0ot (#35955) üzenetére


aram01
nagyúr

tényleg volt :D

Źşë': azt is szerettem :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35957) medvezsolt válasza Źşë' (#35940) üzenetére


medvezsolt
senior tag

hát ez a szerveresdi dolog ha bele gondolsz nem olyan rossz, mert így nem csinálhat minden jöttment akárki szervert, ezáltal nem lesznek fennakadások és a hozzánemértésből adódó gondok.

Ehelyett, rendezett, biztonságok, minden védelemmel felszerelt szerverparkokban vannak a futó szerverek, amiket profik konfigolnak fel. Ez mindenkinek jobb

Az meg, hogy pont Magyarországon nincs egy ilyen szerverpark, hát az meg na.. itt élünk:P Szar Magyaro. Ha megnézed Bf3-ban a szerverszűrőnél ott vannak felsorolva az Országok. Még a legutolsó Szaud Arábiai mini államnak is van szervere:) Szóval ez LoL. De maga a központosított szerverpark ötlet helyes.

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#35958) sampe


sampe
aktív tag

sziasztok!

A minden fegyverre rátehető X4 scope fordított v alakú célzóját szeretném kicserélni valami normálisabb szálkeresztre. Meg lehet ezt oldani bármilyen módom esetleg?

Üdv
Sampe

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#35959) Źşë' válasza medvezsolt (#35957) üzenetére


Źşë'
addikt

felőlem lehetne ha nem lenne ennyi lag, és fura dolog benne, emlékezz vissza mikor játszottunk cod4-5el dedikált szerókon na ott semmi lag nem volt (meg hasonló előbb meghalok, meg több kell bele), mert m.o-n voltak elhelyezve - q3nél is ez volt ha hazai szerver üzemelt tudtam jól játszani, egy németen meg mér késett a lövés, delag meg kb azt eredményezte ami most megy bc2ben meg bf3ban, szóval szvsz ez a megoldás szar

a lobbys megoldások ismételten rossz megoldások, pl mw2től felfele, és ahol nem gép ellenfelek vannak... milyen gánya megoldás ez áhh... ez 2011és 12 dereka - most nem azért de sztem szégyen h ilyen technikai megoldásokkal állnak elő nagy játékfejlesztő cégek
amúgy biztonság van akkor is ha én csinálok mezei ded szervert - bepötyögöm a rconpasswordot, aztán máris repül meg bannolódik a szerveremről, egyéb támadás meg nem éri - más biztonságos dolgot ami kellene most hirtelen nem jut eszembe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35960) Bati0501


Bati0501
őstag

Titeket dobott már ki olyan szöveggel,h a meccs vmilyen VIP vagy mi,nem igazán értettem.?Vagy,h nekem adott vip-t,vagy nem tudom. :DDD Miután kidobott megnéztem,h mennyien vannak még a szerón,és csak 1-el kevesebben,mint amikor még én is bent voltam...Szóval ez mi volt?
Lehet,h ilyen szöveggel dobott ki,mert jól játszottam? :DDD ;] Olyan 71/28-nál tartottam. :)

(#35961) F_Zolee válasza Bati0501 (#35960) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mivel nem tudod mit írt ki így nehéz kideríteni. Amúgy vannak szerverek ahol VIP emberek részére valakit kidob a rendszer, hogy legyen neki hely...

(#35962) gergo0328


gergo0328
senior tag

Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!

(#35963) Bati0501 válasza F_Zolee (#35961) üzenetére


Bati0501
őstag

:DDD Jaja,jogos,h még én se tudom,akkor ti mondjátok meg a tutit. :B
Azért nem tudtam elolvasni,mert pont ez a játék úgy írja ki a szövegeket, a 800x600-s felbontású TV/monitorom,h nehezen olvasható.

(#35964) Źşë'


Źşë'
addikt

Békés, Boldog Karácsonyt Minden katonának :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35965) Bati0501 válasza Źşë' (#35964) üzenetére


Bati0501
őstag

Köszi,én is hasonlókat kívánok mindenkinek! :K

(#35966) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Kellemes Karácsonyt és sok lőszert kívánok a következő évre :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#35967) aram01


aram01
nagyúr

Hali karácsonyosok,este lödözünk egyet?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35968) F_Zolee válasza aram01 (#35967) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én sajnos eltávon vagyok. Kitudja mikor lesz majd időm... ;]

(#35969) aram01 válasza F_Zolee (#35968) üzenetére


aram01
nagyúr

mi is most értünk haza

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35970) EczkE


EczkE
addikt

Most nézegetem a statversét. A fegyverek már mind kioldva. A SPECACT cuccokat hogyan tudom használni? Vagy ezek micsodák pontosan?

