Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#35901) aram01 válasza F_Zolee (#35900) üzenetére


aram01
nagyúr

divat lett megint hogy beleül a lőszeres ládába azt nyomja gl-t a paraszt folyamatosan

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35902) F_Zolee válasza aram01 (#35901) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én szerencsére ezekkel nem találkozok. Inkább a cg-s emberek jellemzőek, azokat rühellem is, de ha bepipulok miattuk akkor előszeretettél én is bevetem. Gl amúgy is csak a hc szerveren halálos. Tegnap pont volt a csapatodba egy cg-s madár. Általában ki tudom szűrni honnan lőttek ha nem is szemből kaptak le, így aztán meg is ajándékoztam gl-el, hogy érezze a törődést. ;]

(#35903) aram01 válasza F_Zolee (#35902) üzenetére


aram01
nagyúr

vannak ilyen gyíkok,mikor nyomunk egyet?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35904) F_Zolee válasza aram01 (#35903) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most elugrunk vásárolni kicsit, szóval én csak olyan 2 körül leszek.

(#35905) aram01 válasza F_Zolee (#35904) üzenetére


aram01
nagyúr

én kb fél óra múlva felnézek valahova lehet összefutunk majd

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35906) AxBattler válasza F_Zolee (#35900) üzenetére


AxBattler
félisten

+1
Ja, én is tapasztalom ezt a felhígulást.
Így már néha át is lépem az 1-es K/D arányt. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#35907) aram01 válasza F_Zolee (#35904) üzenetére


aram01
nagyúr

kitetted a lábad egyből javultam :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35908) F_Zolee válasza aram01 (#35907) üzenetére


F_Zolee
veterán

Addig se én húztalak vissza. :) Percenként 1x ha összefutottunk.

(#35909) aram01 válasza F_Zolee (#35908) üzenetére


aram01
nagyúr

luzer bandával nyomtam megint

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35910) aram01


aram01
nagyúr

következő kör már egy fokkal jobb volt

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35911) Bati0501 válasza aram01 (#35910) üzenetére


Bati0501
őstag

:R a sok platináért.
Nekem ez a kedvenc mérnök fegyverem! :K

(#35912) aram01 válasza Bati0501 (#35911) üzenetére


aram01
nagyúr

kösz már 7 arany van rá ha meglesz a platina erre is akkor váltok másikra :D

F_Zolee: lejöttem mert olyan magas volt a pingem hogy élvezhetetlen volt már a gém

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35913) F_Zolee válasza aram01 (#35912) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ahogy néztem te arra a szerverre visszajáró vendég vagy. Miért nem valami jobbon tolod ahol kevesebb a pinged?

Amúgy meg lehet a proci miatt is magas a ping, kevés oda az a 2 mag.

Remélem húzol rajta legalább. ;]

[ Szerkesztve ]

(#35914) aram01 válasza F_Zolee (#35913) üzenetére


aram01
nagyúr

nem szoktam nézni hogy melyiken vagyok,csak fellépek egyre a history-ból azt kész.érdekes eddig 60 körül volt a pingem mostanában 250 -300 ig is felugrik néha :F

proci? az látod lehet

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35915) aram01


aram01
nagyúr

ma délután 3 körül jön valaki?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35916) Źşë'


Źşë'
addikt

srácot elkapta a granyó, elég érdekes szituban :) am azért ezt a bc2t sem lehet letagadni hogy nem dice játék, olykor olyan helyzetek vannak, csak nézek.. nem tudnak netes játékot csinálni ezek sajnos és még mindig nem értem miért jó az ha csak országonként raknak szerókat, miért nem lehet mind1ik országban stb..

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35917) BigBlue69 válasza Źşë' (#35916) üzenetére


BigBlue69
őstag

Miért ne kaphatná el ott granyo??:D Vietnamba multkori szitu:

Én tankba.. lelővik az ellenséges heli-t én meg csak randomra lövök egyet a roncs fele.. El lőttem valakit .. de az hagyján, headshotra..XD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35918) Źşë' válasza BigBlue69 (#35917) üzenetére


Źşë'
addikt

vietnamban nagyon adja a headshootokat :DD
csak nagyon nagy luck volt a kép, tegnap voltam 32 fős arican, de nem jó mert akkora a tumultus... :S minden épület szétszedve, csipák mindenhol, mindenki a romok között kuporgott - mocskos nagy volt a káosz, jó ez max 24 fővel, de azzal nagyon! bf3ban meg 64fő.. nem is kell mondani ott is pici területen eléggé betobzódnak az emberek elég hent tud kialakulni, bár már elég régen játszottam vele, kb 1 hónapja

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35919) F_Zolee válasza aram01 (#35915) üzenetére


F_Zolee
veterán

Lehetséges, hogy leszek.

