Hirdetés

2024. április 14., vasárnap

Gyorskeresés

(#36301) Źşë' válasza - = Zk = - (#36300) üzenetére

Źşë'
addikt

b2k alatt mit értesz? back 2 karkand?

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36302) - = Zk = - válasza Źşë' (#36301) üzenetére

- = Zk = -
félisten

igen.... :K

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36303) antikomcsi válasza - = Zk = - (#36300) üzenetére

antikomcsi
veterán

Azok a térpékek amiket a BF3-hoz kaptál, nem a BC2-ből valóak, hanem Battlefield 2-ből, úgy látom ezt mindig kevered. ;]

Szóval egyedül nyomtad végig, azt a puritán sz@rt, mert leléptek a genyák? Széééép... :C

(#36304) Źşë' válasza antikomcsi (#36303) üzenetére

Źşë'
addikt

hirtelen nem értettem miért írta be :) de így már világos

Vietnamnál tetszett még, h ha elérték világszerte 60 millió freget az éppen vietnammal játszó játékosok, akkor lett egy 6. map is unlockolva, az Operation Hastings, nagyon adja, olyan feelingje van -- gameplay, van benne Huey is, ehhez a géphez is van egy fergeteges élményem :DDD megy a csapat az ellen bázisa fele lévő D pontot elfoglalni, futok át a folyón, erre valami susogást hallok balról, elnézek balra, azt látom h egy kigyulladt Huey roncs repül felém, kb 15 méterre lehetett, azt becsapódott, telibekapott, ahogy azt kell, like a movie!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#36305) - = Zk = - válasza antikomcsi (#36303) üzenetére

- = Zk = -
félisten

jaa, úú, tényleg. akkor azért volt furcsa, hogy öcsémnek megvan Bf play4free-ben, meg a Bf2-ben :C...

igen, végignyomtam. (nem meertem kilépni, hátha nem menti az addigi statot. aztán de, menti) sőt, a végére, olyan 1200 ticket körül, 3v3-ba nyomúltunk... mire vége lett, azt hittem lejár a személyim... :C
hát 2,5ó biztos megvolt a játék, csatlakozástól végéig...jah, 3000 ticketes volt alapból. mikor megláttam, tudtam, hogy nem egy 1,5 órás balhé lesz:C

[ Szerkesztve ]

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#36306) aram01 válasza - = Zk = - (#36305) üzenetére

aram01
nagyúr

és mi a vélemény? megtartod?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#36307) - = Zk = - válasza Źşë' (#36304) üzenetére

- = Zk = -
félisten

hát Ő tud helizni... :R

(#36306) aram01
:F
jó a kérdés....még adok neki esélyt, hátha elkapom az ízét... de most perpill azt mondanám, hogy nem. :(

[ Szerkesztve ]

(#36308) Źşë' válasza - = Zk = - (#36307) üzenetére

Źşë'
addikt

csak a gameplay miatt linkeltem hogy milyen..

(#36309) aram01 válasza Źşë' (#36308) üzenetére

aram01
nagyúr

azért tényleg jól nyomja :K

(#36310) - = Zk = - válasza aram01 (#36309) üzenetére

- = Zk = -
félisten

és azt írja, "bocs, a szar helizésért. fáradt voltam"
pff.. :Y

(#36311) aram01 válasza - = Zk = - (#36310) üzenetére

aram01
nagyúr

az csak oltás.gyorsan megszereztem én is az elöbb egy újabb platinát :D

(#36312) - = Zk = -

- = Zk = -
félisten

nem fog ez menni énnékem.... :(

(#36313) v!ct0y válasza - = Zk = - (#36300) üzenetére

v!ct0y
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#36314) F_Zolee válasza - = Zk = - (#36312) üzenetére

F_Zolee
veterán

Semmi nehézség nincs benne.

