Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35701) HollyBoni válasza Land (#35696) üzenetére


HollyBoni
veterán

Hát nem tudom,én utáltam a promodot pedig én is nyomtam ~600 órát CoD4-el.

(#35702) ADAM1337 válasza HollyBoni (#35701) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én is csak annyit játszottam cod4-el kb, viszont cod2-vel 2266órám van jelenleg, és mind a 2ben promod modba játszottam ugyanis csak waroztunk, nagy ritkán puboltunk.
Így kivoltak tiltva a gltől kezdve minden faszság, ami pubra jó csak.

(#35703) Land válasza ADAM1337 (#35700) üzenetére


Land
veterán

Igen. Amúgy anno azért hagytam abba a BC2-őt, mert sz@r volt a sebzés, a ping. És most feltettem az új patchet, amit felajánlott, de még mindig a hajamat tépem, mikor közelről fél tárat belelövök valakibe és megfordul és lelő...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35704) HollyBoni


HollyBoni
veterán

Tényleg,amúgy a ping miért nagy mindenhol? 100-nál alacsonyabb pingem nem volt még egy szerveren sem,CoD4-ben 20-30 volt.

(#35705) Źşë' válasza HollyBoni (#35704) üzenetére


Źşë'
addikt

itt a szerverek tőlünk nagyon messze helyezkednek el, codban pedig sok volt a közeli, pl. pesti szerver, (bc2 esetében csak bizonyos országokban vannak pl Európa szerte: német, francia ország)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35706) HollyBoni válasza Źşë' (#35705) üzenetére


HollyBoni
veterán

Soha nem is voltak Magyarországi szerverek? Tiszta konzol feeling.. :D

(#35707) Land válasza Źşë' (#35705) üzenetére


Land
veterán

Azért a német ip-s Warserverek Cod4-ben 40-50 pingesek. És a német BC2 szervereken sincs 50-es ping...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#35708) Źşë' válasza Land (#35707) üzenetére


Źşë'
addikt

+ akkor hozzá teszem a netkód sem ugyan az, engine is más, itt van fizika, codban meg nem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35709) Pierre75 válasza Źşë' (#35697) üzenetére


Pierre75
senior tag

BF3 vs BC2: nekem is ez az érzésem, sajna tényleg gyengébb. A hangok közelében sincsenek a BC2-hez, túl színes-szagosra sikeredett (ledobsz magad elé egy lőszeres dobozt, világít, hogy el ne felejtsd, hogy ott van - túl harsány, rikító).
Valahogy szar a balance is, rpg szinte szart se ér a tank ellen, míg egy helikopter szempillantás alatt kiszedi.
Nem beszélve az instabilitásról, ami sokunknál jelentkezik.
(Bár idővel finomhangolhatják a játékot, de a hangok miatt sokat vesztett a hangulat.)

[ Szerkesztve ]

(#35710) Źşë' válasza Pierre75 (#35709) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem ez a battlelogos megoldás sem tetszik, miért kellett ennyire elbaxni, nem tudom miért kell ebbe az irányba haladni, ha játszani akarok akkor úgy sem fogok órákat a menüben tölteni (csak mert ezzel magyarázták az újítást hogy nem fog pörögni a gép ezalatt az idő alatt stb), nekem szimpatikusabb is a régimódi megoldás... bc2 nél is nagy nehezen lenyeltem h nincsenek ded szerók a közelünkben.. elképzelhető h már a köv részt meg sem veszem, előbb kipróbálom a virágboltit+amit írnak azt elolvasom, bf3al én most nagyon befürödtem, még eladni sem tudom hála a fos origin rendszerüknek :U - inkább megvettem volna az L.A. Noire-t vagy Batman Arkham City-t...

és igen az instabilitás az valami förtelem, játszottam vele 2 órát és kifagy... akkor nem is beszélve a grafikai hibákról, nem tudom h most a vga drivernek köszönhető e de neke voltak benne ilyen feketén húzódó alakzatok, pl a célkereszt és egy tereptárgy között, és szart sem láttam - mind1 azóta nem játszom vele, mert nem csak egy hibája idegel fel hanem legalább egy tucat! :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35711) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Próbálkozok vietnámmal játszani de már nincs normális hc szerver. Vagy messze van vagy 1000 ticketes amit nincs erőm végigtolni. Így mindig egy kis beugrás marad. Még jó, hogy nem kellett érte pénzt adnom.

