Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36651) Źşë' válasza v!ct0y (#36650) üzenetére


Źşë'
addikt

csak bf3ban van vagy bc2ben is?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36652) - = Zk = - válasza Źşë' (#36651) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak Bf3...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36653) aram01 válasza - = Zk = - (#36652) üzenetére


aram01
nagyúr

szép

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36654) - = Zk = - válasza aram01 (#36653) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát, lassan 2(?) éves a Bc2... ideje. mondom ezt úgy, hogy a Grid-et is kilőtte 1,5éve lassan a CM... a Grid2-ről meg még semmi hír/kép .. szal... van ám mentalitás, amit én nem értek.. :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36655) Bati0501


Bati0501
őstag

A gol-al átléptem a 2000-s határt.Pontosan 15-el. :DDD :)) :DD

(#36656) aram01 válasza - = Zk = - (#36654) üzenetére


aram01
nagyúr

jó lenne ha még vagy két évig megmaradna

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36657) - = Zk = - válasza aram01 (#36656) üzenetére


- = Zk = -
félisten

ááá. esélytelen. szvsz jövőre kapjátok a BC3-at :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36658) fornettisuti


fornettisuti
veterán

csak ne legyen koze bf3-hoz es olyasmi legyen mint a bc2, akkor azt is elorendelem! ugyanitt limited edition bf3-am cserelnem par doboz cigire :)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36659) madgie válasza fornettisuti (#36658) üzenetére


madgie
titán

Hm, egyébként tényleg érdekes ,hogy pár hónapja abbahagytam a BF3-at, a BC2-t még régebben, mégis ez utóbbi az, ami megmaradt a fejemben, a BF3-ra meg alig bírok visszaemlékezni :))

(#36660) Def26 válasza madgie (#36659) üzenetére


Def26
félisten

Mert sok ólmot kaptál bf3 -ban. :D

Egyébként én is várom a bad company 3 -at.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36661) madgie válasza Def26 (#36660) üzenetére


madgie
titán

Á, jobban ment a végére a BF3, mint a BC2. Mégis olyan sterilnek éreztem az egészet.

(#36662) Def26 válasza madgie (#36661) üzenetére


Def26
félisten

Most nézegettem a régi felhasználó neveimet bc 2 -ben. Jó volt játszani vele. Mostanában sok az üres szerver?
Marci_fcb
attila4go
napiszar.com

ez meg xbox -ra attila4go :DD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#36663) JohnnyX


JohnnyX
senior tag

Ma jön meg a játék :C
Multiban hogyan lehet vele játszani, támogatja az xfire?

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

(#36664) madgie válasza Def26 (#36662) üzenetére


madgie
titán

Nemtom, hónapok óta max az STO-val játszom.

(#36665) aram01 válasza JohnnyX (#36663) üzenetére


aram01
nagyúr

saját keresőjével tudsz online nyomatni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36666) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Szerintem is nagyon jó game a bc2, másfél éve nyúzom, de az unalomnak semmi jele.És én csak hc-ba tolom.Sima mód nemnagyon jött be.Szerintem sokkal jobb mint BF3.Csak a hc mód miatt már kb off a játék mert alig vannak hc szerverek...

(#36667) F_Zolee válasza zsolti995 (#36666) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én még találok jó pár hc szervert ahhoz képest. Más dolog, hogy egyes szerverek csak pár mapot tolnak.

(#36668) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Persze, nem azt mondom hogy abszolut nincs, mert mai napig játszok hc szervereken, csak számottevően kevés a normál módhoz képest

(#36669) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Abban meg igazad van hogy sok hc szerver tényleg csak 1-2 mapon megy.

(#36670) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Én anno megvettem volna a vietnamot is, de fogytak a szerverek meg ugy hallottam hogy kevés a vietnam működő hc szerver, így hát nem vettem meg.

(#36671) fornettisuti válasza zsolti995 (#36670) üzenetére


fornettisuti
veterán

En megvettem Vietnamot, vannak hc szerverek, tudom, en is csak hcra jarok.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36672) zsolti995


zsolti995
csendes tag

És még most is működnek? :O

(#36673) zsolti995


zsolti995
csendes tag

Én kb télen akartam megvenni, akkor mondta 1 ismerősöm h ha hc-zni akarok akkor ne vegyem meg mert nemigen vannak szerverek.De mind1 már nem fogom venni.

