Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35551) Źşë' válasza pschio (#35548) üzenetére


Źşë'
addikt

hehe a jó öreg bc2, nekem jobban bejön mint a bf3, bár mind1iket lehet szeretni valamiért... bf 3 nehezebb, a lagok ott is megvannak, és talán még bugosabb

nekem atakamán lett meg a C ponton, valami assault fegyóval :)) zászló aljánál :K

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35552) pschio válasza gergo0328 (#35549) üzenetére


pschio
őstag

jaja. ráadásul double kill. tankot lőttem éppen aztán kiszálltak, mert a következővel már kilőttem volna. a bénabélák egy helyen álltak. hát közéjük lőttem. szerintem így volt szép :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#35553) F_Zolee


F_Zolee
veterán

A fene vinné el. Egy órán belül másodjára lép ki az asztalra. Ennyire szerverfüggő a stabilitás? :) És mindig olyankor száll el ha már túl jó a statom. :DDD

(#35554) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Mindenki átment BF3-ra? :Y Pedig szerintem a BC2 jobb.

(#35555) F_Zolee válasza HollyBoni (#35554) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már kellően megunták ezt a játékot sokan így váltani kell újra...

(#35556) HollyBoni válasza F_Zolee (#35555) üzenetére


HollyBoni
veterán

Én konzolom játszottam vele,amíg megvolt. Elvittem 15-ös szintig de addig minden percét élveztem,csak eladtam a boxom. Most építek a gépet,0-24-ben kockulás lesz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35557) Gergosz2 válasza F_Zolee (#35555) üzenetére


Gergosz2
veterán

jó gamma ez , de tényleg muszáj váltani. Nyáron biztos elüveszem még :K

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#35558) Bati0501 válasza F_Zolee (#35555) üzenetére


Bati0501
őstag

Jaja,sztem is.
Én nem tudom,h ti h csináltátok,h eljutottatok az 50-s szintig,én a 32.-ik szintnél tartok,de már érzésre évek óta játszok vele. :DDD

(#35559) - = Zk = - válasza HollyBoni (#35554) üzenetére


- = Zk = -
félisten

a napokban akartam megvenn ia BFBC2-t, mondván multizni jó lesz.
hát, BF3 Béta óta letettem erről az ötletemről :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35560) HollyBoni válasza - = Zk = - (#35559) üzenetére


HollyBoni
veterán

2k a kulcs,szerintem a hülyének is megéri.

(#35561) - = Zk = - válasza HollyBoni (#35560) üzenetére


- = Zk = -
félisten

2k-t kiadni egy olyanért, amihez már hozzá sem fogok nyúlni?.... ugyan ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35562) HollyBoni válasza - = Zk = - (#35561) üzenetére


HollyBoni
veterán

Kinek mi tetszik.. :)

(#35563) grrpowa


grrpowa
aktív tag

Életemben nem játszottam még ilyen idegesitő játékkal néha már arra gondolok hogy földhöz basszom a gpem és ugrálok rajta :W egyébként 3-4 honapja tolom de kezd már kurvára unalmas lenni viszont a soldier off fortune II-öt 6 év után untam meg pedig az nem ezen a szinvonalon mozog :U

0631 7710098

(#35564) HollyBoni válasza grrpowa (#35563) üzenetére


HollyBoni
veterán

Mi a baj a játékkal? :F

Hmm,fura. Én boxon játszottam vele kb úgy 15-20-as szintig,de nem sok hibát vettem észre. :U Pontosabban?

[ Szerkesztve ]

(#35565) grrpowa válasza HollyBoni (#35564) üzenetére


grrpowa
aktív tag

A nagyon sokk hiba ennyi :)

0631 7710098

(#35566) pschio válasza grrpowa (#35565) üzenetére


pschio
őstag

nagyon sok a hiba de egyet sem tudsz nevesíteni? :U

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#35567) grrpowa válasza pschio (#35566) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Shotival 2 centiröl nem találom ell az embert c4 még mindig bugos spawnrendszer egy rakás szar távcső zoom még mindig baszakszik had ne soroljam :) tegnap pl m14 ell bellelötem 5 csokába 5x felvillant a találatot jelző kis x erre rámfordul lő eggyet és meghaltam na pff ez király ja és csak a feje látszot a srácnak :U