(#35712) Źşë' válasza F_Zolee (#35711) üzenetére


Źşë'
addikt

nem kellett hh?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35713) HollyBoni válasza Źşë' (#35712) üzenetére


HollyBoni
veterán

Nyerte valahol.

(#35714) F_Zolee válasza Źşë' (#35712) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt volt egy lehetőség. [link]

(#35715) Źşë' válasza F_Zolee (#35714) üzenetére


Źşë'
addikt

ja, értem, ezt még olvastam is :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35716) HollyBoni válasza Pierre75 (#35709) üzenetére


HollyBoni
veterán

Tartalomra jobb a BF3 mint a BC2? Én már kezdem megunni a BC2-t. :(

F_Zolee: Hát már vágynék egy kis újdonságra,csak a gépem tart vissza.

[ Szerkesztve ]

(#35717) F_Zolee válasza HollyBoni (#35716) üzenetére


F_Zolee
veterán

Biztos jobb ha már újdonságra vágysz. :)

(#35718) Pierre75 válasza HollyBoni (#35716) üzenetére


Pierre75
senior tag

A single nem lett volna rossz, de abba is sikerült néhány idegesítő "közelharci" témát bedobni, ahol két script között annyi a kihívás, hogy megnyomom-e időben a space-E-jobb egérgomb valamelyikét.
A MP-ben két variáció van Conquest-ben: vagy egy nagy pályán csapongsz, igyekezve elkerülni a fekvő camperek hadát, vagy egy kisebb pályán Cod-feeling-ben hentest játszol. Sajna csapatjátéknak csak irtó mázlival lehetsz részese (lehet persze nekem nem volt szerencsém).
Várd meg mindenképpen a vásárlással a patch visszhangját, mert jelenleg elég instabil (legalább féltucat féle fagyást ismer a játék).

(#35719) Źşë' válasza Pierre75 (#35718) üzenetére


Źşë'
addikt

és akkor ez a legjobb! :D
gagyi scriptelt fos az egész... csak azért nem tudtam kb 1 hónapig végig vinni a játékot, mert át volt állítva a bill kiosztás... egy srác írt jutubon h mivan, és meglett :W

a single az semmit mondó, mpben meg megőrültem az olyan alapvető hibáktól mint pl a járművek likvidálása, ejtőernyőzés megoldása, fizikai bugok - lerakott autót fel fel lehet robbantani, de átmenni nem se eltolni... el lehet akadni a tereptárgyakban... stb
és akkor a többi hibáról inkább nem írok

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35720) Pierre75 válasza Źşë' (#35710) üzenetére


Pierre75
senior tag

"bf3al én most nagyon befürödtem"
Én is így érzek, pedig előtte a virágboltit kipróbáltam, egyetlen fagyás nélkül vitte. Feltettem az Origint meg a Battlelog-os kacatot, és jöttek az összeomlások 5-10 percen belül. Most kibír egyhuzamban másfél órát, ha auto-n van a video beállítás, de ha a costum-ben kikapcsolom a motion blur-t (ami engem zavar), már nem bír 10 percnél többet.
"nem tudom miért kell ebbe az irányba haladni"
Hát mert dolgozik a marketing csoport. És egyáltalán nem felesleges, hiszen a virágbolti 1 perc alatt elindult, míg az eredeti előbb elindítja a 2 vackát, így legalább 3-4 percig elszöszmötöl.
"feketén húzódó alakzatok"
Nv és Ati alatt is van mindenféle, így vélhetően ez a játék "érdeme". Nálam bizonyos pályák egyes helyein 1-5 mp-nyi villogás emeli az élményt.

(#35721) Źşë'


Źşë'
addikt

azt tudja valaki hogy ez az üzent mitől lehet?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35722) Pierre75 válasza Źşë' (#35719) üzenetére


Pierre75
senior tag

"a single az semmit mondó"
Én valahol megértem, hogy nehéz újat hozni a single-ben. Ha történetközpontú, akkor a szabadság vész el, ha telerakják mellékszálakkal, akkor meg gallyra megy a kohézió. De itt script-ek mellett is sikerült megtörni ezekkel a már említett hülyeségekkel a játékélményt, pedig nélkülük nekem nem lett volna rossz a single.
"el lehet akadni a tereptárgyakban"
Azt hittem bennem a hiba, hogy minden sz...-ban elakadok, de akkor ez is "élményfokozó".

