Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35751) Źşë' válasza F_Zolee (#35750) üzenetére


Źşë'
addikt

az pont fél megabit, nem semmi, lehet h valami wifis cucc

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35752) zozz12 válasza Źşë' (#35751) üzenetére


zozz12
tag

Ne menjünk bele, igazából én se tudom mi a bánat ez a net, ami nekem van, nem tartozik a hatáskörömbe a családon belül, hogy szerezzek egy újat, de küzdök érte, hogy legyen végre normális! :D

(#35753) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nemrég toltam majdnem egy órás menetet Atacama-n. Képet sajna nem lehet feltölteni így csak beírni tudom, hogy 85/8-ra végeztem. :Y :D Látszik kivonultak a "prók", mert 1x sem hangozott el, hogy csíter.

(#35754) ADAM1337 válasza F_Zolee (#35753) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A bf.hu-s ts-en lévő összes csapat bf3-mazik már bc2-vel nem nagyon tolják már kb.
Azt néztem pont a minap.

(#35755) Źşë' válasza F_Zolee (#35753) üzenetére


Źşë'
addikt

én is észre vettem hogy kevesebb a profi, a wukik is megsokszorozódtak

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35756) quasarus


quasarus
tag

Hi all.

Van tapasztalatotok? esetleg tudnátok segíteni?

Barátaimmal a zárt lan hangulatáért vagyunk oda jobban. ezért szeretnénk 6-an egy helységben a BF BC2-vel nyomulni a neten, a kérdés az, hogy lehet-e egy megosztott internettel hatan játszani, melynem sebessége 15/1 tehát 15 megabit letöltési, ill. 1megabit feltöltési sebességgel.

Vagy egyébb más lehetőség lenne-e a fent említett zárt lannak. :R :R :R
Mindeggyikünknek eredeti szofvere van.

Köszönöm szépen előre is. :R

(#35757) Źşë' válasza quasarus (#35756) üzenetére


Źşë'
addikt

dedikált szervert ezzel a játékkal nem fogsz tudni indítani, ugyanis nem támogatja, egyedül az EA által (bizonyos országokban) üzemeltetett szerverekre tudsz csak felcsatlakozni barátaiddal, pl egy üres szervert kerestek magatoknak és ott játszatok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35758) quasarus válasza Źşë' (#35757) üzenetére


quasarus
tag

Ezt tudom, hogy üres szerót keressek, a lényeg az internet sebessége, elbírja-e egy 6-8 fős csoportot, 15/1-es nettel

(#35759) F_Zolee válasza quasarus (#35758) üzenetére


F_Zolee
veterán

Esetleg nézd meg a forgalmad egy monitorozó programmal és úgy kiderülhet mennyi sávszél kell 6-8 emberre.

(#35760) Źşë' válasza quasarus (#35758) üzenetére


Źşë'
addikt

lehet h a feltöltés már kevés ha eloszlik 8 felé (nem csak a le hanem a feltöltés is számít, csak azt nem tudom h mekkora a sávszélesség igénye ennek a játéknak - van benne fizika uh nem lehet kicsi szvsz)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35761) Szajo


Szajo
őstag

Miért van az, hogy most megszereztem az MGNM AM et (erősebb töltény) annak fejében, hogy sniperrel egy lövés egy halál legyen. Na de van ameik szerveren vagy pályán igazábol nem tudom majdnem mindig újra csatlakozok, van amelyiken 1lövésbe ölök mindenkit sniperrel, de most pl olyan is volt, hogy 2-3 kelett bele és mutatta is, hogy eltaláltam! (GOL SNIPER)

Mitől függ ez? Vagy nem értem, engem mindig egy lövésbe ölnek a Sniperek, legalábbis 90%ban így szokott lenni, full hpval 1lövésbe, és nem fejes! Mitől függ ez, vagy mit kell elsajátítanom? Pedig be van kapcsolva az MGNM AM és mégse ér sokat ezek szerint, vagy egyes szervereken ezt kiveszik, hogy ne lehessen használni ezt az MGNM AM-et?

(#35762) aram01


aram01
nagyúr

na végre visszataláltam :)
ma ki akartam próbálni a vietnámot erre kér valami kódot.Én azt hittem ez ingyenes vagy nem?(nem röhögni)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35763) Bati0501 válasza aram01 (#35762) üzenetére


Bati0501
őstag

:DD :DDD :))
Sajna nem ingyenes.

