Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36451) Bati0501 válasza - = Zk = - (#36446) üzenetére


Bati0501
őstag

:R
Igen,olvasgatom én is azt a topikot,"jó" volt olvasni a dolgokat... :W

aram01: az szép,ha nem keverem egy másik assault fegyverrel,akkor azt a fegyót én is szeretem,elég jó.Lehet,h az m14-ről átállok akkor rá.

vki nem jön most egyet játszani?

(#36452) aram01 válasza Bati0501 (#36451) üzenetére


aram01
nagyúr

á kezdödött a revolver a film+ on nézem tök jó film

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36453) AxBattler


AxBattler
félisten

Melyik billentyűvel lehet a társaktól muníciót, javítást, meg gyógycsomagot kérni? Szinte mindenki alkalmazza, de én még most sem tudom, hogyan kell. :F

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36454) F_Zolee válasza AxBattler (#36453) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az emberre kell rávinni a kurzort és a Q-t nyomni. Akkor épp azt kérsz ami az illetőnél van.

(#36455) AxBattler válasza F_Zolee (#36454) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi!
Ezt eddig csak a célpontok kijelölésére használtam...

Az engineer által lerakott aknák megmaradnak a fűba harapás után is?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36456) F_Zolee válasza AxBattler (#36455) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az megmarad. De gondolom ha újra elkezdesz szórni akkor lehet "elfogynak" az előző pakkból.

(#36457) AxBattler válasza F_Zolee (#36456) üzenetére


AxBattler
félisten

OK, köszi! :R

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36458) Audifan válasza AxBattler (#36455) üzenetére


Audifan
tag

Még akkor is megmaradnak ha átállsz a másik oldalra ;] , de ha leraktál 6 ot és mondjuk leraksz még egyet az első amit leraktál eltűnik. /kieg F_Zolee hozzászólásához/

(#36459) AxBattler válasza Audifan (#36458) üzenetére


AxBattler
félisten

Értem. És az átállás után pontot kapok azért, ha önmagam hajtok bele a saját korábbi aknáimba? Ugye nem?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36460) Audifan válasza AxBattler (#36459) üzenetére


Audifan
tag

nem, akkor az aknák is átállnak veled együtt.

(#36461) AxBattler válasza Audifan (#36460) üzenetére


AxBattler
félisten

Túl szép lett volna... :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36462) aram01 válasza AxBattler (#36461) üzenetére


aram01
nagyúr

nem illik átállni ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36463) AxBattler válasza aram01 (#36462) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem is szoktam, csak ha aránytalan a szembenálló felek száma, vagy ha már nagyon beszorítottuk az ellenfelet a bázisba, és már nincs kihívás.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36464) aram01 válasza AxBattler (#36463) üzenetére


aram01
nagyúr

múltkor úgy elfogytunk az utolsó m-com nál hogy egyedül maradtam 5-re.ledobtam a muníciós ládát a toronyban letérdeltem jó messze és szedegettem őket,szépen elfogyott a ticketük és nyertem pedig már tiszta vér voltam.Egyből írták hogy aim meg csiter ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36465) AxBattler válasza aram01 (#36464) üzenetére


AxBattler
félisten

Az szép! :C

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36466) AxBattler


AxBattler
félisten

Nincs valami tippetek az aknázáshoz?
Szinte sose jön össze - már szenvedek vele egy ideje, de eddig csak 7 kill-ig jutottam... :P

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36467) F_Zolee válasza AxBattler (#36466) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem még 20 sincs összesen mióta megjelent a játék. ;] Értelmetlen, mert engiként nincs rakétád akkor megszívtad tank ellen. Legtöbben vízbe dobálják, mert ott nehéz észrevenni. Meg árnyékos részhez teszik...

(#36468) AxBattler válasza F_Zolee (#36467) üzenetére


AxBattler
félisten

Igen, én is árnyékba, vagy susnyásba, magas fűbe próbálom szórni, de valahogy nem sikerül.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36469) aram01 válasza AxBattler (#36468) üzenetére


aram01
nagyúr

eddig nekem is csak 50 killem van vele,én általában kiindulási pont elé szoktam rakni vagy vízbe

(#36470): ??? :U

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36470) AxBattler válasza aram01 (#36469) üzenetére


AxBattler
félisten

Annyi nekem is elég lenne...