(#35920) medvezsolt válasza Źşë' (#35874) üzenetére


medvezsolt
senior tag

ez most komoly hogy még mindig ennyire oltod a bf3mat?:)

Amikor meghallottam a bf3 heli duruzsoló süvítő hangját majdnem beszartam annyira jó. Te tényleg lehet, hogy más játékot vettél meg. A B2K mapok meg kibebaszott jók lettek. Szép tágas, jól felépített mapok. Nagyon adja a hangulatot a játék. Nem tudnak érdekelni az apró hibái, mert a hangulat meg a játékélmény elsöpör mindent...
(Hozzáteszem 64 fővel én sem megyek sehova és a metroról hasonló a véleményen, de mellette ott van 7-8 kibajó map)
Na mindegy.. te tudod.

[ Szerkesztve ]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#35921) aram01 válasza F_Zolee (#35919) üzenetére


aram01
nagyúr

mutass majd nekem valami jó szerót ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35922) F_Zolee válasza aram01 (#35921) üzenetére


F_Zolee
veterán

Neked a gépből kifolyólag is ajánlott kisebb létszámú szerver, mint 32. Nálam is lassul 32 fősön.

(#35923) aram01 válasza F_Zolee (#35922) üzenetére


aram01
nagyúr

pedig a te procid combosabb,megnézem egy lájtosabban

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35924) F_Zolee válasza aram01 (#35923) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem azt mondtam, hogy lassú, hanem azt, hogy lassul...60-80fps-re csak. ;] De most kicsit húztam még feljebb 3.6 körülire a procit. :)

(#35925) aram01 válasza F_Zolee (#35924) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet jobban jártam volna egy i5-el,de azt hittem ez elég,és inkább ramot vettem :U

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35926) F_Zolee válasza aram01 (#35925) üzenetére


F_Zolee
veterán

Manapság már kell a 4 mag, ha játszol. De még megvan a lehetőséged valami jobb procira, mert az alaplap nem régi konstrukció.

Lassan megyek fel, jössz?

(#35927) aram01 válasza F_Zolee (#35926) üzenetére


aram01
nagyúr

az már csak jövőre olyan február felé,egy i5 és kész,eszem aztán jövök én is

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35928) Źşë' válasza medvezsolt (#35920) üzenetére


Źşë'
addikt

hát te? :D ezer éve nem játszottál már bc2vel, hh benéztél ide?
amúgy csak összehasonlításként írtam, meg a srácok kérdezték mi a bajom vele, hát írtam egy kis kritikát róla... amit tapasztaltam 27 óra játékidő alatt

a heli hangja mikor repül a rotorok, azok helyén vannak de mikor a rakétákat kilövi, az ultra gagyi, meg a fedélzeti gépágyú mindenen, arra emlékeztet mikor a Blacksite Area 51 el játszottam, és járműből lőttem gépágyúval

mint ebben a videóban 2:45nél kb (buta konzolos mű érzetet ad, legalábbis nekem, a mély robbanás hangokat is hiányolom, ami miatt megtetszett bc2 anno (totál érzed a légnyomás változást, sipol a füled, nem hallasz egy darabig semmit, majd kitisztul - körbevesznek a hangok, - tátott szájjal nézem hova csöppentem, --- >>> 01 és 02 - igazi adrenalin pumpáló szituk, már csak a hangok miatt is!)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35929) F_Zolee válasza aram01 (#35921) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most lelépek kis hajvágásra. ;] Egy óra múlva leszek csak...

(#35930) medvezsolt válasza Źşë' (#35928) üzenetére


medvezsolt
senior tag

jó. Tény. Megértem a te álláspontodat is. Nem állítom hogy bc2 szar, lejátszottam vele amit lekell. De én örülök, hogy jött a bf3 személyében a vérfrissítés. Nekem tetszik na.:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#35931) aram01 válasza Źşë' (#35928) üzenetére


aram01
nagyúr

az első video nagyon megrendezettnek látszik

F_Zolee: oké engem is befogtak házimunkára :B

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35932) Źşë' válasza medvezsolt (#35930) üzenetére


Źşë'
addikt

lejátszottad amit le kell? én nem muszájból játszom egy játékkal hanem mert tetszik.. én is örültem volna (ha nem qrják el), (de elqrták) vagyis megint csak (szerintem)

(#35931) aram01 elképzelhető, bár nem vennék rá mérget, konzolosok nagyon gügyén játszanak, nagyon nem is néznek szvsz körül mert mire a joyt oda tekerik ahova kell lemegy a nap, inkább csak célorientáltan tudom elképzelni egy konzolon a játékot - nem kapkodva mint a legtöbb fpsben egérrel, full reflexel, pontosan lőve

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35933) aram01 válasza Źşë' (#35932) üzenetére


aram01
nagyúr

lehet akkor ott egy billel meg egy egérrel pro lennék ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35934) aram01


aram01
nagyúr

ma egy 24-es szerón egy fokkal jobban nyomtam

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35935) BigBlue69 válasza aram01 (#35934) üzenetére


BigBlue69
őstag

Én meg ma majdnem összetörtem a monitorom h egy emberbe 100 golyo kell m34-ből.. Annyi elegem van ebből h senki nem kap semmit.. vietnam ezerszer jobb..