(#36674) zsolti995


zsolti995
csendes tag

fornettisuti te mikor vetted meg a vietnamot?

(#36675) Źşë' válasza zsolti995 (#36674) üzenetére


Źşë'
addikt

figyelj a hozzászólás szerkesztésére, alapszabály h nem floodoljuk szét a topikokat, szerkessz mielőtt újabbat írnál, 5 percen belül megteheted, figyelj rá mert elkap egy modi ezért és csúnyán letol!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36676) F_Zolee válasza zsolti995 (#36673) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kevés hc szerver van. De ott is csak 1-2 map van beállítva. Szóval nem feltétlen muszáj megvenni. Normál szerverek vannak azért...

(#36677) fornettisuti válasza zsolti995 (#36674) üzenetére


fornettisuti
veterán

bc2-t es vietnamot is ahogy megjelent azonnal vettem meg. bc2-re is es bf3-re is elorendelo voltam. az mas teszta, hogy bf3 vasarlasat megbantam regen. visszatertem bc2-hoz. maradok is nala amig megvannak az altalam latogatott hc szerverek, ill amig nem jon bc3.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36678) zsolti995 válasza fornettisuti (#36677) üzenetére


zsolti995
csendes tag

Énis vettem BF3 kódot, nem bántam meg, azért el lehet lőni abban is, de bc-hez közel sincs szerintem.Nekem is ez a szolidabb stílus jön be és várom a folytatást, csak maradjon is ilyen.

(#36679) Źşë' válasza zsolti995 (#36678) üzenetére


Źşë'
addikt

egyetértek, én még a bc2nél azt bánom h a szerverek túl messze vannak, és olykor olyan lag van h nem hal meg az ellen pár golyótól hcban ésatöbbi, hanem kell bele fél tár.. vagy ugye ha lenne killkam akkor azt vennénk észre hogy sokkal előbb észrevett minket, mint mi őt (lag, interrupt miatt), ezért van az hogy sokszor meghalunk mind2en face2faceben - régebben mondjuk több ilyen volt :D az lenne a megoldás ha lennének bérelhető szerverek, mint a régi játékoknál, nem csak ea által üzemeltetettek (ez azért sem jó mert bármikor megszüntethetik a szervereket..)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36680) zsolti995 válasza Źşë' (#36679) üzenetére


zsolti995
csendes tag

Igen a szerverek távolságával nekem is sok gondom van a mai napig...
30-as szerver ping=90-100 játékban, pedig közeli országú szervereken :(
BF3-ban megfigyeltem, ugyanannyi játékban a ping mint a szervernek.

(#36681) Skalci


Skalci
tag

BC2 Vietnámot mennyire érdemes most megvenni?
Nem szeretném azért megvenni, hogy néha-néha találjak pár emberrel 1 szerót... :)

(#36682) fornettisuti válasza Skalci (#36681) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha bf fan vagy, akkor érdemes lehet. ha nem és csak "koca viet játékos" vagy/lennél, akkor már nem annyira érdemes megvenni.

megvettem az összes részt és még a sima bf2+kiegekhez is vannak szerverek. nekem a bf3 nemjött be. már bánom, hogy anno elő is rendeltem a limited verziot, ennek kiegjeit már biztos kihagyom. várok inkább bc2 folytatására, addigis remekül elvagyok bc2+viettel.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36683) fornettisuti


fornettisuti
veterán

megnéztem a statomat és látom, hogy mg3 specactot vmikor vkitől elvettem és van kemény 22sec eltöltött időm és 4 lövésem vele :DDD

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36684) fornettisuti válasza Skalci (#36681) üzenetére


fornettisuti
veterán

viet szerverek:
http://www.gametracker.com/search/bfv/

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36685) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

milyen kis huncut fegyver ez a SPAS-12:Y...
közelre ill távolra meglepő:C.... van, hogy távolról leszedek vele vkit 1 max 2 lövésből, ellenben néha közelről, arcba a 4 lövés is kevés...minden esetre imádom :))

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36686) Bati0501


Bati0501
őstag

Jó volt :K De mikor mentél el?Mert már csak azt vettem észre,h nem vagy ott,pont előtte hívtak telefonon,szóval gondolom ekkor mehettél el...