[ Szerkesztve ]

0631 7710098

(#35568) F_Zolee válasza Bati0501 (#35558) üzenetére


F_Zolee
veterán

Mivel nem egy rossz játékról van szó így könnyen el lehet jutni az 50es szintig(mondjuk én megjelenés óta tolom vele szóval...). De nem is igazán a szint a lényeg hanem, hogy tudjál mindent használni. Mondjuk én nem is figyeltem, hogy hol tartok, mert úgyis a csata közben derül ki ki a jobb, nem a szint a lényeg. Ellenben a BF3nál már számíthat, mert annyi cuccot kaphatsz a fegyverekhez, hogy egy nullás karakterrel esélytelenebbül vághatsz neki a harcnak. A játékélményhez azért kell még a csapattársak segítsége is. Ha nagyon lámák közé keveredek akkor igen csak felb@sz. De azért ki lehet fogni normális embereket. Tegnap pont volt egy ilyen, helizgettünk...lezuhantam... :DDD...aztán jött velem tankba javítgatni. Vagy te csapódsz valakihez aztán észreveszi, hogy többen jobban érvényesültök.

(#35569) Bati0501 válasza F_Zolee (#35568) üzenetére


Bati0501
őstag

Persze,én se a szintért játszottam,csak már feltűnően lassan tudtam/ok fejlődni,mert egy szintlépéshez ~140e pont kell!? :Y És az még "csak" a 30 szint környéke...az 50-ből.

A BF3-al még csak pár órát játszottam,de már vagy 7-s szintű vagyoktudom ez nem sok,nem kell beszólni ;] ,de azt is tudom,h az elején könnyebb fejlődni,mert kevesebb pont kell. :)

(#35570) F_Zolee válasza Bati0501 (#35569) üzenetére


F_Zolee
veterán

A fejlődéshez jönnek könnyen pontok ha csapatban játszol, na meg ott vannak a platina jutalmak fegyverenként ami 10k pont, na meg 100 ölésenként is 5k jár. Össze lehet azt szedni de ha keveset játszol akkor valóban sok időbe telik.

(#35571) Bati0501 válasza F_Zolee (#35570) üzenetére


Bati0501
őstag

Az a baj,h nem játszottam vele keveset. :DDD :O :W :N

(#35572) F_Zolee válasza Bati0501 (#35571) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor meg magányos harcosként nyomulhatsz, mert olyankor kevés pont jön össze. Célszerű figyelni milyen feladatokért jár kitüntetés és arra gyúrni ami nincs még meg.

(#35573) Bati0501 válasza F_Zolee (#35572) üzenetére


Bati0501
őstag

:K :B :R

(#35574) zozz12


zozz12
tag

Sziasztok!
Szerintetek mi lehet annak az oka, hogy eddig teljesen jól, mindig elindult a BFBC2, ma is indítanám, lefut az updater, néha bevillan egy fehér kép, mint amikor indulna és ennyi. Bezáródik, nem megy tovább, nem indul a játék. Ezt csinálja DVD -vel és DVD nélkül is, többszöri próbálkozás után is. Hogy lehetne ezt a hibát kijavítani?

:R

(#35575) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Kéne egy kis help. Nekem most virágboltos BC2-m van,ha beírok egy eredeti kulcsot,akkor játszható lesz multiban?

(#35576) v!ct0y válasza HollyBoni (#35575) üzenetére


v!ct0y
veterán

Originbe beírod a kulcsot és letölti a full eredetit.

[ Szerkesztve ]

(#35577) HollyBoni válasza v!ct0y (#35576) üzenetére


HollyBoni
veterán

De akkor majd nem originből,vagy netről kell indítani mint a BF3-at? Ez eléggé zavar,jobb lenne ha csak rámegyek az exe-re és játszok.

(#35578) v!ct0y válasza HollyBoni (#35577) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor kockáztass. De nekem elindul origin nélkül is de a dvd változatot vettem meg.

(#35579) grrpowa válasza HollyBoni (#35577) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Kérni foglya a dvd-t :K

0631 7710098

(#35580) HollyBoni válasza grrpowa (#35579) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hmm,tényleg. Bár most a virágboltos verziónál lépnék be multinál,bejelentkezek ea account-al,és kéri a serial-t. Lehet ha oda beírnám,menne. De inkább akkor letöltöm megint,csak egy örökkévalóság 5 megás nettel.

