Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36201) aram01 válasza Bati0501 (#36200) üzenetére


aram01
nagyúr

á ledobál az a szar mindig,hagyom mára megyek tv nézni a csajommal

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36202) robyg válasza }{3@Đ$}{0ot (#36194) üzenetére


robyg
senior tag

Én nekem is fent van a magyarítás.
Eddig semmi próblémám nincs vele.

(#36203) aram01


aram01
nagyúr

de jó volt :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36204) Bati0501 válasza aram01 (#36203) üzenetére


Bati0501
őstag

:)

(#36205) - = Zk = - válasza aram01 (#36203) üzenetére


- = Zk = -
félisten

lvl50 a max?

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36206) aram01 válasza - = Zk = - (#36205) üzenetére


aram01
nagyúr

én úgy tudom hogy igen,mennyi kell még?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36207) Źşë' válasza - = Zk = - (#36205) üzenetére


Źşë'
addikt

ha jól tudom akkor lvl25nél már megvan minden kieg... sztem is bőven elég az 50, gondolom azért annyi h míg tart a lvl maxolás legyen meg nagyjából mind1ik plecsni is hozzá

nekem már rég 50es, és én arra megyek rá h legyen minden fegyver kimaxolva, lassan végzek is velük :)) ez a játék van annyira jó hogy az ember el tudjon vele szórakozni :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36208) aram01 válasza Źşë' (#36207) üzenetére


aram01
nagyúr

majdnem mindened platinán van? :Y
ne bassz én még csak kb a felénél tartok

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36209) Źşë' válasza aram01 (#36208) üzenetére


Źşë'
addikt

azért még van bőven, főleg enginer kasztban, medikben + assaultban kell 1-2, csipában szintén, meg az all kasztos fegyvereknél talán 2-3 lehet meg, pisztolyoknál meg kb3-4 van meg

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36210) AxBattler


AxBattler
félisten

Vazze', én meg arra hajtok, hogy minden fegyóra meglegyen az ARANY csillag... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#36211) - = Zk = - válasza aram01 (#36206) üzenetére


- = Zk = -
félisten

egyelőre még csak majd a jövőhéten fogom beszerezni a játékot (elméletileg) :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36212) aram01 válasza Źşë' (#36209) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem az összes csipa,pisztoly,tank,heli,kés,granyó,gl,rakétavető megvan már egy két assault meg engi is meg egy pár vegyes is :B

- = Zk = -: nem fogod megbánni szerintem

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36213) - = Zk = - válasza aram01 (#36212) üzenetére


- = Zk = -
félisten

BF3 mellé szeretném kipróbálni.....!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36214) aram01 válasza - = Zk = - (#36213) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem a bf3 nem jött be polcon figyel,ha megszerzem az összes platinám a bc2-ben meg lesz pénzem egy i5-ös procira újra nekifogok :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36215) - = Zk = - válasza aram01 (#36214) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát igen. sok ismerősőm van így ezzel...
én mielőtt véleményezem a BC2-t, meglesem :R...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36216) kmisi99


kmisi99
addikt

Ugye ha jól tudom csak kb 10x lehet felrakni dvd ről a játékot. De ha uninstallálom mindig akkor visszanyerem azt az egy alkalmat? Vagyis így végtelenszer felrakhatom? Csak annyi hogy programok eltávolításánál rendesen uninstall és annyiszor rakom fel a gépemre így ahányszor akarom?

(#36217) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

nyomja itt vki second hand féle BC2-vel? (használt BC2)
volna hozzá pár kérdésem, mielőtt még beleszaladnék valamibe, amibe nem kéne...!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36218) F_Zolee válasza kmisi99 (#36216) üzenetére


F_Zolee
veterán

Elvileg uninstallal visszakapod. Ezt nem tudom, hogy jegyzi mondjuk. De mindenesetre ha beírsz az ügyfélszolgálatra ilyen gonddal akkor biztos tudnak segíteni ha már megvetted a játékukat.