(#35764) aram01 válasza Bati0501 (#35763) üzenetére


aram01
nagyúr

mondtam hogy nem röhögni :D
mennyi lehet egy kód?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35765) Bati0501 válasza aram01 (#35764) üzenetére


Bati0501
őstag

:K :B :R
Sztem elég drága,annak fényében,h a bf3 óta már üresek a vietnam szerverei,legalábbis ezt mondták,akiknek megvan. ;)

(#35766) Axel pRo válasza Szajo (#35761) üzenetére


Axel pRo
aktív tag

Hát ez változó, leginkább attól függ, hogy HC szerverről van-e szó, avagy sem. Viszont nekem például HC szerveren nincs szükségem semmi ehhez hasonlóra, simán egy lövés. (M21)

"Cogito ergo Sum."

(#35767) F_Zolee válasza Bati0501 (#35765) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem üresek a szerverek csak kevesebb van.

(#35768) Szajo


Szajo
őstag

Ilyeneket is beszélnek, hogy Alig van már BC2 szerver, közben tele van egy csomó! Jó persze biztos mentek el, de manapság már olcsóbb is a BC2 2500FT a tescoban, így több haverom is megvásárolta pl. De egyébként BF3at én is meg fogom venni, valóban jó! De a BC2 is nagyon nagyon király, azzal is játszok még! :)

(#35769) AxBattler válasza Szajo (#35768) üzenetére


AxBattler
félisten

+1 Van egy csomó európai szeró, ahol ugyancsak játszanak még.
Nem vagyok egy kimondott gémer, nem játszom olyan sokat, úgyhogy a BC2 nálam még jó sokáig használatban lesz. BF3-at meg majd megveszem, ha kijön egy "complete" csomagban, 4k-körül DLC-kel. BF2-t is így vettem meg... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35770) Szajo


Szajo
őstag

Igazad van, de én addig akarok vele játszani míg tél van, addig tudom nyomatni kicsit többet. Ezért megveszem 9ezerért, DLC nem tudom mennyire lenne jó, vagy mennyivel nyújt többet.

(#35771) aram01


aram01
nagyúr

én addig játszom amíg mindent platinára nem teszek aztán lehet átmegyek a bf3-ra.Bár ez függ attól is hogy lesznek e új pályák a 2-nél

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35772) F_Zolee válasza aram01 (#35771) üzenetére


F_Zolee
veterán

Küldtem meghívót de úgy tűnik akkor nem ért oda.

(#35773) aram01 válasza F_Zolee (#35772) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig elfogadtam,elküldöd még egyszer? :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35774) aram01


aram01
nagyúr

jön valaki hentelni?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35775) pohár válasza aram01 (#35774) üzenetére


pohár
félisten

BF3-mat hanyagolod?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35776) F_Zolee válasza aram01 (#35773) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó már ott szerepelsz, később fogadtad el lehet...

(#35777) aram01 válasza F_Zolee (#35776) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor jól emlékeztem

pohár: előbb platinára verem itt az összes fegyót majd utána jön a bf3

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35778) quasarus válasza Źşë' (#35760) üzenetére


quasarus
tag

Felhívtam az EA terméktámogatás-t telefonon, és azt mondta a tag, hogy marha kicsi az internet sebesség igény, ha játszani akarunk egy internet megosztása mellet, küldjek levelet nekik, és elküldik a router, switch ill a hálózati beállításokat, portkiosztásokat. :DD Gondolom, van valami trükk azért hogy szaladjon. de rendesek legalább hogy segítenek.

(#35779) rankesz válasza aram01 (#35771) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem a BC2-höz már nem lesznek új pályák. :(

(#35780) v!ct0y válasza rankesz (#35779) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ezt miből gondolod ?: ;]

(#35781) rankesz válasza v!ct0y (#35780) üzenetére


rankesz
veterán

Kijött az új fejős tehén, abból.

(#35782) Źşë' válasza rankesz (#35781) üzenetére


Źşë'
addikt

nameg ismerjük a bandát... EA - Dice... ott tartanak mint az Infinity Ward - évente 1 új játék - copy paste... jah meg a semmitmondó dlck - rucik, meg dogtagok, meg weap skinek :(((

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35783) aram01 válasza rankesz (#35779) üzenetére


aram01
nagyúr

hátha lesz még

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35784) ADAM1337 válasza aram01 (#35783) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Tuti nem lesz, lezárt projekt.