(#35581) Stunts666 válasza grrpowa (#35579) üzenetére


Stunts666
őstag

Online ellenőrzéssel nem kéri a dvd-t...

(#35582) grrpowa válasza Stunts666 (#35581) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Nem tudom nekem 2 gépen van a játék felrakva sajátomon és a gyerekén a gyerekén csak akkor játszom velle ha az én gépem valamiért baxakszik és a gyerek gépén mindig kérte a lemezt oda lett ugye másodszorra feltelepitve

0631 7710098

(#35583) HollyBoni válasza grrpowa (#35582) üzenetére


HollyBoni
veterán

Telepítésnél be lehet állítani,hogy online vagy lemezes ellenőrzés. Lehet az utóbbira mentél rá?

(#35584) grrpowa válasza HollyBoni (#35583) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Hát passz nem is emlékszem ilyen opciora :D

0631 7710098

(#35585) F_Zolee válasza HollyBoni (#35583) üzenetére


F_Zolee
veterán

Telepítés végén kérdez rá ha jól emlékszem. De be lehet állítani az tuti.

(#35586) Stunts666 válasza grrpowa (#35582) üzenetére


Stunts666
őstag

Telepitésnél ki lehet választani, hogy online vagy dvd-ről ellenőrizze az eredetiséget. Ha online, akkor nem kéri. Legalábbis nekem nem kérte.

(#35587) zozz12


zozz12
tag

Nem tudja valaki nálam mi lehet a probléma?

(#35588) - = Zk = - válasza zozz12 (#35587) üzenetére


- = Zk = -
félisten

save mappa lementése, és egy reinstall esetleg?...

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35589) zozz12 válasza - = Zk = - (#35588) üzenetére


zozz12
tag

Hamarosan lesz egy HDD csere, ami együtt jár majd a BFBC2 reinstallálásával. De más megoldás nincs esetleg?

(#35590) F_Zolee válasza zozz12 (#35589) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha el se akar indulni akkor ott már más nem segíthet. Nálam a Dirt3 produkált hasonló tünetet de ott hiányzott egy program ami ide nem kell. Ehhez semmi se kell igazából szóval win vagy játék hiba amit csak a reinstall old meg. Esetleg frissítsd a pb-t bár nem hinném, hogy az a gondja.

(#35591) - = Zk = - válasza zozz12 (#35589) üzenetére


- = Zk = -
félisten

F_Zolee válaszában az én válaszom is :U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35592) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Online rangokat meg ilyeneket hol tárolja a játék? Két gépre szeretném telepíteni a játékot,és szeretném ha mindkettőn ugyanaz lenne a rangom. Netán az EA account tárolja?

(#35593) F_Zolee válasza HollyBoni (#35592) üzenetére


F_Zolee
veterán

Így van. A profilodhoz van mentve. Géptől független.

(#35594) rankesz


rankesz
veterán

Úgy látom ez a buli megdöglött :N

(#35595) HollyBoni válasza rankesz (#35594) üzenetére


HollyBoni
veterán

Pedig pont ma délután fog megjönni a BC2 kulcsom.

(#35596) - = Zk = - válasza rankesz (#35594) üzenetére


- = Zk = -
félisten

hát meg. pedig pont a BF3 Béta előtt akartam venni BFBC2 kulcsocskát, de nem tettem. a BF3 Béta lebeszélt a BFBC2-ről :DDD

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35597) HollyBoni


HollyBoni
veterán

3 perc játék után kidob. "Lost connection to EA server". Ötlet?

(#35598) F_Zolee válasza HollyBoni (#35597) üzenetére


F_Zolee
veterán

Próbáld újraindítani a játékot. Ha az sem segít akkor központi hiba van.

(#35599) HollyBoni válasza F_Zolee (#35598) üzenetére


HollyBoni
veterán

Az már megvolt. Olyanokat olvasok,hogy portforward-olni kell. :(

(#35600) F_Zolee válasza HollyBoni (#35599) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha 3 perc után dob ki akkor nem hinném, hogy a router hibája. Azt is reseteld azért, valakinél megoldotta ha jól emlékszem. Itt találsz némi infót a portokhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.