Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35501) grrpowa válasza Illusion1010 (#35500) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Ez jó de ettöl még nem tudom fut urik és ugy dobja ell gyorsan messzire :F jah és hogy hogy minden 1 csipa lövése öll ezt se vágom nekem még shotival is minimum 3 kell emberbe löjek hogy meghaljon ha nem fejen lövöm :DDD

[ Szerkesztve ]

0631 7710098

(#35502) Illusion1010 válasza grrpowa (#35501) üzenetére


Illusion1010
senior tag

közelről egy lövés testre is, távolról fejre egy lövés normális sniper puskával. Próbáld meg HC szervereken.

(#35503) Źşë' válasza grrpowa (#35499) üzenetére


Źşë'
addikt

úgy tudod messzire dobni ha dobás közben ugrasz 1et! én mindig úgy cé4ezem be a tankokat :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35504) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Sziasztok!

Kéne egy kis segítség. Szeretnék építeni egy gépet,ami 720p-ben high-on,elsimítással viszi a játékot 40-50fps-el. Foglalat mindegy,nulláról építeném,max a tápot hagynám meg a mostaniból. Tudnátok segíteni? A "Milyen asztali gépet" topikban nem nagyon válaszolnak. Nem kell semmi több,csak pont vigye. :)

(#35505) matyi94 válasza HollyBoni (#35504) üzenetére


matyi94
senior tag

Szia! Én tavaly Herr Z-től vettem garantáltan 4magosítható b55-ös amd-t, ez eléggé jó árban volt, de ha nem szimpatikus ez a megoldás megveheted a boltban is. Alaplapnak ez tökéletes lesz, belemennek az új bulldozer procik is ha később fejleszteni akarsz. A ram most elég olcsó, ezért érdemes sokat venni belőle 8gb 13e Ft, 4gb 10. Mivel az a 3e Ft nem sok, ajánlottabb arra beruházni. (én is a fogamhoz vertem a garast, most meg nem tudok mit csinálni a 4gigámmal, mert munkához kevés). Eddig ez így 60.000 Ft. A videokártya lesz a vízválasztó, ebből vehetsz amd-t vagy nvidiát. Így 150.000 Ft -nál vagyunk. Ha már van tápod, házad, hdd-d meg odd-d, ennyiből kijösz, ha ezek is kellenek, írj.
Ez így elég sok pénznek hangzik, viszont ha egy kategóriával gagyibbat veszel mindenből, lehet, hogy kijössz 100.000 környékén, de az a gép elég hamar el fog avulni és csak nyűgöd lesz vele. Ja és természetesen ezekhez hasonló alkatrészeket találhatsz az aprón is olcsón, feltéva ha szereted a használt dolgokat.

[ Szerkesztve ]

Legyen szép napod!

(#35506) HollyBoni válasza matyi94 (#35505) üzenetére


HollyBoni
veterán

Huhh,én picit kevesebbre gondoltam árban. :U Nekem tényleg csak annyi kell,hogy ezt a játékot vigye 720p-ben mindenestül. Alap Phenom II X4 procikat nézegettem,kell nagyon ennek a játéknak a 4 mag? Ram megvan,alaplap megvan. VGA-ból is kicsit olcsóbb kategóriára gondoltam. :B Van itthon elfekvőben egy elvileg működő 4870x2,ez vinné az én beállításaimmal? Az ajánlott rendszerkövetelményeknél 4870 van írva,nem tudom ez mennyire igaz.
Ez a konfig amit ajánlottál az én pénztárcámhoz elég drága,sajnos. :(

(#35507) matyi94 válasza HollyBoni (#35506) üzenetére


matyi94
senior tag

Bőven vinné az a vga! Szerintem írj egy üzit Herr Z-nek, én 3 év garival vettem tőle garantáltan 4magosítható x2 555-öt 23-ért. A boltban is ugyan ennyi az 550 x2, az athlonokat nem ismerem, ezért azokról mást kell kérdezz, de minden bizonnyal az is elég lesz.

Legyen szép napod!

(#35508) ciry válasza HollyBoni (#35506) üzenetére


ciry
őstag

"kell nagyon ennek a játéknak a 4 mag?"
Igen.
955 be volt nekem is, csak ajánlani tudom.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35509) Bati0501 válasza ciry (#35498) üzenetére


Bati0501
őstag

Az itt mit jelent?Hogy kell elképzelni? :B

(#35510) - = Zk = - válasza Bati0501 (#35509) üzenetére


- = Zk = -
félisten

használja mind a 4 magot, nem csak 2-t. jól van megírva a játék. ;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35511) grrpowa válasza - = Zk = - (#35510) üzenetére


grrpowa
aktív tag

(#35498) a kérdés ez volt :)

0631 7710098

(#35512) - = Zk = - válasza grrpowa (#35511) üzenetére


- = Zk = -
félisten

Makró befigyel.

akkor én maradtam el valahol, de ebben hol a kérdés:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35513) grrpowa válasza - = Zk = - (#35512) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Nem tudja mi az a makró és azt kérdezte hogy az mi én azért nem irom le mert pontosan én sem tudom annyit tudok hogy csalásnak minösűl és a gombok beállitásával kapcsolatos :D

0631 7710098

(#35514) - = Zk = - válasza grrpowa (#35513) üzenetére


- = Zk = -
félisten

jaaaj, bszki tényleg. azt hittem, az előttelevőre kérdezett rá, a 4magos dologra. benéééztem. bsszus :B

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35515) kmisi99


kmisi99
addikt

Még májusban megvettem a dobozos változatot valahogy össze lehet hozni az originnel? Vagyis hogy mutassa úgy mint pl a BF3 mat?