(#35785) aram01 válasza ADAM1337 (#35784) üzenetére


aram01
nagyúr

akkor eljátszogatunk a platináért ezen a pár mappon még.Mondjuk helihez 25 kill kell még azt megcsinálom utána biztos hogy a heavy metal-ra soha többet nem megyek

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35786) Hooper


Hooper
őstag

Hi!
EA/origin fiókomból kitudom valahogy törölni a hozzá regisztrált serialt?
Régebben megvettem a BF2t dobozosan, és beregisztráltam, de aztán megvettem steam-en egy packban újra és a dobozos másnál landolt.
Na most az illető szeretne felmenni szerverre, de kiírja hogy a kulcs már használatban van.
köszönöm

(#35787) Źşë' válasza aram01 (#35785) üzenetére


Źşë'
addikt

bf3 ban pedig ilyen giga mapok vannak, mondjuk azon jót mosolyogtam h mondják h akkora térképeket csinálnak mint az állat, erre bedobják pl a op. firestorm nevű sivatagi pályát ahol az egész harctér akkora mint atakama desert, talán picivel kisebb is.. a +tér csak a jeteknek kell hogy tudjanak repkedni... és még van pár ehhez hasonló

am heavy metalt én sem szeretem se a harvest dayt - akkor jók lennének ha lenne fedezék, nem lehet közlekedni a nyílt terepen csak járművekkel, amúgy meg kiszednek a csipák

(#35786) Hooper ilyen ügyben itt sztem nem nagyon tud neked senki sem segíteni, kvázi rossz helyen jársz, esetleg itt

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35788) Bazzzs válasza Hooper (#35786) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Én úgy tudom, hogy nem lehet így megoldani. Haverom megvette használtan a Bad Company 2-t, ami ugye be volt regisztrálva az eladó EA fiókjára. Ismerősöm angolul nem nagyon tud, ezért megkérdeztem neki a chates support oldalon, hogy megoldható-e az, hogy az egyik fiókról eltávolítsuk a játékot, majd ezután hozzáadjuk egy másik már meglévőhöz. Erre azt a választ kaptam, hogy törölni lehet a játékot a fiókról, de az azzal jár, hogy el is veszik örökre, mert átadni másnak nem lehet. Magyarul ez csak úgy fog működni, ha átadod a vásárlónak az EA fiókodat is. Legalábbis az ügyintéző, akivel beszéltem ezt mondta. Ettől függetlenül lehet, hogy másik supportos meg mást mondott volna.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#35789) aram01 válasza Źşë' (#35787) üzenetére


aram01
nagyúr

na a heli is platina lett mire kinyomom az összes fegyót megjelenik a bf5 is :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35790) v!ct0y válasza aram01 (#35789) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nekem kb 600 órám van benne de nincs meg minden platina :) Már nem is lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#35791) aram01 válasza v!ct0y (#35790) üzenetére


aram01
nagyúr

annyira vártam ezt a játékot hogy megérdemli hogy kipörgessem teljesen aztán megy a polcra.És átváltozik ereklyévé :B Vietnám az jó? kipróbálnám de pénzt nem adok érte,vagy megérné?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35792) madgie válasza aram01 (#35791) üzenetére


madgie
titán

Ha a rombolhatóságot szereted a Battlefieldekben, akkor nem neked való a Vietnam, ha viszont a hitbox és a fél tár effektus dühít főleg a BC2-ben, akkor nagyon jó (sokkal jobb a hitbox és kevesebb golyó kell az ellenfélbe)

(#35793) aram01 válasza madgie (#35792) üzenetére


aram01
nagyúr

szeretek bontani :B
igazából nem hinném hogy végig vinném a Vietnamot inkább csak a kíváncsiság hajt,ott is van rangrendszer?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35794) madgie válasza aram01 (#35793) üzenetére


madgie
titán

Hú, nagyon rég játszottam vele, asszem nincs külön rangrendszer, a BC2-s rangod van ott is, fegyverből meg mindet használhatod.

(#35795) aram01 válasza madgie (#35794) üzenetére


aram01
nagyúr

na majd körbe kérdezem a haverokat hogy kölcsön adja e valaki a kódját,habár lehet hogy ez is ilyen egyszer használatos?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35796) madgie válasza aram01 (#35795) üzenetére


madgie
titán

Régen asszem be lehetett kód nélkül is jutni, ha olyan haverra csatlakoztál, aki pont a Vietnamot tolta. Nemtom, működik-e ez még.

(#35797) aram01 válasza madgie (#35796) üzenetére


aram01
nagyúr

na ez meg a másik valamilyen okból sokan eltűntek a barátlistámról.pl: f zolee is,lehet még te is :F

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35798) madgie válasza aram01 (#35797) üzenetére


madgie
titán

Nekem hótt bug volt a friend list a BC2-ben, csak egy ember maradt meg rajta, mindenki más eltűnt :(

(#35799) aram01 válasza madgie (#35798) üzenetére


aram01
nagyúr

nyomatod még amúgy?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35800) madgie válasza aram01 (#35799) üzenetére


madgie
titán

Nem, múlt héten le is töröltem. BF3 + Batman megy most nálam, főleg az utóbbi (BF3-ban zavar a sok bug)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.