(#36219) Źşë' válasza F_Zolee (#36218) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem netre hozzájuk beregeli magát a védelem, és ennek függvényében tudja követni

- = Zk = -
galaxisban szoktak akciózni, már csak a gagyi dobozos EA kiszerelés van belőle, ha akcióba is teszik olyan 2600huf körül szokott lenni, érdemes megvárni, esetleg bemenni teszkóba mert ott ugyan ezek vannak, ott is néha ennyiért...így postaköltség sincs

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36220) - = Zk = - válasza Źşë' (#36219) üzenetére


- = Zk = -
félisten

tesco? hm. őket nem néztem. ink osanos vagyok (közelebb van)...
jólenne tudni, hogy van-é náluk.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36221) aram01 válasza - = Zk = - (#36220) üzenetére


aram01
nagyúr

pfff tegnap voltam pont,madaras teszkóba nincs?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36222) - = Zk = - válasza aram01 (#36221) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nincs.
legalábbis1,5 hete nem volt..

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36223) kmisi99


kmisi99
addikt

pár hónap után újra játszogattam egy kicsit még mindig nagyon jó. 200 óra bf3 után még ez is úgy ahogy jobban megy bár ebbe még mindig szar vagyok :DDD

(#36224) F_Zolee válasza kmisi99 (#36223) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem rossz ez. Én még nem vettem meg a bf3at és tolom hétvégente a bc2-t. Nagyon nincs szégyenkezni valója.

(#36225) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

tényleg nincs infra scope a BC2-ben?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36226) kmisi99 válasza - = Zk = - (#36225) üzenetére


kmisi99
addikt

nincs.

(#36227) - = Zk = - válasza kmisi99 (#36226) üzenetére


- = Zk = -
félisten

nabaszki -.-

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36228) Źşë' válasza - = Zk = - (#36227) üzenetére


Źşë'
addikt

sokat nem vesztettél vele, sírtak páran bf3ban h mennyire csiter kieg, erre leredukálták a látótávolságot vagy mit... metro pályán egy deka köd szerű cucc nincs, erre beraktam és látom hogy a látótávolság kb 5-8 méter... csak ott próbáltam ki, nem jön be a bf3, haver invitált és toltunk pár kört - sztem bazi nagy különbség van bc2 és bf3 között, szvsz bc2 javára

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36229) - = Zk = - válasza Źşë' (#36228) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én Bf3-mal kezdtem, jövőhéten BC2.... majd meglátom mit dob a gép :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36230) kmisi99


kmisi99
addikt

Én pont fordítva látom ezt. A bf3 mat sokkal jobbnak látom és érzem is mint a bc2 őt. Kell 30-40 óra hogy jól megszokd a játékot addig nem igazán érdemes véleményt mondani. Én is szidtam mind a bf3 mat mind a bc2 őt az első órákban hogy hogy lehet ekkora rohadt fost kiadni aztán jó sok óra után megimádtam mindkettőt.

(#36231) aram01 válasza - = Zk = - (#36229) üzenetére


aram01
nagyúr

szólj ha megvan felveszlek barátnak,kell a dögcédulád ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36232) - = Zk = - válasza aram01 (#36231) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jabocs. tudsz élni :D

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36233) kmisi99


kmisi99
addikt

fú ma már játszottam vagy 2 órát ezzel és újra megjött a kedvem valami rohadt jó. Most a bf3 mat kicsit hanyagolom túl sokat játszottam már vele kicsit meguntam most rákaptam eléggé erre a bc2 re. És végre tudok is játszani nem úgy mint amikor megvettem ott 2x annyit haltam mint öltem. Most végre pozitív a kill dead ratiom a körök végén.

(#36234) aram01


aram01
nagyúr

vegyetek fel barátnak,persze akinek még nem vagyok: sshentes :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36235) Bati0501 válasza aram01 (#36231) üzenetére


Bati0501
őstag

Még az enyémet se tudtad elvenni. :P ;]

(#36236) Jokes67 válasza kmisi99 (#36233) üzenetére


Jokes67
tag

És lesz még jobb is... :C

(#36237) aram01 válasza Bati0501 (#36235) üzenetére


aram01
nagyúr

ami késik nem múlik :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36238) Bati0501 válasza aram01 (#36237) üzenetére


Bati0501
őstag

Azt még meglátjuk... ;]