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36471) stifi


stifi
senior tag

sziasztok,

valaki össze tudná foglalni egy összetett mondatban milyen a BC2 mondjuk az MW3-hoz képest?
én egy MW3-nál nyugodtabb, értelmesebb, fejlesztők által jobban supportált fps-t keresek, anno játszottam multiban a régebbi részekkel (BC előtt), és nagyon bejöttek a hatalmas pályák, a háború, a vezethető járművek.. jó még a hangulat?
az mw3 rusholós, kilóméterekről smg-vel sniprt kilövős azonnal respawnolós rusholós játékmenetét általában 20 percig bírom csinálni, kezdem már baromira unni az egészet.. megéri a BC, vagy jön már az új?
say something!

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#36472) aram01 válasza stifi (#36471) üzenetére


aram01
nagyúr

tömören: ég és föld

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36473) Bati0501 válasza stifi (#36471) üzenetére


Bati0501
őstag

vagy jön már az új?
Már csak egy "ideje" van kint a BF3...nézz át oda,a mostani patch miatt nagyon sírnak,h mennyire jogosan nem tudom,mert már rég nem játszok vele,a gépem miatt. :N
Sztem érdemes lenne kipróbálnod a BC2-őt,nem hiszem,h csalódnál,főleg ha ilyen "igényeid" vannak. ;)

(#36474) stifi válasza Bati0501 (#36473) üzenetére


stifi
senior tag

ó bazz topikot tévesztettem akkor :D
látszik mennyire képben vagyok.

counter strikeon és day of defeaten nőttem fel, de olyan sokat játszottam velük és annyira régen nem jött már ki semmi új a half life körül, hogy kipróbáltam az mw2-t. nem volt rossz. a black ops sem,d e a gépem nem bírta, aztán jött az mw3, és rájöttem, hogy nekem nem ez kell.

nekem ennél taktikusabb játék kell, ahol sokféleképpen lehet nyomulni, ahol nem szednek ki a pálya másik végéről kispisztollyal.. ahol a kempelés taktika, és nem anyázás kérdése, ahol a távcsöves tényleg el tud bújni, ha arra van szükség
jó helyen járok? :U

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#36475) nanorambo válasza stifi (#36474) üzenetére


nanorambo
őstag

Ha bírja a géped akkor ajánlom a Battlefield 3-at! Vagy a Bad Company 2 sem rossz.

(#36476) stifi válasza nanorambo (#36475) üzenetére


stifi
senior tag

hogy bírja-e, azt hamarosan kiderítem, a BC2 simán futott de a single player nem tetszett (egyik single player sem tetszik a Mafia óta), a multit meg a warez miatt nem tudtam kipróbálni...
most megnézem hogy a BF3 elfut-e a gépemen, és ha tetszik megveszem. viszont MW3-ra a topiklakók tudnak okosságot, kb 10EUR-ért legál dobozos játékot.. itt is van hasonló forrás?
10k felett max a Diablo3-ért adok, elvből :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#36477) Źşë' válasza stifi (#36474) üzenetére


Źşë'
addikt

jó helyen :) bc2 sztem ilyen téren jobb, bf3ban túl nagy a terep, és eléggé (szvsz) nagy káosz tud kialakulni, míg bc2ben sztem eloszlik, nincs granade spam, a járművekkel el lehet bánni, nincs túlerő mivel kiküszöbölték többnyire pecsekkel... max akkor van szopás ha a csipák nincsenek lekorlátozva max 2-3ra mert akkor megy az eszetlen kemp, és megmoccanni nem lehet - de ez meg szerver admin függő - vietnam dlc meg egyszerűen nagyszerű!! =)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36478) aram01 válasza stifi (#36476) üzenetére


aram01
nagyúr

bc2-öt már kapsz az aprón 2,5k-ért szerintem nagyon jó én napi 2 órát nyomok rajta.Lehet taktikázni csapatban meg rambózni is egyedül.Helit vezetsz,quadozol vagy tankkal aprítasz,törsz,zúzol,királyság,2 év alatt nem tudtam megunni

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36479) AxBattler válasza stifi (#36476) üzenetére


AxBattler
félisten

Olcsón BF-et danih-tól tudsz venni.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36480) nanorambo válasza Źşë' (#36477) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen Bad Company 2 valahogy "nyugodtabb" mint a Battlefield 3. Anno én is megvettem a Vietnam kiegészítőt. Rohadt hangulatosak a pályák.