Azt írja, hogy használtam is párat belőle.

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#35971) Bazzzs válasza EczkE (#35970) üzenetére


Bazzzs
senior tag

A SPECACT Kit az egy külön DLC. Ad mindegyik kaszthoz oldalanként egy-egy speciális ruházatot, azaz összesen 8 ruhát, valamint mindegyik kaszt legutolsó fegyvere kap egy-egy különleges festést. Pár euróért lehet külön megvenni, de szerintem nincs értelme.

Szerk.: Ha megölsz valakit, akinél ilyen fegyver volt, akkor fel tudod venni és használhatod.

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#35972) EczkE válasza Bazzzs (#35971) üzenetére


EczkE
addikt

Köszi az infót. Többet nem akarok már erre költeni. :D :R

Asszem mindenféleképpen!

(#35973) aram01 válasza Bazzzs (#35971) üzenetére


aram01
nagyúr

a dlc pc-re nem ingyenes?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35974) Bazzzs válasza aram01 (#35973) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Nem, 4.99 euró. A Battlefield 3 megjelenése óta nem léptem be a Bad Company 2-be, de nem hiszem, hogy azóta ingyenessé tették. Viszont tényleg teljesen felesleges ennyi pénzért, a fegyver is marad ugyanaz, csak más festéssel.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#35975) aram01 válasza Bazzzs (#35974) üzenetére


aram01
nagyúr

nem hiszem hogy megfogom venni teljesen értelmetlen

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35976) Bati0501


Bati0501
őstag

Most szereztem meg az M9-re a platinát! :)) :DD :D

(#35977) aram01 válasza Bati0501 (#35976) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem meg az m14-re lett meg,elkezdtem az m16-ot nem rossz :D
jah és grat a platináért :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35978) Bati0501 válasza aram01 (#35977) üzenetére


Bati0501
őstag

:R
Nekem ha jól emlékszek az m16 annyira nem jött be,mert ugye olyan hármasával lő?És az vhogy nem tetszett.Bár az m14-el és hármasával lövök,csak ott olyan gyorsan,ahogy én akarok. :DDD Nekem az m14-hez még kell jó pár kill,de neked grat! :K

[ Szerkesztve ]

(#35979) aram01 válasza Bati0501 (#35978) üzenetére


aram01
nagyúr

igen m16 nagyon "lassú" fegyó,ezért pontosan kell lőni vele.viszont egy 3-as sorozatból le lehet kapni akárkit ;)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35980) Bati0501 válasza aram01 (#35979) üzenetére


Bati0501
őstag

:K M14-el volt már nem egyszer,h olyan csipát lőttem ki vele,amit a barát csipák :DDD nem tudtak.Szóval jó kis fegyverek ezek. :)

(#35981) aram01 válasza Bati0501 (#35980) üzenetére


aram01
nagyúr

szeretem én is de már platinán van,megy a spejzba :D
ma kezdtem az m16-ot azt meg is lett rá az első arany holnap délután beleverek pár órát :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35982) Źşë'


Źşë'
addikt

volt egy komoly jelenet atakama deserten: helivel kergettünk egy hummert B-ről fel C-re, erre felér és szemben jött vele egy tank - mi a földtől a C ponton elhelyezkedő házaktól picit feljebb repültünk, haver lőtte + tank is, erre felrepült a levegőbe a roncs, és ott robbant fel előttönk + mi meg nekimentünk és majdnem le is zuhantunk, de komoly egy jelenet volt omg :DD :Y

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35983) sampe válasza sampe (#35958) üzenetére


sampe
aktív tag

Upp :F :B

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#35984) Gonz0 válasza sampe (#35983) üzenetére


Gonz0
tag

nem

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#35985) aram01


aram01
nagyúr

nekem meg mostanában megint szívózik a zoomolás tudjátok hogy visszaugrik,meg egyre töbször kapcsolodok le a szerverről megint,pedig a netem stabil(mint a forint ;] ) 10/1-es kábelos.Ötlet? :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35986) EczkE válasza aram01 (#35985) üzenetére


EczkE
addikt

A zoom nekem is feltűnően sokszor ugrik vissza. Általában akkor mikor újraéledés után egyből zoomolni akarok. De van, hogy random módon.

Asszem mindenféleképpen!