(#35516) Bati0501


Bati0501
őstag

:DDD :D
De a macro itt mit jelent? :DDD

(#35517) gergo0328 válasza Bati0501 (#35516) üzenetére


gergo0328
senior tag

a macro 1 db billentyűre beprogramozott billentyű kombináció. de sztem nem macro csak lő és nyomja az 1 majd 2-es gombot és kész.

[ Szerkesztve ]

(#35518) Bati0501 válasza gergo0328 (#35517) üzenetére


Bati0501
őstag

:R

(#35519) Illusion1010 válasza Bati0501 (#35518) üzenetére


Illusion1010
senior tag

Ha sniperrel vagy shotival lősz, gyorsan pisztolyra váltasz és vissza, akkor nem kell kivárni a töltési animációt. Ezt a folyamatot (oda-vissza váltást) szokták beállítani egy makróba hogy automatikusan csinálja. Egyébként hogy csalás vagy nem....játék közben képtelenség kiszúrni, vagy megállapítani hogy makró, vagy csak kézzel csinálja az illető.

Egyébként sok minden másra is használható a makró. Le lehet lassítani a fegyverek tűz sebességét, sokkal pontosabbak lesznek így. Be lehet állítani hogy a lövés pillanatában leguggoljon a katona...stb.

[ Szerkesztve ]

(#35520) Gonz0 válasza Illusion1010 (#35519) üzenetére


Gonz0
tag

Szerintem meg tök mindegy kézzel, vagy makróval csinálja-e az illető.. bug using és mint ilyen, elitélendő.. nyilván ez csak az én véleményem, nem muszáj vele egyetérteni.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#35521) SimonYana


SimonYana
addikt

No mi lesz? Ti nem jöttök a BF3-ra? :B

® SimonYana ®

(#35522) Bati0501 válasza Illusion1010 (#35519) üzenetére


Bati0501
őstag

:R :)

(#35523) F_Zolee válasza SimonYana (#35521) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én még nem.Majd talán jövőre megveszem. A kezdés körüli ködösség na meg az anyagi helyzet inkább későbbre sorolta a megvételt.

(#35524) SimonYana válasza F_Zolee (#35523) üzenetére


SimonYana
addikt

:R

® SimonYana ®

(#35525) HollyBoni válasza kmisi99 (#35515) üzenetére


HollyBoni
veterán

Elvileg ja,mert árulnak itt is hardveraprón origin kulcsokat. Próbáld ki! :K

(#35526) Axel pRo


Axel pRo
aktív tag

Üdv.!
A következő a helyzet: Volt egy kis kihagyásom a játékban kb. két hét ennél biztos nem több és indításkor most feldobta az update lehetőségét mint olyat, azzal a címszóval, hogy xy a verziószámom és hogy a legfrissebb verziószám az xxyy, játszani meg csak akkor leszek képes ha frissítek erre az xxyy verzióra. Na most idáig ezzel semmi baj sincs, sőt a javításnak csak örül az ember fia, de most tartok ott, hogy a loading bar a teljes egyharmadánál jár és eddig ez 800mb, szóval valami frissítés ami olyas méretekkel rendelkezik mely a blizzardnak is becsületére válhatna, viszont nem elég nagy ahhoz, hogy akár említést találjak róla valahol a neten, nemhogy egy change logot. A kérésem tehát az, ha valaki tud az ominózus frissítésről valamit, az ossza meg velem legyen szíves, hogy mi ez és mit tartalmaz?

Előre is köszönöm :R

"Cogito ergo Sum."

(#35527) gergo0328 válasza Axel pRo (#35526) üzenetére


gergo0328
senior tag

ez kb egy 2Gb-os patch. nem rég jött ki. töltsd le nyugodtan mert van pár javítás benne és úgy is csak ezzel tudsz játszani. Azért ilyen nagy mert benne van az előző patch is :DDD

(#35528) ///Krisz\\\ válasza Axel pRo (#35526) üzenetére


///Krisz\\\
senior tag

Az utolsó patch szeptember 21-én jött ki és itt egy leírás róla.