(#35723) madgie válasza Źşë' (#35721) üzenetére


madgie
titán

Ati karikkal nálam mindig ezt csinálta a BC2-ben, a BF3 már nV-vel is előhozza. Idegesítő :(

(#35724) HollyBoni válasza Źşë' (#35721) üzenetére


HollyBoni
veterán

Csak megkérdezi átállítsa e egyszerűvé a színösszeállítást,letiltja az aero-t ilyenek. Amúgy szerintem semmit nem gyorsít. Rámész az alsóra,és nem kérdez rá többet gondolom. Vagy beállítod a parancsikon tulajdonságánál,hogy egyszerű legyen a színösszeállítás és akkor tuti nem kérdez rá többet.

(#35725) madgie válasza HollyBoni (#35724) üzenetére


madgie
titán

Az a baj, hogy megint rá fog kérdezni, sőt hajlamos néha lerakni a játékot a tálcára, hogy rákérdezzen újra... persze pont a legizgalmasabb, legpörgősebb részeknél, hadd halj csak meg :(((

(#35726) ADAM1337 válasza Źşë' (#35721) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Folyamatosan előjőn bf3-nál nálam, és ki is kapcsolja a genyó az aero-t baromira leszarja mit választok itt. :DDD

(#35727) Źşë' válasza madgie (#35723) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is már viszonylag régóta előjön, és valóban akár mire kattolsz nem történik változás... :S és uúgy megvan bf3nál is ez, azt szoktam csinálni h nem kattolok rá azt nem jön elő még1x, de akkor is tényleg elég frusztráló mikor a legnagyobb tűzharcban bedobja ezt a szart és te meg megdermedsz mint hideg levegőn a döglégy :S

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35728) bognar110


bognar110
őstag

Sziasztok a bad company 2 egy másik email címen van hogyan tudom megváltoztatni ?

(#35729) Źşë' válasza bognar110 (#35728) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem azt sehogy, mert arra regeled be eleve a termékkulcsot

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35730) Edem05 válasza bognar110 (#35728) üzenetére


Edem05
őstag

Próbáld meg ezen a [link] -en, én itt át tudtam átírni.

(#35731) bognar110 válasza Edem05 (#35730) üzenetére


bognar110
őstag

Köszi :R meglesem.

(#35732) Źşë'


Źşë'
addikt

tegnap volt egy komoly cq harvest dayen, annyi volt a csipa mint a fene.. egyik sác garandal úgy lőtte a távolba a fregeket csak lestem, de sztem nem csitelt 1700as tiketről kezdtük, először lépni akartam, de végül is maradtam picit puffogtatni : )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35733) zozz12


zozz12
tag

Sziasztok!
Segítsetek légyszi, mert megőrülök; Idén áprilisba megvettem a BFBC2 -t, a CDG -ből. Feltelepítettem, kicsit szenvedtem a patchel a lassú net miatt, de ezen kívül mindig futott rendesen a játék. És nem olyan rég elkezdte azt csinálni, hogy elindítom (amikor még le volt szedve az összes patch) akkor végigfutott az updater, ahogy kell, felvillant 1mp -re egy fehér kép (mintha indulna) és ennyi, bezárta magát az egész. Akárhogy indítottam, DVD -vel, DVD nélkül, updaterrel, udater nélkül. Most csak updater nélkül próbáltam, mert még nem sikerült leszedni azt a 2,6GB patchet, de ugyan ezt a hibát csinálta. Mi a vihar ez? Én ezt nem hiszem el, megy jó ideig hibátlanul és egyszercsak megkergül! :W Valakinek ötlet?

:R

(#35734) F_Zolee válasza zozz12 (#35733) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha eddig ment rendesen akkor jó kérdés, hogy mi lehet a baja. De egy uninstallt próbálj meg vele.

(#35735) zozz12 válasza F_Zolee (#35734) üzenetére


zozz12
tag

Most csináltam... :( De már úgyis időszerű lesz, pláne az új HDD miatt egy oprendszer reinstall. (ráadásul jelenleg XP van) Hátha utána jó lesz....remélem. De a vasárnap gamenight 90% -ban felejtős...

[ Szerkesztve ]

(#35736) F_Zolee válasza zozz12 (#35735) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát akkor a winnel lehet a baj. Azt sem árthat újratelepíteni. Vagy próbálj másik vga drivert esetleg.