(#36481) aram01 válasza AxBattler (#36479) üzenetére


aram01
nagyúr

írtam én is neki hátha tudna egy szimpla vietnám kódot

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36482) stifi válasza AxBattler (#36479) üzenetére


stifi
senior tag

köszi, ez szimpatikus, az ára is rendben pont ilyesmire gondoltam!
tudom hogy ez itt off, de tegyetek helyre: a BF3 önmagában játszható, mulitiképes vagy kell hozzá a B2K, amolyan nem kötelező de anélkül semmit se ér az egész alapon?

továbbá meséljetek még, miért "ragadtatok" le a bc2nél? mw3 kb azonnal kinyírta az elődöket, és a mw:bo is az mw2-t.. viszont anno amikor megjelent a half life 2, még évekig nyomtuk a régi counter strikeot, hiába volt már újat.. ez is ilyen, hangulatos dolog?:)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#36483) aram01 válasza stifi (#36482) üzenetére


aram01
nagyúr

más a hangulata,meg jobba van optimalizálva én néha a kisgéppel játszom ebben egy 4400+ proci van 256-os 8600gt és 1 gb ram van(volt mert már 2,5gb van) és simán az elsők között vagyok.a bf3 meg ott porosodik a polcon még egy jó darabig

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36484) nanorambo válasza stifi (#36482) üzenetére


nanorambo
őstag

Mindkettő nagyon jó játék, de teljesen más a hangulatuk. Kinek ez jön be kinek az. Nekem mindkettő :D

(szubjektív)
A Battlefield 3 alap pályái szerintem nagyon kakik hangulat szempontból míg a Bad Company 2 pályái nagyon hangulatosak. Viszont a Battlefield 3 Back To Karkand pályák mindent visznek. Kár, hogy csak négy van :(

(#36485) - = Zk = - válasza aram01 (#36483) üzenetére


- = Zk = -
félisten

akkor asszem odaadom öcsémnek a BC2-met. neki is hasonló gépe van...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36486) stifi


stifi
senior tag

mindjárt elkönnyezem magam, több jót mondtatok a játékról pár hsz alatt mint az mw3ról az egész topikban összesen...
megnézem a gépem lájkolja-e a bf3-at (nem triviális), és lehet megveszem! :)

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#36487) nanorambo válasza stifi (#36486) üzenetére


nanorambo
őstag

Adjak zsepit? :))

(#36488) aram01 válasza - = Zk = - (#36485) üzenetére


aram01
nagyúr

én is csak akkor vagyok a kicsin ha a csajom videot vág a nagyon :P

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36489) robyg válasza stifi (#36471) üzenetére


robyg
senior tag

Én is csak ajánlani tudom a BC2.Nekem is már több mint egy éve van meg de egyszerűen nem tudom megunni.
Annak idején uncsimmal megvettük a Modern Warfare2 és azzal multiztunk.Egy hónap után meguntuk.Örökös hentelés semmi más.Ölsz meghalsz ujjáéledsz ölsz és igy tovább.Na meg a millió csaló.Óóó hogy hányszor ba...am fel magamat emiatt.
Egy szó mint száz ahogy mondták is előttem ég és föld a különbség.

(#36490) - = Zk = - válasza robyg (#36489) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát nekem nem jött át sajnos. próbálkozom, de.....
egyszercsak megeshet...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36491) Audifan válasza AxBattler (#36466) üzenetére


Audifan
tag

Atacama conqvest (vagy hogyírják) B nél a vízbe. C-ről B fele a lejtő közepére meg A-ról B-fele szintén a lejtőre. Elég sok kill össze lehet így szedni ;)

(#36492) AxBattler válasza Audifan (#36491) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi a tippeket! Már haladok... :))

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36493) Audifan válasza AxBattler (#36492) üzenetére


Audifan
tag

nincsmit :D

(#36494) AxBattler


AxBattler
félisten

No, már meg is van az ezüst az aknával!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 .............................................. CSERÉLEM: RX6600 8GB ITX <-> RTX3050 8GB ITX

(#36495) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Valaki később egy Rush-t? Kezd megtetszeni,csak néha nem a feladatra összpontosító játékosok játszanak,hanem össze-vissza.....
Nekem csapatmunka kell!!! xD :) :K

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#36496) aram01


aram01
nagyúr

valaki nyomta már ezt?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36497) - = Zk = - válasza aram01 (#36496) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én nyomogatom, öcsém rendszeresen.

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36498) aram01 válasza - = Zk = - (#36497) üzenetére


aram01
nagyúr

most raktam fel de még nemvolt időm tesztelni,hangulata milyen? elég pörgős,codosnak láttam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36499) - = Zk = - válasza aram01 (#36498) üzenetére


- = Zk = -
félisten

én Bf3 után nem tudom megszokni a "puritánsáságát"
jah, és fizetős. tehát scope és egyébért fizetni kell. vagy X óránkén ingyen forgathatsz 8 kártyából 1-et, és ha mákod van, nyerhetsz fegyvert, kieget stb.... X órára/napra vagy örökre

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36500) aram01 válasza - = Zk = - (#36499) üzenetére


aram01
nagyúr

jah túl szép lett volna ingyen

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.