(#36687) Skalci válasza fornettisuti (#36682) üzenetére


Skalci
tag

Mondhatni az vagyok, egyébként bf2-vel én is játszok a mai napig. (kiegjei nem jöttek be)
Bc2 meg nagyon bejövős, de gondoltam ha vannak szerverek és játszanak is vele hát megveszem hozzá a vietnamot is. ;)

(#36688) fornettisuti válasza Skalci (#36687) üzenetére


fornettisuti
veterán

ha full hd be megy bc2, akkor vietnámnál szemgyönyörködtető lesz néhány pálya -fóleg amelyiken fujja a szél a felperzselt föld parazsát :K

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36689) Źşë' válasza fornettisuti (#36688) üzenetére


Źşë'
addikt

és ennek ellenére a vietnamnak fényévekkel kisebb a gépigénye, és a netkódja is jobb,.. amit bf3mal műveltek az meg kimeríti a fristbite engine megerőszakolását! mivel végre a vietnammal megoldották a lag problémát... és mindezt a bf3ban meg elölről kezdték! :C

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36690) fornettisuti válasza Źşë' (#36689) üzenetére


fornettisuti
veterán

+1

sajnos ez így van, :W csak sajnos a sok vérpistike ezt (általában) nem akarja belátni.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36691) Skalci


Skalci
tag

Na, végülis sikerült beszerezni, tényleg elég sok szeró van, és játszanak is vele. (megvan a ma esti programom) Eddig nagyon tetszik, csak még kicsit szokatlanok a mapok aztán néha csak azt látom, hogy mindenfelől lőnek... Sebaj, majd belejövök. :))

[ Szerkesztve ]

(#36692) - = Zk = - válasza Skalci (#36691) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én Bf3 után álltam át BC2-re... hát nem nagyon megy. bekell látnom.
főnökeimmel szépen eljátszogatunk amikor feltévedek közéjük, de... nem érzem hosszútávúnak. pláne ha meglesz a Bf3 Prémium...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36693) Źşë' válasza fornettisuti (#36690) üzenetére


Źşë'
addikt

érdekes különben h a vietnamnak is megvan a maga hangulata, a hangok, a grafika, a pályatervezés, járművek stb.. kár h csak 5 mapos - ez pedig nagy siker lett volna (azaz mégnagyobb... nagyobb mint a B2K szvsz)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36694) fornettisuti válasza Źşë' (#36693) üzenetére


fornettisuti
veterán

egyetértek, szvsz forditva kellet volna: vietnam a full és modern rész lehetett volna a kieg.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36695) aram01 válasza fornettisuti (#36694) üzenetére


aram01
nagyúr

vietnámot nem vették volna annyian,szerintem

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36696) fornettisuti válasza aram01 (#36695) üzenetére


fornettisuti
veterán

lehet, de az is lehet, hogy ha kap olyan promot, mint bc2 vagy bf3 ütős lett volna.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#36697) Źşë' válasza aram01 (#36695) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem ha nagyobb lett volna a tartalma egészen biztos, 5 map nem sok, de a stílus eléggé magával ragadó, Huey-val repkedni, meg tankokra vadászni, állatság :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36698) aram01


aram01
nagyúr

szerintem is jó,csak úgy érzem kevesebbet adtak volna el belőle mint a bc2-ből

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36699) Davs


Davs
tag

Hali!
Volna egy olyan kerdesem, hogy sokan nyomatjak meg a BF:BC2 multiplayert? vagy esetleg sok a cheater vagy akarmi? :D
5euroert van most originen, gondolkozom rajta, hogy megveszem..anno BF2-vel jatszottam parszor havernal, az nagyon tetszett..ahhoz kepest hogy all kb a BF:BC2?

(#36700) JohnnyX válasza Davs (#36699) üzenetére


JohnnyX
senior tag

En kb 2 honapja vettem cdgalaxisrol 3k-ert akciosan, szvsz megeri beszerezni, nekem is kicsit jobban bejon a multija mint a bf3-é. :K

_Z87-Extreme3_-_4670k_-_16Gb_-_1050Ti_

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.