Más:Tegnap játszottam F_Zolee-val,helyesebben ellen,és most amikor kiléptem egy szerverről és megnéztem,h ő hol játszik,láttam,h ugyan ott,ahol én.No ezt csak azért írtam le,mert lehet,h a tegnapi és a mai játék után azt hiszi,h egy hisztis kis koszorús lány vagyok,de nem,legalábbis sztem. :N Mert tegnap,nem egyszer és kétszer volt,h leszülettem,és puff,már feküdtem is.Ez egy idő után egy "kicsit" felb... az ember agyát,sztem,amit írásban is foglaltam... :B Ahonnan meg az előbb kijöttem,ott az ment- valparaison-,h jött a heli,amit nem igen tudtunk leszedni,de nem is ezzel volt a bajom,hanem azzal,h a helin az egyik gunner-vmi zambezy-kb. az összes csapattársamat leszedte 5mp. alatt,persze engem is.Olyan helyekről pl:majd nem a pálya másik végén volt a heli hozzám képest,engem megsebzett egy sniper,ezért elbújtam egy szikla mögé,így a heli felé volt az oldalam,egyébként egy bokor is volt ott,és ahogy a szikla mögé értem már le is szedett a gunner.Meg egy pillanat alatt megölt mindenkit,ha futott,ha állt.És amikor ezt megcsinálta velem vagy 5x-ször.beírtam,h csíter. :B Ekkor olyan 30:0-nál járt... :o

Bocsi,h ilyen hosszú lett.Csak tisztázni akartam magamat. :DDD :D

[ Szerkesztve ]

(#36239) F_Zolee válasza Bati0501 (#36238) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha már megemlíted akkor ma is utánad mentem és megint csak hűlt helyed találtam 5 percen belül. Nem tudom, hogy hozod ezt össze mindig. :DDD

(#36240) Bati0501 válasza F_Zolee (#36239) üzenetére


Bati0501
őstag

Igen,tudom.Egyébként tegnap is már kiléptem,aztán megnéztem,h hol játszol,láttam,h ott,ahol az előbb még én,azért gyorsan visszamentem,köszöntem is,de valszeg akkor nem vetted észre. :N
Jó kérdés. :D

(#36241) aram01 válasza Bati0501 (#36238) üzenetére


aram01
nagyúr

én is szoktam ilyenkor irni:fak mom,retad loser mom stb stb ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36242) aram01 válasza - = Zk = - (#36232) üzenetére


aram01
nagyúr

semmi,benéztem :B

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36243) Bati0501 válasza aram01 (#36241) üzenetére


Bati0501
őstag

Jól van-jól van,nem csak én vagyok ilyen. :D
Tudom,h ez ránk,magyarokra,jellemző.Hogy jó-e ez,azt nem tudom...legalább kiadunk egy kis feszültséget. ;)

Egy kis lövöldözést...? ;)

[ Szerkesztve ]

(#36244) aram01 válasza Bati0501 (#36243) üzenetére


aram01
nagyúr

családi kör van ma :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36245) Bati0501 válasza aram01 (#36244) üzenetére


Bati0501
őstag

okok

(#36246) antikomcsi válasza - = Zk = - (#36213) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Próba után pedig a BF3 szépen felkerül a polcra, mint nálam is. :DDD

______________________________

Valaki tudja, hogy mitől van az, hogy kizoomol a távcső?

Rendszerint 4x-es távcsövet használok, és ha be zoomolok, akkor olyat csinál, hogy a távcső előttem marad ugyan, de fogja magát és ki zoomol. Elég bosszantó. Rendszerint bele is halok. ;]

Csak azóta csinálja, hogy a GTX-et Radeonra cseréltem.

(#36247) F_Zolee válasza antikomcsi (#36246) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezt csak rögtön a spawnolás után csinálja. Kicsit be kell járatni. :)

(#36248) - = Zk = - válasza antikomcsi (#36246) üzenetére


- = Zk = -
félisten

megláSSuk... :C

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36249) aram01 válasza antikomcsi (#36246) üzenetére


aram01
nagyúr

csinálja mindkét kártyánál is,ez egy hülye bug

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36250) antikomcsi válasza aram01 (#36249) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Az lehet, de azelőtt nem tűnt fel. :B

Nincs rá valami javítás? Vagy nem is fontos, mert csak engem idegöl? :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.