(#35987) Źşë' válasza aram01 (#35985) üzenetére


Źşë'
addikt

a zoomolásos dolog nekem folyamatos, de nem hinném h ezt már valaha is javítják, legbénább banda ez a szerencsétlen dice, nem hiszem hogy máshol az ilyen jellegű hibákat nem javítanák ki tuti h mindenkinél előjön
szétkapcsolás nekem nem nagyon szokott lenni, elképzelhető hogy az adott szerver döglik meg, esetleg óceánon túli (messze elhelyezkedő) szerverekre lehet ez jellemző h ledobál a bizonytalan kapcsolat miatt?! én mindig törekszem a minél közelebbi szerverekhez joinolni, pl területbeállításnál szinte csak német szervereket dob be, igaz van ott is lag de még elmegy.. annál jobb úgysem lesz soha a büdös életbe :U sajnos

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35988) Bati0501 válasza aram01 (#35981) üzenetére


Bati0501
őstag

:DDD
És nekem is,mióta kijött az az új patch,újraéledés után kb. mindig szar@kodik a zoom.Előtte nem is emlékszek ilyen hibára. :(

(#35989) aram01 válasza Źşë' (#35987) üzenetére


aram01
nagyúr

oké a zoom akkor nem egyedi ez viszonylag megnyugtató,de ez a ledobálás már kezd idegesiteni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35990) madgie válasza aram01 (#35989) üzenetére


madgie
titán

Engem tegnap egész nap dobált lefelé a BF3 is, téli szünet van, otthon pocol az összes purgyé'.

(#35991) aram01 válasza madgie (#35990) üzenetére


aram01
nagyúr

az lehet,otthon lógatják a botot mi meg esszük az ideget :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35992) Źşë' válasza aram01 (#35991) üzenetére


Źşë'
addikt

ez amúgy is jellemző a dice játékokra :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35993) aram01 válasza Źşë' (#35992) üzenetére


aram01
nagyúr

na megyek is kinyírok egypár tagot ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35994) quasarus


quasarus
tag

NEm igaz, hogy nem lehetne valami dedikált szervert molyolni, nem tudunk lanozni, 1mbites feltöltésel 8-10-en :-(

Mármint egy darab netet leosztani szvicsen , vagy wifin keresztűl :-( Valaki próbálta már az egy netről több játékossal a BC2-t????

[ Szerkesztve ]

(#35995) Źşë' válasza quasarus (#35994) üzenetére


Źşë'
addikt

nemtom, valaki ezzel már kinlódott, ded és lan ebben a játékban nincs, max felmentek egy szerverre mindenki belép a saját accountjába és egy netről, miért ne menne, a net kapcsolat nem korlát max a sebessége - kvázi nem olyan mint egy accountal felmenni 8-10en

azt sem értem miért kellene leosztani, így is úgy is annyit kajálnak amennyit akarnak, 1megabit 8-10 emberre szvsz karcsú

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35996) aram01 válasza quasarus (#35994) üzenetére


aram01
nagyúr

10 alatt nem érdemes szerintem megpróbálni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35997) quasarus


quasarus
tag

Lebeszéltem EA-val a dolgot, és nagy meglepetésemre kiderült, hogy van zárt lan lehetőség. a részleteket csak akkor árulnám el, ha lezalott egy lan party nálunk.

Ebben szeretném a segítségeteket kérni, EA fele végzett telefonos kérdezősködésemre 20főt protezsáltam eredeti BC2-vel, természetesen, a megoldást elmondták, de engedélyfüggő a dolog, kérdéses a létszám elég-e.
Albertirsai művelődési házban szerveznénk egy lanpartit, belépő eredeti software-al természetesen, ha meglenne a létszám, akkor elindítanám az engedélyeztetést, ami ha pozitív, akkor megkaphatnánk egy külső alkalmazást, melyről kiderül, hogy nincs a játék DVD-jén :-D és eme alkalmazással lehet zárt lant indítani.

Kérném aki kipróbálna egy ilyet jelentkezzen nálam.

Thx, Q

(#35998) quasarus válasza Źşë' (#35995) üzenetére


quasarus
tag

A DVD dobozán az internet sebességnél 56k van megadva, az EA-azt mondta telefonon, hogy 512mbit/fő kell neki ha lenne nálunk normális net, akkor nem lenne probléma.

(#35999) sampe válasza quasarus (#35998) üzenetére


sampe
aktív tag

ha itt lenne a szomszédban én mennék szívesen ;]

"A bosszú a legédesebb gyönyör a dugás mellett" 2Pac // Ha elfelejtenék PÜ-re válaszolni, írj emlékeztetőt nyugodtan, ember vagyok én is.

(#36000) aram01 válasza quasarus (#35998) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor jól számoltam a sebességet
én is mennék csak messze van :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.