"Ha pókerezés közben körülnézel az asztalnál, és nem tudod megmondani, ki a vesztes, akkor te vagy az." | BFBC2 & COHTOV: HKrisz

(#35529) Axel pRo válasza ///Krisz\\\ (#35528) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

gergo0328 és ///Krisz\\\ köszönöm mindkettőtök válaszát. Nagyjából 1300mb-nál valami kiütötte a gépet és semmi nem hozta helyre csak egy restart, úgyhogy kezdhetem elölről :W , de hát az élet csupa öröm :(((

"Cogito ergo Sum."

(#35530) gergo0328 válasza Axel pRo (#35529) üzenetére


gergo0328
senior tag

és bódottá :D

(#35531) Axel pRo válasza gergo0328 (#35530) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Kérlek ne!!!! Direkt nem írtam ezt pont most próbálok róla leszokni róla de így nem megy mert " e öröm, e bódottá" :C

"Cogito ergo Sum."

(#35532) gergo0328 válasza Axel pRo (#35531) üzenetére


gergo0328
senior tag

bocsi :D :P

(#35533) ciry


ciry
őstag

Tegnap helizgettem vietnamban, már épp örültem, hogy alakul a molekula, erre nem connection lostom lett :(
Amúgy az valami új divat, ha belülről szerelem a helit és csak én vagyok benne, akkor kapok pontot, vagy én volta bamba? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35534) F_Zolee válasza ciry (#35533) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valahol meg lehet venni olcsón a Vietnámot? :U

(#35535) Źşë' válasza ciry (#35533) üzenetére


Źşë'
addikt

nagyon kihaltak a szerók, meg sok megszűnt sajna, múltkor én is toltam, nekem nagyon bejön a hangulata

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35536) - = Zk = - válasza F_Zolee (#35534) üzenetére


- = Zk = -
félisten

PH Apró?:U

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35537) F_Zolee válasza - = Zk = - (#35536) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kösz a tippet.

Amúgy meglátszik, hogy áthúztak BF3-ra. BF.hu-s szerver sem a régi már.

(#35538) ciry válasza F_Zolee (#35534) üzenetére


ciry
őstag

Nem tudom, de 1-2 rongyot tutira megér.
Ahogy Źşë' is írja, a hangulata ott van.
Főleg az Operation Hastings ami odaver :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#35539) ADAM1337 válasza F_Zolee (#35537) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kevesen maradtak bc2-nél, kb mindenki átment, én is csak ciry-vel szoktam vietnamozni maximum bc2-vel, már teljes gőzzel bf3 dübörög.

(#35540) F_Zolee válasza ADAM1337 (#35539) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én majd később veszem meg. Egyéb okok miatt na meg az is kellett hozzá, hogy annyi ködös részlet volt a starttal kapcsolatban. Origin baki, driver "hiány"...Az ilyen játékok nem érdemlik meg, hogy megjelenés napján megvegye az ember. Marketinggel többet foglalkoztak. :N

[ Szerkesztve ]

(#35541) ADAM1337 válasza F_Zolee (#35540) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Még annyira nem is vészes.
Nálam jól megy minden egyedül egy egér problémám van de az is patch-be javulni fog, tobi azt mondta jövőhetén lesz patch, csak kis infó ha érdekelne.

(#35542) gergo0328 válasza ADAM1337 (#35541) üzenetére


gergo0328
senior tag

ez még nem 100% de remélem igazam lesz. :DDD

(#35543) ADAM1337 válasza gergo0328 (#35542) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is. :)

(#35544) SimonYana


SimonYana
addikt

Uhhh!
Srácok ez nagyon ki halt!
Hát igen. Ez várható volt a BF3 után.

® SimonYana ®

(#35545) - = Zk = - válasza SimonYana (#35544) üzenetére


- = Zk = -
félisten

és én még most akartam megvenni a BFBC2-t, mondván......

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#35546) F_Zolee válasza ADAM1337 (#35541) üzenetére


F_Zolee
veterán

Egér probléma? Omg. :N Na majd mire megveszem talán már olyan lesz, mint amilyennek kellene lennie.

(#35547) ADAM1337 válasza F_Zolee (#35546) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Negatív gyorsulás bug, gyorsan rángatni megfordulni 180-at nem lehet nálam.
Bc2-ben tökéletes úgy lehet rambozni hogy csak ne de itt félúton belassul ha hirtelen rántok, érdekes az egész sokan panaszkodtak rá.
Mutatok egy videót hogy pl mit esélytelen megcsinálni ami a játék stílusom saját vidit de más játékból: [link].

(#35548) pschio


pschio
őstag

megvan az 50-es szint most már nyugodtan megvehetem a bf3-at :D

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#35549) gergo0328 válasza pschio (#35548) üzenetére


gergo0328
senior tag

és CG-el szerezted meg xD :C

(#35550) F_Zolee válasza gergo0328 (#35549) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ma egy kicsit én is CiGi-ztem. ;] Annyira balfaszokkal voltam, hogy mondom előkapom a jó öreg kályhacsövet, úgy sincs meg még rá a platina. :) Sikerült is egyszer egy tripla kill.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.