(#35737) zozz12 válasza F_Zolee (#35736) üzenetére


zozz12
tag

OK! Köszi az ötletet, megpróbálom először a drivert.

(#35738) zozz12 válasza F_Zolee (#35736) üzenetére


zozz12
tag

Új VGA driverrel most már hosszabb ideig van az fehér képernyő, de utána ugyanúgy bezár...váá

(#35739) Źşë' válasza zozz12 (#35738) üzenetére


Źşë'
addikt

- esetleg töröld ki dokumentumok mappából a bc2 foldert, vagyis inkább csak helyezd át valahova máshova, mert attól független lehet h nem ott van a bibi, csak csináld azt h ő hozza saját maga létre még1x

- esetleg leszedhetnéd a patchet netről, létezik belőle manuális installer ami szintén 2,4 gb, de legalább hamarabb lejön mint amit netről tölt, és nem utolsó sorban nem kell többet letöltened ha már megvan

- nincs húzva a vgad? most csak ennyi jutott hirtelen az eszembe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35740) zozz12 válasza Źşë' (#35739) üzenetére


zozz12
tag

Ez a külön patch letöltés szimpatikus, mert pár házzal arrébb haverom 6-8MB/s -mal tud letöltögetni, tehát ezt majd mindenképp kipróbálom.
A VGA most éppen nincsen húzva, de amikor volt is, akkor is csak alapfeszen.
Azt a BC2 Folder -t meg nem találtam meg...

(#35741) Szajo


Szajo
őstag

Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet in game elmenteni egy szervert? Szóval hogy ne kelljen kilépnem a menübe hozzá és újra megkeresni a szervert, lehet ilyet? Valami paranccsal vagy gombbal vagy ilyesmi?

(#35742) Źşë' válasza zozz12 (#35740) üzenetére


Źşë'
addikt

elvileg a doc & settings/neved alatt a dokumentumok mappában kell lennie - BFBC2 névvel

(#35741) hunkryo esetleg ha megjegyzed a nevét és rákeresel majd addolod, de én személy szerint sok értelmét nem látom mivel elég kevesen maradtak bc2ben, én inkább olyan szerverre megyek ahol vannak - az a tuti

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35743) zozz12 válasza Źşë' (#35742) üzenetére


zozz12
tag

Hááá múúúúúúúúúúúúúúúkodik!!! Köszönööööm!! :DD
A megadott linken egy előző verziós patch van, ez meg minden updatnel leszedi az előző verziókat, de mindegy. Az lehet, hogy azért nem talál szerókat, mert előző verziós patch van fent?

(#35744) F_Zolee válasza zozz12 (#35743) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha nem a legfrissebb a játék akkor megeshet, hogy nem fog találni.

(#35745) zozz12 válasza F_Zolee (#35744) üzenetére


zozz12
tag

Miééért ver az isten...

(#35746) F_Zolee válasza zozz12 (#35745) üzenetére


F_Zolee
veterán

Negyed óra alatt lejönne a patch magától. Updaterrel nem jó?

(#35747) Lewzke


Lewzke
őstag

Vettem egy gamepadet a sportjátékokhoz de kíváncsiságból kipróbáltam a BC2-vel és nagyon jó vele a járművek irányítása, még szoknom kell de jobb mint egérrel. Kicsit az átváltás több időt vesz el de megéri... :D

(#35748) Źşë' válasza zozz12 (#35745) üzenetére


Źşë'
addikt

hááát, az a 2,4 az alapból kell, szóval legalább már azzal megvagy, utána meg ha updaterrel elindítod akkor lesz még a többi ami már nem számottevő, amúgy ez azért 2,4 mert benne van a vietnam is, és az mindenképp kell a sima bc2höz is mivel abban van a patch is

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35749) zozz12 válasza F_Zolee (#35746) üzenetére


zozz12
tag

Kemény 50-60KB/s -al tépnek lefelé nálam a cuccok....az nem negyed óra. Meg ha elindítom az updatert, akkor az mindig előlről kezdi, leszed mindent. Vagy rosszul tudom?

(#35750) F_Zolee válasza zozz12 (#35749) üzenetére


F_Zolee
veterán

Létezik még olyan cég ahol kínálnak 1megabit alatt netet? :F Amúgy elölről szedi ha megszakítod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.