(#36315) antikomcsi válasza - = Zk = - (#36312) üzenetére

antikomcsi
veterán

No igen, ez nem BF3, ez felnőtteknek való! :DDD ;] :P

(#36316) aram01

aram01
nagyúr

miért érzem úgy hogy a "profik" az m3-as vonalán kelet felé laknak pesttől? :D

(#36317) - = Zk = - válasza antikomcsi (#36315) üzenetére

- = Zk = -
félisten

erre ink nem mondok semmit ;] :P

(#36314) F_Zolee
ott lehet a legnagyobb baj, hoyg a Bf3-mal kezdtem, és nem a BC2-vel. nem tudom megszokni. érzem nagyon a két játék közötti különbséget... nem tudom!
próbálok minél kisebb létszámú szerón baktatni, hogy legyen időm egyelőre felmérni a terepet/fegyverviselkedést stb.

[ Szerkesztve ]

(#36318) Źşë' válasza - = Zk = - (#36317) üzenetére

Źşë'
addikt

az elején mikor még alacsony szintű vagy nehéz a játék mivel nincs irányzék, se extrák amik megkönnyítenék a játékot, itt az a jó ha bármely fegyverrel viszed az adott kasztot akkor minden fegyver egyformán fejlődik - a kaszttal töltött idő függvényében... nem úgy mint bf3ban h mind1ik fegyverre külön kell kill és csak akkor kapod meg a kiegeket, ez (is) akkora lámaság szvsz... mind1ik kasztnak vannak jó és kevésbé jóbb fegyverei, assaultnak az m416 egy nagyon jó stukker akkor stg77aug, f2000,, mediknek az mg36, m249saw, mg3, csipának az m24, gol, type88, sv98, Enginernek, scarL, aks74, sm8 compact, és a közös kasztfegyvereknél pisztolyok pedig: mp443grach, wwIIM1911, m14, G3, ezek mind jók :)talán megkönnyítik a dolgodat + 4xes optikai irányzék + magnum töltény, ezzel erősebbet lősz

rchee csinált még egy ilyen táblázatot h mi mi, a játék elején jó átolvasni mert sokat megért belőle az ember

(#36319) F_Zolee válasza - = Zk = - (#36317) üzenetére

F_Zolee
veterán

BF3 összetettebb szóval a BC2-vel könnyebb dolgod van szerintem. Fegyverkezelés se olyan "komoly", mit az előbbi játékban.

(#36320) - = Zk = - válasza F_Zolee (#36319) üzenetére

- = Zk = -
félisten

jó, tény, hogy a Bf3-ban közel 220ó elteltével vagyok 55-ös. jó, a K/D arány nem a legjobb... de hát elkellett kezdeni... :DDD
aezt a hetet rászánom, és hajtok mint a muskátli. meglátom mire jutok...

(#36318) Źşë'
áttanulmányozom, köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#36321) Audifan

Audifan
tag

Valaki nem jön játszani? Unalmas így egyedül. Aki szeretne vegyen fel friend listbe, név az aláírásban...

(#36322) F_Zolee válasza Audifan (#36321) üzenetére

F_Zolee
veterán

Én már nem tudok...nemsokára szétkapom a gépet és csak jövőhétre lehetek csatamező közelében.

(#36323) Audifan válasza F_Zolee (#36322) üzenetére

Audifan
tag

Gépet fejlesztesz? :D Mi lesz a konfig?

(#36324) F_Zolee válasza Audifan (#36323) üzenetére

F_Zolee
veterán

Csak proci+lap csere lesz. 2500k-s alapokon.

(#36325) gergo0328 válasza Audifan (#36321) üzenetére

gergo0328
senior tag

Újra a csatamezőn :Y Bf3 mikor leaz meg? :F

(#36326) Audifan válasza gergo0328 (#36325) üzenetére

Audifan
tag

szerintem soha :D
De legalábbis a második 4850 legariztatásáig biztos nem ;)

[ Szerkesztve ]

(#36327) aram01 válasza F_Zolee (#36324) üzenetére

aram01
nagyúr

hasítani fog mint a disznó :K

(#36328) Źşë' válasza aram01 (#36327) üzenetére

Źşë'
addikt

az biztos, csak azt néztem h a q9550es kevés lett volna hozzá? ez fura

(#36329) aram01 válasza Źşë' (#36328) üzenetére

aram01
nagyúr

elavult,pazarló holmi.anno én a q6600-ot cseréltem x4 630-ra igaz gyengébb volt.