Jah bocsánat van aki kapja.. : ÉN!

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35936) F_Zolee válasza BigBlue69 (#35935) üzenetére


F_Zolee
veterán

HC szerveren nem kell 100 golyó.

(#35937) BigBlue69 válasza F_Zolee (#35936) üzenetére


BigBlue69
őstag

De annyira meg nem vagyok pro.. meg ott még hamarabb belőnek.xD

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35938) F_Zolee válasza BigBlue69 (#35937) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor meg ne csodálkozz, hogy alig tudsz lelőni valakit. HC-n legalább 3 golyó és fekszik az ellen. Normál játékmódtól már kiver a víz. Vietnámot kipróbáltam hosszú HC-zés után és ott kaptam majdnem agyvérzést, hogy 4-5 golyó is talált de még mindig szalad. :((( Már nem is merek játszani SC módba.

(#35939) Bati0501


Bati0501
őstag

Dettó,m16-al egy tárat(30 golyót) lőttem bele egy emberbe és szalad tovább,b@szott lefeküdni.És egy fél másodperc múlva írja,h kill assist+10. :W EZ egy kör alatt kb. 10-er,így kijöttek olyan 3-9-es statok. :o (Ennyire nem vagyok béna...)
Persze ha engem lőttek egy másodperc alatt már a földön voltam.

(#35940) Źşë' válasza Bati0501 (#35939) üzenetére


Źşë'
addikt

ez idegesít engemet is a legjobban, ilyen tróger netkódot meg megoldást csak mostanság látni... mert a lobbyké ill az ilyen tőled több ezer kilométerre lévő szervereké a jövő :W kár

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35941) Źşë'


Źşë'
addikt

bementem egy 2000 tiketes szeróra, kb 1000-1100 tól csatlakozhattam be, eleinte 200as pingel játszottam, aztán meg 140körülivel, kegyetlen volt eleinte nagyon!! utána már úgy a tűrhető határokat súrolta. A vége ez lett 1db 5000es pin lett, ami egy arany csillag az mg36al

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#35942) Bati0501 válasza Źşë' (#35940) üzenetére


Bati0501
őstag

Végén még az lesz,h örülhetünk,ha vehetünk tőlük játékot. :((

(#35943) aram01 válasza BigBlue69 (#35937) üzenetére


aram01
nagyúr

én hc-n szoktam nyomni.egy max 2 golyó és kész ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35944) Bati0501


Bati0501
őstag

"Most" (pár órája:)) lett meg az m416-al a platina! :)) :DD
+ amikor megkaptam a platinát,még kaptam egy olyan kitűzőt is,h már 2 platinám van(10e pontot ér). :D De az a legjobb,h ez után kiléptem a játékból,megnéztem a statomat,pont ezren áll az m416 :) ,de nincs még egy olyan fegyverem (még ;] ),amire már meglenne a platina. :F Szóval nem nagyon értem,h mire kaptam azt a kitűzőt,de nem ellenkezem. :N

(#35945) BigBlue69 válasza Bati0501 (#35944) üzenetére


BigBlue69
őstag

Nekem semmiből nincs még platina.. gránátra vagy késre kell rágyurnom az a legtöbb..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#35946) Bati0501 válasza BigBlue69 (#35945) üzenetére


Bati0501
őstag

Azokra sztem nekem is rá kellene állni,mert nem tom mennyi ölésem lehet velük,de tuti messze vagyok még az ezertől. :DDD

(#35947) aram01 válasza BigBlue69 (#35945) üzenetére


aram01
nagyúr

ne foglalkozz velük azok jönnek hamar,nekem talán arra a kettőre lett meg elsőnek aztán mortar-ra

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35948) Bati0501


Bati0501
őstag

Most kaptam meg a magnumra a platinát. :DD :)) :D

(#35949) aram01 válasza Bati0501 (#35948) üzenetére


aram01
nagyúr

pisztolyra?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#35950) Bati0501 válasza aram01 (#35949) üzenetére


Bati0501
őstag

Nem, a gol-ra,csak vmiért mindig ezt használom,lehet,h azért,mert mintha vmi ilyesmit írna ki a játék,ha lelőnek. :DDD :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.