[ Szerkesztve ]

(#36330) Źşë' válasza aram01 (#36329) üzenetére

Źşë'
addikt

az egy dolog h régi technológia, de jó, erős bika proci s775ös vonalon, ami kiszolgálta anno még a bc2-t is sokak szerint, és tesztekben sem teljesített gyengén.. q6600 az első szériás quad volt, az sem volt rossz, de 9550es -től elmaradt - iylet akartam én is venni anno ez helyett, csak aztán annyira nem volt olcsóért, hanem kb egy árban adták a 2 procit, mondtam, jó akkor csesszék meg lesz egy Szandim :)

[ Szerkesztve ]

(#36331) Źşë'

Źşë'
addikt

azt észrevettétek már h a tank körül lévő villogó cucc nem nagyon akarja detektálni az ellenfeleket? vagy csak akkor ha ki is jelölöm vehicle cuccként? eddig nem nagyon használtam, csak azt vettem észre hogy nem detektálja az enemyket

(#36332) F_Zolee válasza Źşë' (#36331) üzenetére

F_Zolee
veterán

Minden csak akkor működik ha ki van választva...onnantól automatikus. Persze van egy hatótávja is.

(#36333) magaggiiiasd

magaggiiiasd
csendes tag

5nap és itt a szülinapom....és végre meg kapom ezt a játékot amit már hónapok óta meg akarok szerezni :DDD :DD

(#36334) aram01 válasza magaggiiiasd (#36333) üzenetére

aram01
nagyúr

örülünk neki :K

Źşë': mi? :F :D

(#36335) Źşë' válasza aram01 (#36334) üzenetére

Źşë'
addikt

mire mi?

(#36336) aram01 válasza Źşë' (#36335) üzenetére

aram01
nagyúr

hogy nem detektálja?

(#36337) Źşë' válasza aram01 (#36336) üzenetére

Źşë'
addikt

az a kieg azt a célt szolgálja h a jármű körül lévő ellenfeleket sc módban kijelzi neked a térképre

(#36338) aram01 válasza Źşë' (#36337) üzenetére

aram01
nagyúr

jah értem,én nem nagyon találkozom vele mert csak hc-re járok,de biztos jó lehet

(#36339) Źşë' válasza aram01 (#36338) üzenetére

Źşë'
addikt

én is a hc szerókat favorizálom a random lag és bugok miatt, szerencsére jobbak mint az sok sok esetben

(#36340) aram01 válasza Źşë' (#36339) üzenetére

aram01
nagyúr

játszottunk mi már együtt? fent vagyunk egymás barát listáján?

(#36341) Źşë' válasza aram01 (#36340) üzenetére

Źşë'
addikt

sztem nem, perpill 20fő van a listámon :) am a nickem bc2ben Proof

(#36342) aram01 válasza Źşë' (#36341) üzenetére

aram01
nagyúr

nem akarsz egy 21.-et?: sshentes :B

(#36343) Źşë' válasza aram01 (#36342) üzenetére

Źşë'
addikt

az az igazság h 20 a max, de majd akkor egy olyat törlök aki inaktív :)

(#36344) aram01 válasza Źşë' (#36343) üzenetére

aram01
nagyúr

azt nem is tudtam :B
az enyémen 19-en vannak

(#36345) Źşë'

Źşë'
addikt

akit érdekelne a BC2+Vietnam annak talán ez nem rossz deal :)

(#36346) aram01 válasza Źşë' (#36345) üzenetére

aram01
nagyúr

nekem csak vietnam kód kéne

(#36347) - = Zk = - válasza aram01 (#36346) üzenetére

- = Zk = -
félisten

ipon, ~3,5k... ;)

(#36348) aram01 válasza - = Zk = - (#36347) üzenetére

aram01
nagyúr

ez tart vissza ;] egy ezrest még csak csak

(#36349) Źşë' válasza - = Zk = - (#36347) üzenetére

Źşë'
addikt

jaja, még ennyi idő után is ennyibe kerül, sok valóban

(#36350) - = Zk = -

- = Zk = -
félisten

én a B2K-t is ennyiért vettem. szintén ipon...sőt, max 4k-ért a többi Bf3 DLC-re is vevő leszek idén.... :K
ennyit megér nekem... azokután, hogy 3,5k-ba fájt a játék. a BC2 meg 2,5-be :C...
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.